Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Модель Вашого телефону

Автор Повідомлення
Модель Вашого телефону
Яким мобільним телефоном Ви користуєтесь? В мене наприклад Siemens SK65
І в мене Зіменс. A 35!
Нокія 6610І, мені підходить.
Зі старих часів залишився перевірений в боях Сіменс МЕ 45 - все шо треба і нічого лишнього.
Зараз користуюсь Самсунг C110 (надоїв, можу продати за 200грн)
А52 шо він тільки не пережив за своє життя стражденне...
А в мене Simens MC 60. 3 роки тому купила. Нормальний телефон, батарея тримає до 6 днів, просто треба було купувати без камери.
SE К750і наступний буде SE К800
Nokia Connectig People 6233
Фіни.....6630....)))
Nokia
6630
Italiano
Made in Finland
Перешита в Music Edition
Russian/Ukrainian/Enlish

додано через 3 хвилини 53 секунди:

Справжня бойова машина + UMTS-модем...
Кот да Винчи пише:
Nokia Connectig People 6233

І у мене такий же
2 Массакара - цікаво чи у нас можна перешити)))
В мене 6230i. Коротше для мене компактний!
2 Саніто: Не можна, а нужно!!! Шиеться вдома на компі через нет... Я свій купляв тут, шив на русян, бо треба ввід даних в кирилиці... цікаво? пиши в приват...
А в мене донедавна була Nokia 3310 Тепер Motorola V360. В порівнянні з попередньою - красуня просто.
-->
О, в мого брата така моторола. Тільки він з нею мав якісь проблеми. Не встигла пропрацювати місяць-два, як прийшлось здавати на гарантійний ремонт. Згоріло шось там. І то з такими муками вони то так неохотно прийняли. Але поїздила мобілка десь півтора місяця десь до Києва на ромонти, і вернулася в тому самому стані! Вони ніхрена так і не зробили! Мусів другий раз відправляти з претензіями. То вже через три тижні вернули зремонтовану. Але шось там перепрошивали і після того вона стала глючити, тормозить шось. Одним словом, невезуча якась мобілка. А ти, Оксанка, не жалієшся?
AVB, ще не жаліюся, поки... Телефону два тижні всього Надіюся, що і жалітися не доведеться.
Мав колись дуже класний і дуже зручний телефон Siemens C25. Як би попався такий новий, то взяв би собі до колекції... Ще маю Nokia 6610і і заслужений ветеран Siemens SL45i. Йому доручено дуже відповідальну роботу - приймати СМСки з України.

... а ще є раритети Siemens S6, старезна Motorola (як цегла), NEC 2000, NEC 4000...
Зараз хочу взяти Z710, сонеріксон, як гадаєте , брати?

додано через 2 години 57 секунд:

ніби нормальний телефон, мені подобається
сталося, придбав SE K800i, дуже задоволений
SE K750i... поки вистачає...
Зара користуюсь Самсунгом Е730, в принципі, задоволена, але він вже трохи морально застарів... Тому хочу поміняти його, але ще не визначилась, який телефон купувати: Нокію Н73 чи Нокію Е65....
nat_tusja пише:
який телефон купувати: Нокію Н73 чи Нокію Е65...
купляй Е65, в неї можливостей більше
В Н73 не зручна клавіатура і джойстик...
wap87 пише:
купляй Е65, в неї можливостей більше

Ну, в принципі, вона мене більше приваблює, але зупиняє той факт, що в неї камері 2 Мп, а в Н73 - цілих 3,2 Мп....
не дивися на камеру - це не фотоапарат... і 2МПікс дає досить якості навіть для друку 10х15
Samsung U600 White. Не поганий, ніби...

Такий самий купив колєга... Каже шо довольний...
В мене корпус білий. А так би-м хлтіла червоний...
Тут про його кишки...
А колір - можна помалювати...
massacra пише:
Тут про його кишки

Дя за інфу . Зараз якраз розшифровую його
massacra пише:
А колір - можна помалювати

Та вже якось обійдусь
А шо інструкції на руссян немає?
massacra пише:
А шо інструкції на руссян немає

Нє
А в неті може десь бути, чи нє?
SGH-U600RUSSIAN.pdf (1,5Mb)
Велике спасибі!
А я хочу такий телефончик...

Вже вийшла NOKIA N93i, але в неї кращий дизайн, але гірші характеристики...
Мій старенький мобільник... Пам"яті там як кіт наплакав... Шо дуже обідно... Але я до нього вже привикла і на новий мене не тягне.
Взагалі той телефон купили можна сказати проти моєї волі... Мені мобільний не потрібен був...
А зараз вже звиклась. Основну функцію він виконує і мені того хватає...

а то часом не 6021?(або 6020).... був час, шо я навіть хотіла такий телефон.... правда чорний..... але шо зробиш.... маю свою шарманку.....
Так... то 6020...

Подарували на день народження... Роки 2 тому, здається...
Взагалі я вибрала плеєр, бо мобілка мені не треба була... Так вже сталось шо не люблю я телефонів. І таки отримала плеєр... А потім мене ше тим обрадували...
а в мене Nokia 5700. суперський телефон!!!
я б хотіла samsung e 750 як думаєте варто купляти?
не люблю самсунги, так скоро люблять здохнути
хе хе...
samsung_sgh-e570

[/img]
а чо хе-хе?)
st.fergi пише:
не люблю самсунги, так скоро люблять здохнути
Уууууу народ а в мене броні телефон Сіменс М65, але вєщь, скільки він падав, скільки я ним кидав, шей на роліках на нього падав, подрамав, батарею міняв, одним словом ТЕЛЕФОН з великої букви
мо він і моцний.... но дизайн мені не подобається.... з вигляду люблю соніеріксони і нокію.... а самий моцний телефон то нокіа 3310.... вєрняк... скільки я нею не била об стіл - не ломиться..... а от моторола моя останнім часом мене підводить....
Альонка пише:
моторола моя останнім часом мене підводить

моя уже здохла, вічна їй пам"ять, до останнього з неї вижала.
Альонка пише:
скільки я нею не била об стіл

так я її об підлогу, асфальт і то так сочно, а дизайн мені пофіг
а... так та нокіа за три чи чотири роки тоже і на асфальті була ... і всюда де тільки можна її закинути.... але не хоче ламатися.... но мені вона на разі потрібна... я в неї другий стартовий втикаю