Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Секонди: як ви ставитесь до них?

Автор Повідомлення
Секонди: як ви ставитесь до них?
Як ви ставитись до секондів? Чи купуєте там собі якісь речі? Чи може вважаєте їх якимось "стрьомним" місцем і обминаєте їх десятою дорогою? Цікаво почути вашу думку ...
От за що поважаю секонди, так це за справді якісні і цікаві речі, в більшості випадків щей з бірочкою!
lenhen пише:
Чи купуєте там собі якісь речі?

Вкрай рідко, але буває...
в секонди заходжу хіба в прикольні магазини подивитися за стоковими речами, а секонд то особисто для мене страшна річ, як подумаю, що в цій речі хтось міг померти, то аж мороз по шкірі
Нормально, деколи там сам щось купляю, але стараюся купити щось на село, малому речі вигідно там купляти для подвір"я, всерівно що йому рвати. Не рекомендував би купляти не секонді взуття, тому що тут можна стикнутися з проблемами для здоров"я , грибок тощо... А так що можна закинути в пральну машинку то купляю. все що мені подобається.

P.S. Вигідна штука.
ЄвроСтоки рішають - де я б ще курточки Фред Перрі тарив по 200 гривень... але нові...)))або Ла Кости кроси за 150 гривень..... інколи і в нас щось купую....)))
Я виріс не в самій багатій сімї.... добре, що зараз я можу повзолити купувати, що хочу.... а так не думаю, що зміг би купувати теніски по 150 баксів.... а виглядати гарно завжди хотілось....))))
а чому б і ні... інколи знаходила там досить такі непогані речі... і зовсім не стидаюся це казати
Тут нема чого стидатися, деколи там можуть бути хороші, фірмові речі, яких не знайдеш в інших магазинах.
секонди напевно для людей з малим достатком, але інколи там можна знайти шось корисне, але...
Чого зразу для людей з малим достатком. Як вже писав Саніто, там можна купити фірмові, новенькі речі, просто за меншу ціну ніж в фірмових магазинах, для чого переплачувати?? Просто треба знати на які секонди ходити, де дійсно можна шось купити.
wap87 пише:
секонди напевно для людей з малим достатком

Шо? Серйозно?
А я переконана зовсім в протилежному. Не раз бачила людей, з нашої так званої "Золочівської еліти", які з превеликим ентузіазмом порпались в секонд-хендівському шматті ...
Та й самій цікаво поритися, де-коли навіть успішно. І абсолютно того не соромлюсь. Правда є свої вимоги до речі:вона має бути нова і запакована
ВАП напевно мав на увазі ті шмотки шо розложені на розкладушках на базарі, там вєрняк все дуууууже вже дешево і то для людей з малим достатком виходить.

додано через 1 хвилину 9 секунд:

Y.L. пише:
Просто треба знати на які секонди ходити,

оце точно правда, треба знати "рибні місця" у Києві прикольні секонд-магазини де речі справді запаковані і можна знайти прекрасні речі
st.fergi пише:
шмотки шо розложені на розкладушках на базарі, там вєрняк все дуууууже вже дешево

Та ні, ше як по старій пам'яті скажу, шо речі там були не дуже дешеві. І заношені страшно. Вже ліпше тих пару рублів докласти і купити нове...
st.fergi пише:
треба знати "рибні місця"

От-от, це точно . Колись на Тернопільському секонді були не погані речі. Саме там я придбала свій перший лижній костюм , навіть не дорогий був і якоїсь там фірми. Правда зараз чула, що той секонд скапарався...
Мені від секондів, і взагалі від шматяно-взуттяних магазинів ДУРНО СТАЄ. Я їх непереношу. Заходжу, пів хвилини, хвилина, ше нормально. Далі в очах зірочки, голова завертається, повітря бракує... А от по Радіоринку чи Авторинку можу годинами ходити!
А стосовно тих розкладушок, то взагалі туди неможливо зайти (або пройти) через жахливі пахощі громадської вбиральні на проході.
AVB пише:
від шматяно-взуттяних магазинів ДУРНО СТАЄ

Мені здається, що всі мужчини на рахунок магазинів, думають так же
А я б і ходила, і ходила, і ходила... Це ж така захоплююча справа
AVB пише:
А стосовно тих розкладушок, то взагалі туди неможливо зайти (або пройти) через жахливі пахощі громадської вбиральні на проході

Еге-ж, але стоять люди...
От чого б в життю не придбала на секонді, так то нижню білизну. Мене просто вражає, як люди її купують. Особливо ношену
lenhen пише:
От чого б в життю не придбала на секонді, так то нижню білизну

ооо, я знаю жінку(молоду маму) яка купує на секонді золочівському носочки і трусики для дітей своїх отак-то
О! В мене теж є така знайома. Скупляє для своєї дитини ношені речі з інших дітей. Це просто жах! І сім'я в них абсолютно не бідна... Каже, шо її дитина ше мала і їй все-одно що носити, бо вона і так ніц не розуміє .
А сама вічно вирядиться на "останню петельку", і дитя біля неї, такої "розфуфириної" як циганча...
Нє, то не мама, якщо думає лише про шмотки для себе. Особисто мені подобаються секонди. Часом в суботу як залізуууу. Подобається секонд на радіозаводі. Там недавно відкрили новий магазин зі штАнЯми і ще один - з дитячим одягом.
lenhen пише:
А я б і ходила, і ходила, і ходила... Laughing Це ж така захоплююча справа tender

ага, знаємо цю НАДЗВИЧАЙНО ЗАХОПЛЮЮЧУ справу нею дуже легко можна заразитися

додано через 1 хвилину 42 секунди:

я про магазини тутка
LIFE
Шо? Заразила ? Чесно? Урррраааааааа!!!
LIFE
і я тебе цілком підтримую
JAKRAZ DLJA DITEJ I MOZHNA CE KUPUVATY,BO DITY PEREVAZHNO ZDOROVI,A OT PISLJA DOROSLYH DONOSHUVATY,MENI OSOBYSTO,GYDKO! HAJ TO BUDE STO RAZ FIRMA! NEGOVORJU VZHE PRO HVOROBY,VZHYVANA RIC ZALYSHAE NA SOBI ENERGETYKU POPEREDNJOGO GOSPODARJA,JAKA MOZHE NEGATYVNO VPLYVATY NA NOVOGO. ZNEVAZHAJU LJUDEJ JAKI KUPUJUT SOBI TAM BILYZNU!!! I ZOVSIM TAM NE DESHEVO. A NARAHUNOK NOVYH RECHEJ-SHE KUDY NEJSHLO,MOZHNA SHOS KUPYTY. ALE NE TREBA ILJUZIJ,PRO SUPER RICH- PEREVAZHNO,CE TE SHO NE KUPYLY NA ZAHODI,INSHYM SLOVOM SPYSANI RECHI. ALE KOZHEN MAE PRAVO VYBORU,TOMU DO LJUDEJ SHCHO ODJAGAJUTSJA TAM VIDNOSHUS Z ROZUMINNJAM,OKRIM TYH SHO KUPUJUT BILYZNU.
Секонди це не дуже гігієнічно хоча Дешеве, але зараз появилися нові магазини все по 50, нові речі(уцінені) краще вже вних затоваритися ганчір'ям
Nag пише:
JAKRAZ DLJA DITEJ I MOZHNA CE KUPUVATY,BO DITY PEREVAZHNO ZDOROVI

довго валялася від сміху, а взагалі Nag ти кажеш зараз страшні речі, ну як ЯКРАЗ І МОЖНА ? Я вважаю, шо дитині або дорослому неварто купувати секонд, ВЗАГАЛІ. Виняток становлять люди, котрі НЕ МАЮТЬ ЗА ШО КУПИТИ одяг новий. І окремої розмови заслуговують магазини в Києві , наприклад, де продаються речі з цінниками які відповідають товару. Все.
Секонд-це насміхання над нами. мав можливість бачити , як готується секонд для нас це просто жах. Але ми купуємося на бірочки це самообман, повірте , це особиста справа кожного, хочите вірте хочете ні, там є речі в яких ходили люди з різними хворобами. А утилізація в Європі дорога і тому весь мусор везуть до нас , знайомий працював на пришитті бірочок і т. д. Задумайтесь..!!!!

додано через 1 хвилину 54 секунди:

Дешевий сир в мишоловці.
та чого.... у Львові наприклад дійсно є гарні речі на секонді, але вони не дешеві.... а от секонд в Золочеві - жах!!!! особливо там де був Цезар... там такий сморід стоїть шо феееее
joze пише:
знайомий працював на пришитті бірочок і т. д. Задумайтесь..!!!!

на пришитті бірок на секонд? не сміши мої тапки. може роскажеш яка економічна доцільність цієї дії?
joze пише:
хочите вірте хочете ні, там є речі в яких ходили люди з різними хворобами.

і шо? прати тре речі перед тим як носити. це до речі відносицця і до речей які куплені в бутіках. чи може перед примірочною в бутіку вимагають довідку про здоровья?
секонд страшний не цим. секонд страшний тим, що коли його забагато то виникає замкнуте коло-а на куя магазини якщо можна купити ддешевше? виникає ілюзія "дешевизни". але й заробити тож нема де-бо на секонд фатить і 1000егн зарплати. от і плаваєм як лайно в прорубі
з. і. реально соромно шо в "космосі"-секонд. все таки на центральних вулицях і в таких "культових" місцях того не має бути
пора відновлювати свої магазини "Товари на комісію" тобто наші секонхенди.
Олег пише:
тобто наші секонхенди.

на куа? пора відкривати нормальні магазини. де торгують нормальним товаром. а секонди-де небуть на окраїні залишити парочку магазинів. для любітєлєй
Ти прав 100% за місто цей весь тріпер вивести!

додано через 28 хвилин:

Васілій в тебе напевно тапочки із секонда, а те що бірки на так називаємі переоцінені речі пришивають це 100% А тут говорять ніби вони з магазину по закінченні сезону....
Я тебе напевно порадую-в мене не тільки тапочки с секонда. не бачу ту ніякого криміналу.
joze пише:
а те що бірки на так називаємі переоцінені речі пришивають це 100%

а яким боком переоцінені речі(напевно ти мав на увазі сток?)до секонду?
joze пише:
за місто цей весь тріпер вивести

Точно! До палаючих смітників!
Що ви теревените - секонди СПАСІННЯ ТИСЯЧ людей-пенсіонерів, інвалідів, МОЛОДІ, тощо. Там добротні, якісні речі , багато фірмових. Все дешево. Просто треба випрати , коли принесли додому. А що доброго в тому новому , що з базару - з Китаю, Турції. Той же секонд- тільки дорогий.
Я дивуюся. Невже там багато в Золочеві непрактичних людей, щось критикуєте, самі не знаєте що.
Ще раз кажу- секонди дають вижити тисячам людей. А хто з " ПУХЛЕНЬКИХ, БІЛИХ, ПУХНАСТИХ" не хоче там купувати - не купуйте. Але не мішійте нам купувати - тим, хто хоче. І радуватися покупкам, зекономленим коштам та які можна сходити в кіно чи купити книгу або уцпити хліба
містер ІКС пише:
Ще раз кажу- секонди дають вижити тисячам людей

це така форма самообману. поки секонд в таких кількостях буде присутній-не буде ніякого розвитку. невже це не зрозуміло не буде ніодного нормального магазину. і дорогу на вокзал ніколи не відремонтують. кабаки і запах секондхенду-візитна картка золочева на жаль неможливо ж купити нормальне допустим взуття в золочеві-бо його ніхто не возить сюда, бо ніхто не купить, бо не тому шо дорого. а тому шо є секонд.
містер ІКС пише:
зекономленим коштам

вони не зекономлені-вони не зароблені. не доплачені тобі якщо хочеш.
містер ІКС пише:
Але не мішійте нам купувати - тим, хто хоче.

Васілій пише:
секонди-де небуть на окраїні залишити парочку магазинів. для любітєлєй
А для чого коли, розібратися ті секонхенди? А коли би економіка України працювала, люди би отримували зарплуту і змогли би собі купити нормальний одяг, а секонди залишити 2 - 3, відновивши колишні Радянські Комісійні магазини (Секонди)
Їй Богу ви дивні люди. Що краще для пересічного студента- наша вітчизняна футболка за 100 грн. чи ТАКА Ж, але бельгійська чи іспанська футболка на 2 грн.??? Чи студент цей винен, що всю текстильну промисловість знищували, а капітали чи металобрухт вивозили в офшори? Чи відродиться промисловість, коли футболки він куплятиме за 100 грн.? Ні і ще раз ні. ТІЛЬКИ ШКУРУ ЗДИРАТИМУТЬ З НАШОГО БРАТА - КОЛИ Б ЗАКРИЛИ СЕКОНДИ. Ніхто нічого відроджувати не буде. Тож хочете бути патріотами - робіть футболки по 3 грн. ( гривню можна віддати за розвиток), а не по 100 грн. А як ви це зробите - то ваша справа. Добре, що в нас є альтернатива - 2 грн. або 100 грн. А нерозумні мудрагелі хотіли б позбавити її нас, не запропонувавши нічого взамін. Це неправильно. Секонди треба підтримувати всіляко. Це виживання для молоді, для старших. І не турбуйтеся про нашу промисловість, вона і так вся в приватних руках. Що вони турбувалися про вас, коли все закривали і вивозили. Мафія безсмертна, вона живиться тільки за рахунок простих людей. Закрити секонди, перенести їх на околиці - це живити мафію. Це підпитка мафії, а не турбота про розвиток вітчизняної промисловості
містер ІКС пише:
Що краще для пересічного студента- наша вітчизняна футболка за 100 грн. чи ТАКА Ж, але бельгійська чи іспанська футболка на 2 грн.???

далпаьоп. вапросав большє нє імєйу. так всьо життя в обносках і проходиш
Васілій, кому що подопається маєш гроші плати, хочеш сказати що ти ніколи не купляєш одежі на секонхенді?
Олег пише:
хочеш сказати що ти ніколи не купляєш одежі на секонхенді?

Олег. ти не уважно читаєш
Васілій пише:
Я тебе напевно порадую-в мене не тільки тапочки с секонда. не бачу ту ніякого криміналу.

я тобі більше скажу-часто шось там купляю. але це все ж таки якісь дрібниці-футболки-шорти. і ше одне-якби секондів не було-я б не дуже розтроївся. пох.
Я беру джинси робочі на секонді.
А я сьогодні купив осінній світер за 12 грн. ( важкий дуже), на базарі трабе було б дати 120 грн. не менше. На спортивну куртку " Адідас" за 21 грн. -в Львівському спортмагазині вана коштує 700 грн. Точно така- я навіть адресу підкажу - вул. Городоцька ( навпроти світлофора та вул. Б. Лепкого) Я вважаю, що добре я зробив і мені зробили. Знаю плакатиме вітчизняна промисловість від цього, хоч не випускає такого, а все-рівно плакатиме КРОКОДИЛЯЧИМИ СЛЬОЗАМИ
Обожнюю секонди, але також купую одяг в інтернет-магазині.
Іноді заходжу, все ж там якісні речі вдається знайти.