Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто є хто?

Автор Повідомлення
Хто є хто?
Як Ви "любі дурузі" думаєте хто є хто? Тобто як по логіну вичислити характер чоловіка? Я би хотів почути Ваші думки на ту тему? Я собі думаю так: коли людина видумує собі якийсь логін і вона десь на підсвідомому рівні ввжає себе тим видуманим "героєм" яким він себе підписує тут на форумі.
ну чому ж одразу вважає себе видуманим героєм?
Якщо про мій нік, наприклад, то я не вважаю себе співачкою-Фергі, мені просто подобається її ім"я і те, як вона співає)))

та й врода моя власна і характер мій мені подобається більше чим її)))

додано через 1 хвилину 25 секунд:

писи Олег.
Ти цю темку придумав саме тому, що сам не маєш ніка і вважаєш, шо тоді, той хто має нік-кимось іншим себе вважає?
st.fergi але би десь на підсвідсвідомості хотіла би потібна бути на неї?
st.fergi пише:
той хто має нік-кимось іншим себе вважає?

трошки не так, то його є притаєні мрії, бажання, думки, герої які були видумані в дитинстві, якщо можна мене поправити то будьласка це зробити!!!!!
Олег пише:
герої які були видумані в дитинстві

Ага, в дєтствє маім улюблєним гєроєм був вєлікій воєначальнік Васілій Іванавіч, самі знаете хто. Паєтаму я вибрал собі лагін ВАСІЛІЙ
Васілій пише:
Ага, в дєтствє маім улюблєним гєроєм був вєлікій воєначальнік Васілій Іванавіч

Все може бути, я не заперечую, а може також бути негативом який сприйнявся в дитинстві? тому що на форумі є люди які пишуть, а є які флудять.
Олег пише:
але би десь на підсвідсвідомості хотіла би потібна бути на неї?

st.fergi пише:
та й врода моя власна і характер мій мені подобається більше

Олеже, чому я маю бути подібна на дівчину, яка займалась грабежами і контрабандою?
Та й чому я маю хотіти в підсвідомостібути на неї подібною, якщо я свідомо цього не хочу?
Не вважаю себе гіршою за неї
А навпаки
Я думаю, Олеже, я дала тобі вичерпну відповідь

додано через 2 хвилини 11 секунд:

Олег пише:
а може також бути негативом який сприйнявся в дитинстві? тому що на форумі є люди які пишуть, а є які флудять.

ага, значить той, хто флудить, колись сприйнявся негативом в дитинстві Як на мене, ти хочеш щось сказати але не можеш правильно висловити задумане. Олег, шкода, та я не розумію цей пост
Олег пише:
а є які флудять

Алєг, ето намьок?
st.fergi пише:
Як на мене, ти хочеш щось сказати але не можеш правильно висловити задумане. Олег, шкода, та я не розумію цей пост

А я, чесно кажучи, багато Олегових постів не розумію . Так що будь-ласка, Олег, постарайся вже висловлювати свої думки точніше
Як то хто є хто??
А взагалі, яка різниця? Один хоче побачити в лице, іншому поясни, хто ти є насправді. Людям тут добре, от вони і тут всі з нами.
То є своєрідна психологія, по якій я думаю можна прослідкувати характер людини, тобто чи його нік "імпульсивний" чи "спокіний", така справа, як нік може також багато чого сказати про людину.
VIA пише:
Як то хто є хто??

А взагалі, яка різниця? Людям тут добре, от вони і тут всі з нами

Цілком згідна з Віа
Олег пише:
така справа, як нік може також багато чого сказати про людину.

Цікаво що ? Ну наприклад твій нік хіба про щось говорить, крім твого імені ?
І взагалі, про людину(і то більш-менш, бо не кожен може таким чином висловити свою думку)можна сказати, почитавши її пости...
Впринципі нічого, але я не можу говорити про себе, так як я не хочу себе сам оцінювати, я думаю що це повинні зробити ви, а я маю підтвердити ваші зауваження. І я не ображусь, навіть якщо там буде щзось "таке".
Брєд з самого початку. Думаєш хоч, шо пишеш?
Докажи чогото бред? І в чому той бред заключається? Докази хочу читати
Олег пише:
любі дурузі
сам такий!

Олег пише:
характер чоловіка?
жінки не рахуються?

Олег пише:
це повинні зробити ви
ніхто тобі нічого не повинен.

Олег пише:
тому що на форумі є люди які пишуть, а є які флудять
Зараз ти відносишся до других.
Alexis пише:
Брєд з самого початку

повністю згіний
Олег пише:
на підсвідомому рівні ввжає себе тим видуманим "героєм" яким він себе підписує тут на форумі.
чому на підсвідомому рівні, людина називає себе так як їй подобається а не так як її назвали її в дитинстві, не завжди людині подобається її ім"я.

На цю тему не хотів писати принципово, так як вважаю її "брєдовою"

Люди використовують ніки з банальної причини, що різних імен не так і уже багато, було б дуже "гарно" як би на форумі було 5 Максимів, 6 Андріїв
малавата будєт.
Або 7 Котів
Тоже недобре.
З одної сторони ніки може і миттєво придумуються. Але підсвідомість нам також багато чого диктує, так що ні з того ні з сього ніки навряд чи беруться. Інша справа, що про характер з одного слова сказати важко, от скажімо Gauls_man. Ну що про нього скажеш? Або Danko. Поки шось не напишуть, 99% читачів навіть задумуватися не будуть, хто то такий і який в нього характер.
Кот да Винчи пише:
Поки шось не напишуть, 99% читачів навіть задумуватися не будуть, хто то такий і який в нього характер.

Ну а після того навіть якщо я шось напишу нашо вам треба знати хто я і який в мене характер форуми існують для обміну інформацією!СПІЛКУВАТИСЬ І ДРУЖИТИ ТРЕ В РЕАЛІ[b]
ааа, та то Олег просто хотів поговорити в тій темі про характери форумчан, а вийшло те що вийшло)))
Точно, ти права, Фергі. Він, напевно хотів, щоб кожен розказав про себе купу всього. І головне, щоб пояснив, чому...
Коротко про мій характер: виважено-імпульсивний.
Я маю свою думку просто і я не ховаюся під ніками, а коли я написав давйте зустрінемся то на зустріч ніхто не прийшов! ЧОМУ? Український менталітет "моя хата скраю, я нічого не знаю". А зустрітися і попити кави я думаю можемо? І на основі певної теми можна створити нашу організацію.
Як то не прийшли? - http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=5184#5184
І якшо я прийшов на форум, то це не значить шо я маю обовязково ходити і на якісь зустрічі. В правилах такого нема

додано через 1 хвилину 16 секунд:

Хоча... поживемо-побачимо
гм... була тема як по ніку визначити характер людини а перетворюється в чергове
Олег пише:
І на основі певної теми можна створити нашу організацію.

а тут що?
все-таки про характери форумчан говорити чи як?
Напевно про характери
Я так пойняв з першого посту, що тут мова мала б піти про те, наскільки відрізняється характер ніка від характеру людини в реалі чи як?
угу, щось таке.
але наскільки відрізняється характер ніка від характеру людини в реалі взнати неможливо, бо наприклад нік в мене тупо від того що подобається ім"я(писала вище).
короче. про характери
вспильчива, злопам"ятна, категорична , зате не обманюю ніколи (навіть якщо брехня во благо ), весела, люблю чесність.
характер-дзеркало. як до мене так і я до людей.
Нууу... Я можу багато чого написати, але повірять лише в негатив. Та і як описувати свій характер? Не завжди те, що пишеш про себе, збігається з поглядом зі сторони. Про характер ніка писати прикольніше: в неті рулять лише букви, без настрою, емоцій, жестів, тону і ін. психотропної зброї . І получається так, що одна і та ж фраза може бути сприйнята кожним по різному (писав про одне, зрозуміли по іншому)...
в такому разі нам тут треба писати не про свій власний нік а про чужий
тоді буде погляд зі сторони

Alexis пише:
повірять лише в негатив

саме тому я і написала про свій негатив в першу чергу
Погляд зі сторони - це по постах.
Про імя ніку - десь була тема.
А тут получається - представтесь, віртуали

додано через 3 хвилини 7 секунд:

Це все Олегові кросворди.
Як вліпить шось на початку теми - непоймешпрошомова.
Alexis пише:
Це все Олегові кросворди.
Як вліпить шось на початку теми - непоймешпрошомова.

як влучно сказано

склалося вже так, що в інеті деякі люди стають іншими так би мовити.
я яка в житті -така і тут.
ролі грати то вже для актрис.
Alexis пише:
представтесь, віртуали

тему треба було так і назвати
st.fergi пише:
склалося вже так, що в інеті деякі люди стають іншими так би мовити

Відчуття інкогніто - раз, гнучкість для дипломатичності в переговорах - два, мінімальна відповідальність - три... Ситуації бувають різні
Alexis пише:
Ситуації бувають різні

Ситуації справді бувають різні, але таку тему створювати трохи не коректно, оскільки мало-хто зможе зробити об'єктивну самооцінку, а оцінювати когось по постах - це не діло, бо, як уже було сказано, кожен висловлюється, в залежності від ситуації, по-різному.
а це як? в залежності від ситуації і по-різному?
vaymut пише:
оцінювати когось по постах - це не діло, бо, як уже було сказано, кожен висловлюється, в залежності від ситуації, по-різному

Різними фразами і під настрій. Але характер залишається той же.
А некоректно буває багато чого.
Alexis пише:
імя ніку

- ВО ЗАГНУВ!

Давайте всеж таки не по постах, а хто шо думає про самі ніки форумчан, як їх розуміє, сприймає, і взагалі читає.
Мій нік вже як тільки тут не перекручували і транслітерували...
Для мене він читається "Ей-Ві-Бі". Що означає, кому тре - знає (я про себе, а не про те, що це ініціяли ) Створив його давно, років з 15-18 тому, коли познайомився з комп'ютерною графікою і інформатикою і виникла потреба залоготипити власні розробки, такби мовити.

st.fergi, цікаво як звучить твій нік, бо ніяк не можу зрозуміти як його читати? "Сант-Фергі" чи "ЕсТі-Поінт-Фердж"? Вже звиняй мою необізнаність в співачках.
AVB пише:
"Ей-Ві-Бі"

Ой... а я завжди читала АВеБе ...
От чому Alexis-Alexis? Я, чесно кажучи, спочатку думала, що це дівчина
Для всіх просто Фергі(джі).
як кому до вподоби із закінченням
AVB ти для мене ніякий не
AVB пише:
Ей-Ві-Бі".
, так як я читаю твій нік по-українськи.
lenhen пише:
АВеБе
та й АВБ
Най буде гречка...
І все ж таки, як бути з тою святістю?

Про Alexis я теж спочатку так подумав. Але потім по манері писання і "реквізитах" точно визначив хто це є.
Код да Винчи
He-he..
Якщо дивитися зі сторони, то про людину можна сказати багаточого.
Але кому б сподобалось, якщо б усі "скинулись" думками про нього?
То й краще про себе говорити. Кот да Винчи. Як ж вичислити(Ол.) характер? Хм-м.. Ну, якщо заглибитись в психологічні аспекти "нікології" (Звання ніколога я присвоюю пану Олегу, перебуваючи в здоровому глузді та чистій свідомості ), то мало би значити, що людина, чоловік, в імені якого є слово Кот - це замамцяне хлоп'ятко, якому не вистачало уваги в дитинстві, не було дурузів(Ол.) та школа для якого була мукою. Далі - Винчи. Трохи виросши, вже в юнацькому віці ця людина мала б проявити неабиякі мистецькі якості, показати себе в молодіжних гуртках, закінчувати заклади з вищими відзнаками. І на завершення приставка да мала б говорити про зверхність, цинічність та себелюбність цієї людини.

І що ж це нам дає? А нічого. Бо одного разу, блукаючи по мережі, я надибав малюнок розіп'ятого кота Матроскіна з написом знизу - Кот да Винчи. А годину по тому зайшов на сайт zl.lviv.ua, та при реєстрації подумав - а чому б і ні? Так шо нікологію пов'язати з психологією за допомогою одного-двох слів неможливо. Зрештою, нік багатогранний...

Про деякі ніки - перша думка, коли я тільки прибув сюди:
Alexis - дівчинка
st.fergi - норовиста тітонька
AVB - дядько бандерівець
VIA - домогосподарка
lenhen - тонка натура
sanito - невгамовний репер
MUBa - завповзята студентка
mops, Олег - знав раніше..
Але не зважайте - то тільки перша думка
імя Alexis - взято "от фанаря".

Но ОТО:
lenhen пише:
Я, чесно кажучи, спочатку думала, що це дівчина
Кот да Винчи пише:
Alexis - дівчинка
Мене вбило наповал Прийшлось навіть поставити в профілі значочок (хоч і не хотів)...

Тупе питання: така асоціація з іменем чи з аватаркою?
Кот, коли ти прибув сюди то мене ще не було, отже випливає що хлоп"ятко не могло знати норовливої тітоньки до того, як вона сюди прийшла

додано через 5 хвилин 14 секунд:

Alexis
признаюся чистосердечно, що я теж подумала про твій аватар як дівочий
але коли прочитала пост написаний як від мужчини, зрозуміла що до чоловічої компанії прийшов ще один представник сильної половини людства.
писи. про мене дехто з форумчан теж думав як про мужчину донедавна
Alexis пише:
така асоціація з іменем чи з аватаркою?

З іменем.
А на аватарі схоже якийсь хлопець зі сходу. Типу з японських коміксів

st.fergi пише:
Кот, коли ти прибув сюди

Мав на увазі "перший погляд на нік". І на пости трохи.
про lenhen також подумала що це тонка натура(як сказав Кот), чомусь так думалося( та й надалі думається) що lenhen з типу жінок , які в Японії є( такі вони всі якісь *стараюся слово підібрати* романтичні, ніжні чи що...)

додано через 2 хвилини 27 секунд:

Кот да Винчи як геній, дивакуватий такий тип, з мисленням таким "чисто своїм" буває м"яким як пушок а буває іронічним
Аватарка типу аніме була вибрана після перегляду Final Fantasy VII. Та ще й з сигаретою в зубах. Міняти не буду принципово.
Alexis та нехай собі та аватарка буде
коли прочитала пост" закони недураки писали" ясно стало ще недурак пише такі пости

додано через 2 хвилини 52 секунди:

massimo він як справжній лицар, захищав мене від нападів , пости розумні(про політику особливо), з нестардатним мисленням бачення ситуації, він ніби з "несірої маси людей", з власною думкою.
Alexis пише:
Тупе питання: така асоціація з іменем чи з аватаркою?

З іменем. Згадалась героїня з якогось серіалу(тільки назви його не пам'ятаю)Алексіс, хоч була вона з "поганих" персонажів, але мені подобалась, яскрава жіночка...
st.fergi:Дуже смілива і розумна...
Про інших напишу якось-то...
Питання знімається. Пропоную читати Alexis як Alex Is.

додано через 1 хвилину 46 секунд:

Можна просто - Alex
Ваймут в міру скромний хлопець, хороший, невтомна бджілка-трудівниця, яка засиджується частенько допізна на роботі( людина яка робить свою роботу ). Поважаю за те, що в свої роки вміє заробити гроші(це рідкість) і має голову на плечахдобра душа