Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Галичина малює

Автор Повідомлення
Галичина малює
Мені інтересно взнати скільки в Золочівському районі є таких невідомих художників і людей які мають талант? Я пропоную створити вистаку-продаж картин, чи творів мистецтва таких людей. Та інформація буде донесена до нашої влади, я запропоную нашим "мужновладцям" таку виставку? Я би хотів познайомитись з такими людьми, яких заінтересує моя пропозиція.
Знайома з де-якими нашими місцевими художниками, так як у них навчалась. Сама трохи малюю , але аж ніяк не вважаю свої рисунки якоюсь-там цінністю, тому кудись "виставляти"їх нізащо б не стала. А загалом ідея не погана...
NARGOTHIC ART group
NARGOTHIC ART
мистецька група/art group
представляє/present
АНДРЕЙ ПАВЛОВЕЦ/ANDREY PAVLOVETS

http://pavlovets.deviantart.com

з питань замовлення та придбання художніх робіт звертатись:
andrey_pavlovets@ukr.net
tymofiy@ukr.net

додано через 22 хвилини 48 секунд:

Олеже,
Така виставка вже проводилась з 20.08. до 23.08. 2006 року в холі РБК, правда там були представлені не лише картини (до речі, золочівської художниці), а й художні фото. Реакція народних мас була лише першого дня. Далі приходили ті, кому насправді то було треба. Виставка не містила елементів ярмарки і була проведена коштом організаторів за дозволом керівництва РНД "Просвіта".
Метою акції ШОssЬ було привернення уваги молоді до таких речей, як живопис і художня фотографія. І ця виставка не носила жодних політичних забарвлень - її робили люди з щирим серцем. Маємо надію на продовження цьгоріч.
Мистецтво не потребує політизації, воно від неї задихається...
Я зі свої сторони попробую організувати медіа підтримку такої вистаки і я би хотів щоб люди яких інтересує така справа зголосилися! coba_op@ukr.net. писати на мій адрес в неті.
Олеже, не суть в тому шоб
Олег пише:
організувати медіа підтримку такої вистаки

я лише навів приклад
tymofiy пише:
акції ШОssЬ

як звершену річ, яка в вересні 2006 була представлена у Львові, як окрема виставка художнього фото під час одного з мистецьких заходів. То вже розкручена річ.
Справа не у тім.
Олег пише:
люди яких інтересує така справа
не повинні чекати з моря погоди.
tymofiy пише:
Метою акції ШОssЬ було привернення уваги

tymofiy пише:
була проведена коштом організаторів

tymofiy пише:
не носила жодних політичних забарвлень

tymofiy пише:
робили люди з щирим серцем
Я не заперечую того що ти тут написав, я просто буду робити те що в моїх силах і все.
Вирішив якесь власне мистецьке дійство організувати? Що ж, успіху!
Бе-е-ель, и после сме-е-ерти мне не обрести покой...
Треба ще Беля до тої справи підключити, він художник неабиякий!
Памятаю його шедеври-афіші "Косар галявін", "Мовчання шинки".
Хоча були і серйозні картинки. Колись в школі він гурток вів, я ходив, цікаво було.
Можна і Беля він тоже художник, йому тоже гроші потрібні. А скільки таких жудожників було що померли в жебраками, а зараз їхні картини міліони коштують!!!