Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Поведінка оточуючих людей, яка вона?

Автор Повідомлення
Поведінка оточуючих людей, яка вона?
Сьогодні стався один випадок, який спонукав мене до відкриття цієї теми.

Мій колега, який хворіє на цукровий діабет, вийшовши з електрички пішов до центру, де йому стало погано. Він втратив свідомість і впав в центрі міста. Люди, які проходили поруч навіть не звертали уваги, казали, що це пияк, ця байдужість тривала аж пів години, поки хтось не замітив, що лежить людина. Викликали швидку... Після цього виявилось, що в нього був дуже низький рівень цукру в крові.

Особисто мені дуже соромно за тих байдужих людей.
ГАНЬБА їм та СОРОМ !!!

Поставивши себе на це місце, мені стало якось мотошно і страшно.
Так можна і не стати... недочекатись допомоги...

Побажання всім хто це прочитає: "Не бути такими, як оці, дбайте навіть про пияків, адже вони також люди (коча й ненайкращої поведінки)"
Справді наші люди стали якісь байдужі один до одного. Пам'ятаю як минулого літа тащила на собі з сусіднього будинку пияка додому. Була обідня пора, а він вже готовий сидів на землі, то справді всі проходили повз нього і ще й усміхались собі. Ніхто навіть нічого не запитував його, а може дійсно йому погано і потрібна допомога.
Вчора мав можливість подивитися уривки відеозйомок з Скнилівської трагедії двохрічної давни ни , які не попали в жодний телеефір. Вже після аварії багато людей ходило як ні в чому не бувало , хоча навкруги було купа кусків людей і крові, жах аж дрож пробрала.
Західна Україна однозначно лідирує по рівні егоїзму в Східній Європі....
Це збайдужіння людей приводить до того що людина на людину перестає звертати увагу, саме головне думають що ти є п"яний, або вколений!! І дуже зле
Ну, я дуже вибірково таскаю п'яних по хатах, переважно проходжу повз не зупиняючись. Бо що це за дапомога така, носитися зі свиньми. Відведеш його додому, а воно собі доправить, ше й пошле тебе куди подалі.
По справжньому можна би було допомогти таким людям, повідомляючи відповідну службу, якої в нас НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ чомусь НЕМА! Як би моя воля, то розігнав би кманахам таку дибілістичну службу, як центр зайнятості, і заставив би їх організувати справді ПОТРІБНІ ЛЮДЯМ соціяльні служби. Якто є у Европі, на кожному кроці телефон з безкоштовними лініями у відповідні організації. Туда їх забирають, роблять прочистку як тіла, так і мозгів. І за це треба платити податки. От це є справжня допомога!
homo homini lupus est...
І ніц тут не поробиш...

Але ж становище можна бодай покращити. Якщо вже ми вовки, то це не означає опускатись до рівня шакалів чи гієн.
Вовки? АВБ, ти нічого не путаєш?
ШАКАЛИ ТА ГІЄНИ навпаки разом все роблять-про що ти мудруєш?
Та не плутаю я. Нажаль.
tymofiy сказав, що людина людині - вовк. І це правда. Цього не розумієш, поки не з'являється бажання щось зробити на краще. Одразу білі і пухнасті зайчики-ведмедики перетворюються на пазуристих ікластих звірюк, готових роздерти за найменшу дрібничку поперек встановленого порядку.
AVB пише:
готових роздерти за найменшу дрібничку поперек встановленого порядку.

коли п"яний валяється то його навпаки ніхто не хоче чіпати , не то що роздирати
роздирають в бізнесі за найменшу дрібничку якщо є можливість.
якщо людина людині-вовк, то краще вже опуститися до рівня шакалів щоб в гурті бути і щоб вижити, а не ходити людству поодинці і самому собі щось проти інших промишляти. моя думка.
я не вважаю що людина людині-вовк. імхо.
AVB пише:
tymofiy сказав, що людина людині - вовк

на жаль... Проте ніхто не забороняє змінюватись
Серед нас (хоч і рідко) все ж трапляються" добрі самаратяни".
Якщо я для хворого, якому стало на вулиці погано( якщо я побачу це до того, як він уже НЕВІДОМО скільки пролежав) то без сумніву підійду чи підбіжу і викличу швидку.
Але я впевнена , що нічого не зможу зробити для людини яка п"яна валяється. Я до неї навіть не підійду. Зараз більше людей лежать на вулицях від перебору алкоголю ніж від миттєвої слабкості.
st.fergi пише:
Якщо я для хворого, якому стало на вулиці погано( якщо я побачу це до того, як він уже НЕВІДОМО скільки пролежав) то без сумніву підійду чи підбіжу і викличу швидку.

Але я впевнена , що нічого не зможу зробити для людини яка п"яна валяється. Я до неї навіть не підійду. Зараз більше людей лежать на вулицях від перебору алкоголю ніж від миттєвої слабкості.

Погоджуюсь... П"яного від тверезого все ж не так тяжко відрізнити...
Одного разу як йшла по вулиці надибала такого... Він сидів на дорозі шось бурмотів і лоб в нього був трошки розбитий.... Так знаєте, мені його завсім не було жалко... Навіть зловила себе на думці що захотілось його чимось по тій дурній голові ще раз влупити...

А як людині погано реально стане то звичайно ж поможу. В мене самої деякі проблеми з цим. Задишка в мене... Через алергію. Так от було б не дуже приємно задихнутись десь на вулиці і щоб мене минали всі десятою дорогою...
Pangea, непереживай! Повз тебе ніхто не пройде мимо, ти ж гарна молода дівчина. А тут говориться про старих немічних алкашів, до яких бридко підступитись.
Проте, бажаю тобі, щоб ніколи такого з тобою не сталось.
Знаєте, мені недавно одна людина поділилась враженнями про людей, які живуть в Києві і про тих, що у ЛЬвові. Так ось, що кажуть: Якщо хтось вам наступив випадково на ногу (в Києві), то буде вибачатися кілька разів, а якщо у Львові, то він мало того, що гляне грізно, то ще й може обізвати. Який з цього слідує висновок? Всі ми різні.
Правильно, якщо хтось один щось подібне зробив погане то зовсім не означає що і інший хто-небудь зробить таке ж саме.
Я думаю, що у Львові люди більше б вибачалися чим люди з Дніпропетровська, наприклад. Бо все-таки у Львові є трохи культури.
Знаєте як кажуть - кожен судить по собі.
Важко сказати хто є хто, треба знайти думки сторонніх людей (по той бік кордону), тоді будемо знати якої ми думки заслуговуємо.
Адже основне не те якої ми про себе думки, а те як про нас думають і робити так, щоб ті думки були найкращими за нашими вчинками.
VIA, висновок такий, що в нас люди вміють себе захистити і відстоювати твердо свою позицію. Навідміну від тих, хто наобіцяв народові, що посадить "бандитів в тюрми", а сам почав з ними кашу варити, щоб часом нікого не образити. Такщо не завжди толерантність є правильним виходом, деколи тре таки проявити твердість характеру, і показати "хто із ху". А якраз в нас це добре вміють показувати!
astrolik пише:
треба знайти думки сторонніх людей (по той бік кордону)

тут є теж дуже велика різниця в культурі людей... Є багато тупих баранів, я не хочу когось обзивати, але так воно є... Зустрічаються справжні неандертальські тварини, які задають такі питання, що в нас ні одній людині і в голову б не прийшло... Культуру поведінки і культуру особистості дуже видно в залежності від регіону, в зоні Неаполя люди ДУЖЕ відрізняються від Римської зони, і тим більше від півночі Італії... На півночі - це справжня Європа, і людська Європейська культура поведінки, ввічливість, ставлення до інших людей, зобов. язаність перед іншими, культура розмови і багато іншого.
Наші люди виглядають набагато краще і мають вищу культуру і освіту ніж місцеві СЕЛЮХИ!
astrolik пише:
треба знайти думки сторонніх людей (по той бік кордону), тоді будемо знати якої ми думки заслуговуємо.

астролік, чого це я маю глянути за кордон, щоб зробити висновки а чи правильно я поступаю?
st.fergi, тому, що навіть африканці, які чекають біля Конго приходу Великого Крокодила, мають якийсь культурний життєвий досвід. Це не означає, що треба брати з них приклад, а просто переглянути своє життя їхніми очима.
AVB пише:
переглянути своє життя їхніми очима.

я не хочу переглядати своє життя чиїмись очима.
Якщо в мені закладено робити добро, то я і робитиму його знаючи що добре воно. Таким чином не пройду повз постраждалого( неп"яного).
Якщо я хочу пройти повз постраждалого думаючи як би то не опозоритися перед іншими людьми тіпа а вдруг він дурак та ще і пристане до мене і буде мені шось там викрикувати (як наприклад та жінка шо ходить по місту хвора і кричить) то плювати мені на іншу культурну націю і паралельно мені б було як і хто з НИХ поступив би в тій ситуації. Пройшла б повз і все тут.
На це все і на ще багато чого іншого і дана людині елементарна совість, доброта , милосердя , чуйність і здатність зрозуміти іншу людину поставивши себе на її місце.
просто мені здається що потрібно брати до уваги всі варіанти і робити свої висновки
Напевне, в твому випадку ти і права. Раз робиш добро, і впевнена, що іншим від того не гірше. Проте деколи дивитись на себе збоку варто.

Щодо того, що поставити себе на місце лежачого п'яниці, то особисто мені було би вкрай неприємно, щоб мене взагалі бачили в такому стані, не те, що вже би якось старались допомогти.
Знаєш st.fergi такі поняття, як совість, доброта , милосердя , чуйність і здатність зрозуміти іншу людину поставивши себе на її місце потихеньку пропадають в нашому суспільстві. Тобто ми люди стаєм "зомбі", особами які настроєні тільки на "прийом", а не на "віддачу". Ми бачимо сенс в житті тільки використовуванні один одного заради власної вигоди. Як то кажуть "нехай в сусіда хата горить, а би то була не моя". Але все в житті повертається, як ти комусь щось зробив, так воно тобі і повернеться. Добро добром, зло злом.
Олег пише:
тільки на "прийом"

Знаєте нам всім потрібно більше любові, бо якраз справжня любов настроєна тільки на віддачу.
Доброта , милосердя , чуйність і здатність зрозуміти іншу людину поставивши себе на її місце, то є основні складові частини любові, без яких вона просто не зможе існувати astrolik.
AVB пише:
Щодо того, що поставити себе на місце лежачого п'яниці, то особисто мені було би вкрай неприємно, щоб мене взагалі бачили в такому стані, не те, що вже би якось старались допомогти.

то не про п"яного була розмова, я також не хочу себе ставити на місце людини яка свідомо назюзюкалася і хропе собі .
AVB пише:
Проте деколи дивитись на себе збоку варто.
на себе збоку треба дивитися але своїми очима. Якщо ти береш і дзвониш в лікарню, то як ти думаєш, що люди збоку скажуть? От я дивлюся зараз на себе збоку але своїми очима а не очима інших людей, і я впевнена що погляди співпадають. Хтось буде осуджувати? Ні , звичайно. Один скаже: добре що подзвонили, а інший пройде собі подумавши:все ок у них, іду дальше бо то вже не моя справа. Таким чином бачимо що діло моє хороше як я і казала.
П"яниці то окрема розмова.
Олег пише:
Ми бачимо сенс в житті тільки використовуванні один одного заради власної вигоди.

Давай не будемо вживати слово "МИ"
Бо особисто я і впевнена інші(хоч і не всі) НЕ бачать сенсу в житті в тому, щоб тільки когось використати заради власної вигоди
astrolik пише:
Знаєте нам всім потрібно більше любові, бо якраз справжня любов настроєна тільки на віддачу.

можливо, але і любов мусить підживлятися чимось бо людина МУСИТЬ отримувати щось взамін( нехай навіть прості слова подяки, якщо не кожного разу то хоч деколи).
st.fergi "ми " я мав наувазі наше суспільство, а ти вже повинна себе в тому суспільсиві поставити до кого ти належиш до "ми", чи до себе і свої принципів!?
Олеже, не належу я до твого "ми" бо в тебе твоє "ми" якесь незрозуміле!
Олег пише:
ми " я мав наувазі наше суспільство

наше суспільство (деякі з нього)
st.fergi пише:
НЕ бачать сенсу в житті в тому, щоб тільки когось використати заради власної вигоди

ти за наше суспільство за всіх не розписуйся а пиши правильно.
справжня любов не чекає на віддачу
знаєш st.fergi як би ти справді когось (неважно кого ) любиш, ти повинна знати шо то є любов.
astrolik пише:

Навіть Бог чекає на віддачу від нас, людей, за проявлену ним доброту до нас.
А проста людина смертна НЕІДЕАЛЬНА мусить мати хоч краплю віддачі.
Прості слова подяки які відчуває людина і вона відчуває що хоче їх сказати, невже треба їй заборонити це говорити і висловлювати щоб не дай боже , ти, астролік, не сказав
astrolik пише:
до st.fergi маєш на увазі місце з Біблії "Ось стою під даерими і стукаю. Хто відчинить, до того ввійду і буду зним вечеряти, а він зі мною"

st.fergi пише:
Прості слова подяки які відчуває людина і вона відчуває що хоче їх сказати, невже треба їй заборонити це говорити і висловлювати щоб не дай боже , ти, астролік, не сказав

не розумію
astrolik пише:
маєш на увазі місце з Біблії "Ось стою під даерими і стукаю. Хто відчинить, до того ввійду і буду зним вечеряти, а він зі мною"

маю на увазі що бог дає нам блага всякі, дає нам життя і життя наших дітей, дає нам можливості для якогось розвитку, дає радощі, а ми маємо також любити нашого Отця Небесного і віддячувати йому у вигляді молитов( де ми проказуємо слова подяки, пам"ятаєш?)

astrolik пише:

st.fergi пише:

якщо людина хоче подякувати тобі за предоставлене тобою добре діло, то будь-ласка, дай їй це зробити, таким чином проявляється ВЗАЄМНА ЛЮБОВ а не ЛЮБОВ БЕЗ ВДЯЧНОСТІ(ВІДДАЧІ), і це набагато краще щоб все було взаємно, і щоб все йшло чисто від обох сердець а не з помислами :авось мені це зарахується ТАМ))))
st.fergi пише:
бог

може досить офтопу
astrolik пише:

це також офтоп