Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Модель Вашого телефону

Автор Повідомлення
от живуча гадина, нє ?
ви кажете нокіа, нокіа, а я одразу пригадую той прікол телефонний, знаєте: нокккІя , Валєнтін і т. д.
та живуча гадість...... а в мене ше дома є така з довгою антенкою і батарейкою товщиною 3 см...... так то взагалі МОНСТР!!!!!
Альонка пише:
а в мене ше дома є така з довгою антенкою і батарейкою товщиною 3 см......

раритет!!! В музей!!!
Нока 6300.
I ще е "тамагочi" 3100:) але я ii ДУЖЕ люблю кращого Телефона не iснуе! (сугубо личное мнение) моя перша кольорова нока (3-4роки вже iй-працюе
Sagem, модель-цегла
Продаються супер модні телефони, 1 - камера 4,1 МР, 2 - камера 4 МР:

ціна договірна
ага... ви ся смієте... а в мене вдома є така ж сама нокіа... тільки жовтого кольору... тільки вона вже три роки взагалі не працює... бо віжслужила свій вік....
NOKIA N73 black music edition
wap87 пише:
В мене наприклад Siemens SK65
тепер вже в мене Нокія 6300, телефон то шо треба
Купив якісь лижі за 17 еврів

LG KG275

І воно навіть дзвонити вміє! Є недолік один - батарея слабенька.
hp iPAQ 514 Voice Messenger
siemens m35i (rare antiq edition germany)
Nokia 3250 ну тобто ЕкспресМюзик.... слів немає... одні слюні Одним словом цілком задоволений!!! І не дивлячись на те що він вмене бльше року... бравби новий, бравби знову його!!!
ну, на вкус і цвєт я знову брав би мрх220, або (ну це хвантастіка! такого давно нема) мрх200
AVB пише:
І в мене Зіменс. A 35!

В мене покруче буде А52
всі мої моб. тел. з 2001р по 2010. перелік зпершого по останній :
siemens m35i ( куплений новий Чехія)210$ , alcatel OT311 (б/у Чехія) 120$ , nokia 3410 (б/у UA) 700грн. , 3100 (б/у UA) 250грн , siemens sl45i (б/у UA) 350грн. , siemens m55 (б/у UA) 250грн. , samsung x600 (б/у UA) 650грн. , siemens cx75 (новий UA) 500грн , samsung x700 (новий UA) 1200грн , sony ericsson k500 (б/у UA) 500грн , samsung e390 (новий UA)950грн. , nokia n70 (новий UA) 1750 , nokia n82 (новий UA) 2500грн. загальна сумма: 330$ і 9600грн

--> --> --> --> --> --> --> --> --> --> --> -->
nat_tusja пише:
Зара користуюсь Самсунгом Е730, в принципі, задоволена, але він вже трохи морально застарів... Тому хочу поміняти його, але ще не визначилась, який телефон купувати: Нокію Н73 чи Нокію Е65....

Так гг дам 3 рекомендації
1 Н73- будуть проблеми з джойстиком+ з защолкой камери
2 Слайдер, і Жабка проблемиз шлейфом
3 Сімбіан вже застаріла думай про андроїд

додано через 6 хвилин 38 секунд:

Зараз 6120 крутий телефон вже 3,5 років мучаю а він не дохне! Якщо здохне то, потім буду думати про телефон на ОС Андроїд
Так любопытно просмотреть чем мы раньше "гордились" и считали, что круче не придумаешь, а теперь уже скоро выходит iPhon 6 и куча новых моделей с громадными экранами. Что же будет дальше?
Альонка пише:
а... так та нокіа за три чи чотири роки тоже і на асфальті була ... і всюда де тільки можна її закинути.... але не хоче ламатися....

Те саме. Вже 6 років, а працює нормально, лиш wi fi не має. А новому Lenovo трохи більше року, а вічні проблеми з ним.
нокиа вечные))