Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Реклама

Автор Повідомлення
Реклама
Хочу підняти (як на мою думку) важливе питання реклами. Тепер у сучасному житті не ступиш і кроку, щоб не зустріти реклами. По телебаченню, по радіо, на бігбордах, усюди. Не заперечую, що реклама рухає прогрес, але коли забагато то забагато. Деколи реклама така абсурдна , що аж страшно подумати про що ті люди думали коли створювали ту рекламу.
Навіть абсурдна реклама знаходить свого споживача.

Navy sail пише:
Деколи реклама така абсурдна , що аж страшно подумати про що ті люди думали коли створювали ту рекламу.
Наприклад?
Наприклад є реклама про каву. Де мужик ходить то штани шукає, то шкарпетки. То шо то за чоловік шо не знає де його штани.

додано через 2 хвилини 30 секунд:

Alexis пише:
Навіть абсурдна реклама знаходить свого споживача.
-цілком згідний але...
Та ти шо?
Монолог з цієї реклами вже пішов в народ! Сам чув
Шок фор евер.
Navy sail пише:
реклама така абсурдна

Часом абсурдність має більше смислу за розумні речі. Шокова терапія все ще приміняється.
Реклама і спам - найбільший ворог народу !!!
Люди! Вчора, як взнав, півгодини падав!!
Попробуйте вголос повторити слова з відомої реклами про карти Леді-Лайф:

"...Леді-бали..."

AVB пише:
"... Леді-бали..."

Ледь-ледь.
А ше скажіт мені хтось, шо то за "...сок, фрукти..." в рекламі про зубну пасту та дохторка перелічує
Побачила рекламу по орт, де показують таку картинку: сидить дівчинка маленька в машині на дитячому кріслі пристібнута і бавиться а спереді її батьки-мама мертва у лобовому склі всі в крові і татко з головою побитою теж мертвий. Суть така що вони двоє були непристібнутими пасками безпеки. І такий голос за кадром:" пристебнитесь или вас пристебнут" і показують як пристібають на трупіку шо на каталці їде пасочок. Така реклама реалістична що я тепер коли сідаю в авто то завжди першим ділом пасок через себе. Отаке.

додано через 16 днів 1 годину 10 хвилин 52 секунди:

Люблю рекламу ОБОЛОНІ. Тіпа: "це її талія, а це її характер, цей одяг вона одягає восени , це її серце а це її душа , а це її пиво і т. д...."

Не люблю реклами про прокладки
тоже не люблю реклами про прокладки... ну яка жінка в критичні дні натягне на себе всьо біле і посне займатися художньою гімнасикою?
А найтупіша реклама - то по моєму соціальна, та шо минулого року по телевізорі шодня по 100 раз мелькала:"Мамо, чому я бобер?", "Мамо, чому я дибіл?", "Мамо, а чого я не подібний на дядю?" Ото напевно більшого тиску на дітей, які живуть з певними фізичними вадами придумати вже не можна було.
Зараз крутять політичну рекламу. Хоч я її не бачу, але чую (телевізор в іншій кімнаті) - мене від неї нудить. Совісті в них нема...
Мда..
" Помаранчеві вожді не зробили нічого, але ми, голубі і Янукович, підняли зарплату, знизили ціни..." і т. д.
Спочатку нервувало, а тепер просто смішить...

Цитата:
Люблю рекламу ОБОЛОНІ. Тіпа: "це її талія, а це її характер, цей одяг вона одягає восени , це її серце а це її душа , а це її пиво і т. д...."

І я люблю рекламу пива...
мене так нервує , коли я дивлюсь якийсь фільм і досить часто його переревають на рекламу. Якщо реклама роумна , то одне а якщо до нічого , то просто марно забирає час.
дуууже люблю рекламу про растамана, який співає" шампунь із кокосів радість для волосів"