Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Форум vs Влада

Автор Повідомлення
Форум vs Влада
Підприємці за форум, або як заставити владу звернутися до наших проблем? Я думаю влада довго небуде терпіти ту критику і постарається закрити наш форум.
Тому тут має бути обєктивна критика , яка би вказувала владі на її недоопрацювання. Якщо тут буде флуд то небуде нікомо інтересно.
Якби написали щось путнє, то можна би було офіційно вручити представникам влади думку народу. А як напишуть те, що завжди пишуть - матюги?
Поки на форумі не буде більше користувачів, влада не буде звертати уваги на це місце. Народне слово читають більше людей, а критики там завжди було дуже мало, тому що люди бояться втратити свою роботу і їх зрозуміти можна, в Інеті трохи інакше, тут свобода слова більша і відповідальності меншa...
Якби я зараз розповіла про свої труднощі спілкування з владою.. то в цьому місті мені взагалі нема що робити....
Дуже цікаво, і які це труднощі?
mops пише:
Дуже цікаво, і які це труднощі?
так я тобі і сказала... кажу ж ще треба тут жити і якось вирулювати.. але сплошні анігдоти. а не життя
Не бійся, анонімність гарантовано !
Ти чого боїшся інкогніто Золотникачи що??
А в нас здаєтться свобода думки і слова....
І яка ж то свобода. коли вже в Інтернеті не можна спокійно висловити свою думку про владу..
2Олег: а сайт розкрутим і його не закриють, но по-моєму ніхто до наших думок, висловлених тут не буде прислухатись, їм то без потреби...
2Мопс: а нецензурну лексику вживають, бо на таке цензурної не хватає...
Згідний на 99%
і з чим той 1% не згідний?
тому що Інтернет також створює ілюзію свободи слова. Насправді цієї свободи нема...
ІНКОГНІТО пише:
Якби я зараз розповіла про свої труднощі спілкування з владою.. то в цьому місті мені взагалі нема що робити....

Ваші слова - наглядний приклад , який характеризує стан справ та розвиток демократії в Золочеві. Слова " Думай, що говориш - бо тобі ще тут жити" стали основою стратегії, стержнем подавлення особистої думки , власного бачення розвитку міста та району, політичних поглядів та уподобань.
Автор цієї стратегії пан Цибульський вже давно не мешкає в Золочеві (до речі хтось знає де він?) але його послідовники до сих пір не поміняли стратегію. За майже два десятиліття ця сокроменна фраза стала основою буття жителів району. І вона повністю викорінила в районі свободу думки і слова . На всі зауваження, пропозиції , конструктивну критику чи справедливі акції протесту відповідь одна - тобі ще тут жити.
Приклад - підвищення тарифів. Таких високих тарифів, які є в Золочеві немає практично ніде. І народ мовчить - бе йому ще жити в цьому місті.
Мовчать і підприємці - попробуй пікни і на тебе вкажуть , причеплять тавро , скажуть "фас" певним органам і все - гаплик бізнесу. Бо їм треба якось жити в цьому місті.
СТРАХ - Основний стимул до пасивності народу. Та не треба забувати, що влада походить з того ж самого болота. Вони теж мають здатність БОЯТИСЯ! Просто їм це ще ніхто не пояснив. Якби службовець, йдучи ввечері додому, оглядаючись по темних кутках, моторошно перебирав слова, сказані вдень на прийомі відвідувачам, гадаю, це була би РЕАЛЬНА демократія в умовах України.
12 з плюсом! Згоден на 100% саме Страх! Але коли ми знаємо хворобу чому її не лікуємо? Взагалі з чого починати??? Може з себе??? Дуже легко виголошувати різні думки, навіть самі правильні ховаючись за маскою анонімності. Так легше, безпечніше, немає відповідальності. Так ми всі уміємо. Чесно кажучи я розумію Інкогніто. Я сам пройшов через подібні проблеми може не такі по змісту, але схожі по суті.
для себе я знайшов вихід, розгадку причин проблем. Більшість з нас живе з двома обличчями. Міняючи їх в залежності від обставин. З часом починаємо путати біле і чорне. Думаю той, хто зможе урізати ці обставини страшно повезе. Я різко змінив сферу діяльності і, чесно кажучи, мені подобається. Життя стало простішим і стабільнішим.
Та який в ж... СТРАХ!?
страх перед бажанням жити краще?
Ось мене наприклад вже доїдає як в нас виконується вивіз сміття!!! вночі Золочів це ВЕЛИЙ СМІТНИК!! яка людина з здоровим глуздом буде виходити в 6:00, 7:00 ранку щоб винести сміття ящо є ше година до роботи поспати, відпочити? ВНОЧІ ставлять сміття, собаки, та що собаки, вони тоже жерти хочуть, ВІТЕР розносе все сміття по всюди, скоро будем від чумки страдати, а вигляд міста? один замок! і то наша влада йому ніх недає! ДО речі: просте визнацення, НАРОДНЕ, забрудненості міста знаєте? ВОРОНИ! їх кількісь! в нас їх маса! ворона це падольщик! а смітник за ЗОЛОЧЕВОМ! зробили біля смітника КЛАДОВИЩЕ!!!!
гарно виглядає, приходин згадати людину, відати шану, і заодно кульки, картонки, СМІТТЯ прибрати яке вітер наніс! ЦЕ СМІШНО! де глузд? а нема!
ще одне! ДОРОГИ: міністр сказав що в нас немає зараз можливості латати дорогибо не сизон! А ВСЕЗОН ВОНИ ВСІ ПОЛАТАНІ??????
а бабла скільки платять тепер гаїшнікам за штрафи, страхівку, ТЕХОГЛЯД!!! нагадаю в техогляд входять такі речі я кремонт доріг та забрудненя повітр, тобто ти платиш за те що ти своєю машиною забрудниш повітря та розібєш дорогу! ТЕПЕР РАХУЄМО ШО МИ ПЛАТИМО:100грн страх+5.60 грн 1 літр бензину(за рік до 2000 літрів пале 1 машина)+ШТРАФИ (от шо в нас європейске то штрафи)+від 01.01.09р постановою кабміну встановлено наступну плату за ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД від 1.1 до 1.3 см3 двигуна ти платиш 1000 грн НІ ЗАШО! ЦЕ ЩЕ шо а от водії авто з двигуном 2.2 та більше платять поза 7500 грн! РАХУЄМ скільки 1 машина з двигуном 1.3 витрачає на 1 рік на то щоб їздити:виходить 2000 лише на те щоб мати всі "відмазки від ДАЇ", якщо шраф то ще + мінімум 500 грн(помиляються ВСІ)
ящо двигун 2.2 тоді 8000грн на 2 роки
Ащо робиться за ті гроші?
по ЗОЛОЧЕВІ: траса по віл шевченка, її вже охрещено дорогою 1001 люка! траса січ стрільців: участок біля ВОКЗАЛУ(звідти до нас люди приїжджають а влада їм зразу візитку ЗОЛОЧЕВА, ЯМИ), біля собачнека, від 4 школи до січ стрільців, початок вул бродівської, вул галицька, гагаріна, тазаріччя все, підгородне, а обїзна в нас особлива, я дивуюся нашо ДАІ їде зі Львова до нас на трасу та щей з вимірювачем швидкості це бо там 40 км\год не поїдеш, а як поїдеш то колеса не позбираєш і ходову на викенеш!!!!
питання?
Baxchisaraj пише:
питання?

Які питання? Ти тему бачив-Форум проти Влади. А ти ап чом тут соплі розмазуєш? Нема питань
Васілій пише:
Форум проти Влади
а чого зразу проти? Ти текст теми читав?

Олег пише:
як заставити владу звернутися до наших проблем?
БЕЗ ФЛУДУ!!!