Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дівчина чи автомобіль?

Автор Повідомлення
Дівчина чи автомобіль?
Одразу хочу розставити крапки над "і", щоб потім не виникало дурних запитань! Ситуація сталась НЕ зі мною, А З МОЇМ ДРУГОМ!

Отже, була у мого друга дівчина, зустрічались вони приблизно 2 роки, дівчина приходила до друга додому, готувала з його мамою обід чи вечерю, обговорювали різні теми. А батько його був в Іспанії. І друг вже подумував над тим, щоб оженитись, хоча батько цього не схвалював, а мама була задоволена, що майбутня невістка така господиня. От батько приїхав, і поставив питання "ребром": "Я тобі купляю автомобіль, а ти кидаєш дівчину і більше з нею ніяких відносин ніколи в житті мати не будеш"! Друг обрав автомобіль, хоча довго вагався.

Як би ви поступили в такій ситуації, яку оцінку таких дій мого друга можете зробити?
Чекаю шквалу постів.
мдаа...
я б обрала хлопця(якщо б таке сталося зі мною)
якщо мій син захоче з дівчиною яку любить одружитися, то як би я не була проти це його життя і я б не вмішувалася так як це зробив батько твого друга.
а друг... не любов то була, засц... в він перед татом... довго вагався чи авто чи дівчина??? дівки шкода, от шо скажу, але добре шо так сталося, нехай вона знайде собі гідного мужчину а не соплю.
Невже ця історія реальна? Напевно, цей твій друг зовсім не любив цієї дівчини, бо такого вибору не зробив - би. Як би поступила я? Я б обрала кохання, а не машину.
ваймут, а що ж такого зробила та дівчинка що татко вважає її непарою своєму синку?
Напевно тому татові захотілось тої дівчини?
Ця історія реальна, і можу сказати ще одне, всі знайомі були проти тої дівчини, всі відговорювали його з самого початку від неї, але кохання засліпило йому очі, після того, як почав з нею зустрічатись, його як підмінили, став таким затянутим, шо нема слів. До того, де б його не запрошували, чи на відпочинок, чи на допомогу, чи просто в гості, йшов, не задумуючись, тільки зв"язався з нею, ВСЕ! Почалось, а я не можу, а я не знаю, а мене дівчина не впустить...
Після того, як вибрав автомобіль, хлопця знов, як підмінили, і сам то визнавав, шо як був з нею, то ні на шо не мав права, ні на друзів, ні на відпочинок.

додано через 1 хвилину:

VIA пише:
Напевно тому татові захотілось тої дівчини?

Тато ще її не бачив і не знав, а вже був проти неї.
якась фігня, вибачайте на слові.
тут коли був з дівчиною то ніде не ходив( значить дорожив дівчиною )
тут коли авто появилося то вже ложив на неї чоботом, бо відітє-лі у нього не було права на ніщо.
але ж 2 роки влаштовувало значить, а коли авто з"явилося то вже дєвка не влаштовує.
як на мене то така невизначеність в тому житті не помогла ще нікому.
авто то файно, але воно не загріє в холодні ночі.
я так розумію що дівчина любила твого друга, бо так просто я б не ходила і не готувала обідів і прочєє...

додано через 57 секунд:

писи: друг немає права і при татові також.
И теперь он живёт со своей машиной...*

*(сл. Табула Раса "Любимая машина")
Я б обрала хлопця... а вдруг за пару років ми б разом на кращу машину нашкребли?!
Альонка пише:
Я б обрала хлопця... а вдруг за пару років ми б разом на кращу машину нашкребли?!

Хитра дівка, не має що казати , молодець.
Да, прибацаний якийсь друг! І тато такий самий. Кобіти шкода, вправних і роботящих зараз обмаль (дівки - не ображайтесь ).
Мій старий так само "став на роги", коли я заявив, що женюся, (хоча її він ніразу не бачив і не знав) але за тиждень сам приїхав офіційно сватати . Старі - вони всі такі дивакуваті. А от друг твій на мою думку зовсім не сц.. ун чи сопля, а справжня сволота. Користувався дівчиною два роки без гідних почуттів керуючись хтивістю і черствістю, а коли добренький татусь вирішив побалувати свого синочка-йолопа, то той при тому всьому ше й довго вагався!
Може, звичайно, і не правий я (звиняйте, зі сторони все саме так виглядає) і можливо дітлахи вирішили бути хитрішими, дочекатись коли татусь далі забереться в Іспанію і знову відкрито житимуть, але вже з автівкою.
AVB пише:
і знову відкрито житимуть, але вже з автівкою

В нього вже інша дівчина, яку він "справді кохає". Бобачимо, шо з того вийде. Шо тепер прийдеться татусеві йому дарувати...
а коли ж він встиг другу підцепити?

додано через 37 секунд:

vaymut пише:
Шо тепер прийдеться татусеві йому дарувати...

на черзі квартира у Львові
vaymut пише:
В нього вже інша дівчина, яку він "справді кохає"
Тоді з ним точно все ясно.
vaymut пише:
В нього вже інша дівчина, яку він "справді кохає". Бобачимо, шо з того вийде. Шо тепер прийдеться татусеві йому дарувати...

Шо " 600 мерца" як мінімум, зятеві все найліпше і найсмачніше треба давати! а то ВТІКНЕ.
Шось я не догнав, до чого тут зять...
А може і справді батькам дівчини треба було запропонувати тому бовдуру щось крутіше за татусевий подарунок. Адже з ним можна торгуватися!
Олег пише:
Шо " 600 мерца" як мінімум, зятеві все найліпше і найсмачніше треба давати! а то ВТІКНЕ

Олег, я від тебе в шоці. Ти зовсім не читаєш, шо люди пишуть!
VIA пише:
Олег, я від тебе в шоці. Ти зовсім не читаєш, шо люди пишуть!

То на перед пишу , щоб знали!!
vaymut пише:
Після того, як вибрав автомобіль, хлопця знов, як підмінили, і сам то визнавав, шо як був з нею, то ні на шо не мав права, ні на друзів, ні на відпочинок.
. А як він тепер себе поводить. маючи іншу дівчину?
А тепер знову нормальний хлопець, легкий на підрив.
Тоді, напевно, щось йому пороблено було, якщо ти кажеш, що всі його друзі і баьки були проти неї, а йому засліпило.
Мда... які ви тут всі правильні, а я би тоже машину взяла, буде ще тих "кохань" в житті багато, а якщо вони і справді мають бути разом, то ще зійдуться!
Khrystik пише:
Мда... які ви тут всі правильні, а я би тоже машину взяла, буде ще тих "кохань" в житті багато, а якщо вони і справді мають бути разом, то ще зійдуться!

"УУхх, молодежь пошла" (с) з мультика про мурашку
значить моя думка така: тема дуже подібна до теми "друг признався мені у коханні", пацан явно БАРАН, а батя його пастух, а дівчині повезло, я собі уявляю їхнє "щасливе" спільне життя як би він її не лишив. Я би взяв машину і продовжував собі з нею зустрічатися

Khrystik пише:
буде ще тих "кохань" в житті багато

то машин в житті може бути багато, а кохання добре щоб хоч одне було.
Впринципі дівчина, тобто розумна жінка, а машину ми вже самі собі купимо.
massimo пише:
то машин в житті може бути багато, а кохання добре щоб хоч одне було.

Згідна , але поміть, в даному випадку я
Khrystik пише:
"кохання"

Взяла в лапки!
Від долі не втечеш! Втік - значить не доля!!!
да... лана.... якщо тато в Іспанії... можна схітріть.....)))мейк сам хасслін.... ю на мі?
Дівчина чи автомобіль?
А яка тачка???
tymofiy пише:
А яка тачка???

ВАЗ 2110
vaymut пише:
ВАЗ 2110
блін поміняв живу людину на корито однозначно Козел!
да.... тут даже думати не було про що..."килішуючий" в тебе товариш))))
Баран однозначно
шкура продажна
vaymut пише:
ВАЗ 2110

Нє, мене такою не заманиш... і він ше до того доросте
хоча... розумієш, тут, підійшовши з другого боку - є літо, є ліс, є тачка - є дівчата (не особливо важкі щодо принциповості). То все залежить, чи для нього ТА дівчина щось в житті важила...
Тимофію, ага, тіпа женився б він на ній, бо хазяйка вдома-прибере, приготує, в ліжку загріє, а на машині з чужими дєвками відпочивати?
Дівчина чи автомобіль? Згідно цього питання я подаю свою
точку зору.
Якби він на ній женився - не мав би
vaymut пише:
ВАЗ 2110
!
А тепер має і дівок має.
Стосовно твого питання:
st.fergi пише:
хазяйка вдома-прибере, приготує, в ліжку загріє, а на машині з чужими дєвками відпочивати
я знаю масу людей в Золочеві, які так і роблять і вважають то за нормально. Ну, свій погляд на такий підхід
st.fergi пише:
на машині з чужими дєвками відпочивати

притримаю при собі, але знаю напевне, що СНІДом ті хлопаки, в яких хазяйка вдома, не захворіють, тому що...
чому?
буде жовтяк, але правда дорожча.
... тому що г@ндони вони.
tymofiy пише:
притримаю при собі, але знаю напевне, що СНІДом ті хлопаки, в яких хазяйка вдома, не захворіють, тому що...

Підтримую Тимофія в даному випадку, дружина повинна вміти і на кухні обходитись, і на людях пристойно виглядати, і з дитиною щоб був порядок, і чоловіка повинна задовільняти, шоб не гоцав на машині з чужими дєвками, і все повинна встигати.

Стосовно друга, гоцає на машині з дівчиною (новою, не тією, з якої все почалося), каже, шо то йому підходить. Не знаю, наскільки це правда, АЛЕ машину МАЄ і дівку МАЄ, шо далі з того буде - поживем, побачим.
Шось мені підказує, шо не було б цієї дівчинки, з якої все почалося, хлопака ше б і досі пішки ходив...
шо я скажу... жінку любити тра. І помагати їй то всьо встигати...
а якшо почуття справні то нафіга та машина? від центру до "монако" дупу перевезти?
Згідна на рахунок того, що жінка має встигати.
Але не згідна з тим, що ота дівчина обіди приходила варила , думаю і в ліжку задовільняла(якщо 2 роки з нею був), вже певно і плаття пригляділа а той козел так з нею поступив...
Та нєфіг було голову їй крутити, про татовий бзік він напевно давно уже знав, шось смутно віриться що отак батя подзвонив і одразу поставиви питання ребром.
Батя напевно мозги давненько йому вставляв а машина тепер як мотивація...
Залишив б її одразу а то хитровиї..., і їсти мав, і секс мав, а потім так просто поміняв то всьо на якусь тарадайку..
бідна дівчина, може вона йому і не підходила, і якщо так і було то повторюся-нєфіг було голову їй забивати казками тіпа весілля.
Я б побажала тому хлопцеві сильної поломки в машині.... бо так з дівчатами поступати не можна!
Який фемінізм!.. Так ні з ким поступати не можна!!!
Ваймуте, і шо там твій колєга?
And he don't know..
That I dug my key into the side of his pretty little souped up four wheel drive Carved my name into his leather seat..

http://www.youtube.com/watch?v=96bcbeSAQZY
ViVi, класний кліпец!!!
Я би такого тата послав подалі зі своїм автомобілем. На кимось-купленій машині навіть би не їздив. А якщо любив би дівчину, то тільки її б і обрав
машина - тимчасова жилізяка - розтовк вщент і залишилася пустота... абсолютно нерівноцінний вибір...