Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пенсіонери

Автор Повідомлення
Пенсіонери
То є особлива тема форуму, тому що таких людей старшого поколіннія, які терплять від свавілля нашої влади і при тому бідні виживають. Які їздять на города, в тих "мікрохвильовках" (маршрутки наші), і получають мізерну пенсію, не має нігде, ні в які країні. Я би хотів хоть раз посадити наших районових керівників в ту "мікрохвильовку" і повозити цілий день по такій жарі!! І послухати що він скаже і , чи взагалі чи він після того зможе говорити?!
Олег пише:
То є особлива тема форуму, тому що таких людей старшого поколіннія

... є дуже багато на нашому форумі...
Олег пише:
посадити наших районових керівників в ту "мікрохвильовку" і повозити цілий день по такій жарі!!

а навіщо пенсіонерам цілий день возитися в маршрутці по тій жарі?

Пропозиції? В кожну маршрутку поставити кондиціонер?
Між іншим у Львові є маршрутки з телевізорами.
massacra, то скажеш: Фенчаку, Золотнину, або Зубару, бажано в письмовому вигляді. Може, до їхнього серця, або до душі дойде.
VIA пише:
у Львові є маршрутки з телевізорами

Там дбають про пенсіонерів!!! Показують їм улюблені серіали, або сесію Верховної Ради...
Ага, дбають, по 2 (пенсіонера) на маршрутку, а нє, то водій зупиняється і відкриває їм двері та гарно майже без матюків просить вийти з маршрутки.
massacra сни в тебе гарні, а насправді люди, які не мають на таблетки і уколи гроші і ніякої надії на майбутнє живуть і ще стараються проплатити послуги комунальників першими, коли я бачу очереді в водокналі чи то в других жековських "платільнях", мене серце болить!
Пенсіонери як я побачила:народ живучий, якщо пенсіонерка їде аж до Львова продавати молоко а не сюди(хоч їй сюди і ближче) то я рахую її живчиком ще тим якщо вона преться в таку дорогу. То є раз. Два. Бачу я тих пенсіонерів у Львові дуууууже часто. І як вони з розбігу вриваються в трамвай по східцях(ну щоб не дай боже на вільне місце хто не сів з молодих), і як з одного кінця трамваю біжать в інший(біжать! я не помилилася словом)щоб сісти самому а не дати мені (я тоді вагітною була на 7 місяці)з великим пузиком сісти. То є нормально? Таких історій є повно! То такі пенсіонери
Олег пише:
при тому бідні виживають
так вони виживають?
не спорю, є люди які справді бідно живуть, але то не тільки пенсіонери, бо вони принаймі пенсію хоч і малу зате мають, а є люди які не можуть знайти роботу(є сім"я, де чоловік на заробітках, жінка з дитинкою хворою чекають на ті гроші як на дар божий, а хазяїн не виплачує гроші ще а натомість говорить працювати"ще трохи"). Так що тут не в пенсіонерах справа а у всіх людях(в тій чи іншій ситуації люди змушені виживати.

додано через 1 хвилину 12 секунд:

Олег пише:
і ще стараються проплатити послуги комунальників першими

бо вони ше за союзу навчені шо державі треба віддати, от і стоять.
А ти, ніколи не слухала їхні розмови по тих очередях?" Я ще маю заплатити:за воду, газ, світло, послуги теплокомуненерго, і мені до кінця місяця залишится там певна сума грошей, але її не вистарчить, і напевно треба буде допожичати в сусідки?"
Олег, і ти віриш, що вони допозичають ? Я - ні!! Сусідці ж теж треба платити за послуги.
Олег пише:
Я ще маю заплатити:за воду, газ, світло, послуги теплокомуненерго, і мені до кінця місяця залишится там певна сума грошей, але її не вистарчить, і напевно треба буде допожичати в сусідки?"

такі розмови я чую звідусіль взагалі-то
а ще я чула що ліки дорогі і треба.
але і чула від молодої мами що дитині треба гроші на лікування, що мати в розпачі незнає де ті кошти взяти, пенсіонери отримують пенсію щомісячно(яка б не була)але вона є і за певні послуги вони в змозі заплатити.
VIA я знаю про то, томущо я не раз пожичаю гроші такі людині.
Олег пише:
я знаю про то, томущо я не раз пожичаю гроші такі людині.
А ще недавно ти писав [u](Золочів вівторок, 13 березня 2007 16:07
[/u]st.fergi пише:
корупція? корупція була є і буде. бо в нас народ такий. сам її створює.

Добре а якщо в мене зарплата 40 грн за пів року! То що тоді, як прожити? А все потрібно купити і матеріали і інструменти, а лікар тобі нічого не дасть, як жити?)
, то де правда, чи брехня- чи це подвійні стандарти?
Олег пише:
То є особлива тема форуму, тому що таких людей старшого поколіннія, які терплять від свавілля нашої влади і при тому бідні виживають. Які їздять на города, в тих "мікрохвильовках" (маршрутки наші), і получають мізерну пенсію, не має нігде, ні в які країні
, Але пенсіонери мають пільги, субсидії, одноразові виплати від райради. Є ще верства населення які немають, ні пільг, ні дотацій, ні доплат! Сусідка має пенсію по інвалідності(390грн) у неї малий син(десь 10років) на нього виплачують 280грн, а субсидія (наприклад на відшкодування за спожитий газ 80грн при обовязковій оплаті -200грн. отже якщо вони використовують газу на 120грн то субсидія їм пропаде. Доречі пенсіонери мають по району безоплатний проїзд в тих
Олег пише:
"мікрохвильовку"
яким поганим цей проїзд би небув. але і інші люди користуються послугами отих
Олег пише:
"мікрохвильовок"
А коли немемає здоров"я то ті безкоштовні послуги не потрібні, ліпше би знизили тарифи на таблетки і уколи для них.
wuyko пише:
Добре а якщо в мене зарплата 40 грн за пів року! То що тоді, як прожити? А все потрібно купити і матеріали і інструменти, а лікар тобі нічого не дасть, як жити?) , то де правда, чи брехня- чи це подвійні стандарти?

А ти попробуй прожити? Держава і влада запровадила сама такі "подвійні сиандарти". І та людина мусить "викручуватися" як може? Життя мене заставляє шукати всі можливі способи, щоб отримати сім"ю. Йди спитай в Золотника, яку пенсію він буде мати?! І чи буде він їздити в ці "мікрохвильовці"? Наприклад, коли до Помор"ян їхати пів години і назад так само, а в маршрутці стоїть жара десь під 60-70 і то все напхано як в банці "кільків", о то цікаво?
На мою думку, зараз пенсіонери є одними з найзахищеніших, хоча це повний абсурд з боку держави. У світі пенсіонерів фактично утримують платники податків, яких є всередньому 7 на одного пенсіонера. В нас натомість одного пенсіонера годує ОДИН! платник податків. Щось в нашій державі НЕ ТАК! Або податки надзвичайно високі (тому їх вистачає на всіх пенсіонерів), або держава не створює робочих місць, щоб було більше платників податків, або та ж держава платить неспіврозмірно гіганські пенсії! - АБСУРД!

І ше про поведінку пенсіонерів. Ми були студентами, я віз трамваєм жінку на підтримку на Джамбули. (чому трамваєм? бо таксі тоді коштувало 8 грн, а стипендія в мене була 10! Яка була при цьому пенсія в пенсіонерів, знаєте. При тому, що ше й проїзд в них в трамваю БЕЗКОШТОВНИЙ! ) Так на кінцевій ми не змогли вийти середніми дверми і пробували вийти передніми. Людей напхалось ще на передостанній зупинці їхати на наступний круг. Попри те, що я всілякими способами просив дати хоч якусь дорогу вийти вагітній жінці, вся та пенсіонерська бидлота тупо пхалась напролом всередину. Мені нічого не залишалось, як всім тілом вивалитись з дверей на натовп, щоб троха зробити прохід і вийти. Нам це вдалося! Але протискуючись в дверях один трохи молодший "захисник пенсіонерів" так звізданув мені в потилицю, шо останнє, що я обертаючись побачив, як інший дідуган (напевне на нього саме прийшлось моє "падіння") З НЕРВАМИ СИЛЬНО ШТУРХНУВ ЛІКТЕМ ЖІНКУ В ЖИВІТ! ВАГІТНУ ЯКА ЇХАЛА НА ПІДТРИМКУ, бо були проблеми.
Так от! ДУЖЕ ДЯКУЮ, ВАМ, ПЕНСІОНЕРИ ЗА НАШЕ ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО. НІКОЛИ ЦЬОГО НЕ ЗАБУДУ!
Певно то далось в знаки їхнє щасливе комуністичне дитинство...
AVB пише:
вся та пенсіонерська бидлота

Сказано влучно, люди літнього віку думають, що їм ВСЕ дозволено і всюди відкрита дорога, перед ними всі повинні кланятись, бо "ми таке в своєму житті пережили, шо вам (молодим) і не снилось", воно то так, але в кожного покоління свої труднощі в житті, і молодих потрібно старшим поважати, а то місце їм в громадському транспорті уступи, в черзі пропусти, та ше й у слід за собою почуєш таку фразу: "ото тепер молодьож пішла невихована, хамидло якесь, а ти подиви, як ВОНО одіте, як дідько по ягоди", та невже вусі мають жити одними стандартами, і ходити суцільною сірою масою, те, шо я уступлю міце і скажу "будь-ласка присядьте", мене за це обізвати, та шей видати фразу "дивись, шоб тебе не посадили"...... Та ну їх нах... тих "Божих одуванчиків" (вибачте за грубість, дістало мене таке відношення з їхньої сторони)!!! Якшо говорити про місце в маршрутці чи трамваї, так скажу так, якшо я їду із Золочева до Львова, плачу повну вартість проїзду, то чому я повинен уступати місце бабулі чи дідулі, які їдуть приміром в Ясенівці чи Червоне, та шей не платять за проїзд і возмущаються, шо дорого, не підходить, ІДИ ПІШКИ.
Отак от, хочете, мене критикуйте, мені все одно, то є моя особиста думка про ПІДСТАРКУВАТИХ МАРАЗМАТИКІВ, міняти її я не збираюсь, кожного дня з такими людьми маю справи і зумів вже зробити про них СВОЇ висновки.
wuyko пише:
Але пенсіонери мають пільги, субсидії, одноразові виплати від райради. Є ще верства населення які немають, ні пільг, ні дотацій, ні доплат! Сусідка має пенсію по інвалідності(390грн) у неї малий син(десь 10років) на нього виплачують 280грн, а субсидія (наприклад на відшкодування за спожитий газ 80грн при обовязковій оплаті -200грн. отже якщо вони використовують газу на 120грн то субсидія їм пропаде

AVB пише:
, зараз пенсіонери є одними з найзахищеніших

vaymut пише:
в кожного покоління свої труднощі в житті

солідарна на всі 100%
от тільки не
AVB пише:
пенсіонерська бидлота

а пенсіонерська інтелігенція-бидлота бо саме ті інтелігенти (бабульки з перстенями золотими і накрашеними губами і дідульки в капелюхах)
vaymut пише:
хамидло

згадала історію ще одну про той же львівський трамвай.
їхала я ним одного разу і тут зайшов молодий мужчина(трамвай був ще пристойно набитий "не як кільки") і став біля сидіння і тримався собі за нього, так от, та інтелігентна бабУшка сидить собі на сидінні і каже до нього:ти тут не ставай, ставай собі дальше а то ти на мене дихаєш, куртка твоя до мене торкається і рука заважає обпертися краще на крісло.
Я випала.
Хлопець правда гострий на язик був і каже: от я ніколи не чіпаю літніх людей поки ті не починають чіпати мене, мало того що ви сидите, мало того шо не оплачуєте проїзд, мало того шо я оплатив ті пару копійок та ше і стою, то ви мені вказуватимете де ще мені ставати? а ви ше говорите, молодь не така пішла? і все в такому дусі-а бабулька тільки і говорила :от хам
а він їй на те:
краще послухати молодого який каже розумні і правдиві речі чим слухати старого який несе маразм
vaymut пише:
ото тепер молодьож пішла

А ЦЕ вже звуковий варіант... Хто вгадає звідки він - тому буде СЮРПРИЗ
Скворцова Марія Савелівна (бабка на лавочці)
Може , га?
Кот, ти шо той фільм разом із Помпасьом знімав?
вже задовбало слухати про те, які бідні наші пенсіонери. Насправді все не так страшно, страшно те, що мінімальна пенсія і мінімальна зарплата практично однакові але пенсія трохи більша, то як розуміти цей маразм, працююча людина отримує менше ніж відпочиваюча. Я не маю нічого проти пенсіонерів хай собі живуть добре, але як же бути працюючим за мінімалку. Кожний пенсіонер відкладає на "чорний" день і мають по їхніх мірках солідні суми і не треба плакати що пенсіонери бідні і нещасні
Я в шоці від прочитаного тут, але то не основне, основне те що здоров"я загублене тими людьми не повернеш! І деколи тих коштів не хватає на лікарства і хліб.
Олег і здоров"я молодих які працюють за мінімалку не повернеш, а їм ще жити і жити, досить труситися над тими пенсіонерами, хто подумає про молодих людей, які до пенсійного віку і не будуть доживати,
Олег пише:
І деколи тих коштів не хватає на лікарства і хліб.
а коли грошей не вистачає для дитини, це як тоді бути? Олег будем дивитися правді в очі - пенсіонери ще не так погано живуть, деколи краще за молодих, так як у тих потреб більше
Держава хоче захистити пенсіонерів, але не вміють дійти до розумного балансу в зарплатах і пенсіях... Але таке невміння видно всюду в державі... Хапаються поправляти одні хомути, а це приводить до виникнення інших... Ті ж самі пенсіонери і праві, і не праві - це палка з двома кінцями... Почуваються захищеними і в разі чого піднімають гвалт, що їхні права обмежують... А вони не обмежують права інших? Також є "різні" пенсіонери - тихі і буйні...
Інформація для роздумів стосовно даного (і не тільки) питання:

Цитата:

- 15% подоходный налог
- 1-2% пенсионный фонд
- 1% - в пенсионнй фонд
- 0,5% - соцстрах
- 37-47% налоги на фонд заработной платы
- 20% - НДС (плачу при покупке)
Сумма - 74% - 85,5% заработанных работником денег забираеться.
А что он получает в замен:
- лечение за свой счет
- полное отсутсввие охраны своей жизни и имущества со стороны МВС и судов, а иногда и беспредел с их стороны
- Про пенсию я молчу. Платишь 35 лет 2% от зарплаты сам плюс предприятие 33,2% (в 2007г.). Тоесть если ты получаешь 2000гр на руки ты перечисляешь ежемесячно на протяжении 40 лет 40грн сам + 664,5 предприятие = 704,5 грн. тоесть
за 35 лет получаеться 295890 грн. При средней продолжительности жизни мужщины в Украине 59 лет пенсионеры мужщины вообще должны около бесконечности получать. Но даже если предположить что пенсионер в среднем проживает 10 лет то он должен получать 2465,75 грн в месяц, а сколько он получает 800 грн край (если не госслужащий и не пренадлежит другой привелигерованной касте).

Дав мовою оригіналу, але, думаю, усі зрозуміють.
Чесне слово, я би краще "здуру будував Канаду", але ми ж не "вбили дракона в собі".