Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Синку, це - фантастика...

Автор Повідомлення
Синку, це - фантастика...
Тема для любителів неймовірних жанрів - фантастика, містика, фентезі.
Першим сюда прибуває фільм дитинства по творі Кіра Буличева - "Гостя з майбутнього".

Фільм на свій час досить непоганий, актори яскраві, а скільки хлопчаків були закохані в Алісу...
тепер вона вже така. Непогано виглядає.
якась така.... короче яка була Аліса -така і залишилася знаю хлопчиків які були закохані в Алісу але незнаю жодної дівчинки яка була б закохана в Колю Гєрасімова
я чесно був закоханий в Алісу
Кот, а де той казёл гаварящий?
"... генетики прощитались - козёл заговорил. Куда его? Отдали нам в КосмоЗоо ..."
Трошки дивно зараз переглядати цей фільм... вже майже всі діалоги знаєш напам'ять... Фантастичні "спецефекти" тих часів...

А от коли професор Селезньов говорив з "представником далекої галактики", то він йому повторював фразу "От топота копыт пыль по полю летит" ... до чого б це тут в фільмі? Хитрий задум режисера чи тодішні технічні засоби не дозволяли зробити більш крутіші штуки?
Просто тоді "круті штуки" вважались "проіскамі заґнівающева імперіалізма". Добре, шо молодці хоч таке склєпали. І то суперово, оскільки не було з чим порівнювати.
На той час "аналоги чудес" були відсутні...
Хоча я сам пам'ятаю, що в одному епізоді було видно, як на сонці відблиснув трос, на якому висів той пєпєлац
Точно було таке... Може їм вже ліньки було дубль перезнімати...
Гумно? Може й так...
Халк, Електра, Герой з пекла, Спаун, Зірвиголова. Чомусь жодного з цих фільмів я не бачив. Підозрюю, що половина з того ніц не варте, але що ж... як вже є, то можна й подивитися. Подивимся...
Теж в дитинстві полюбляла цей фільм. Веселив мене робот Вертер і лякали злі пірати... Часом люблю подивитися фантастику - цікаво як різні люди уявляють собі майбутнє, або понавидумують всяких дивних штук
А самим улюбленим моїм фільмом фантастичним є "П'ятий елемент". Він і веселий і романтичний і екшн, а головне - лишає після перегляду якесь таке миле відчуття, шо не все так погано і добро переможе... Ось так
А мені ше крім "Аліси" "Пригоди електроника" дуже подобався. А пісня "Крилаааааатие качееееелии"-була справжнім хітом
Навіть в садочку, виступаючи, співала цю пісню
а в якому садочку таке співали?
А тобі ше скажи
То напевно ту пісню в всіх садочках співали... Такі тоді часи були...
а я про електроніка навіть і не бачила фільма..... жалко....
Альонка пише:
а я про електроніка навіть і не бачила фільма..... жалко....

Шукай в анонсах, програмах, час від часу цей фільм прокручують по наших каналах...
питання на засипку: а його дійсно варто подивитися чи ні?
Хелл бой з повільним переходом до міста гріху.
А-а-а-а! То все фільми по коміксах... Якби мені було років 15, я б їх оцінив належно. Але що ж. Значить Спаун бачив давніше, досить дитячий і наївний. Халк не сподобався, надто вже передбачуваний. Електра трохи краще, а Hellboy ващє нармальний фільм!
Ну а Шибайголова(я думаю це найнаціоналістичніший переклад Сорвиголова ) без головного героя(його імені вірніше) був би взагалі в дупі. Він і так здається був провальним після виходу.

З фільмів такого коміксового жанру згадався мені Місто гріха - Sin Sity. Ото дійсно фільм свого жанру! По перше чорно-білий, по друге класний задум який успішно вдалося реалізувати Квентіну Тарантіно(О-о-о-о! Цей лихий Квентін...), по третє зірковий склад акторів: Брюс Уілліс, Міккі Рурк, Джессіка Альба, Клайв Оуен, Нік Стал, Рутгер Хауер, Елайджа Вуд, Бенісіо Дель Торо, Джош Хартнетт, Майкл Мэдсен.
Це самий справжній шедевр. Щось на зразок сплаву масок "Діка Трейсі", картинок "Небесного капітана..." и рублено-мочильної динаміки "Вбити Білла". Але це самостійне оригінальне кіно, яке на мене особисто справило сильне враження!