Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Фільми які варто переглянути

Автор Повідомлення
Я давненько теж була, уже і не згадаю)))))А на днях подивилася фільм ЧАК І ЛАРРІ-ПОЖЕЖНЕ ВЕСІЛЛЯ)))))Веселий комедійний фільмєц з хеппі-ендом
хтось дивився фільм ЛЕГЕНДА, по статистиці відеопрокату, переплюнув
ВОЛОДАР КІЛЕЦЬ, цікаво чи варто марнувати час?
Шо це за фільм такий? З Вілом Смітом про вампірів? чи не той?
Так з Вілом Смітом
Everything is illuminated
ПОПЕРЛО!!! Давно не видів такого душевного фільму про рідну країну
Подивилась на днях"Я-ЛЕГЕНДА". Фільм такий нічого, цікавий але от кінцівка явно поганенька, могли б шось інше придумати, а то таке враження шо фільм знімали-знімали а потім час уже добігав до кінця і вони просто взяли і врубали фільм на тому шо було і на скору руку шо-нєбудь придумали і зняли
Ага... саме так.... мені так здалось тоже... дуже скоро, несподівано закінчився... ніби десь так посередині....
Людоньки, мож хто дивився "ПОВОРОТ НЕ ТУДИ-2"? Поділіться враженнями, а то незнаю чи качати
"Плата вперед" на англійські "Pey it forvard" гарний фільм про те, як 11-ти літній хлопчик змінив життя батьох людей...
Таааак, подивилась я цей "поворот" і скажу шо фільм в крові і кишках, бридотно і ужасно для цінителів подібних фільмів якраз
А я вчора подивилась "С легким паром, 2". Такий нічо собі. Правда очікувала чогось більшого. Актори грають чудово, правда тої щирості і легкості, яка була в попередньому фільмі майже не відчувалось.
VIA пише:
"С легким паром, 2"

Теж дивилась... і не додивилась. Не цікаво . І актори, як на мене, якось вже дууже штучно і не щиро грають свої ролі. Коротше, очікувала більшого...
Дааа. З першою частиною цей фільм не порівняти(небо і земля). Сама задумка сюжету тупувата та не цікава, як на мене.
Кикос (студія Арменфильм)
hunter (студія "пилот")
Якщо нашого сучасного режисерства тоді раджу подивитися такі фільми :
Острів (російського режисера Павла Лунгіна)
Індіго (російського режисера Романа Пригунова)
Серіал який вже крутили на 1+1 "Секунда до ..." (режисера Олексія Коломогорова)

Все для цінителів фільмів, як і книжок, в яких є суть, і можливість читати між строками.
romashcaa пише:
Острів

Знятий класно, проте актори занадто зіркові. ("Бригада", "Пыль" "Жмурки")
Секретні матеріали: Хочу вірити
The X-Files: I Want to Believe 2008 / Режисeр: Крiс Картер
Бюджет: $12 012 754

Для мене це жирна крапка у секретних матеріалах старого зразка, де була присутня класна научна фантастика з містикою і езеторикою.
У цьому варіанті, на такий бюджет можна було зробити щось цікавіше, проте кожному своє
якраз зранку дивився собачки класні
Заплатити іншому, або плата вперед.
Фільм вартий пергляду...
на останніх кадрах я завжди плачу...

tymofiy пише:
Кикос (студія Арменфильм)

Добре шо то не мультик мого дитинства....
romashcaa пише:
Секретні матеріали: Хочу вірити
The X-Files: I Want to Believe 2008 / Режисeр: Крiс Картер
Бюджет: $12 012 754

фуфлижне кіно
Лесі плюс Рома варто подивитися
Олег

Олеже, якщо це до мене, я вже сказав свою думку з цього приводу, і повністю підтримую st.fergi, може трішки мякше
1492 Conquest of paradise. Думаю шо варто.
Російський фільм "Мы из будущего". Залишив по собі сильні враження.
tymofiy пише:
1492 Conquest of paradise. Думаю шо варто.

Принаймні першу частину варто.
Все що приходить в першу чергу коли думаю які з переглянутих фільмів найбільше сподобались:

1. От заката до расвета
2. Криминальное чтиво
3. Пароль «Рыба-меч»
4. Шоу Трумана
5. Брюс Всемогутній
6. Зелена миля
7. Американская история Х
8. Не грози южному централу, попивая сок у себя в квартале
9. Шрек (перший)
10. Алеша Попович и Тугарин Змей

Ну і ше якщо довго думати то напевно не мало (як на мене) класних фільмів
Фучжоу-прикольно
Из последних просмотренных фильмов понравился "Падение Лондона (2016)"
Жанр: боевик, триллер, криминал
Действие фильма начинается в Лондоне, где премьер-министр Великобритании погибает при загадочных обстоятельствах. На похоронах безусловно присутствуют руководители западного мира. Но то, что начиналось как наиболее безопасное событие на земле, превращается в опаснейшее покушение на самых мощных мировых лидеров, что в свою очередь ставит под угрозу будущее всего мира. Только три человека сохраняют надежду на предотвращение катастрофы: президент США, его верный помощник — агент спецслужбы и английский агент МИ-6, который никому не доверяет.
Иллюзия обмана
Превосходство
Пенелопа
Малифисента