Золочів Плюс
Форум міста Золочів

500$ в інтернеткомерції

Автор Повідомлення
500$ в інтернеткомерції
Отаке пішло народні в маси по місту вже другий тиждень.

Ще один лохотрон? Хтось пробував?
Щось таке дивне на стовпчиках.
Ще не пробував, але хтось рано чи пізно напише...
Думаю, що таким чином Ірина Купчик, чи хто то б не був зі всіх звінків вибере кількох людей, які в чомусь більш чи менш професіонали.
Хм.. Чувствую, брати будуть все і всіх - пірамідка типу Гербалайфа.
Познайомився з представником. Приємна красива дівчинка описала все в найяскравіших тонах... Я в раздумьях... Ще відпишусь
Мене голими "руками" не візьмеш!
Alexis ти дивися бовго не думай, а то ще дівка пропаде і бізнес тоже? Конкретно: як там будуть нараховуватись гроші і за що???
Конкретно ще не знаю, а узагальнено читай сам - Intway World Corporation.

додано через 43 хвилини 39 секунд:

AVB пише:
Мене голими "руками" не візьмеш!
Да уж.. краще б вони (представниці) брали голими ногами
Алєкс, ти чого?? *шок*
шютка
Нічо ні звідки не береться і нікуди просто так не пропадає.
Звісно щоб заробити потрібно вкласти гроші. Чим більше вкладеш тим більше отримаєш.
Проте реклама про заробіток, яку ми обговорюєм це швидше всього лохотрон, як і багато таких в інтернеті.

Можна заробити і без вложення грошей. Наприклад на САР (система активної реклами). Не багато звісно (20$/міс - з одного сайта), але таки можна. Наприклад я пробував такі:

http://rusip.ru/cgi-bin/regist.cgi?WMR=RS9061081849
http://top.rabotnik.com.ru/reg?r=stiks_1986
http://www.ipweb.ru/?voshka
http://www.wmmail.ru/index2.php?ref=voshka

Зараз пробую ще кілька, але поки від них грошей не отримував, то і вам рекомендувати не можу.
voshkaniridze пише:
Проте реклама про заробіток, яку ми обговорюєм це швидше всього лохотрон, як і багато таких в інтернеті

voshkaniridze, так до чого й ведеться Інтернет-лохотрони випливають з нету і їдять мозги простим цивільним. А на наживку з 500 убитих єнотів клюне немало... Матріца...
Олег пише:
як там будуть нараховуватись гроші і за що???

Ти вложуєш гроші (точно не знаю скільки певно 200-300$). Тобі дають карточку, що ти їх представник. Потім ти бігаєш по місту клеїш оголошення про роботу (можна пообіцяти і більше 500$). Всі хто ведеться і також платить гроші (200-300 $), з яких (30-50$) твої (як від твїх "дітей"). Вони знову шукають людей які платять гроші з яких (30-50$) твоїх "дітей", (5-10$) твої. І т. д. Звичайна піраміда від якої у виграші лише власники піраміди. Є можливість що і ти трохи заробиш, але я б так не ризикував.
Кантора тим часом продвигається, корні пущені.
Із мєст саабщают: обработка йде по всім правилам, групова (главний і кілька развадящих), професійна (наблюдав в ділі, у "клієнта" іскри с глас сипались від $-перспектив). Моя оцінка - тверда четвірка, як на Золочів - всі пять.
но коментс..
voshkaniridze пише:
Можна заробити і без вложення грошей.
Згоден на всі 100% Дійсно можна заробити без вкладування коштів, особливо тим у кого безлімітний інтернет. На жаль не можу погодитись з наведеною сумую
voshkaniridze пише:
(20$/міс - з одного сайта),
На жаль для початківця це забагато. Я, в принципі, інтернетзаробітком почав цікавитись відносно не давно, але вже переконався що це працює. Дійсно САР це самий простий спосіб почати заробляти. Реально можна початківцеві витягнути до 30 грн з одного сайта. Хто планує попробувати раджу спочатку встановити і вивчити роботу системи WebMoney! Потім зареєструватись у кількох САР системах без мінімальної суми виплати або з маленькою (до 50 центів). Я, розпочинав з http://sb-money.ru/user_welcome.php?user=105051 Хоч гроші там платять невеликі, але бонуси і зароблене можна перевести відразу починаючи з кількох копійок. Це важливо психологічно. Мені, наприклад, подобається звук який видає кіпер при надходженні грошей, а особливо якщо це відбувається що хвилини.
Після цього по внутрішній пошті зв’яжыться з своъм рефером. Хороший рефер порадить багато. Багато хто реєструэться без рефера на пряму, то їх реєструє під адміна і потім продають на біріжі рефералів. Рефер- це найближчий ваш друг в цій справі. Якщо не виходить звязатись по пошті або асьці, то відпишіться і шукайте собі іншого. І ще одне, повірте на протязі першого місяця вам буде здаватись що займаєтесь дурницями, бо гроші будуть копійчані, але з часом коли появиться досвід появляться і ідеї. А тоді вже все залежатиме від вас!
bam пише:
повірте на протязі першого місяця вам буде здаватись що займаєтесь дурницями, бо гроші будуть копійчані, але з часом коли появиться досвід появляться і ідеї. А тоді вже все залежатиме від вас!

да-лллл-ба---йоооо-б!
Та нє, вроді толкові пацани, в кожного в кармані по два диплома..
Alexis пише:
в кожного в кармані по два диплома..

в параші на гвіздочок ті їх дипломи хіба повішати
Васілій пише:
да-лллл-ба---йоооо-б!
такий розумний що навіть не знає як правильно це слово пишеться Взагаліто, якщо адмін хоча б цікавився форумом, то вже давноб забанив. Висновок - сам адмін для підтримки активності займається провокаціями. Ми ж не бачимо його айпішки . А правила то так, аби були. Не дивно шо форум вмирає

додано через 3 хвилини 28 секунд:

До речі заглянув на екаунти на які вже тиждень не дивився а там 10 грн. От і на пиво є.
http://wmpublic.com/i/63223
http://wmpublic.com/n/zarnet
http://wmr.web-stil.info/?r=zarnet
http://wmz.web-stil.info/?r=zarnet
http://bestwork.kz/?r=zarnet
bam пише:
Не дивно шо форум вмирає

bam пише:
а там 10 грн

акуєєєєєєєць. навчиш?
А нормальна робота вже перевелась?
Pangea пише:
А нормальна робота вже перевелась?

нарамальна работа-ета для лахов
А вищеописана тоді для кого?
панімаєш Інка в чому справа. Працювати мають лохі. А нармальним пацанам нєкада-не вспівают бапки рахувати. ну ті шо від інтирнет комерції
Нормальні пацани вміють працювати і руками і головою. Але я ще не зустрічав пацана який маючи можливість заробити легким шляхом брався тягати мішки "панімаєш" , а "вот лохі", які в школі не навчились писати, читати і рахувати шукають як би то попахати на когось в той час як "нормальні пацани нєкада-не вспівают бабпки рахувати. ну ті шо від інтирнет комерції" (бачила б вчителька укр мови - розстріляла б ) Доречі, для тих, хто "нармальний пацан" і не рветься тягати мішки я навів детальний розрахунок доходів у своїй статті на osoba.blox.ua [/list]
Заробляти в інтернеті 500$ в місяць, на такий рівень можна вийти за 5-7 місяців, говорю з власного досвіду, якщо когось цікавить пишіть!
У мене знайома працює в інтернеті вже не перший рік і з абсолютною переконаністю стверджує, що заробляти такі гроші не займаючись разводами і кидаловом неможливо (не вважаємо сайтостроєніє та інші види робіт, що вимагають навичок і освіти).
Трохи стара тема, яле якось смішно читати. Не можу пройти повз. Отож, з власного, так би мовити, досвіду.
Заробити в інтернеті можна - однозначно. Тільки не там, де пишуть "заробіток в інтернеті". Як правило, під такими заголовками рекламують всяке гівно, яке я б поділив на дві категорії:
- халява
- піраміда
Халява - це кліки по рекламі, розгадування каптч, виконання безглуздих завдань, і т. д. За це платять копійки. Електроенергія коштує часом дорожче, про час не говорю навіть. Далі, в таких проектах завжди є мінімалка, якої потрібно досягти, що б вивести гроші. Дуже часто користувача банять за якусь ніби то провину саме перед тим моментом, коли до мінімалки залишається пів кроку.
Піраміди в інтернеті - як і в житті. Єдине, що товар, яким прикриваються (якщо він взагалі є) - повний мотлох. Додати до цього потрібно той факт, що відгук в потенційних партнерів при неособистому звертанні (а через інтернет, наприклад), в рази менший, ніж наживо. А тапер запитайте в якогось млм-щика, акий відгук наживо - то і буде картина.
Тобто, теми з заголовком "заробіток в інтернеті" можна сміливо обходити стороною.

Що ж реально можна робити?
1. Біржова торгівля. З доступних - Форекс. АЛЕ! 99% втратять свої гроші і заб'ють на це. Не тому, що то лохотрон, і навіть не тому, що то щось складне. Просто це не всім підійде. На біржі головне - витримка. І поки не спалиш депозит - не зрозумієш. Всі мої знайомі трейдери хоча б перший свій депозит втрачали. А часто і другий, і третій.
2. Добування криптовалюти. Добування, а не клікання за сатоші (копійка така, хто не в курсі). Тобто, потрібно встановити обладнання, яке коштує приблизно 2-3 тонни USD (мінімум), і отримаєте якусь сотку в місяць. З хмарних сервісів, які зараз розкручують для тої справи, також буде вихлоп. Менший, правда, бо треба буде оренду платити. В будь якому випадку, ні перший, ні другий способи в категорію "старт без капіталу" аж ніяк не входять.
3. Написання статей за гроші. Абсолютно реальна робота без вкладень. Є такий ворожий сервіс Адвего, де ви можете найнятись написати статтю. Вибір тем - величезний. Середня ціна за 1000 знаків - 0,79 $. Тобто, за звичайний огляд на 3-4 тис. знаків отримаєте близько 3 долярів. Якщо стаття спеціальна, толкова і велика - можна і 10, і 20 $.
В перспективі можна шукати замовників і виконавців, і самому не писати.
4. Власний сайт. тут починається цікаве. Я б сказав, - міні бізнес. Робите сайт на тему, в якій розбираєтесь, і розкручуєте його. Потрібно прочитати купу інформації про сео, але це все безкоштовно. Заявляю: можна без копійки запустити сайт і почати на ньому заробляти. Використати безкоштовний конструктор сайтів і домен третього рівня. Потім реінвестувати перші прибутки і купити нормальний домен. Власне, я так і робив. Довго, але безкоштовно вивів сайт на 100-150 usd в місяць тільки з контекстної реклами. Отже, робите такий ресурс. Вішаєте контекстну рекламу гугла. Тим часом продаєте лінки на біржах посилань. Продаж лінків ще й заставить вас постійно поповнювати сайт контентом, що добре вплине на розкрутку. З часом, коли прибуток буде рости, контент можна замовляти на біржі контенту. Головне, що б коштував він менше, ніж ви продаєте лінк.
Далі, робите новий сайт. І так до безкінечності
5. Якщо є гроші і ідея - створення різних сервісів. Головне, що б він (сервіс) був потрібний. Автобазар, ше один олх... Обмін валют - вебмані на карту вивести, чи прийняти оплату пей-пелом. Ну і т. д. Але то дорого. Та навіть фотохостинг - нема українського нормального поки що, що б виставити велику фоту на форумі мушу в радікал заливати ( Сервіс - до речі, як і форум (!!!) - активно наповнюють самі користувачі, вам не потрібно думати, де брати контент. От зараз я напишу тут пост, який по розміру на статтю тягне, і поповню цей форум словами, які потім знайде гугл )
6. Можна знімати відео і заливати на ютуб. Там потрібно увімкнути монетизацію і отримувати гроші за кліки глядачів по рекламі. Але роликів потрібно дуже багато, і переглядів також. Тому потрібно вибрати цікаву тему, на яку ви можете знімати кіно. Зараз в мене є десь 40 роликів, якими я не займаюсь, але вони приносять 10$ на місяць. Пасивно )
7. Можна стати партнером інтернет магазину. Купівля по Вашому посиланню принесе відсотки. Є люди, які досить непогано заробляли таким чином.
8. Можна написати курс, і продавати його в інтернеті. Не вмієш нічого робити - вчи інших -) А якщо пройти попередні кроки - то і теми будуть )

Все, що я описав - робив особисто. Сайт приносив 100-200 $ на місяць. Він в мене був псячою, бо запитів таких незрівнянно більше. В 14-му мене то вкурвило і я його продав, трохи більше як за 1000 долярів. Знайомі казали, що сильно продешевив, але маємо шо маємо.

Тепер два слова про не зовсім інтернет заробіток - інтернет магазин. Магазин ніби і в мережі, але ж прив'язаний до реального життя. Коли я продав сайт, то довго не виходив в он лайн. Зараз вирішив, попри основну діяльність, робити іграшки з фанери, на лазері. Ну попробував на олх продавати, і на інших майданчиках. Як тільки виставиш - продається, а потім просідає, і ніхто того не бачить. Тому вирішив зробити свій магазин, що б можна було самому контролювати трафік. Типу, також - заробіток в інтернеті ) Але що б він функціонував - потрімно мати, що продавати. Ось він, до речі, що б не бути голослівним: лялькові будиночки.
В принципі, можна і не прив'язуватись до товару. Можна ж торгувати китайським мотлохом, не виходячи з хати! Доставка до порогу, потім - на вітрину магазину, потім - доставка з порогу, гроші на карту. Або ще - є така штука, дропшиппінг надивається. То коли ви продали товар від свого імені, даєте заявку в китай, там його надсилають зразу клієнту, і ставлять Вашу зворотню адресу. Але я цього не робив, тому нічого сказати не можу.
До речі, я в свому магазинчику також зробив партнерську програму. Віддаю 10% з продажу, без всяких там мінімалок, протягом доби. Вам потрібно просто розмістити лінк в якомусь "людному" місці, що б по цьому хтось перейшов і купив. Ну, але таких місць не так вже й багато, скажу відверто. Хоча спробувати можна - от вам і "білий" заробіток в інтернеті без вкладень )
Куроче. Мораль сєй басні такова: чудес не буває. Хочеш заробити - працюй.

П. С. Надіюсь, мій лінк в контексті посту дорчно вписується і не подібний на рекламу ) Якщо адмін вирішить грохнути - то, будь ласка, весь пост. Дякую.