Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Асексуали

Автор Повідомлення
я прочитала , Муха , якраз всю фразу)))
а про пошук домахувань то прочитай свій пост вище)))
і давай краще розкажи, чому , на твою думку бувають такі "убеждения")))
Хлоп асексуал - не хлоп! І не жінка також! Як і жінка асексуалка - не справжня. Може вони і дійсно переконані, що так всім буде краще. Але це не так, бо навіть ми за них переживаємо і вже три сторінки тут накатали.
st.fergi пише:
і давай краще розкажи, чому , на твою думку бувають такі "убеждения"

Комментирую первое убеждение асексуалов (гипотеза) на основании антиподов:
AVB пише:
Хлоп асексуал - не хлоп! І не жінка також!

Гоп шидириди гоп - папа римский (вай!) - не хлоп?!
Мать Тереза тоже была неизвестного пола?..
Религиозные убеждения.
Оффтоп - О... накінець побачив Муху в Далі (супааафлллай - рішає....).... Муха скажи Олегу, що ти і юзер Саніто - це дві різні людини))))
Муха V Далі я щось недопоняла
які релігійні переконання змушують людей бути асексуалами?
мати Тереза-жінка, папа-мужик, добре-їх двоє, а всі остальні асексуали що, пов"язані також з релігією?
чи що ти маєш на увазі?
Муха V Далі пише:
папа римский (вай!) - не хлоп?
Так. Не повноцінний! Оскільки обмежує себе у тому, що надано Богом.
Муха
Може Муха сповідує умєрщвлєніє плоті?
Хлоп асексуал то напевно той що багато "дрочить", як ти кажеш Кот да Винчи??
Ну вже Олег наглий.
Думаю, що асексуали відмовляються від всього, і поцілуночки для них - то те саме, що для для тебе ніч з двома медсестрами на зубному кріслі без правил
Олег. Той що "дурачить", то само... саксакал... саул... самосвал. Коротше він сам з собою займається тою справою. А ми говоримо про тих хто ВЗАГАЛІ не займається. Хоча в мене такі підозри, що у фантазіях своїх вони досить продвинуті.
Олеже, той хто дрочить називається по-іншому. слухай що тобі люди розказують))))
Олег пише:
той що багато "дрочить"

називається АНОНІСТ, тобі, Олег, як лікареві потрібно це знати...
vaymut пише:
азивається АНОНІСТ

Прикол? Якщо нi, то в мене нема слiв
Вірус-квартірус
Чаго ж так Васілій разплакався? Алег, алія, авал, аноніст. Все в нормі. Або ж хтось на форум приніс небезпечний орфографічний вірус.
Хм...
Ну в них різні причини того можуть бути...
І релігійні, як вже було сказано... відмовились від плотських утіх... ггг... знали б від чого відмовились...
І психічні... А вдруг якась травма в ранньому дитинстві... То я їм дуже співчуваю...
А ще може це звязано з їхнім світоглядом...
А може вони соціопати і надіються шо так людство скорше вимре?!

Питання нашо вони нам?! Нехай собі сидять по вечорам вдома та й чайок попивають!
Як би ж то було все так просто. Так не дають вони спокою решті людства, яке зяв'язло в сексі по вуха і вже незнає куда би то його ше попробувати. А тут є такі "острівці незайманості". От і виникає нестерпне бажання навести лад і спокій, шо би всім, так би мовити.
AVB пише:
А я би хотів щоб всім!

а я то думаю, що то означає та фраза з кімнати думок , а воно он що!!!!!
Ну а як же ж?! Я досить таки підтримую думку Фройда, хоча звичайно, хочеться думати, що не все так поголовно-категорично. То як Ржевський казав про "курево"...
Ну ясно яка я була права
Їх треба вилапувать і стерелізувати їхні мізки, щоб злі думки не поширювали в нарід...
Я так і про "хибноорієнтованих" казав.
Але права і свободи тре поважати... (вдень... )