Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Games

Яким комп"ютерним іграм ви надаєте перевагу?
RPG 17%   5
стратегії 53%   15
екшн 14%   4
спортивні 0%   0
логічні 10%   3
азартні 3%   1
Всього голосів: 28
Автор Повідомлення
Games
Пропоную тут викладати всі враження від ігор. Ділитися проходженням різних тяжких моментів ігор. Шукати пораду і порадити по проходженні тої чи іншої гри. також додаю голосування : яким комп"ютерним іграм ви надаєте перевагу?
(особисто я не можу скласти пасьянс павук з чотирьох мастей )
Скористуюся пропозицією автора теми викладати ВСІ враження.
- Не люблю засмічувати свій комп іграми! -
Шановний ,AVB, ця тема для ти хто полюбляє компютерні ігри. Хоча всеодно дякую за те , що поділилися враженням
тут видно всі люблять

додано через 30 хвилин 18 секунд:

ти троха не втой розділ запхав свою тему
Буквально вчора бачив мувіки старої і всім відомої стратегії, але вже обновленої, 3D -> StarCraft 2
В мене залишились класні враження від графічного і звукового оформлення.
В продаж вона вийде десь овсени.
Колись трохи шпарив
Короткий послужний список:
Cossacks - від Наполеонівських війн до "back to war", Heroes of Might & Magic III-IV.
Constantine, Chaos Legion
Якщо знайду десь нормальні неглючні диски з LOTR: The Return of the King, то буде кабздець всім недобитим раніше уркам.

додано через 17 хвилин 13 секунд:

Хтось має LOTR: The Return of the King?
До недавна тримала на компі Райз оф Нейшенс і Сімсів . Але через брак місця прийшлося їх викинути.
Люблю бавитись RPG і екшени. Шкода що у голосуванні немає пункта MMORPG. До цього жанру відносяться насамперед World of Warсraft i LineAge. Віддаю перевагу WoW.
Серед одиночних дуже подобаються Splinter CELL і Hitman, щоправда останніх версій цих ігор не пробував бавитись.. часу небуло.

Граймося.
Особисто вбачаю в іграх марнування часу, але для того щоб відволіктися можна троха і побавитись.
Свого часу проходив GTA Vice City, захоплювався бродилкою Thif і її продовженнями.
Маю Зуму. Вчора біля монітора мене з пів ночі тримала ...
О! Zuma the Best!!!
Рік тому пройшов її від початку до кінця за 4год...
Кажуть, що є вже новий реліз. Ще не бачив.
Кот да Винчи пише:
Рік тому пройшов її від початку до кінця за 4год

Сижу на 5 рівні, дальше прорватись поки-що не виходить
Люблю Need for speed і зараз його товчу, крім того маю Warcraft III, Heroes, і не повірите, бавлюся Slide-a-lama, Zoopaloola i RPS online.
От класно вам, маєте час на забавки. А мені якось ніяк не випадає.
AVB пише:
От класно вам, маєте час на забавки. А мені якось ніяк не випадає

Ти ж ніби не любиш компютерних ігор ? А час... на таке він завжди знайдеться
Та звісно ж, якби не мав чим серйозно займатись, то бавився би. А багацько комп'ютерних ігор я дійсно не люблю. В ліпшому випадку вони просто тупі якісь, беззмістовні. Але в основному це аморальне тренування жорстокого насильництва. Ґеймери, не ображайтесь, але цо забардзо, то нє здрово. Така залежність є хоробою.
Забавки люблю....

NFS V Porshe
NFS Underground 2

GTA ]I[ Liberty City
GTA Vice City
GTA San Andreas

Screamer 4x4
FlatOut 2

Thief Gold
Thief The Metall Age

дрібні ігрухі...
Elastomania
Pocket Tank DeLuxe
Zuma DeLuxe
BoulderDash
Ricochet
Moorhuhn 2

і всякі інші фляшкові ігри... (від flash)
Line age!!!
Flat Out. Модна гонилка з нітро-прискоренням і багатьма іншими приколами
Граю переважно контра страйк, інкои піратів карибського - екшн...
Маленькі-флеш забавки...
Ось які в мене зараз ігри:

BioHazard 4 - мод Резідент Евіл 4. Ходиш, б'єш зомбі. Дуже довга. Ніяк не сожу пройти.
Elasto Mania. Ніхто не знає де взяти додаткові карти?
Need for Speed Carbon. Скоро вийде ПроСтріт.
Pocket Tanks Deluxe. Дуже класна маленька іграшка. Битва двох танків. Мозна грати з компютером, можна на двох.
Quake III Arena.
Warcraft 3 - Frozen Throne
Counter-Strike
Driver
Half-Life 2 Episode One
Harry Potter and the Order of the Phoenix
Ярослав пише:
Elasto Mania. Ніхто не знає де взяти додаткові карти?

Малюй сам...
Ярослав пише:
Pocket Tanks Deluxe. Дуже класна маленька іграшка. Битва двох танків. Мозна грати з компютером, можна на двох.

Теж то бавлю... Класна цяцька...
ну люди прийшла осінь, дощ, прийде і зима.......
як відомо всім і GAMEram
осінь сама кольорова пора як на дворі так і в моніторі
ігри я вважаю ОДИН з самих класніших методів відпочинку... наприклад... шо ж може бути краще за фільм під власною режесурою.......... зарашні ігри полетіли далеко на сотні тисяч світових років впереддддд на відміну від фільмів які знімають лохи для таких само ж лохів)))))))
фільми є і нормальні! але ж і є ігри галімі і є кльові отже це теж мистецтво і куда маштабніше (в деякій мірі) в порівнянні з фільмами

цікаво чи ше є тута люди які можуть потрати троха часу(якшо то так можна назвати)))))))так каже мій Тато))))))))
..... як є то викладйте скріни....... роліки........(можна кров і купу трупів))))

зарас є от клаССна напевно гра S.T.A.L.K.E.R.:clear sky. сам не грав ібо коштує просто смішні гроші......... козли з GSC вопше зажрались 130грн........... за ДІСК **з**ц
Crysis WarHead-ну ігра як на мене вищщої якості! і вимоги має найвищ на зарашній час......... розроби мля....... спростили її конкретно......... І ТО ВСЬО ІЗЗА дітей які не можуть чи то ЇМ лєнь думати

давайте чуваки і чувіхи пограємся, покритикуєм, обговорим............

далі буде....

З. І. Дудар вже не дає діски на прокат((((і хоче шоб купляли ПІРАТСЬКІ діски за 30грн))))))))
висновок:всі дружно ходим в ТЕХНО-СВІТ на прокачку........ шоб тож не перестали видавати на прокат)))))))))))
...
оригінальний КРІЗІС

Крізіс в DX9

Крізіс в DX10

... бавлюсь в WindowsXP_SP2, спитаєте який DX10 в XP, а такий шо DX10 то є той самий 9 дірект просто МІКРОСОФТ заробляє бабло і видумує все нові способи шоб бабло ішло..... отже якийсь КЛЬОВИЙ чувак взламав код ігри і зробив так шоб еффекти з 10Діректа, були доступні на 9Діректі... тим самим і доказав всім шо намахують нас. Але всім всеодно прийдеться перейти на ВІСТУ...... альбо буде солідний ЛІнуКС... ось так ПОВНА НАМАШКА ЗІ СТОРОНИ МІКРОСОФТ(мудаки)

ГРА від розробників легендарної Need4Speed V Porshe
Test Drive - Unlimited
повна свобода в пересуванні...... МОРЕ..... МОРЕ машин......... багато різних видів гонок...... правда без ТЮНІНГУ...... але + є супер-потужні байки

O_o*aka*F.O.A.D. пише:
оригінальний КРІЗІС

Не треба дуже наїзжати на Майкрософт, поганці вони то поганці, ніхто не спорить. Але хто дійсно запустив Crysis на відеокарточках які повністю відкриваються на DX10 можуть на око відрізнити якість. В ігрі на Вісті, при включенні всіх ефектів + освітленість на максимум, мало які карточки за 100 баксів таке можуть Просто такі ставлять в більшості випадків
В останніх версіях 3D Mark все це наглядно видно.

Доречі в тебе на 2 скрінах, інфо DX9 HDR + DX9 High різниця тільки у включенні деяких примочок від DX10.
Таке робиться так :
http://crysis-russia.com/page.php?al=crysis_dx10_on_xp
(з слів автора : "после этого включатся ПОЧТИ все дополнительные возможности DirectX 10"
ДХ10 на ХП? то тоже саме що запускати ДХ9 через Wine... воно то працює.. працює не повністю... і ще не треба забувати про оптимізаціню кода... що не говорити... но програмісти профі... який платять серйозні гроші, які добре знають архітектуру ОС.. своєї ОС... купу років роблять.. попередні версії... добре знають як оптимізувати код...

і то що воно запускаєтсян а ХП... не означає що воно працює правильно... краще не мучитися і поставити Вісту.

а ото мене вбило "взламав код ігри і зробив так шоб еффекти з 10Діректа"

А в основному ДХ10 і його розкрутка то звичайний маркетинг... от поставити 3dmark vantage на Вісті... якщо відео тяне ДХ 10.1 і можна помилуватися графікою... дуже красивою... але сучасні ігри практично його не використовують... не вигідно... Вісту покищо мало хто має... продажі будуть погані.
romashcaa пише:
Таке робиться так :

робиться не робиться)))))я то написав просто шоб знали шо то таке і показав прямий приклад))))))

romashcaa пише:
Доречі в тебе на 2 скрінах, інфо DX9 HDR + DX9 High різниця тільки у включенні деяких примочок від DX10.

ти впевнений в тому????)))))))))))
то шо там стоїть High не означає шо там нема 10Діректа

3Д Марк туфта ше колись давно запустив повтикав.......... і хЙлі толку з нього... я не люблю людей які втикають свої пятиЗначні цифри ГіперПупер марків.....
всі тести робляться ІГРАМИ а не тупарилими прогами

Eton пише:
воно то працює

і шо ти ше хош??? еффект бачиш? значить працює не бачиш не працює!
а ближчати мозгами тіпа як???? то ж не правильно праціює, всьо правильно.....
кароч..... читайте+шукайте статті Джона Кармака і всьо буде ясно
на рахунок Діректів не хочу спорити ше з одними умнікамми на не "професійному" сайті))))))

romashcaa пише:
Не треба дуже наїзжати на Майкрософт

додано через 22 хвилини 55 секунд:

BioShock

взлом апаратів з зброєю+сейфи
відбувається в процесі вирішення простих головоломок...... не вчасне складання пазлу закінчується розрядом струму клаСС))))))

гра потужнєша!!! просто витвір мистецтва її рейтенг +18.... отже дітям ЇЇ не можна давати в руки(доречі внас такого навіть батьки і не знають шо є ігри з рейтенгом тіпа шкала дозволеності)
Crysis - Warhead

S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky

поки що перший S.T.A.L.K.E.R. і його тіпа приквел S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky для мене одні з кращих ігор НЕ ТОМУ що вона наша, а тому що вона зроблена не так як інші!!! хто грав той пойме))))))))
O_o*aka*F.O.A.D.

"3Д Марк туфта" - тільки от не ясно... чого це всі тестують відеокарти на тій "туфті"... получаєтся що ти один такий розумний... а всі дурачки поголовно...

Як би ти тестував свою GeForce 9600GT MSI то б знав що вона чуть слабша за GeForce 8800GT, і в реальних іграх також)

Буду дома... виложу декількілька скрінів Crysis - Warhead з свого компа... на нормальному ДХ10, попробуєм пошукати різницю.
Eton пише:
виложу декількілька скрінів Crysis - Warhead з свого компа... на нормальному ДХ10, попробуєм пошукати різницю.

Ну всьоо, пішли поцани піськами мірятись в пісочніцу.
Eton пише:
Crysis - Warhead

Гра то хоць сподобалась? Дійшов кінця?
Васілій

Цитата:
Гра то хоць сподобалась? Дійшов кінця?

Я так бігав... ну грати можна...... краще орігінала, но я мало часу маю...

Цитата:
Ну всьоо, пішли поцани піськами мірятись в пісочніцу.

Не справа в комютері, справа в ДХ10 ))
ех діти-діти...

Не справа в комютері, справа в ДХ10 ))

На то всьо звертаєш увагу перші 10-15 хв, а далі або гра тебе захоплює або нє. Для мене показник-хочеться ше раз пройти гру чи нє.Warhead я думаю заслуговує на те шоб пройти її ше разок. Зі смаком, таксссказаць
Васілій пише:
Зі смаком, таксссказаць

ага і максимальній складності... додати троха Корейцям мозгів... а то вони не дуже уважні під час стрілянини)))))))
F.O.A.D. пише:
ага і максимальній складності...

я граю завжди на макс складності. Просто перший раз цікаво шо там далі. тому преш напролом. А втарой разок можна і памалєньку, зі снайперкоу..... Ну то як в сєкасі, майже
F.O.A.D

Я б так впевнено не говорив нарахунок "дітей"...

Васілій

Warhead не вдалося нормально навіть побігати, через те що згорів блок живлення і забрав із собою HDD і Мишку)
Во недавно скачав собі FarCry2, так побігав, нічого так ігра...

во декілька скрінів зробив) класна там графіка, особливо тіні сподобалися

Настройки які в мене

да то вєщ... тільки почав проходити потім відпишу шо і як
одна з тих ігор в яку треба погратись всім

З. І. якось так є шо сама гра краще виглядає ніж на фотках...... якось живішо чи як........ короч клаССна штука +дивно так мало займає порівняно з теперішніми іграми

додано через 1 день 33 хвилини 30 секунд:

ремонт транспорту відбувається в такий спосіб

начальство! не погано пророблені рухи і анімація... але графіка як на мене відверто "пластилінова"

шо хош роби, твори...... аби тільки патронів хватило

кусок Африканських джунглів

додано через 15 хвилин 9 секунд:

З. І. і головний герой, яким і граєш... хворий на МАЛЯРІЮ і в продовж боїв, їжджень....... треба приймати антиМалярійні пігулки прикольно))))))
Фсьо, капець.... а в мене не йде.... прийшов таки час міняти комп
чо не йде, шо пише???
яку помилку???

чи просто не йде...

додано через 22 хвилини 42 секунди:

в мого друзяки, тож не йде
от питаю шо таке.....
бо внього "синій екран смерті"... весь нет рию, шоб запустити
Та вроді як відеокарта слабувата і проц. Спочатку просив(Фарік) драйвери карти обновити. Обновив. Починає грузитись, гра музика, а екран чорний Карта Radeon9600 і проц. пень2,4ГГц. Мінімум вимоги 2,8ГГц і карта поновіше

додано через 1 хвилину 2 секунди:

Максимальные системные требования
Процессор: E6600 Core 2 Duo
Видеокарта: Nvidia 8800GTS
Оперативная память: 2GB
Свободное место на жёстком диске: 6-8GB
Дисковод: DVD

Минимальные системные требования:
Процессор: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
Видеокарта: Nvidia 6600 or ATI X1600 - Shader Model 2.0
Оперативная память: 1GB
Свободное место на жёстком диске: 6-8GB

Рекомендуемые системные требования
Процессор: Dual-Core CPU (Athlon X2 / Pentium D / Core 2 Duo)
Видеокарта: Nvidia 7800GT or ATI X1800XL Pro (SM 3.0)
Оперативная память: 2GB+
Свободное место на жёстком диске 6-8GB
O_o*aka*F.O.A.D.

Во во, а я думав як назвати ту графіку, дісно якось так здаєтся ніби "пластилінові". Но світло і тіні там дуже класні, ще коли щось вибухає, дерева від вибуху рухаются і будинки розриває ( правда не повністю) но все одно дуже ефектно.

Во такий "чувачок"

Світло... сонечко... вечоріє...

додано через 30 хвилин 33 секунди:
ніфіга не найшов
чо не запускається ХЗ...

Васілій
в мого дружбана, доречі майже такий конфіг як втебе.... видно таки вже ТОЙ день
якшо маєш не інтугровану звукову карту то попробуй дрова поставити до неї....... на ОФФСАЙТІ пишуть шо після цього запускається(тіпа тож так само як в тебе чорний екран, або просто ланчер стоїть і не грузиться)

З. І.Eton не даром хочуть фільм знімати нє?..... гра зашибісь
O_o*aka*F.O.A.D. пише:
якшо маєш не інтугровану звукову карту то попробуй дрова поставити до неї....... на ОФФСАЙТІ пишуть шо після цього запускається(тіпа тож так само як в тебе чорний екран, або просто ланчер стоїть і не грузиться)

В мене чорний екран , але музика грає. Не думаю шо це звуковуха. Адназначна комп в морг
Васілій

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1196464

попробуй
Так довго чекав... я і накинець то маю продовження Fallout 3, я вобше то фанат цієї серії... от виложую скніни з мого компа...

Настройки всі на макс в притик... розшинення 1440*900

Бригада зібралася мене бити

Здаєм екзамен

світ зовні

жесть тачіла))

Це Я

додано через 2 години 5 хвилин 16 секунд:

Eton
якшо не важко кинь віртуалку на сервер ЦСО(або просто копію файлів з диска) Fallout 3, то напевно ти під таким самим ніком, як нє то NEVERMIND))))))
... поки в Золочеві появиться то...

http://s2d1.turboimagehost.com/t/890692_Fallout3_2008-10-29_22-35-12-80.jpg
+в чувака баняк на голові))))))))))) )))))))))

З. І. звичайно якшо можна закидати, вних якісь глюки були зНИМ, бачу папки SHARE там А нема.
На сервер ЦСО не можна викидати платні ігри, штраф завалим капітальний, тим більше 7 Гб важить важить...

В Золочеві вже 2 дні тому появилася. в мене)

А то не баняк, то супер жесть жлем) Доречі кривава гра, і дуже класна) я давно так не сидів з 8 до 1 ночі. не злазячи з гри))) еххх ностальгія...
мля..... то галімо......
раніше там було купа ігор.... МассЕфект, Гірс оф Вор.......

Eton пише:
штраф

дивно якось...