Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дружба між бувшими закоханими

Автор Повідомлення
Дружба між бувшими закоханими
Мене цікавить думка форумчан.
Як ви ставитеся до дружби між бувшим хлопцем і бувшою дівчиною( бувшою дружиною і бувшим чоловіком ).
Чи прийнятна вона для людей які колись були разом?
Я би це дружбою не назвав, але воно шось похоже.
моя думка:
ніякої дружби між бувшими я не визнаю, ніяких зустрічей просто так на каві ( поговорити про життя-буття) я не прийму.
Минулі відносини нехай залишаються в минулому і нема чого переносити їх у теперішнє чи майбутнє.
Не сприймаю таку дружбу між людьми в яких колись був секс.
Коротше, як бачеш колишню жени в шию!
Ну був секс ішо? Тепер секс з Вами Довіряти тре людям. Дружба можлива, більше того це найкращий варіант, не воювати ж колись рідним людям
Васілій не воювати але і не дружити, так : привіт-привіт.))
Я теж вважаю, що ніякої дружби і бути не може між КОЛИШНІМИ коханцями. Все рівно при зустрічі будуть випливати з-під свідомості ті почуття і відчуття, які вони пережили разом вдвох. А взагалі кажуть, що відчуття не зникають, а просто з часом приглушуються новими.
100%.
Та й ненароком можливі такі фрази : а пам"ятаєш...
Я б не хотіла щоб мій чоловік бачився з бувшими, правда б не хотіла.
Він колись був чиїмсь хлопцем , мав якісь почуття , а потім з тою бувшою дівчиною на каві про що говорити? Ну про тих, хто як живе із спільних знайомих(яких з них двох хтось не бачить)... про те, як живуть вони самі... а дальше про що?
А на мою думку, дружба між двома "колишніми" можлива тільки тоді, коли в них насправді все "перегоріло". Але, чесно кажучи, не бачу смислу в таких відносинах, ліпше вже бути хорошими знайомими...
Ну... тяжело сказать, во всяком случае, я стараюсь нормально относится, хотя вряд ли это дружба. Ужасно не люблю когда о бывших родных людях говорят неуважительно. Просто колбасит.
А насчёт бывает ли - конечно же бывает, у меня есть знакомые парень и девушка, которые уже года 3-4 как расстались, живут с другими, но до сих пор друзья.
st.fergi пише:
Я б не хотіла щоб мій чоловік бачився з бувшими, правда б не хотіла.

Не довiряеш чоловiковi? Головне довiра. Я дружу з своею колишньою. Але кохаю теперiшню !!! Може теперiшнiй це i не зовсiм приемно, але надiюсь вона мене розумiе
хе-хе-хе, та якраз чоловікові я і довіряю!
але я не довіряю бувшим дівчатам, бо знаю що таке жінка)))
Васілій ти пишеш, що теперішній то не зовсім приємно(значить її напевно хвилює це також), а для чого ти робиш неприємно своїй половинці?
Бо якщо вона розуміє такі відносини між вами бувшими то їй має бути якраз і приємно що її коханий от любить її а з бувшою просто дружить( її самолюбство має бути задоволене так сказати)

додано через 4 хвилини 18 секунд:

як на мене ідеальний варіант: щоб бувші не бачилися, а саме краще жили б у різних містах

додано через 3 хвилини 56 секунд:

і ще одне.
Увага! Кожен хто писатиме в "Знайомствах" пишіть "тема про мене" або "тема не про мене", так як люди одразу можуть сприйняти якусь конкретну тему як прохання про допомогу для себе а не взагалі про тему як проблему(чи непроблему)для всіх людей
P.S. ця тема просто обговорення

додано через 4 хвилини 25 секунд:

Васілій, уяви ситуейшен
Твоя кохана каже тобі: милий, я сьогодні сходжу на морозиво з Петром, ну ти його знаєш, він бувший мій хлопець(чоловік) і між нами нічого немає просто поболтаємо про життя
При цьому вона не іде з хати абияк: відповідно гарно одягається, малюється , хороші парфуми і взагалі чистить пір"ячка( ну щоб не вдарити в грязюку обличчям ).
Твоя реакція?
Я би прибила на місці. Нікуди не пішов-би
віа, а якщо у вас спільна компанія і ви зустрітися маєте на дні народженні у когось або в лісі на пікніку( як казав Олег, бікіні )?
Що б ти робила? Розслабилася б(бо ти присутня)чи була б "на чеку"?
В такій ситуації я б розслабилась, і не звертала на неї ніякої уваги (на ту колишню). Адже, він тапер мій, і мені ніякого діла нема до його минулого. Хоча, старалась би триматись подалі.
st.fergi пише:
Увага! Кожен хто писатиме в "Знайомствах" пишіть "тема про мене" або "тема не про мене", так як люди одразу можуть сприйняти якусь конкретну тему як прохання про допомогу для себе а не взагалі про тему як проблему(чи непроблему)для всіх людей Mr. Green
P.S. ця тема просто обговоренняSmile
Добре якщо бувший(а) тримають дистанцію і стосунках, але якщо таке спілкування дружнє переходить в пропозиції якісь"недружні" в однієї із сторін( або думки такі присутні ) то я думаю що нехай краще та спокуса буде якнайдалі від коханого(ї).
Ото правда! А то від дружніх стосунків до чогось більшого - один крок!
st.fergi пише:
Васілій ти пишеш, що теперішній то не зовсім приємно(значить її напевно хвилює це також), а для чого ти робиш неприємно своїй половинці?

Ця дружба вже була, коли зустрiвся з теперiшньою, тому нема на то ради. В цiй темi всi будуть правi, щоб не написали кожний проживае СВОЕ життя
О, бачиш, живий доказ того, що треба триматися подалі від таких "дружніх" стосунків!
VIA пише:
, бачиш, живий доказ того, що треба триматися подалі від таких "дружніх" стосунків!

Де доказ?
Васілій пише:
Ця дружба вже була, коли зустрiвся з теперiшньою
Сорі, то просто я була неуважною, подумала, що ти спочатку зустрічався з однією, розійшлися, а потім зустрів іншу і почав дружити з попередньою, і повернувся до неї. А то вийшло, мабуть, так: ти дружив ще до того як зустрів сьогонішню.
Васілій згідна з тобою що дружба була ДО теперішньої , то виходить що вже неможливо нічого зробити теперішній твоїй як би то їй не подобалося , бо ти рахуєш що нема вже на то ради

короче руки умив)))))

додано через 57 секунд:

VIA пише:
А то вийшло, мабуть, так: ти дружив ще до того як зустрів сьогонішню.

так, Васілій саме так і розказав

додано через 4 хвилини 1 секунду:

st.fergi пише:
Васілій, уяви ситуейшен
Твоя кохана каже тобі: милий, я сьогодні сходжу на морозиво з Петром, ну ти його знаєш, він бувший мій хлопець(чоловік) і між нами нічого немає просто поболтаємо про життя
При цьому вона не іде з хати абияк: відповідно гарно одягається, малюється , хороші парфуми і взагалі чистить пір"ячка( ну щоб не вдарити в грязюку обличчям ).
Твоя реакція?

Васілій ну мені цікава твоя думка
Будеш сміятися-пораджу що краще одіти! я ніколи не маю близьких відносин з тими кому не довіряю-не важливо, кохання це чи дружба, хоч би і чоловіча дружба.
То все залежить, на мою думку від культури виховання людини. Я думаю що потрібно вміти вибачати один одному. І на мою думку чим культурніше вихована людина, тим порозумному вона вміє вибачати.
Васілій
не сміюся
думаю знаєш про що?
що нащо мені чи тобі чоловік(жінка) який(яка) нікому не потрібна

але залишаюся при своїй думці що все рівно як би не довіряв сильно людині, життя має здатність підкидати всякі неприємні несподіванки саме тоді коли їх не чекаєш

додано через 1 хвилину 59 секунд:

Олег пише:
То все залежить, на мою думку від культури виховання людини. Я думаю що потрібно вміти вибачати один одному. І на мою думку чим культурніше вихована людина, тим порозумному вона вміє вибачати.

маєш на увазі що треба мирно розходитися(якщо так хоче пара) і вибачивши всі образи потім мирно зустрічатися наодинці на каві?
Олег, поконкретніше плііз
st.fergi пише:
маєш на увазі що треба мирно розходитися(якщо так хоче пара) і вибачивши всі образи потім мирно зустрічатися наодинці на каві?

То не обов"язково мирно зустрічатись, чи пити каву разом, потрібно не тримати зла один на одного і все.
st.fergi пише:
життя має здатність підкидати всякі неприємні несподіванки саме тоді коли їх не чекаєшSmile

Нам тільки здається, що ми можемо цьому запобігти
Васілій напевно, але краще бути готовим до всього але і вірити та надіятися що тебе погане омине стороною

Олег пише:
То не обов"язково мирно зустрічатись

Олег, я тебе не розумію
тема про інше трошки
Я тут маю наувазі коли розлучення пройшло зі сваркою!
Сварка - це емоції. Значить були сильні почуття. Якщо вони не перегоріли, то краще дійсно триматись один від одного подалі, щоб не підкинути собі "несподіванок". А якщо таки почуття перегоріли, то ця "так-звана" дружба не така вже й підозріла, але всеодно, краще її уникати.
З іншого боку, якщо простенька така собі дружба була ще раніше і нічого в ній ніколи не мінялось, то це, напевне, сама бізобідна "дружба на стороні". Але і це, наприклад для мене, є неприємно і не бажано, знаєте, якісь такі "на душі кішки шкрябають" Ну я коли стара довга дружба заключалась в прихованих охах-вздохах, які так і не переросли в щось більш виразне, то так само, таким стосункам бути не варто.

І ВЗАГАЛІ! ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ ЧОЛОВІК(ЖІНКА) ЗАМІНЯЄ ЖІНЦІ(ЧОЛОВІКОВІ) ВСІХ ДРУЗІВ-КОЛЄГІВ-ПОДРУЖОК-ЗНАЙОМИХ І НАВІТЬ ТАТА З МАМОЮ З ЇХНІМИ "ДРУЖНІМИ ПОРАДАМИ СТАРШИХ" МОЛОДЯТАМ!
AVB пише:
І ВЗАГАЛІ! ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ ЧОЛОВІК(ЖІНКА) ЗАМІНЯЄ ЖІНЦІ(ЧОЛОВІКОВІ) ВСІХ ДРУЗІВ-КОЛЄГІВ-ПОДРУЖОК-ЗНАЙОМИХ І НАВІТЬ ТАТА З МАМОЮ З ЇХНІМИ "ДРУЖНІМИ ПОРАДАМИ СТАРШИХ" МОЛОДЯТАМ! Exclamation

AVB пише:
І ВЗАГАЛІ! ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ ЧОЛОВІК(ЖІНКА) ЗАМІНЯЄ ЖІНЦІ(ЧОЛОВІКОВІ) ВСІХ ДРУЗІВ-КОЛЄГІВ-ПОДРУЖОК-ЗНАЙОМИХ

не погоджуюся.
пара повинна зустрічатися і з іншими людьми і розвиватися у всесторонньому спілкуванні.
двом теж буває скучно.

додано через 44 секунди:

AVB пише:
З ЇХНІМИ "ДРУЖНІМИ ПОРАДАМИ СТАРШИХ

з тим згідна
Ну, я не мав на увазі будувати довкола китайську стіну і поступово окосівати від замкнутості. Я про те, що який би не був друг(подруга), після одруження ці відносини повинні дещо перерозподілитися, певною мірою. Скажімо, "гуляли" з колєгами щовечора до раня, а після одруження така практика має припинитися. І не може тут бути ніяких "Я не можу залишити своє колишнє життя...", бо тоді шлюб не має сенсу.
Іномарки та Мопеди
fergi пише:
Чи прийнятна вона для людей які колись були разом?

Колись були разом, значить вже й нема того.
А що розуміти під дружбою? Прогулянки, балачки про життя, телефонні розмови. Тобто проводити час з цією людиною. Якщо нема на той час близької людини, то й хай собі роблять що хочуть.
А взагалі то ненормально.

Згадав собі як Свідки наводять приклади для будь якого випадку життя.
    Ось і мій:
  • Чи захочете Ви, розбивши Іномарку, купити собі Мопед?
  • Чи не будете Ви мріяти про Іномарку, коли будете їхати на Мопеді?
  • Чи не порахують Вас дурнуватим, коли побачать на Мопеді?

От і думайте собі...
Кот да Винчи тема про дружбу з бувшим(шою), коли вже є нове кохання.
Кот да Винчи пише:
Прогулянки, балачки про життя, телефонні розмови. Тобто проводити час з цією людиною

а скажи, як бути тоді, коли двоє розсталися з якихось причин, але один з двох продовжує любити, при тому перший може запропонувати тільки дружбу, відповідно двоє проводять час разом але як написала вище-один продовжує любити другого.
st.fergi пише:
а скажи, як бути тоді, коли двоє розсталися з якихось причин, але один з двох продовжує любити, при тому перший може запропонувати тільки дружбу, відповідно двоє проводять час разом але як написала вище-один продовжує любити другого.

Мене це також цікавить...
Сердешні справи.
Khrystik
То є збочення вищого порядку.
Треба негайно заковувати серце в залізні гратки і ховати в льодяну гору. Може то жорстоко сказано і буде важко, але то краще ніж надіятися не зна на що. З другої сторони - ти вартуєш більшого ЗАВЖДИ! Але розумно обходишся тим що є. Така доля і так правильно.

st.fergi, я читаю про шо тема. В прикладі зі Свідками про те і йшлося.
Можу й перекласти для неповторної)))

• Чи захочете Ви, загубивши кохання, обмежитися меншим?
  • Чи не будете Ви думати про секс, коли будете прогулюватися з нею/ним?
  • Чи не порахують Вас дурнуватим, коли побачать з колишньою/ім?

Так що "лучше нє нада!!!"
дякую Кот да Винчи за труди але я зрозуміла про іномарку і мопед
Кот да Винчи пише:
Khrystik
То є збочення вищого порядку.
Треба негайно заковувати серце в залізні гратки і ховати в льодяну гору. Може то жорстоко сказано і буде важко, але то краще ніж надіятися не зна на що. З другої сторони - ти вартуєш більшого ЗАВЖДИ! Але розумно обходишся тим що є. Така доля і так правильно.

Дякую звичайно за пораду, але мене ця ситуація цікавить трошки з іншої сторони: що робити, коли я цій людині можу запропонувати лише дружбу, а вона все ще хоче більшого
Khrystik в таких випадках я навіть дружбу не пропонував, деякий час старався уникати цієї людини, а потім все ставало ок
massimo
1,5 роки уникала - виявляється цього ще мало....
Khrystik ну тут вже нічого не поможе, гиблий номер, треба змиритися, були в мене колись знайомі, він до неї дзвонив кожний день, вона просила його більше не дзвонити, він просив її послати його на х"%, вона його посилала, він їй казав що то вже кінець і знову дзвонив на другий день, і так на протязі двох років
Жесть.
Якщо хочеш знати мою думку.
Таки треба часом бути і жорстоким. Загалом це в добрі речі випливає. Так що допоможи йому, якщо не маєш відповідних почуттів - пішли. Так важко і так просто. Так для всіх буде краще.
Кот да Винчи пише:
Таки треба часом бути і жорстоким

Вдало підмітив Цього мені якраз і бракує!
От кожному своє.
Ну так це не є погана риса характеру
Є такий тип хлопаків, а може й дівчат, коротше людей. От, і вони є дуже вразливі фантазери, а виражається це тим, що їм здається, що все можна налагодити, що якщо вони б поступили інакше, то і було б все по інакшому. А ніколи вони інакше не поступлять, бо вони є такі, які є. І не треба старатися бути інакшим, просто їй супутник інший потрібен. Ось це і треба довести до її відома, підняти її до належної висоти, показати, що вона заслуговує на серйозні відношення, але...
Той хто цій людині потрібен - це не ти, а хтось, хто зможе оцінити це так, як вона на то заслуговує.
І край.
Супер тема! .. зустрічаються чоловік і жінка-бувші закохані, в неї 3 дітей, в ньго 2 і живіт до колін, в поглядах безнадійний пошук рис з предмету бувшого закохання і відчай, шо тої людини, в котру був( була) закоханий стільки часу в природі не існує, а існує пародія або карикатура бувшої коханої, над якою познущався час і чоловік і виникає логічне питання-чи варто було зустрічатись і руйнувати світлий образ того ідеального обєкту юнацького кохання. П. С. Життя-жахлива штука.
Lucifer, життя так штука, як ми його представляємо. Зустріла свого коханого через 18 років. Було дуже приємно побачити його, він ніби такий же, водночас ми обоє змінились, але якось однаково. І невеликий животик виглядав сексуально. В нього майже дорослий син (виховув сам, сім"я розпалася давно, все ті кляті заробітки), цікаво було побачити його, красивого і так схожого на батька . Приспані часом почуття ніби вирвалися волю, але ми на різних берегах однієї річки. Жалкую, що не спілкуались стільки років і вдячна йому за такі сильні почуття.

додано через 4 хвилини 33 секунди:

І ще, світлий образ кохання молодості залишився, зігріваючи
душу в моменти самотності.
Життя все розставить на місця. Колись була дуже закохана в одного хлопця. Багато років не бачились, а потім зустрілась... Чесно кажучи, проаналізувавши свій характер, зовсім не жалкую, що у мене нічого не склалось з цим хлопцем. Ми зовсім різні, йому від мене було б непереливки. Не жалкуйте за колишніми, можете бути друзями, але покопайтесь у собі, чи він вам був настільки потрібний. Звичайно коли життя у вас іде з теперішнім чоловіком не так, як вам цього хочеться, то подумайте чи не забагато ви хочете, а якщо взагалі приходить край терпінню, то міняйтесь спочатку самі, а потім "половинку", але перш за все проаналізуйте економічні важелі (вони відіграють не останню роль в сімейній гармонії). Робіть висновки після того, як щиро помолитесь. Творіть свою долю самі, але не заважайте і долі підказувати, як вам буде краще. І якщо ви будете з такої точки зору підходити до колишніх, то дружба між ними цілком можлива. Якщо виникають ревнощі до колишньої(колишнього), значить у ваших стосунках не все в нормі. Пам'ятайте, що "насильно мил не будеш", і треба себе поважати, щоб тобою не нехтували. Кохання складна штука і тут потрібно поєднувати роздуми з допомогою здорового глузду та сигнали, які подає нам серце.
JUSTICE, Якби в житті все так однозначно. Вже давно всоте все проаналізовано, висновки зроблені. А потім ніби блискавка: серце говорить "так", а розум катероричне "ні".
LUBA995 по доброму заздрю. Таке буває при справжніх почуттях.