Золочів Плюс
Форум міста Золочів

В нас або районні депутати - лохи, або райвлада обнагліла

Автор Повідомлення
В нас або районні депутати - лохи, або райвлада обнагліла
Хто читав районну газету за 7.06.07 року?
Чи звернули Ви увагу на документи які оприлюднила райрада?
Я наприклад майже її не читаю, а виявляється що дарма. На додаткових сторінках газети райрада оприлюднила проекти рішень які вона збирається приймати, і є там одне цікаве рішення про таку собі плату на розвиток інфраструктури, хто не читав ОБОВ"ЯЗКОВО ПРОЧИТАЙТЕ .
Виходить, що згідно цього рішення усі хто буде проводити будівництво, або реконструкцію (це може бути добудова до свого власного будинку, або навіть роботи в будинку) має платити нашим чиновникам від 10% до 20% від вартості робіт , при чому не тільки підприємства а ЗВИЧАЙНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ (всі жителі району які будуть щось робити з своїм будинком).
СКАЖІТЬ ЗА ЩО ЇМ ПЛАТИТИ !!! НА ЗАРПЛАТУ ГОЛОВІ РАЙРАДИ І ЙОГО ОТОЧЕННЮ ЯКА СТАНОВИТЬ ДЕСЬ 12 ТИС НА ОДНОГО, ЯКЩО НЕ БІЛЬШЕ.
Люди добрі, коли я з своїх кровних хочу добудувати до свого будинку ще одну кімнату позичив гроші на матеріали, то я ще повинен щоб мене не оштрафували заплатити райраді 10% від вартості. Причому тепер як приймуть рішення почнуть вимагати ще щоб робити якісь розрахунки вартості бо не будуть знати скільки взяти з мене.
Я наприклад мав раз справу з документами по реконструкції свого будинку, то крові випили стільки що не позаздриш, а зараз це взагалі буде безпредел.
Як на мене, висновок може бути один або районні депутати лохи і то конкретні, якщо вони за такий проект проголосували, і взагалі забули що вони недавно на виборах обіцяли людям, або дехто з них робить лохів і з нас також, причому розводить на нашіж гроші та при чому на великі суми у межах всього району.
Якщо хтось знає якихось районних депутутів, ОПАМ"ЯТАЙТЕ їх, зрештою читайте це самі в газеті, коли ми не прореагуємо на це, то будемо знову нарікати але вже на кого .
Я просто в шоці!!! Якщо це справді буде впроваджено, то куди дивиться влада і про (кого) або про що вона думає? Люди не будуть ніц їм сплачувати.
П.... ц... Ъ!
нема слів...
Така справа. Пан Балацький( власник аптеки у центрі) депутат кажись?
добудував собі буквально 3дні назад ЩОСЬ за магазином Делікатом. Встиг, так сказати, до прийняття рішення влади.
Я в шоці!!!! Ну вже робиться повний бардак в Золочеві, я не поняв то що все робиться на знищення наших людей?
Ви прочитайте уважніше, мова йде про район, не тільки про Золочів, і якщо хтось в селі схоче проводити подібні роботи з нього всеодно стягнуть ці гроші, а Балацькому такі гроші заплатити то напевно один день пішки походити і на бензині для джипа зекономить.
Ще не читав газету, тому питання: це тільки в Золочівському р-ні такі розумні бобри сидять чи по інших районах такі ж самі рішення приймають?
І ті наші гроші відповідно підуть на добудову їх будинків...

Та в принципі то вже і було... Але та плата називалась "добровільним внеском на розвиток міста"... Ага, щас, добровільним!
І фіг ми побачим що за ті внески було зроблено. І інфраструктура, я впевнена, нічим не буде відрізнятись від теперішньої... От тільки машини, кошельки і пуза наших шановних депутатів побільшають...

Абсурд!!! Вони таки зовсім обнагліли...
То що ж вони роблять, для людей? Ви уявіть, які проценти з того будуть їм за ремонти, там побачили чиновники наші що роблять люди собі ремонти і привозять трохи грошей з заробітків . І знов йде обдирання народу нашого, а люди сидять-мовчать. Є в нас люди, яким то вигідно, кого то можна спитати неапевно п. Миколу Худзея, який є спеціалістом по забудові в міській раді а наш мер є маріонеткою в чиїх руках? Що ж він робить, де його передвиборчі обіцянки?
Організація "Наша справа" зробить все по можливості щоб перешкодити приняттю такого рішення!
tymofiy пише:
П.... ц... Ъ!
нема слів...

Нема слів? - Став каринку!

= П.... ц... Ъ!

А про тему, то тут на форумі була така темка про магазин зброї, то чому б не дати виручку тому магазинчику? Купити якогось "калаша" і тих мудрих чиновників по одному "повиймати" з їхніх крісел... Шоб своїми "мислями" небо не копили і народу кисень не перекривали...
"Калаша", а краще "Максима" я в себе на стриху воставлю. І якшо хоч одна зволоч сунесі "оподатковувати"....
massacra пише:
Шоб своїми "мислями" небо не копили і народу кисень не перекривали...

Тобто заставити порозкинути мозком?
В нас в райраді БИКОТА.... вони ніх не шарять..... ладно, будую я особняк, чи роблю ремонт в квартирі, шо я побіжу до тих биків казати от я таке то роблю, підіть подивіться і стяніть скільки треба, і чесно говоря шось мені мало в це віриться про такий закон... шось там не то...
andy suncraft пише:
шо я побіжу до тих биків казати от я таке то роблю

Звичайно-ж не побіжиш. І ніхто не побіжить. А і справді, звідки вони знатимуть, в кого дома ремонт? Бо будову ще хоть видно...
На то створять ше один відділ в КРУ. І буде ходити комісія по хатах...
AVB пише:
На то створять ше один відділ в КРУ. І буде ходити комісія по хатах...

Невже і справді таке можливе? Як на мене, це повний брєд. Як це я, в свому власному будинку, за свої ж гроші, не матиму права зробити ремонт??? І за мною ще будуть шпіонити... Ні, це щось не реальне... в голові таке навіть не вкладається...
Та ні, скоріше всього мова йде лише про добудову (газету так і не читав, тому висновок роблю по першому посту), яка відповідно змінює загальну площу будинку на зем. ділянці.
narod пише:
плату на розвиток інфраструктури
Так от як тепер називають такі рекетирські замашки

to all: Так шо там сесія? Прийняли чи ні?
lenhen пише:
не матиму права зробити ремонт???

Там мова не іде про ремонт а про будівництво, або реконструкцію, це коли будуєш щось нове, або в будинку валиш стіну чи добудовуєш веранду, чи міняєш звичайний дах на мансарду, а за побілки вони дійсно нікого невичислять. А от будівництво і реконструкцію запросто бо потібно брати на такі роботи дозвіл в архітектурі, а коли та кого дозволу не буде, тоді БТІ не дасть права власності і ніхто незможе ні подарити, ні заповісти а ні продати. От така капуста.
І шо далі робити з тою капустою?
Не забувайте - місцеву депутатську недоторканість відмінили ще минулого року. Тому не є проблемою подати в суд. Тому ще раз питаю: прийняли рішення?
Чесно кажучи задовбав же той дорвавшийся до влади педколектив. Напевно вони ще досі думають шо в школі...
Alexis пише:
Чесно кажучи задовбав же той дорвавшийся до влади педколектив. Напевно вони ще досі думають шо в школі...

О то точно!
Олег ти тут хвалишся Організацією "Наша справа" давай показуй клас, це твій зоряний час організовуй людей збирай мітинги чи пікети під райрадою ілюди тобі будуть вдячні і пропіариш організацію.
не
Alexis пише:
to all
, а "to or-all"

narod пише:
дозвіл в архітектурі
брати не потрібно! Ми не раби держави, ми її утримувачі! В архітектурі треба лишень офіційно змінювати проект забудови. Це звичайно коштує 300-400 гривень. А БТІ це офіційно реєструє, для того, щоб держава (яку ми утримуєм) знала про вашу житлову площу, щоб точніше розраховувати ваші податки і субсидії (які ви щомісяця сплачуєте). І тут нічого не поробиш, бо це такий державний устрій усіх демократичних країн світу.

ЗОВСІМ ІНША СПРАВА, скільки за такі переоформлення держава буде з нас зтягати, і скільки буде нам виплачувати зарплати! Оце вже є про що говорити і що відстоювати. При теперішньому прожитковому мінімумі я згоден платити той разовий збір в розмірі 5-10 грн. І ні копійки більше!
narod ти прийдеш на пікети, я організую! Але підійдеш до мене і скажеш хто ти, тобто що ти народ. Ок?

додано через 8 хвилин 38 секунд:

Ати прийдеш на пікетування? Я організую, але перед тим представся хто ти є, тобто "народ" з форуму.
AVB пише:
брати не потрібно!

Ну ну!!! Проведи реконструкцію чи будівництво і невізьми дозвіл, і як встрашній казці до тебе прийде п. Кобелько з папкою і як поповнить державний бюджет за твій рахунок то більше такого ні говорити ні писати небудеш, бо я сам знаю на власній шкурі

Олег пише:
narod ти прийдеш на пікети, я організую!

Коли організуєш до пятниці ОК. Бо в суботу з ранку я їду трохи заробляти $ і небуде мене напевно до кінця місяця, тому потім підтримку надаватиму хіба що на тут форумі.
Який ше дозвіл? Міська рада (або сільська) виносить рішення на забудову і все. Решта - це не дозволи, а офіційне повідомлення державі про фактичний стан твого власного помешкання у зрозумілій для держави формі.
Ти подумай. Хіба можна в нас будуватись (перебудовуватись) по закону??? Ше світ такого не бачив! Всі спочатку роблять справу, а потім йдуть з конвертиком "узаконюють", коли вже все готово. І просто ставлять державу перед фактом. Інакше в нас не можливо.
Олег якщо ти збираєшся пікетувати роайраду так як пише в чаті AVB, після того як приймуть рішення, то навіть непозорся його ніхто вже невідмінить. Саме краще пікетувати під час засідання ради, або наперед щоб -зас- об -ранці могли думати за те що вони роблять і за що голосують
narod
звертайся до мене як до голови громадської організації "наша справа" і все поїхали на пікети, я там сам не буду, от прохлопаєте вухами і будете платити за ремон в квартирі.
По перше не правильно тих людей, які сидять у міські або у районні раді називати лохами. Якщо вони там сидять, то вже не лохи. Автору теми, мабуть, ніколи не доводилось проходити через горнилище виборів. От дуже погано, що вибирають цих людей не за діла їхні, а за списками. А в списки, звичайно, потрапляють ті у кого більше впливу або грошей. Хоч одне з другим тісно пов’язані. Якщо ви, шановні учасники форуму та поважні читачі проаналізуєте списки наших районних депутатів, чи інших керівників району і міста, то побачите, що більшість з них є підприємцями, власниками бізнесу, колишніми керівниками або партійними діячами. І хоч часи і умови постійно змінюються, а біля влади лишаються одні і ті самі люди. Справедливо їх буде назвати лідерами. Так, так. Як би це було неприємно і, я знаю, багато хто з вас, не погодяться із цією думкою, але це все одно нічого не міняє. Об’єктивна реальність не залежить від нас. Чому так стається, хто в цьому винуватий, що ми залишаємось аутсайдерами, а вони на горі? Як би це було не приємно, але лохами слід назвати не їх, а нас. Бо ведемося на обіцянки мов на солодкі цукерки. А вони нас дурять. Подивіться на наше життя. У нас на заході традиційно перемагають «демократичні» сили. Але чомуж ми їдемо заробляти гроші на північ і на схід. Я особисто побував у багатьох містах Східної України. І у багато чому розумію тантешніх людей. Вже час не кричати про гасла. Час реальні справи робити!!!!!
bam пише:
Вже час не кричати про гасла. Час реальні справи робити!!!!!

Чергове гасло
чули ми про такого Кобелька) штрафувати він вміє...
Ta. tochno obnaglila. Skagit nafiga misty gralni avtomatu, i hto dav dobro na ih vidkrutta? Yaksho v nashi radi sudilu bu rozymni lydu, to bu dognalu sho ce ne dobre. Lydu yaki mayt kyputu istu udyt prograyt groshi, a tam ne daleko i do perehody v zlochunnist.
Ta i dehto pravelno napusav, sho e dupytatu v osnovnomy pidpruemci, bo boyatsa za svoi biznusa, a tam im syper, yak ne yak prukrutusa mogna!