Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Фільми які варто переглянути

Автор Повідомлення
Фільми які варто переглянути
Створив цю тему через те шо слідкую за темою (Улюблені фільми) в якій форумчани пишите типу:Глянув то сьо, погані зйомки і тд. Як ваш адвокат рекомендую вам ділитися враженнями і обговорювати їх ТУТ. В тему (Улюблені фільми) писати У. Л. Ю. Б. Л. Е. Н. І. фільми!
Подивилася на днях "ХОСТЕЛ-2" і " У ХОЛМОВ ЕСТЬ ГЛАЗА-2". Що вам скажу: фільми в крові що той що той. Але варто подивитися тим людям, які не бояться фільмів -жахів, або тим, що люблять боятися (як АВБ))))
Короче, я б подивилася ще раз ті фільми з кимось. Отаке.
Я бачила. Правда в страшних місцях очі закривала
Скоро подивлюся фільм"ЕКЗОРЦИСТ" то розкажу про враження. А може вже хтось його дивився, га?
Ленхен, я не закривала очі але признаюся чесно, якби була сама в хаті а ще вечором то боялася б спати однозначно)))
st.fergi пише:
"ЕКЗОРЦИСТ"

О! Шо нє, то нє... Такого б не стала дивитися... навіть з закритими очима
То якийсь новий фільм, Ленхен)))) може і нормальний)))
Ніколи не запрошуй гостей що просяться через вікно...
Наступного разу будеш знати, що такі фільми ніхто сам не дивиться.. Хоч ти не помічаєш їх, але вони все одно є - під ліжком (не опускай ніжки, навіть якщо дуже жарко!), в шафі(може то міль грається?), ну кухні(останнім часом часто поскрипує підлога і щось шурхотить - заведи кота, на нього можна списати всі невідомі звуки)...
І ось наступного разу, навіть якщо твоїх близьких нема вдома, то знай - тобі нічого боятися, бо ти не одна, їх багато. І твоя уява тут ні при чому.
Кот да Винчи
О-о-о, може не треба про таке. Особливо наніч... А то вже якось не по собі...
Кот, ти не хочеш бути режисером якогось фільмєца, тобою створеним? Нууу, про ффсякі такі речі як підлога, звуки в шафі , дивне дитинство маленького хлопчика?)))))

додано через 1 хвилину 44 секунди:

ПИСИ. Не псуй темку.
а часом так гілля по вікнах шаркає трохи, то нічого в принципі, але як згадаєш шо живеж на 5 поверсі і під вікно то і дерева не ростуть.....
Вибір за тобою...
Якщо мова зайшла про жахіття, то варто переглянути SAW - ПИЛКА.
Не скажу, що мені було страшно, але точно не було смішно, як від БЕСКИДІВ ЯКІ МАЮТЬ ОЧІ.
Три частини, перша - для свого жанру більш аніж оригінальна.

Жити чи померти? Вибір за тобою...
пила 3 сьогодні по "прим"єрі" йшов подивився, глибина думки автора , ето же очінь і очінь
В мене є Пила 3... На тому місці де йому робили операцію на мозку я заснула...
Перша таки краща була...
Екзорцист - бачив. Жахлива копія була, але то не помішало, бо дивився вночі. Сам! ЖАХ! Шоправда місцями. Бо місцями було навіть досить смішно, коли навізжена ричала грубим чоловічим голосом.
А Хостел-2 би поглянув.
я ніколи не дивлюся фільмів гіршої якості ніж DVDrip, я готовий потерпіти місяць - два і подивитися хорошу якість,

Може хто знає лінк на Шрек - 3, хорошої якості
Подивилася "ОСТРІВ" з Еваном Макгрегором.
Прикольний, інтересний фільм про людські клони. Замутка сподобалася і зйомки гарні. Було захоплююче і цікаво. А ще подивилася "ОСТРІВ" російський. Фільм з глибоким смислом, про одного батюшку.
Дивився крепкий горішок 4.0, так собі, Трататуй , фігня якась, ще не добрався до тансформерів
Там вроді не Трататуй, а Рататуй....... але то таке...... дивилася недавно тоже Хостел - 2.... так собі.... ше дивилася Фантастичну четвірку - 2..... не сподобалося, чесно.
В фантастичній четвірці 2 мені спецефекти в космосі сподобались... ото і все...
AVB пише:
Екзорцист - бачив

Помилка вийшла. Я дивилася "ЕКЗОРЦИЗМ".2005року випуску фільм. Такий посередній фільм, для разового перегляду. Дівчиною заволодів демон і священик прийшов її спасати, а у нього уже був один неудачний екзорцизм..... Страшні моменти мєлькають

додано через 10 хвилин 21 секунду:
МАССАКРОВИЧ
Цитата:
маю, ще не дивився... Як воно, то кіно?
взагалі-то подивитися раджу. Хороший страшненький фільмєц. От тільки там один момент мене не попер. Як подивишся то скажу який саме як захочешВ дівчині поселилися 6 демонів. Назва "6 ДЕМОНІВ ЕМІЛІ РОУЗ"
жатва
st.fergi пише:
Як подивишся то скажу

Подивився 6 демонів.... цікавеньке кінцьо...
Ще дивився Хостел... Мнясне кіно... Трохи моцної брехні про Братіславу... Хто має Хостел 2?
"Планета Страху" від Таранітіно і Родрігеса... жаху мало, крові багато ... для фанатів творчості цих режисерів найкраще що може бути
Подивився недавно Трансформери, классний фільм, графа гарна, роботи як справжні, добрий фільм як для фантастики
Подивилася "ІНДІ"-сопливий фільм про одружену жінку яка закохалася в мужчину якого збила машиною. Для тих, хто любить поплакати
А ще подивилася "ДІМ ВЕЛИКОЇ МАМОЧКИ-2"-веселенький добренький фільмєц для одноразового перегляду
Подивився A Walk to Remember - таке собі кінцьо... про лубов.
Качати тут

Фергі, що ти хотіла сказати про 6 демонів Роуз?
Дивився / має хто "Богиню" Ренати Літвінової? Кіно з 2004 року. Маю музику до нього (Нік Кейв, Земфіра і Ігорь Вдовін), послухала - люкс. Потім прочитала анотації. Підозрюю, шо мало б сподобатися. Але от навряд чи в нашому прокаті є...
Виолончель / Chello hongmijoo ilga salinsagan (2005)

Release date: 18 August 2005 (South Korea)
Genre: Horror / Mystery

Runtime: 94 min
Country: South Korea
Language: Русский

В ролях:
Ho-bin Jeong ... Jun-ki
Yu-mi Jeong
Da-an Park ... Kim Tae-yeon
Hyeon-a Seong ... Hong Mi-ju

О фильме:
Мистический фильм ужасов, рассказывающий историю о доме, в котором умерла целая семья, слушавшая в различных местах виолончельную музыку. Нет никаких признаков проникновения в дом и следов насилия на любой из жертв. Единственная оставшаяся в живых - виолончелистка. Она постоянно бормочет, что это музыка виолончели убила их всех..

IMDB 6,0

Формат: XviD
Качество: DVDRip
Видео: 640x352; 23.976 fps; 964 Кбит/с; XviD
Звук: 44kHz; стерео; mp3, 96 kbit/s
Размер: 700 Мб

Місце для скаЧки Потрібна реєстрація на форумі, а потім сказати дякую автору торіка
Chlopaki nie placza - досить непоганий польський фільм, хоч і не новий.

Рекомендовано вживати мовою оригіналу.
Алєксіс, де, ДЕ його можна скачати!!!!! Фільм-супер!
Не знаю, не шукав... В мене є на польській мові (навіть не уявляю, як би він звучав в іншому перекладі). Пошукай по Гуглях, торентах, осліках... Не знайдеш - стукай в пріват, запишу.
Допоможіть знайти фільм "Море всередині"
vaymut, дивися тут
Подивилася "ПРОРОК" з Ніколасом Кейджом і зрозуміла шо всі фільми з його участю прикольні. Хороший і цікавий фільм про мужчину-фокусника, який мав феноманальні здібності бачити своє майбутнє наперед.
massacra, а якась зсилочка, шоб не осликом качати, є? бо я з осликом не дружу
st.fergi пише:
"ПРОРОК"

Бачила. Справді хороший фільм
vaymut, не маю... я всі кіна Асёлом дёргаю...

додано через 2 хвилини 30 секунд:

Вже скачав "На игле"... Буду дивитися... А ще злив саундтрек до цього кіна...

додано через 6 хвилин 14 секунд:

Які ше є цікавенькі кіна? Підкажіть...
пункт призначення 3, класні зйомки
"Москва на Гудзоне"-мабуть вже старенький фільм, але мені сподобався
massacra пише:
"На игле"

шось я той фільм не полюбила
Дивилася "МІФ" з Джекі Чаном в головній ролі, дуже гарний фільм, бомбові масові зйомки, кольори і сценарій класний
V mene tut zaraz 4 tygni polskogo kino. Podyvylasja na dnjah kilka duge horoshyh kin. 1) Nóż w wodzie, Polanskogo (4orno-bilyj, staryj, tilky 3 aktory); 2) Mój Nikifor; Krauze (pro lemkivskogo hudognyka-prymityvista Nykyfora Drovnjaka, to jomu pamjatnyk bilja Dominikan u Lvovi postavyly. Taka zagvozdka - samogo Nykyfora graje ginka, pravda duge stareenka - Krystyna Feldman); 3) Jasminum; ne pamjataju kogo (Nema sliv! Prosto duge fajne kino, dobre, pryjemne, trohy zagadkove i misty4ne. I she raz - dobre!) Rykumynduju!
Дивилася просто напросто кінотрейлер.... і рішила шо хочу подивитися такі фільми: "Пенелопа", "Джошуа", "Зоряний пил" і ше шось....
Особливо Джошуа..... то таке шось прикольне!!!
Дивився "Зоряний пил" , правда в недуже гарній якості, але всеодно фільм не сподобався взагалі. Так собі, дитяча казочка з тупеньким сюжетом...
ну... вибачай... я цілого фільму не дивилася... а коротесенькими частинками мені сподобалося....
1408 - містика по роману Стівена Кінга

Джон Кьюсак оцінив цей номер в "10 черепов"...
Прикольний кліп про те, як насправді доставляється електронна пошта
http://mail.google.com/mail/help/gmail_video.html

"Фонтан" в оригіналі зашибісь
"12" - дуже хороший фільм, є над чим задуматись.......
А хто і коли останній раз був у кінотеатрі?
я був напевно десь в 2001 році, точно не пам"ятаю, фільм"Цар скорпіонів"