Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Шлюбний контракт

Чим для вас являється шлюбний контракт?
Гарантія міцності шлюбу 37%   3
Передумова розлучення 12%   1
Ми і без нього погодимось 37%   3
Не наважусь сказати своїй половинці про нього 12%   1
Всього голосів: 8
Автор Повідомлення
Шлюбний контракт
Здавалось би про все вже писали, все обговорили, але ще є тема, якої ніхто не торкався.

Як ви ставитесь до такого роду договору? Чи готові ви зараз його укласти?
Не приймала участі в голосуванні так як 4 пункти мені не підходять абсолютно
Як ставлюся?
Нормально в тому випадку коли одруження відбувається по якихось інших причинах чим по любові.
Якщо присутня любов і присутній шлюбний контракт і обоє з сторін згідні його підписати( в користь любої із сторін ) то також нормально, бо якщо двом це підходить то що я можу мати до цього?
Особисто я б не хотіла підписувати шлюбний контракт взагалі.
Бо тоді я б уже думала, от а всяке може бути, а вдруг, а якщо.... і певне майно залишиться мені або йому.
Шлюб-це віра як на мене, і тут немає місця шлюбним цифровим розрахунках.
Я виходила заміж без матеріального достатку і обранець також був без нього. Хтось може сказати, що треба перестрахуватися тим людям які мають певне майно(кошти), щоб потім не залишитися у розбитого корита, але я вважаю що одружуються не на майні а на конкретній людині.
Моя думка тут однозначна, і не залежить від того багата я чи за душою немаю ні гроша.
Шлюбні контракти підписують ті, кому є шо втрачати... А так... по-моєму вони не мають смислу.
Мені в голосуванні всі чотири пункти підходять.

1. st.fergi 100% права. Кому які потрібні гарантії, такий і шлюб буде мати.
2. Спираючись на перше твердження, цілком логічно це передбачити. Адже подружжя вже заздалегідь фактично планує своє розлучення, як зовсім реальний можливий варіянт.
3. Це правда.
4. Аналогічно. Я не про контракт в цілому, а про окремі домовленості стосовно майна. Проте таке обговорення не є табу, просто до цього дуже рідко доходить.
AVB пише:
Адже подружжя вже заздалегідь фактично планує своє розлучення,

Чому ж зразу плануе? Просто реально дивиться на життя.
Васілій пише:
Просто реально дивиться на життя.

AVB пише:
як зовсім реальний можливий варіянт.
Шлюбний контракт - гарна штука для багатих людей, а нам, простим смертним, мало-кому потрібна така форма розподілу сімейного майна, шож то за відносини, коли "холоильник не чіпай, він мій, я ж твоїго телевізора не чіпаю...". Але всяке трапляється у житті, тоді, не раз зустрічав такі ситуації, люди чіхраються в те місце, яке не свербить і починають про нього (контракт) розпитувати, шо там і як.
Як я сам проголосував? Обрав третій варіянт, хоча обов'язково б запитав, чи не бажає моя майбутня дружина укласти такий договір.
Дякую st.fergi. Я напевне троха туманно висловлююсь...

Спробую так: Що означає щось планувати? Цей процес передбачає планомірне відпрацьовування в безпечному режимі структурної лінії подієво-послідовних ланок лінійно-параметричних залежностей, характерних для імовірних причин з логічно-спадковими наслідками з метою передбачення загальної структури планованих вірогідностей і обирання оптимальних шляхів перебігу цих ланок в реалії.
Я хотів сказати, що шлюбний контракт вже гарантовано передбачає розлучення, як цілком реальний варіант майбутнього. Васілій, didn't I?
При нашому законодавстві і наших реаліях будь-який шлюбний контракт можна обломати в судовому порядку
lenhen пише:
Шлюбні контракти підписують ті, кому є шо втрачати

то правда.
але я думаю, що якби я була закохана то б зовсім не звертала уваги на якісь там формальності з контрактом. я ж виходжу заміж за коханого і надійного(такі думки) а не за сумнів - а чи не оббере він мене як липку.
думаю, якщо вибирати між тим що цінніше втрачається при розлученні-майно чи дорога людина, то схиляюся до думки-якщо певний період нам було добре двом(а потім з любих причин розлучення:навіть якщо через зраду)то як на мене, якщо і забере собі частину всього(якщо совісті вистачить))))то не матиму нічого проти, якщо він рахуватиме ЦЕ МАЙНО(ЧИ ЦІННОСТІ) платою(компенсацією) за прожитий певний час
можливо я так говорю бо мені нема що втрачати матеріального але все ж таки.....
АВБ, яке там в тебе майно? Чи вистарчить того майна шоб юристові за контракт заплатити?

Контракт - добра штука для тих, хто тяжко заробив великий статок. І хоче одружитися з файною лялькою (чоловік чи жінка - не має різниці). І ше одна передумова - в такої людини немає часу ні перебирати коханими, ні на повноцінне сімейне життя. Хочеться, щоб тебе хтось вдома чекав і кохав. Але в більшості випадків тих, що повинні чекати на довго не вистарчає. Ось і виходить: робиш, бігаєш, може годину на тиждень вирвеш для коханого. А там через рік коханий наліво почав ходити. А потім розлучення - і ні коханого, ні половини майна.

А тим, шо за квартиру бояться - 2 квартири варто віддати щоб від таких коханих позбавитись.
ViVi, я ж не питаю, яке там в тебе? А якщо я
ViVi пише:
тяжко заробив великий статок

то повір, читати таке від незнайомої людини, м'яко кажучи, неприємно. І потім, не заглядайся на моє майно, ми з тобою навіть не жонаті, і тим більше, шлюбного контракту не маємо. Тож шукай легкої наживи на іншому боці.
Навіть? Так говориш, ніби це взагалі можливо А в мене шлюбного контракту нема Так що вибачай, АВБ

додано через 3 хвилини 28 секунд:

Легка нажива - це шукачі шлюбних контрактів в очах юриста.
І в мене нема, чим я дуже задоволений!
Жоден варіант голосування я не вибрала. Я вважаю, що шлюбний контракт - це справді добре. В житті всяке буває. Я б, наприклад, заключила шлюбний контракт.
st.fergi пише:
я ж виходжу заміж за коханого і надійного(такі думки) а не за сумнів - а чи не оббере він мене як липку.

Це все так.
Але все навколо змінюється і ми в тому числі.
Припустимо в мене звичайна двушка, з телевізором, холодильником, пралкою і компом, трохи мебелі, що я маю ділити в тому контракті не розумію, не таке то вже велике багатство щоб я не зміг його залишити
Плебс як правило контрактів не укладає. А в умови контракту і поділ дітей може входити.
Natan пише:
Плебс
- це якийсь золочівський нотаріус?
AVB пише:
Плебс - це якийсь золочівський нотаріус?

.... наскільки я розумію це плебеї....
tymofiy пише:
При нашому законодавстві і наших реаліях будь-який шлюбний контракт можна обломати в судовому порядку

А ше не все так просто стосовно самого шлюбу. Я напевне жодними контрактами страждати не буду
От капость з вашими термінами. Мусів створювати статтю в Вікі.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Плебей
massimo пише:
Припустимо в мене звичайна двушка, з телевізором, холодильником, пралкою і компом, трохи мебелі, що я маю ділити в тому контракті
Якщо вона це вже має, то воно не ділиться. А ти уяви таке: ви з нею живете років 20, добра нажили: машинка нормальна, дачу купили, будиночок збудували, (діти вже дорослі), а тут раз - я тебе вже не люблю, люблю іншого. Бувай здоровий і все нажите нами - моє. Щоб ти тоді заспівав?
VIA забрав би машину взяв пару лашків і бувай здорова, для мене немає зовсім ніякого щастя і радості від хатки і дачки
Шлюбний контракт не укріплює шлюбу, а передбачає розлучення і сплановує його в найдетальніших і найчорніших дрібницях. Кому що потрібно: одному відчуття надійності і захищеності від почуття кохання і сімейного тепла, а іншому - то саме, але на першому плані тут заступається черствий холоднокровний папір.
AVB пише:
а передбачає розлучення і сплановує його в найдетальніших і найчорніших дрібницях

Найчорніші деталі це навпаки - гроші є, а контракту нема.
AVB пише:
Кому що потрібно: одному відчуття надійності і захищеності від почуття кохання і сімейного тепла, а іншому - то саме, але на першому плані тут заступається черствий холоднокровний папір.
АВБ, ти сам розумієш, що пишеш?

І до чого тут кохання і контракт? В контракті про кохання не йдеться. І він вступає в силу лише тоді, коли кохання вже відсутнє. І взагалі, нам всім властиво помилятись. Контракт - це страховий поліс. А не підстава для драми.

massimo пише:
забрав би машину

А я б купила нову - Lamborghini
На мою думку укладення шлюбного контракту є не що інше як недовіра між подружніми (чи між їхніми батьками).

Якщо ти не довіряєш людині з якою одружуєшся, то подумай потрібно тобі з нею жити і чи кохаєш ти її взагалі?

а якщо щлюб укладаєтья із якихось причин (поэднананя шнтересів даох держав наприклад) то тодя я згідний зst.fergi