Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коли йти в автошколу?

Автор Повідомлення
Коли йти в автошколу?
Підскажіть будь-ласка В скільки років можна йти вчитись водінню автомобілем в авто школу? НА ПРАВО ВОДІННЯ АВТОМОБІЛЕМ
Вчитись можна коли завгодно, а от сам папір буде дійсний з 18 років, тобто в наступний день після виповнення 18 років.
Права можна получити в 16, їздити тільки в деяких випадках і якщо поряд сидить хтось дорослий з правами. А так то дійсні вони з 18
Здається...
Так точно.
VeLiKaN пише:
Підскажіть будь-ласка В скільки років можна йти вчитись водінню автомобілем в авто школу ? НА ПРАВО ВОДЯНН АВТОМОБІЛЕМ

Та в скільки захочеш... Тіко права тобі дадуть не раніше 16, бо тре паспорт мати.
А я ше досі собі паспорт не зробила... І на права б вже здала...
Все таки лінь то страшна сила!
Здати то би ти і здала. А от їздити чи би їздила!
VIA пише:
папір буде дійсний з 18 років, тобто в наступний день після виповнення 18 років
Та, я свій зробив в 17 з лишнім років і досі натішитись не можу...
А на права здав у квітні 2000 - ой, забухали!!!
А перездав у листопаді 2006.
А їздити почав у квітні 2007.
tymofiy пише:
А перездав у листопаді 2006

А чого так?
VIA пише:
Здати то би ти і здала. А от їздити чи би їздила!

Ну... тоді коли я здавав, тих хто не башляв, "грали" на їзді немилосердно. Так шо, мусіли вміти. Перша поїздка до кемпінгу в Мурованому (за Галицьким перехрестям по Київській трасі). Як мені дорогу уступали... ГАЗоном їхав

додано через 48 секунд:

VIA пише:
А чого так?

Категорія А - мотоцикли
Я вже настроїлася шо на другий рік буду ходити вчитися нормально їздити.... а от паспорт тоже ше не зробила, хотя вже час.....
Права я отримав в 91-му, але дійсні вони були з 92-го. Се була категорія "С" - вантажівка, тоді нас півкласу десь (як і з інших шкіл також) всі на безплатні курси в ДОСААФ (ТСОУ) пішли. Правда безплатно таки не вийшло, але гроші тоді були дерев'яні . На екзамені мені попалось проїхати по естакаді. Інструктор каже "Розслабся - проскочим!", я розслабився - і зіскочів! . Але дали другу спробу, то я вже випер інструктора з кабіни і їхав сам, то повністю відкрив дверку і проїхав висячи зовні, щоб було видно колесо на естакаді, бо інакше в Зілу-131 не побачиш.

А по-справжньому я починав вчитися їздити на погрузчику. Оце клас! Коли по 10 годин в день на всіх парах мчиш на 8-тонній балді вузенькими проходами по виробництву з пару тонами вантажу на вилці, крізь шквали іскор від болгарок і зварювальних апаратів, поміж працюючі крани і постійно снуючі попід колеса робочі, освоюєш до міліметра габарити і норов техніки, звикаєш до екстремальності. Потім пересів на Manitou-телескоп (то взагалі вар'ятська машина!), далі пішли середні вантажівки, і дійшов до такого нормального тягача трейлера.

Потім купив собі 2004 року категорію "В" за $100 вже міжнародні, коли пересів на легковушку, то зразу з магазину по Львові без жодної практики - як по маслу! Там нічого страшного нема, шо купа машин, знаків, світлофорів, і ше люди постійно, як ті кури, весь час на дорогу перед колеса лізуть, переходять будь-де заманеться. То всьо єрунда.
Ой, а я на 51 ГАЗоні як по естакаді рулив. Внутрішній мєн... мг, міліціонер був старий і спокійний, зате зовнішній дуже голосно матюкався, бо я лівою спаркою в повітрі крутив...
tymofiy пише:
спаркою
А шо це таке?
На задньому мості вантажних авто совдепівського виробництва (та й інших не рідко) для меншого навантаження на 1 колесо використовують спарку коліс - по 2 колеса на ступицю. При цьому задній міст схематично виглядає так: 00---*---00
А ті наші так звані міжнародні права то все єрунда. Поїхати з ними хочаби в Росію, там гаїшники швидко розтлумачать, які права в них дійсні. А в цивілізованій Европі наші права дійсні до пів року на керування авто. Далі їх слід перекладати і узаконювати, як постійні.