Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ВІЛ та СНІД

Автор Повідомлення
ВІЛ та СНІД
Кажуть, що Україна на краю... Перша за рівнем поширення хвороби. Що ви думаєте про це?
Ну хоть в чомусь ми перші....
Тут справді нема чим хвалитись.
Думаю.... думаю... думаю..... та про таке і думати страшно. А страшно чого? Та того, шо вже давно боюся робити прививки, проколювати вуха (хоча недавно знов проколола) і навіть стригтися в перукарні. Залякали. І не тільки СНІДОМ, а й всякими іншими заразами з тої серії. А взагалі-то, якщо по суті, то проблема просто ВЕЛИЧЕЗНА. І думати над тим треба, точніше не над самою проблемої, а над її вирішенням. Можна ж якось пропагувати, чи шо, здоровий спосіб життя, більше пильнувати інструменти медичні, попереджувати і лікувати хворобу. А то, можна подумати, шо з таким прогресом скоро кожен другий буде носієм інфекції - а це смерть країни. Одним словом - жах.
VIA пише:
Тут справді нема чим хвалитись.

Взагалі то була іронія...
Супер! с такими темпами ВІЛ та СНІД скоріше за наших депутатів нас доведе....
Eton пише:
пер! с такими темпами ВІЛ та СНІД скоріше за наших депутатів нас доведе....

Хай краще він їх доведе!!!
Хай краще НІКОГО НЕ ДОВОДИТЬ така біда жахлива!!!!
В мене є така книжечка там де хворі на снід пишуть про своє життя... Як буде час то перепишу пару історій... Сильна річ
Дивився по ТВ Де двоє інфікованих народили двох здорових дітей. Хоча мені їх дуже жалко.
Оксанка пише:
Залякали. І не тільки СНІДОМ, а й всякими іншими заразами з тої серії

Та не настільки вже й залякування. От моїй мамі одного разу, в нашому місцевому зубному, гепатит А занесли . Видно інструменти були погано продезинфіковані . І ходи після того по нашим зубним... і взагалі ...
Я як вчився в нашому бурситеті, то там в їдальні був дуже цікавий процес обробки посуду, до якого нащастя повернулись після однієї біди. Після миття в посудомийній машині посуд прожарювали в жаровій шафі. Дуже помічна річ, і варто би застосувати таке на всіх ПГХ.
Хоча ВІЛ не передається через посуд, проте інших болячок можна нажити...
lenhen пише:
Та не настільки вже й залякування

Таки залякали. В нас немає нормальних соціальних служб, а ті що в них працюють не мають уяви. Куди не глянь звідусіль лякають. Усюди чорні папірці з червоними буквами СНІД. А це зовсім не допомагає, лише шкодить.

Тепер розкажу чому на мою думку не допомагає:
Всі бачили на цигарках чорні рамочки з написами "Тютюновий дим шкодить вашому здоровю, не починайте курити", "Куріння викликає рак", "Куріння призводить до імпотенції" і т. д. А тепер скажіть, чи багато людей кинуло курити побачивши це на пачках цигарок??? Я принаймі таких не знаю.

Чому на мою думку шкодить:
Тому шо це шкодить людям які вже хворі. Суспільство якщо і не відкидає їх, то принаймі старається непомічати. Багатьом здається, якщо в тебе СНІД то ти або наркоман, або проститутка (хоча це може бути наприклад помилка лікаря, і людина зовсім не винна в своїй хворобі). Коли оточуючі взнають що в тебе СНІД, то стараються обходити тебе усіма дорогами. Люди яким і так важко, чрез неякісну рекламу, відчувають себе не потрібними, забутими, та вигнанниками суспільства.
voshkaniridze пише:
хоча це може бути наприклад помилка лікаря, і людина зовсім не винна в своїй хворобі

Такого, напевно, є невеликий відсоток, а от наркоманів і проституток з таким діагнозом безліч.
Здоровий спосіб життя повинен пропагуватись ще з садіку і продовжуватись в школі. Навчання повинно проходити на серйозному рівні зі слайдами і справжніми історіями з життя, щоб дитина все досконало знала. І, якщо, в певному віці брала голку в руки, то свідомо знала, чим це може закінчитись. Але про яке навчання може йти мова, коли в деяких сільських школах діти комп'ютера в очі не бачили. І виходять в світ темними...
VIA, ВІЛ та СНІД може то кара за щось? За наші зловживання і діяння, кара яка йде від поколінь.
Ну не знаю... така сама кара певно як повені, посухи, нещасні випадки, морози, урагани і ше всяка нечисть.
Олег пише:
може то кара за щось

то не кара, то випробовування для людства.
кара буде коли ти станеш на суді перед богом.
а зараз це називається-випробовуванням
насправді проблема ВІЛу та СНІДу існує, але не в таких межах як про неї говорять останнім часом, на мою думку ця проблема штучно роздута як і питання глобального потепління. Ось подумайте самі - в світі існує дуже багато невиліковних хвороб від яких вмирає набагато більше людей.
В Україні з моменту появи цього захворювання майже 12 тис. осіб з моменту появи ВІЛ/СНІДу в Україні вже померло - дані на кінець 2006 року.
Тобто більше як за 15 років померло лише 12 000 осіб, менше 1000 в рік, а від раку в рік вмирає 90 000 осіб.
Проблема сніду, глобального потепління і пташиного грипу навмисне роздуваються, для викачування грошей різними лаболаторіями, інститутами для нібито усунення проблеми, також не можна забути про різні фонди які успішно прокручують гроші виділені на боротьбу з цими "проблемами"
massimo, безперечно, логіку в сказаному маєш, підтримую. Але конкретно в Україні проблема в СТАВЛЕННІ до цієї хвороби. Точніше, ставлення якраз саме адекватне, а от обізнаність і відношення носіїв і потенційних носіїв просто жахливе. Тому і відбувається епідемія.
Всі суспільства розпадались від багатьох складових і одною з тих складових була РОЗПУСТА, яка приводить нас до ВІЛ та СНІДу. Люди не можуть осягнути того що вони деколи роблять і я не знаю чому????
st.fergi пише:
то не кара, то випробовування для людства.

Може й так? Згоден.
massimo пише:
від раку в рік вмирає

Рак - хвороба непередбачувана, і ніхто від неї не застрахований, а от СНІД в більшості випадків передається через "задоволення" і, як вже писали, через роспусту лише є поодинокі випадки заражень через медичні установи (відносно загальної кількості заражень)... А звідки взявся весь цей СНІД? Авжеж не від медиків...

AVB пише:
обізнаність і відношення носіїв і потенційних носіїв

це залежить від рівня культури особистості і її бажання вберегтися від хвороби... Береженого бог береже - сказала монашка ...
Олег пише:
РОЗПУСТА
- поняття абстрактне, колись жінці показати свої коліна було розпустою
ну, через коліно СНІД навряд чи передасться , а от розпуста в сучасном у розумінні дає додаткове підґрунття для поширення болячок (цієї і не тільки цієї )
Олег пише:
не можуть осягнути
скоріше, не бажають. І зле те, що "несвідомих" є дуже великий відсоток. А чому? В мене інакшого пояснення нема, як падіння моралі суспільства.
Як колись було? Були і курви, і гультяї і п'яниці і т. д... Але ж не кожен другий! А тим більше, на селі. Заскочивши блудницю на гарячому, її наголо в дьогті через все село прутами гнали. Я розумію, що таке трафлялось, коли то всьо вже серйозно діставало замішаних в тому осіб, але це було ДУЖЕ ДІЄВО! Я просто не уявляю, чим зараз можна стимулювати бездумність громадян, які вже нічого не бояться і не встидаються.
Люди починають чухатися тоді, коли біда вже трапилася
Я не осуджую людей , які захворіли, навіть якщо то курва чи п"яниця чи наркоман чи бабнік останній. Якщо людина усвідомила саме таким способом що поступала неправильно насамперед для себе самого, то я можу тільки підтримувати тих людей морально, бо їм і так несолодко(окрема категорія людей які знаючи що хворі свідомо заражають інших людей сюди не відноситься).
Насправді мені дуже шкода людей, захворівших на ВІЛ чи СНІД , та й на інші хвороби важкі

додано через 2 хвилини 51 секунду:

Та й не у самих курвах справа.
Якщо молода дівчина сліпо віддається так званому "коханню"(мужчині якого любить і якому вірить на слово що"я-здоровий"), то про яку курву можна говорити у тому випадку? Так, нерозумно поступила, так, неправа і поплатилася здоров"ям, але то зроблено було з"добрих намірів", цілком природніх а не трах на кожному кроці
Короче, шкода таких людей і все тут
Та звичайно, шо шкода. Але, думаю, що проведення акцій типу "На краю прірви" викликане більше шкодуванням за серйозну загрозу зараження ще здорового населення, ніж шкодою за вже хворими.
Безперечно, для хворих це вже є покаранням за свої помилки, як і їхнім батькам за свої, що десь чогось не довчили своїх дітей.
Шкодувати треба, але не пасивно. Де є конкретна пропаганда на прикладах "Слухай, ти. Будеш робити так-то, отримаєш ось-то, шо має конкретно ось той-то!" Хіба це не буде найкращим прикладом? Чому за весь час проблеми СНІДу в нас ставлення людей до цього не змінилось? Через це епідемія тільки прогресує.