Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Асексуали

Автор Повідомлення
Асексуали
Виявляється серед нас є люди, які свідомо відмовляються від сексу навіть для продовження роду. Такі люди практикують лише платонічні відносини. Причини відмови від сексу називаються ними різноманітні.
Асексуал - це добре чи погано - ваша думка.
Я думаю що рід на землі треба продовжувати і без сексу тут нікуда не подінешся.
побільше би асексуалів серед китайців і африканців
massimo пише:
побільше би асексуалів серед китайців і африканців

Впринципі так, тут трохи глобальне питання:Перенаселення планети, але Українців поменшало!
Олег пише:
Українців поменшало
а тут ше асексуали - катастрофа.
Асяксуали?
Я коли побачив назву тему теми, спочатку вирішив, що то - обговорення сексу по асьці .
Але по темі - побільше романтики, кохання, і сексуалів
А асексуали - хай собі махають хусточками на прощання один одному, вони ж вимираюче групування
massimo пише:
Асексуал - це добре чи погано - ваша думка

відказуються від сексу-та будь-ласка, нехай роблять собі так, як вважають добрим для себе.
для мене особисто-погано.
я такою не хочу бути - нізаФто (с)
Кот да Винчи пише:
вимираюче групування

навпаки, асексуалів стає все більше за статистикою кожен 100 житель землі - асексуал, і чим розвинутіша країна тим вищий відсоток
Як то таке може бути?
Як ж вони розмножуються
Невже діти з пробірок
Кот да Винчи найбільш поширено у них - сурагатне материнство
Мара якась, а як вони той... з сурогатними мамами??? Платонічно? Вперше чую, шо від того діти родяться.
tymofiy чоловік здає сперму в поліклініці, потім цією спермою заплідніють яйцеклітину взяту у жінки асексуала, і цю запліднену яйцеклітину переносять сурагатні матері, яка буде виношувати чужу дитину, шо ж тут непонятного
Я коли прочитала назву теми, то подумала, що чергова помилк, мало бути написано аксесуари.
Чесно кажучи я про таких людей навіть і не чула. А до такого платонічного кохання ставлюсь негативно. Так і захворіти недовго, або можна і з розуму зійти. Цікаво знати серед яких національностей зустрічаються такі люди?
VIA серед всіх національностей
massimo пише:
чим розвинутіша країна тим вищий відсоток
massimo пише:
шо ж тут непонятного

та усьо понятно... Якщо (а я так зрозумів) про фригідність і подібні речі тут не йдеться - то певно таємні онаністи... Так сказать, нова секта...
Я не згоден! В руку - теж секс!
tymofiy пише:
онаністи.
при чому тут це, вони повністю відмовляються від статевого насолодження будь яким способом
massimo пише:
вони повністю відмовляються від статевого насолодження будь яким способом

massimo пише:
чоловік здає сперму в поліклініці

ну, вже як мінімум одна сторона насолодилася...
Санітари не рахуються!
Помните анек: операция, у ног санитара - кот трётся...
Ну да не будем... Насчёт процесса:
massimo пише:
чоловік здає сперму в поліклініці
в 99% случаев мужчина при эякуляции испытывает оргазм (не путать с рогазмом - это когда жена изменяет).
Вот тебе и
tymofiy пише:
як мінімум одна сторона насолодилася
А як на рахунок АКСАКАЛІВ і САКСАУЛІВ?
AVB пише:
А як на рахунок АКСАКАЛІВ і САКСАУЛІВ?

А як би то все обєднати до купи? О то би "цирк" вийшов!!!!!! Там ще СЕКСОТІВ немає, а так все в нормі. Впринципі їх туда тоже можна запхати.
Цікаво, а що змушує жінку стати асексуалкою....
Або фригідність, або її ніхто не хоче в плані сексу, або вона трошки пришелепкувата, або на таке іде ради коханого(якщо він таке хоче), чи що....
КЛІМАКС то тоже причина сурйозна!!!! , або коли не має чоловіка?!
Олег пише:
або коли не має чоловіка?!

Ну, не знаю, на той випадок є крамниці на кшталт "Дон Жуан" в районі Шпитальної чи то пак Куліша...
Олег пише:
КЛІМАКС

А от то питання філософське: в декого буває з точністю до навпаки
tymofiy пише:
в декого буває з точністю до навпаки

tymofiy - ти переключився на жінок Бальзаковського віку?
Щось на тебе не схоже...
з глузду поїхав?... sweeteens рулять
прочитала що асексуали свій"статус" пояснюють тим, що люди вищі істоти наділені інтелектом а не тварини , яким на умі задоволення своїх сексуальних потреб і що вони не мають статевої тяги.
Виходить що замість сексу краще поговорити)))))
Бажаєш поговорити?
тимофію, ти такий злий, фу!!!!!
Тю, чого?
смайли погані, да простить мене мопс за флуд
st.fergi пише:
тимофію, ти такий злий, фу!!!!!

Він не злий він просто "АКСЕСУАЛОМ" не хоче бути , ти що st.fergi такі гарні дівчата , такі НОГИ
Я сам в шоці Короче "Аксесуальству бой"
st.fergi пише:
асексуали свій"статус" пояснюють тим, що люди вищі істоти наділені інтелектом а не тварини , яким на умі задоволення своїх сексуальних потреб і що вони не мають статевої тяги.

писав вже раніше, що звірі сексом займаються виключно заради продовження роду, і лише люди і дельфіни займаються сексом заради задоволення
st.fergi пише:
фригідність, або її ніхто не хоче в плані сексу, або вона трошки пришелепкувата, або на таке іде ради коханого(якщо він таке хоче), чи що....

+ мабуть негативний досвід в минулому
Ридма ридаю по тих бідних дівчатках. Бідняточка, стільки пережили...
st.fergi пише:
фригідність, або її ніхто не хоче в плані сексу, або вона трошки пришелепкувата, або на таке іде ради коханого(якщо він таке хоче), чи що....
MUBa пише:
+ мабуть негативний досвід в минулому

Ну добре, то зродуміло... буває.
А хлопці? Чого вони асексуальні? (ой, яке слово працівне - бека просто )
гм... може у нього не стоїть, або рідко стоїть , або недовго стоїть або йому не дає ніхто, і він чокнувся від того всього.
Та нє, вони бабів бояться, Один раз потерпів поразку, і капець!
але попри все вони створюють асексуальні сім"ї
якщо двох людей такий стан речей влаштовує то нехай собі роблять що хочуть, і значить для них це є добре.
А я не уявляю, та й не хочу уявляти як це жити без сексу.
Хвороби, втома ...-це все зрозуміло але добровільно відмовлятися від сексуального задоволення.... цього не розумію.
Напевне задоволення то і немає.
М-дя, і чим вони в тих сім'ях займаються? Телевізор дивляться чи що?
І роблять штучне запліднення.
st.fergi пише:
гм... може у нього не стоїть, або рідко стоїть , або недовго стоїть або йому не дає ніхто, і він чокнувся від того всього

При таком подходе всех парней можно разделить на больных импотенцией или жертв множественных недач.
Не пробовала у самих спрашивать?
st.fergi пише:
гм... може у нього не стоїть, або рідко стоїть , або недовго стоїть або йому не дає ніхто, і він чокнувся від того всього.

Ти знаєш бажано зробити перевірочку маленьу , то все жінки винні в тому! , ти не протів, а вось встане.
Муха і Олеже, перевіряти не хочу і не буду так як чоловік в мене є і він цілком гіперсексуальний
А це все просто роздуми вслух, а ви обоє замість того щоб блиснути розумом почали захищатися
Чи не пробувала питатися? Та на щастя мені такі не попадалися
Жінки винні що не стоїть? Олеже, Олеже, такий дорослий а у якісь казки віриш
А гіперсексуальність - це хіба добре? Згоден, що краще, ніж асексуальність.
для мене краще 100%
По переше я в казки не вірю, а по друге я такого не підтримую, по трете я жартую, по четверте я бажаю дівчатам гарних чоловіків, які би ВАС любили і наруках носили, я все зрозуміло написав, чи потрібно щось уточнювати???? І також гарних діточок і скільки ВИ забажаєте їх мати.
st.fergi пише:
а ви обоє замість того щоб блиснути розумом почали захищатися

От своего имени поведаю:
От кого? От чего? Не вводи в истерический смех
Олег пише:
то все жінки винні в тому

неа, они, как правило, виноваты как раз в стояке.
А я так думаю: асексуалов нет! Есть только убеждения или отклонения.
Зря мы здесь шумим.
Муха V Далі пише:
ВСЕХ парней можно разделить на больных импотенцией или жертв множественных недач.

муха ось від цього у тебе істеричний сміх?
Читай фразу полностью!
Муха V Далі пише:
При таком подходе всех парней можно разделить на больных импотенцией или жертв множественных недач.

Я имел ввиду парней - "асексуалов"
Читай заголовок темы. Если мы только и будем заниматься поиском мукопердия друг у друга, то весь наш форум не стоит гроша ломанного.