Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Біблія

БІБЛІЯ
слово, сказане Богом 76%   23
книга, придумана людьми 23%   7
Всього голосів: 30
Автор Повідомлення
astrolik пише:
п. с. і для чого сюди взагалі кидати такий обєм інформації, це ж приблизно 5Мб тексту (якщо давати тексти), а ще й інші переклади, які йдуть на юнікоді, а це ще в два рази більший обєм

Ти шо заганяєшся, Олько, я ж пояснюю, що пожартував, я і не збирався ніяких текстів з перекладами закидати. Читай уважно мої пости.
kalef_f пише:
ПАПРІКОЛУ

Ну а яка твоя думка про біблію ?
astrolik пише:
Ну а яка твоя думка про біблію ?

Що саме тебе цікавить?
Намагаюсь жити в згоді зі Словом Божим.
ну а біблія, звідки вона, для чого вона, ким написана, кому, коли?
як часто ти її читаєш, яке місце вона займає в твоєму житті, чи ти вірищ усьому, що там написано?
ну напиши своє ставлення до неї...
kalef_f пише:
Намагаюсь жити в згоді зі Словом Божим. Smile

Я думав, що цим дав відповідь на всі твої запитання.
Біблія -- Слово Боже, записана людьми, надхненними Богом, написана для людей. Період протягом, якого писалась -- не знаю. Щонайменше годину вдень проводжу з нею -- не завжди виходить, але намір маю твердий -- не обмежуюсь читанням, а на основі текстів формую свою щоденну молитву. Ясне діло -- безсумнівно вірю всьому, про що там йдеться.
Ще щось?
kalef_f пише:
на основі текстів формую свою щоденну молитву

як це зрозуміти ?
astrolik пише:
kalef_f пише:
на основі текстів формую свою щоденну молитву

як це зрозуміти ? Confused

Не зустрічав книжечку Ігнатій Лойола"Духовні вправи".?
Так звана християнська медитація -- не чув.?
З твоїх слів я так зрозумів, що ти читаєш біблію, а потім за прочитаним складаєш молитву, яку читаєш перед богом кожен день, так ?
astrolik пише:
З твоїх слів я так зрозумів, що ти читаєш біблію, а потім за прочитаним складаєш молитву, яку читаєш перед богом кожен день, так ?

Ні ти не правильно зрозумів, вірніше деколи і так як ти уявляєш, але можливостей є набагато більше. Наприклад 1) читаєш С. П. і якась цитата, речення тобі настільки запало, що вже ходиш і цілий день (в ідеалі звичайно) роздумуєш над тим Словом, вписуючи в дух свій...;
і т. д.
2)читаєш, якийсь певний уривок і всім своїм розумом, уявою, волею стараєшся подумки переміститися в місце, про яке говориться, подумки побачити це все, почути слова... Одним словом, наскільки можливо вжитися в той уривок... а далі вже як виходить. Або переживаєш разом з персонажами, або мурдуєшся, бо всяка муть в голову лізе...

Кароче, Олько, то довга розмова -- не для цієї теми, і не в форумі то вже точно.
Я бачу ти сам намагаєшся збагнути те, що Бог написав в біблії, без Його помочі.
Я наприклад досить часто задаю Йому питання, і навіть не встигаю його договорити, як Він вже дає мені відповідь, і це не вперше.
Тобто я в молитві з Богом розмовляю як син з батьком, і вважаю це правильним, а що не розумію скажем навіть з біблії, то знову ж таки питаюсь в Нього.

п. с. небійся, тут за довгі розмови не карають
п. п. с. а чому не на форумі? Думаю саме підходяще місце
astrolik пише:
я бачу ти сам намагаєшся збагнути те, що Бог написав в біблії, без Його помочі.

Все вище написане мною, не має жодного змісту, якщо в цьому не приймає участі Бог -- я думав, що ти не потребуєш таких уточнень
Хіба може людина своїми силами усвідомити, а ще більше - прийняти до свого серця і виконувати те, що сказав Бог? Я думаю, що ні -- мені сумно стає, коли я бачу, як люди сперечаються, хто більше разів прочитав Біблію, але навіть з елементарним проханням (молитвою) не звернуться до Бога за розумінням.
Ні, Олько, без Бога -- Бога осягнути неможливо.
astrolik пише:
п. с. небійся, тут за довгі розмови не карають Wink

я не боюсь, але ще ні разу не зустрів на форумі --- довгі розмови, які мали взагалі якийсь сенс в кінцевому результаті.
Йду я спати, надобраніч.
А ти як хош придумай якусь тему, яка би мала сенс, і в якій можна би було завести довгі дискусії
бувай

сам теми придумуй
kalef_f пише:
без Бога -- Бога осягнути неможливо.

я думаю шо немає якоїсь межі, шо от взяв і Бога осягнув. Його просто неможливо осягнути, його можливо тільки осягати і осягати.
st.fergi пише:
kalef_f пише:
без Бога -- Бога осягнути неможливо.

Поправка для Лілі
без Бога -- Бога осягати неможливо
То не для мене поправка, а для тебе ж самого.
st.fergi пише:
Його просто неможливо осягнути

Для тебе ні, якщо т хочеш досягнути всього своїми силами.
А В Бога є все можиливо.!!!
А, взагалі я не розумію цього захоплення чіплянням до фраз.
Калеф ізбав себе від думок шо до твоїх фраз чіпляються! Висловлення думок на конкретну фразу аж ніяк не називається чіплянням в даній ситуації. Ти вважаєш шо Бога можливо осягнути, я ж вважаю шо його неможливо осягнути так само як Він сам немає якогось кінця чи завершення, скільки будеш Бога знати стільки його і осягатимеш! І даній справі немає завершення! Дві різні думки, от і все, а не вигадане тобою чіпляння!
st.fergi пише:
Калеф ізбав себе від думок

Не можу собі дозволити подібної розкоші...

17 щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам дух мудрости та об'явлення, щоб його добре спізнати;
(Еф.1:17)
в цитаті бачу тільки підтвердження своїх слів а не заперечення.
st.fergi пише:
Калеф ізбав себе від думок шо до твоїх фраз чіпляються!

kalef_f пише:
Не можу собі дозволити подібної розкоші...
мазохіст?
st.fergi пише:
в цитаті бачу тільки підтвердження своїх слів а не заперечення.

Хто що хоче то і баче
Не забувай шо сюди входиш і ти сам.
Так обгрунтуй свою позицію -- я ж не здатен побачити того, що ти ...
так читай вище мою позицію обгрунтовану
Проїхали...
Biblia ce Slovo skazane Bogom Napusane Lydmu!!!!!
Я проголосувала за другий пункт, оскільки думаю, що не все написане в біблії є 100% слово Боже. Мабуть багато чого було записане або так як бачилося саме тій людині або так як воно б мало сприйматися людьми.
Як не парадоксально це звучить, але я вірю в Бога, проте також вірю і в еволюцію.
Біблії не читала, вона для мене є затяжка для сприйняття принаймі зараз. Проте ця тема є дуже цікава і мене також цікавить "пошук істини".
Anyk пише:
думаю, що не все написане в біблії є 100% слово Боже

Anyk пише:
але я вірю в Бога, проте також вірю і в еволюцію

Anyk пише:
Біблії не читала

Один хлопака пише:
Я немного православный, немного буддист, немного козерог

Проте, кожен має право на свою думку навіть про те, чого не читав.
Я, наприклад, можу критикувати "Народне слово", якого не купую і не читаю.
tymofiy пише:
Я, наприклад, можу критикувати "Народне слово", якого не купую і не читаю.

Чи це правильно по відношенні до "НС" , чи це розумно з своєї сторони?

п. с. це те саме, шо гавкає пес
Васілій пише:
не обов"язково пробувати його на смак

достатньо подивитися на інших щоб зробити певні висновки
Ну от, а пишеш жи
astrolik пише:
це те саме, шо гавкає пес
astrolik пише:
це те саме, шо гавкає пес

це здається стосується
tymofiy пише:
можу критикувати "Народне слово"

чи будь що, незнаючи про то що критикуєш, хіба це не безглуздо, так само і пес, бачить шо інший гавкає і собі починає. А пес який знає шо бачить просто так гавкати не буде. От тобі і звязок.
шо, підем на друге коло?
Васілій пише:
Жиби знати ..........
Мене зацікавив такий факт, в церквах поклоняються Марії, матері Ісуса, і навіть в деякій мірі прирівнюють її до бога. Як і будь які вчинки які діються мають якусь основу, тобто базуються на чомусь.
Хочу попросити розумних людей, поясніть мені будь ласка оцей факт і на чому він базується, на яких книгах з біблії, на чиїх затвердження/рішеннях, наведіть якісь місця з авторитетних книг.
Дякую!
Шановний astrolik!
Читайте тут: http://forum.zl.lviv.ua/topic1259.html
Валентин пише:
Такими прообразами були корабель Ноя, котрий врятував людський рід від знищення; Кивот Заповіту, що містив у собі манну; Єрусалимська святиня, котра зовні була білою, а зсередини оздоблена золотом

в біблії достатньо багато прообразів, в даному випадку я не замічаю ніякого логічного збігу, тільки особисте порівняння

Валентин пише:
Марія була вільна від скверни гріха, а серцем повна Божої любові

вибачте, але можна якісь посилання, звідки це, не з апокрифів часом ?

Валентин пише:
Марію, Матір Ісуса Христа, називаємо Матір'ю Божою, Богородицею і Пресвятою Дівою.

називаємо ?!?! хто називає ? цю інформацію сприймати інформативно (по відношенні до вас) чи повчально (по відношенні до інших) ?!?!

Валентин пише:
Вже Єлизавета називає Марію "Матір'ю Бога" (Лук. 1, 43).

наведу цитату з біблії Лк. 1:43
"І звідкіля мені це, що до мене прийшла мати мого Господа?"

тут не сказано Бога. З оригіналу це слово вживається в поважальній формі, що не характеризує саму особу Бога.

Валентин пише:
Церква вчить, що Марія народила Того, котрий є Богом і людиною в одній особі.

і правильно робить шо вчить, якщо люди самі не можуть почитати. Також церква вчить звертатись до Марії (і не тільки її) про заступництво, а як же Ісус, чи в нього стільки справ, що він не встигає, і його любові не вистарчає на всіх, щоб кожного вислухати. До мене ніяк не дойде, навіщо такому величному і сильному Богові, який ламає і взодовлює, скаже, і так стається, навіщо Йому щоб люди просили в Марії заступництва перед Його лицем і віддавали частину слави не йому, а Марії, Він же такий ревнивий, як написано в біблії ?!?!?!

Валентин пише:
Так само слушно називаємо Марію Матір'ю Бога, хоча Вона не дала Ісусу Христу Божества.

скажіть де тут логіка між двома частинами речення ???
типу це не так, але ми це так називаєм ?!?!?! тиранія чи сектанство ???
Валентин пише:
Справедливо також називаємо Марію Пресвятою Дівою.

... тепер вже собі як хочете називайте

Валентин пише:
Під час Благовіщення Ангел називає її "благодатною" (повною ласк) і "благословенною між жінками" (Лук. 1, 26). Це вже велика шана, коли Ангел з'явиться людині і людина може його шанувати. А при Благовіщенні Втілення не людина Ангелові, але Ангел людині віддає шану; із цього виходить, що Марія стоїть вище, ніж Ангел, щодо заслуг і поваги

ви мене вибачте, але крім сповіщення Марії про те що з нею станеться я нічого не бачу, де там вшанування ???

Валентин пише:
Церква на кожному кроці спонукає нас до особливої шани Матері Божої.

повірте було би більше користі коли би та церква закликала до вшанування Бога ...

Валентин пише:
До кожної молитви "Отче наша" додає "Богородице Діво" і наказує нам згадувати Марію в різних молитвах.

по-перше, в біблії такої молитви як "богородице діво" нігде не згадується
по-друге, в біблії також сказано що буде з тими хто шось додає чи віднімає від Слова Божого !

Валентин пише:
Свята Церква запровадила більше свят на честь Марії й уложила дуже гарні Богослужіння до Неї ("Акафіст", "Паракліс", "Травневі Богослужіння", "Літанії").

і що з того, язичники також влаштовували грандіозні свята, і тепер також проводяться, хто ж тут правий, вони чи свята церква ?

Валентин пише:
Ми шануємо Марію так високо тому, що Вона є Матір'ю Бога і нашою Матір'ю.

вона є моєю матірю ???
убєйся ап стєнку чувак

Валентин пише:
Хто по-справжньому любить Бога, той, певна річ, буде шанувати і Матір Бога, і шануватиме більше, ніж друзів Бога — Святих.

хвилиночку, шановний, вибачте, але ви хочете сказати що в Бога є матір, в Того, хто є Початком і Кінцем ??? виходить естафету передали Марії ???
і ще, єдиний хто прирівнюється до друга Господа - Мойсей (Вих. 33:11)

Валентин пише:
Отже, по побожності до Діви Марії можна судити про міру любові Божої (досконалості) християнина.

всьо ясно, якшо я шаную Марію, а в Бога не вірю, значить я дуже набожний ?!?!?!
саме така набожність це тупий елемент примітивної релігії
можливо я неправильно зрозумів ваше речення... ?

Валентин пише:
Марія справді є нашою Матір'ю, тому що за матір дав нам її Ісус Христос на хресті.

ВАВ оце так так, а я думав що Він там помер за наші гріхи, а виходить що Він таким чином дав нам щей матір ? ВАВ

Валентин пише:
Слова, які сказав Ісус до Йоана: "Ось матір твоя" (Йоан 19, 27), стосуються кожного християнина, бо Йоан на горі Голгофі представляв усіх вірних (св. Августин).

можливо таким чином Ісус показав як потрібно піклуватися про тих, кому важко...

Валентин вибачте, але ви або не думаєте шо пишете, або пишете шо думаєте

що мені дась молитва до Марії крім моєї т. с. набожності і можливості бути присутнім на святі в її честь?
пинаймі в біблії я не знайшов шо вона мені може дати ...
Цитата:
убєйся ап стєнку чувак

РЕКОМЕНДУЮ З ТАКИМ ТЕКСТОМ ПРЯМО СВЯЩЕННИКУ НА СПОВІДЬ. А ПОТІМ НАВЧИТИСЯ РОЗМОВЛЯТИ І ПИСАТИ ЯК АДЕКВАТНА ЛЮДИНА. Я ПРО ХРИСТИЯНСКІСТЬ І ЗАГАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ОСВІТИ ПРОМОВЧУ.
Валентин пише:
СВЯЩЕННИКУ НА СПОВІДЬ

??? для чого ???

і правильно зробите що помовчите, ви ж нічого про мене не знаєте, а говорити про те чого незнаєш це те саме що брехати

і будь-ласка давайте говорити по темі
які в вас (це до всіх) ще є аргументи ?
Цитата:
убєйся ап стєнку чувак
??? для чого ???

МОЖУ ТІЛЬКИ ОДНЕ ПОВТОРИТИ, ЩОБ ЙШЛИ НА СПОВІДЬ З ПОДІБНИМ ХАМСТВОМ, З ЯКИМ ТАК, ЯК І САТАНІЗМОМ ТРЕБА БОРОТИСЯ.
аааа, то ви мене сатаністом вважаєте тільки через то шо я маю свою думку, чи як ?

п. с. а на рахунок сповіді можна також поговорити, наприклад що це таке, для чого це і з чим йе їдять.
Цитата:
ви мене сатаністом вважаєте тільки через то шо я маю свою думку
рахунок сповіді можна також поговорити, наприклад що це таке, для чого це і з чим йе їдять.

НІ, ВАМ НЕ ПОТРІБНО САМОМУ ПРО СЕБЕ ЩОСЬ ВИГАДУВАТИ.
ВАШ РІВЕНЬ СПІЛКУВАННЯ ПРО ПРЕЧИСТУ ДІВУ МАРІЮ І СВЯТУ СПОВІДЬ В ТОМУ Ж ФОРМАТІ, ЩО І В БАГАТЬОХ САТАНІСТІВ
(я маю досвід спілкування з ними): СКІЛЬКИ Ж ХАМСТВА І НЕОБГРУНТОВАНОГО СУБ'ЄКТИВІЗМУ. ЗАЙМІТЬСЯ СОБОЮ. Я КЕРУЮСЯ ІНШИМИ НОРМАМИ СПІЛКУВАННЯ.
Ви маєте досвід спілкування з сатаністами? Круто в житті їх не бачив, познайомите? А то як по телевізору на них дивився то вони Бога чи когось із святих згадувати не хотіли, а тут ви кажете що про Діву Марію з ними говорили. ІМХО!
нє ганітє лашадєй
Шановні форумчеги! Настійно вас прошу читати заголовок теми перед тим, як до неї шось дописувати. Для плювання один на одного у нас передбачена окрема тема:http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=31957#31957
Тому прошу надалі в тему не какати взагалі, і великими буквами зокрема.
Дякую.
Цитата:
Ви маєте досвід спілкування з сатаністами?

Численні організації різних сектантів і псевдохристиянських сект різноманітних поглядів і напрямів. На кожному кроці такі сектанти не перестають з властивою їм неосудністю проголошувати свої приземлені, ворожі по відношенню до Церкви погляди. Їх суперечка повністю абсурдна через відсутність у них поняття про християнство, його основи, що більше нагадує феміністичні випади. Сектанти легко піддаються одноденним судженням і повністю індиферентні до розсудливого вчення Церкви. Вони богопротівнивні і богохульні. Їх мова зводиться до чистої води плюралізму і пропагування своєї організації, де управління здійснюється не божественними, а демократичними методами. Багато хто з людей «клює» на гарні картинки, фрази, «ганяється» за авторитетами, приймаючи їх за «голос Церкви».
Окремі сертанти з «мутним» розумом більше схожі на базарних баб. Точно про всіх сектантів висловився святий Єфрем Сирійський:
«Потрібно уникати даремних бесід і не спілкуватися з тими, що не бояться страху Божого, тому що нічого не говорять вони корисного, нічого не роблять для Господа: не говорять ні про чесноту, ні про благоговіння, ні про чистоту. Мова їх - смерть смертна, порада їх - безодня пекельна, співтовариство їх – пагуба душевна».
Валєнтін! Моя Вам дружня порада-киньтеся того ровера! Сперечатися з юношами, шо сі нахватали по верхах бєспалєзно. Вони, трохи десь шось почитавши, пруцця з власної крутізни. А насправді це всього навсього юнацький максималізм. Вони ніколи не погодяться з Вами, навіть якщо мова буде йти про закон Ома
Дозвольте з вами посперечатися, пане Василь. Закон Ома застосовується до дуже вузької і специфічної області досліджень в електриці. А тому нема чого аплікувати нам тут його, як якусь загальноусталену неспростовність. Взагалі, я фізику страшно ненавидів, тому і буду спростовувати закон Ома
AVB пише:
тому і буду спростовувати закон Ома beee

Да і попутного вєтра Вам в спину. Як не маєте, пане, чим сі заняти, то можите і поспростовувати. Лишби вже сі кинули троха тої релігії
БІБЛІЯ
слово, сказане Богом
книга, придумана людьми
у мене свій варіант: Біблія - це історична книга написана людьми.
phantom, а як же "надихання Боже"?
Ну є надихання із допомогою ангелів ІЙГВ, ще є Моісей, Ілля, Єлисей із своїми вченнями, наш спаситель Христос теж учить про любов до ближнього. але непотрібно писати "це книга написана самим богом", бо писали то люди!