Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Рибалка: хобі чи відпочинок

Автор Повідомлення
Рибалка: хобі чи відпочинок

додано через 1 хвилину 27 секунд:

В наших річках ше вся риба не щезла, хоча з нашими людьми і такий варіант можливий!

додано через 2 хвилини 38 секунд:

В Шевченківському озері думаю є такі самі!
в мене є подружка, так вона рибалку так любить капєц!
в неї повно всяких тих спінінгів і наших і закордонних, вудочок повно, сама любить посидіти в тишині і ловити рибку.
і скажу шо в неї то пречудово виходить, змалку її тато присадив на рибалку)))
то тепер в неї коли відпустка , то вона мріє не про Туркеш-баші фффсякі а про рибалку на якомусь озері)))
саме головне- вона таке ніжне створіння що важко уявити її з вудочкою(чисто чоловічою справою.))))
Познайом може вона поїде зі мною на рибалку! Перша моя велика риба була це карп який мав 4.600кг я зловив на спінінг коли був в 5-му класі в Червоному!
А я от не розумію, що в цьому такого привабливого. Ну сидиш навпочіпки з вудочкою і дивишся на той поплавок.... ніякого кайфу не бачу. Може хтось пояснить, в чому сіль???
Тільки рибак рибака зрозуміє, В чому кайф а так довго обясняти!

додано через 10 годин 17 хвилин 54 секунди:

Окуні і карась з нашої річки!
Тю, а я думав там одна плотва залишилась...
Pliocen, а де саме ти рибалив? Ріка то довга, ше й міліє з кожним роком. І карасі в річці нечасто попадаються...
Тамтого року осінню з дамби! Там є один тупічок під який треба закидати бо в інших місцях пробував то не бере а там брало завжди!
Да уж, головне - місця знати
Що замітив - з кожним роком число рибалок зменшується (як і к-сть риби). Одні тусуються тільки там, де можна шось дійсно зловити, інші - сидять тупо на річці ради кількох тюльок для кота. І х. з. для кого з них рибалка відпочинок а для кого - хоббі. Незмінно лише одне - місць, де можна нормально половити рибки, зараз не так багато.
Плотву як ловлю то відпускаю для мене то не риба а тюлька та і таранька з неї ніяка!
Дід і риба.
Було мені років 12, ходив на підлідні лови весною. Було страшно зимно, і нічого не піймав. Зато в мене був дід такий риболов заповзятий... Колись на Дунаї з кригою поплив . Ну йому звісно смішно не було, виловили його вечером рятівники. Добре що хепіендом завершилось.
Та і таке буває! Я раз пішов тоже на зимову рибалку, правельніше сусід мене потягнув, ніколи не забуду як я замерз, думав здурію а йому ходь би шо, казав тільки, ше трошки, потім я не витримав і пішов сам.
Ви смієтеся, а в мене сусід карпа зловив на 27 кг.
А де?
Десь на Озерні, там є озера. Я точно не знаю, такщо не буду сперечатись.
Рибалка - це сила. То і спорт і відпочинок і азарт. Неможливо описати всіх вражень. Треба просто спробувати.
А я думав шо тут мало народу підтримує рибалку! Якшо маєте можливість зробити якісь фото на рибалці то закидуйте!
Одного разу в дитинстві сходив на рибалку, тепер її до кінця життя не забуду, простудив тоді нирку, а зараз якось немає часу, хоча, невідмовився б порибалити.
vaymut, то в тебе був нездоровий перший досвід.
Я досі пам'ятаю свою першу рибинку. То був малюсінький такий карасик, на вудочку впіймався. Мені тоді було десь років 4-5, на якійсь притоці Дніпра десь на Полтавщині чи Дніпропетрівщині. РАДОСТІ БУЛО ПОВНІ ШТАНИ!!!
Зараз часу на рибалку практично нема. Але це, мабуть, одне з найцілющих для душі занять. Пам'ятаєте, як в Твін Пікс старий вояка сказав: "Ніщо так не лікує, як сплеск форелі при місячному сяйві!..."
VIA, ми всі десь глибоко є звірі, але не всі є котами, що полюбляють рибу. Хтось є лисицею, для якої смачніше за курочку немає, хтось як білочка, кайфує від вишукування грибочків і горішків. А є і такі, кого заворожує гойдання поплавка на хвилястім плесі і думка про пружну лускату рибину, що крадькома принюхується до звабливої наживки.
Я колись на "ночовки" ходив на Шевченківське озеро пам"ятаю. І ще дуже льбив ловити рибу на "ризинку" так звану.
Безперечно, рибалка це відпочинок, для душі і тіла. Головне відпочивати з головою (своєю, а не сільради ). Тоді ти ніби відокремлюєшся від буденної метушні з її повсякчасними проблемами і поринаєш у світ природи, що мимоволі відкриває в тобі справжні риси.
Для мене рибалка - це відпочинок. Покищо так не дуже нею захоплююсь, щоб вона стала хоббі. Та й порибалити нема де.
а чим хоббi вiдрiзняеться вiд вiдпочинку ?
Для мене рибалка - дійсно справжній відпочинок! Це дає заряд енергії на цілий тиждень.
І такий відпочинок мені дуже подобається

Народ! Хто ше їздить/ловить?
Місця порекомендуйте.
Так шоб недалеко і з уловом.
Alexis пише:
Так шоб недалеко і з уловом.

МАГАЗИН "РИБА"
вул. Бандери, 7 (якщо не помиляюсь з номером)

А так, дійсно важко. Все в нормальне в приватних володіннях.
Тут охотніки є? Хотів спитати де в Золочівському районі можна піти на охоту?
Афжеж. Багато охотніків
Поділися любимою точкою, і завтра там буде прохідний двір
Охота не рибалка, загнати звіра треба разом, зробити облави.
Олег, тобі охота писати про охоту в темі про рибалку?
Вас пусти без дозволу, так всіх грибників і віддихаючих по лісах заганяєте своїми облавами.. Червона книга стане обьемом з вікіпедію..
Лучче удочку собі купи, так спокійніше. Або в тир сходи
Непереживай не перестріляєм. Я доречі цікавився які потрібно документи щоб придбати зброю;
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НА ПРИДБАННЯ ЗБРОЇ
І. Заяна на імя нач. РВ УМВСУ.
2. Картка-заява
З. Висновок дільничного інспектора
4. Рапорт дільничного інспектора
5. Довідка про судимість /м. Львів ву;і. Липинського-44/
б. Довідка про проходження курсів /м. Львів вул. Театральна26, або Коперніка-27 /
7. Медична довідка для отримання дозволу на придбання зброї.
8.. Характеристика з місця роботи та проживання.
9. З шт. фото 3*4 см.
ІО. Папка-швидкозшіївач.
11. Квитанцій на 40 гри.-(за бланк дозволу на придбання зброї, нового взірця.) Р/р № 31252272210049, код установи банку 825014 ідентифікаційний код 08592247 код виду платежу 100105013890 Одержувач; УДК у Львівській області. Банк ;УДК у Л/о ; Для ГУМВСУ у Л/о
12. Квитанція на 96 грн.-за бланк дозволу на зберігання зброї нового взірця.
Р/р № 31252272210049, код установи банку 825014 ідентифікаційний код 08592247
код виду платежу 100105013890Одержувач; УДК у Львівській області. Банк :УДК у Л/о ; Для ГУМВСУ у Л/о
13. 8. Квитанція на 27 грн.00 коп. -За реєстрацію зброї.
Р/р № 31252272210049, код установи банку 825014 ідентифікаційний код 08592247
код виду платежу 100105013842/1 Одержувач: УДК у Львівській області. Банк :УДКу Л/о ; Для
ГУМВСУ у Л/о
14. При переоформленні зброї з одного власника на іншого - квитанція на 108 грн. - за переоформлення зброї.
15 Після придбання зброї-Копія страхового полісу обов* язкового страхування власників мисливської зброї /на три роки/
все для рибалок
Вітаю всіх рибалок, для вас було створено спеціальний сайт на якому ви знайдете: фотогалереї, статті та багато іншої корисної інформації. Заходьте на http://lovy-rybu-zl.at.ua та насолоджуйтесь звуками природи та корисною інформацією.
Для мого чоловіка риболовля це і хоббі і відпочинок. А для мене каторга Хоча люблю відпочивати на природі.