Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Самооборона та організація Наша справа в її складі

Автор Повідомлення
Самооборона та організація Наша справа в її складі
У нашому місті з"явилася та вже діє громадська організація "Наша справа", голова якої є п. Цоба О. П., на базі всеукраїнської громадської організації "Самооборона". Якщо вам не байдуже те, що робиться зараз із нашою владою(не тільки локально але й на державному рівні), цікавить як і що планується змінити, або ж вступити і стати одним з тих, хто хоче жити і працювати в своїй країні, тим, кому не байдуже майбутнє своє та своїх дітей і взагалі уся ситуація, яка склалася в нашій країні на даний час, пишіть свої думки тут, або ж приєднуйтесь . Велике прохання не флудити та не писати оффтоп
Мета та завдання Золочівської районної громадської організації «Наша справа»

2.1. Метою Золочівської районної громадської організації «Наша справа» є здійснення і захист прав і свобод та задоволення економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів членів громадської організації, інших громадян України, сприяння стабільному, збалансованому та поступальному соціально-економічному, громадсько-політичному та духовно-культурному розвитку Золочівського району Львівської області шляхом розробки та реалізації відповідних проектів та програм із залученням інших об’єднань громадян, окремих громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, іноземних фізичних та юридичних осіб, яким законодавство України не забороняє здійснення такої діяльності.
2.2. Основними завданнями Золочівської районної громадської організації «Наша справа» є:
- збір, опрацювання та поширення інформації щодо соціально-економічного, громадсько-політичного та духовно-культурного розвитку Золочівського району Львівської області та держави в цілому;
- надання членам громадської організації, окремим громадянам, об’єднанням громадян, органам державної влади та місцевого самоврядування консультацій, рекомендацій, пропозицій, вироблення прогнозів, інших аналітичних продуктів щодо соціально-економічного, громадсько-політичного та духовно-культурного розвитку Золочівського району Львівської області.
2.3. Пріоритетними завданнями Золочівської районної громадської організації «Наша справа» є:
- залучення окремих осіб та об’єднань громадян до участі в прийнятті владних рішень на місцевому рівні та громадському контролі за їх виконанням ;
- розробка та реалізація програм щодо розвитку громадянського суспільства, соціального та правового захисту, гендерної політики та сім’ї, освіти, охорони здоров’я, житлово - комунального сектору, всіх видів підприємництва тощо;
- розширення міжособистісних контактів громадян, контактів між діловими партнерами, управлінцями, виробниками, державними та політичними діячами, політичними партіями України, громадськими організаціями тощо.
2.4. Для реалізації Статутної мети та виконання своїх завдань Золочівська районна громадська організація «Наша справа» має право:
- одержувати від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян інформацією, необхідну для реалізації своєї мети та завдань;
- розповсюджувати інформацію про свою діяльність та діяльність свої членів; пропагувати свої ідеї та цілі;
- сприяти розробці та випуску неперіодичних і періодичних друкованих видань (газет, газет-оголошень, бюлетенів, довідників, каталогів, посібників, листівок тощо);
- укладати угоди про співпрацю з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об”єднаннями громадян;
- виступати учасником цивільно-правових відносин, набувати майнових та немайнових прав, бути позивачем та відповідачем у суді;
- виступати ініціатором скликання зборів громадян, проведення громадських слухань, зустрічей, прес-конференції, дебатів; проведення мітингів, походів і демонстрацій, в порядку, встановленому законодавством України;
- цевого самоврядування, об”єднань громадян;
- ідейно, організаційно та матеріально підтримувати інші об”єднання громадян;
- представляти і захищати свої законні інтереси та законні інтереси своїх членів у органах державної влади, громадських органах, органах місцевого самоврядування, об”єднаннях громадян;
- підтримувати прямі міжнародні контакти та зв’язки з міжнародними громадськими організаціями, укладати з іноземними партнерами угоди, що не суперечать цьому Статуту та чинному законодавству Ук¬раїни та відповідним міжнародним угодам України;
- підтримувати проведення та приймати участь у регіональних, загальнонаціональних та міжнародних форумах, конференціях, семінарах, виставках, конкурсах тощо;
- створювати громадські приймальні, консультаційні та навчальні пункти, інформаційні сайти, веб-сторінки;
- проводити заняття, тренінги, консультації, аналізи, анкетування, соціологічні дослідження, ”круглі столи”, дебати, прес- та Інтернет-конференції тощо;
- спільно з іншими об’єднаннями громадян та окремими громадянам України засновувати та здійснювати управління іншими неприбутковими, недержавними, некомерційними організаціями;
- засновувати підприємства, створювати установи та організації для виконання своїх статутних цілей.
2.5. Золочівська районна громадська організація ”Наша справа“ здійснює іншу діяльність, що не суперечить чинному законодавству України та відповідає меті, а також основним завданням громадської організації.
Класно написано.....
Але як то казав один, "НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ"
Знаєте головною метою нашої організації має буте:
- щоб наші діти завтра непоїхали на роботу як раби за кордон
-збудувати нашу країну як могутню державу
Якщо ми того не зрозумієм завтра над нами будуть стояти і вказувати нам що нам робити.

P.S. Буду радий почути Ваші доповнення і думки на цю тему, з повагою до форуму Олег
Baxchisaraj я все можу доказати ділом, те що я зробив з моїм маленьким колективом.
Да, понимаешь, не самый худший вариант. когда тебе говорят, что нужно делать. Проблемма в том, что ведь сами не знают... а делают в попыхах и с дурости, на авось надеясь. А авося не будет.
Олег пише:
- щоб наші діти завтра непоїхали на роботу як раби за кордон
-збудувати нашу країну як могутню державу

Гм, готовьте стратегию, только не байку до быборов.
Муха V Далі надія помитає в останньою, але робити щось потрібно як кажеш?
Муха V Далі пише:
Гм, готовьте стратегию, только не байку до быборов.

Байки я тут не бачу, я просто бачу сенс життя, впринципі я не буду спорити з ніким, тому що кожен бачить себе в тому житті посвому.

додано через 1 хвилину 44 секунди:

Впринципі якщо знаєш що робити то підкажи? Буду радий почути думку твою.
Олег пише:
я все можу доказати ділом, те що я зробив з моїм маленьким колективом

Ну так розкажи, але коротенько, яке ви вже встигли зробити добро, а то я наприклад взагалі нічого такого незнаю
Золочівська районна громадська організація "Наша справа" в особі голови організації Цоби О. П. заявляє:що не входить в громадський рух "Народна самооборона" Ю. Луценка, появу на форумі повідомлення про це ЗРГО " Наша справа" вважає недійсною і вважає спробою дескридитувати блок Ю. Луценка "Народна самооборона". Народний рух "Народна самооборона" створений на основі всеукраїнсько громадської оганізації Антикримінальний вибір". Головою Золочівської районної організації "Антикримінальний вибір" є Василь Гулай тел. 80679490746
Про "Антикримінальний вибір" в Україні знають багато людей. А про Золочівських Гулаївців інформації на сайті, що мав би висвітлювати всі події району надто мало. Може пан Цоба або хто інший щось конкретніше оповість про рідних антикриміналістів.
Natan попросив би тебе не ображати Василя Гулая, тому що він людина, чи тих хлопців які працюють з ним і таке зауваження як "Гулаївці", я би попросив тебе забрати і такої розмови більше не має бути між нами,"Не словом, а ділом" і сваритися ми не мам права, чим більше ми будем сваритися, тим більше деякі особи будуть "гріти на тому руки", нарахунок "осіб" здогадуйся сам.

P.S."Робята давайте жить дружно"
Baxchisaraj пише:
Класно написано.....
Але як то казав один, "НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ"

Ось і хочу погріти руки!!!
Отже , бачу 10 травня написаний пост про мету завдання, мета і т. д. . На жаль з цього всього шо написано не зроблено нічьо , все шо чули - то тільки багато слів і мало діла. Тому вирватися так як в Львові вирвалась колись Самодопомога буде дуже важко. ю А словами багато дивідендів і поваги не зірвеш, так шо Олег по менше п.... жі , а більше діла
П. С.
Олег пише:
P.S."Робята давайте жить дружно"

п. Олег культура спілкування - це першщ за все, навіть якшо і пишете по російське - то пишіть без помилок, але ви ніби українець і боротесь за Україну , то для чого ці російські терміни

Худзей не винен))))
Щось в сракі закололо... а, то ж апплікатор Кузнєцова!
master пише:

То й грій собі. А хто не дає? Якщо хочеш, можна порахувати помилки в твоїх шифровках, і порівняти з письменами п. Олега. Він звичайно неповторний в своїх постах, але для того щоб щось оповідати, треба прочитати що сам пишеш.

master пише:

Отже , бачу 10 травня написаний пост про мету завдання, мета і т. д. . На жаль, з цього всього шо написано не зроблено нічьо , все шо чули - то тільки багато слів і мало діла. Тому вирватися так як в Львові вирвалась колись Самодопомога буде дуже важко. ю. А словами багато дивідендів і поваги не зірвеш, так шо Олег по менше п.... жі , а більше діла.
П. С.

п. Олег, культура спілкування - це першщ за все, навіть якшо і пишете по російське - то пишіть без помилок, але ви ніби українець і боротесь за Україну , то для чого ці російські терміни.

Ну то зразу треба було сказати, що п. Худзей - то твій кумпель , йому б сподобались твої письмена.
Коні не винні))))
master пише:
Худзей не винен

Значить його чоловік, коли за нього заступається, а що зробила "ПОРА" в Золочеві, ти часом не підкажеш master ? Нагадай мені!
Щодо мене, друзі, то я давно втратив віру у політику та політиків.

Правда я знаю що є люди які бажають зробити краще іншим, підняти Україну на вищий рівень розвитку, збільшити соціальні виплати та захистити населення держави від себе...

Це все слова, я повірю тільки аргументованим, прорахованим та чітким словам, підкріпленими точними розрахунками та доказами

осЬ

А при чом тут п. Олег Пора??? МИ гооворимо про конкретні ваші дії, єдине то крик , і якесь розмахування руками, і всьо шо ви вмієте то криячати Худзей , а при чом тут Микола я взагалі не розумію. Чи п. Олег у всіх не вдачах своїх ви звикли винити владу, а при чом тут влада до вашої організації , ви ж хочете помагати людям, так помагайте , а люди самі вас помітять. А кричати тільки і розмахувати руками - просто смішно!!! Безплатний сир буває тільки в мишоловці!!! запамятайте собі зарубайте на носі - менше п... жі - більше діла.
А от перед єднальним сполучником "та" кому не треба.
Бачу події розгортаються як в нашій владі , всі зїжають з теми:пишуть про якісь коми, про правила писання і т. д. Аби замовчувати те шо п. Олег п... бол і крім того шо п... ти , нічьо не робить, а дуже сильно вже хоче себе рекламувати, ніби він шось зробив , а п.. ти не мішки носити.
Глазкі протри, умнік! Хто це - всі?? Більшості пофіг, щось змінити реально хочуть одиниці. Але чи можуть - це інше питання... Про культуру мовлення ти недавно сам розпинався, це шо - не включає в себе правила писання? Так шо давай без щенячих візгів або просвіти цих "заполітизованих" або виповзай з теми. І без тебе тошно від тої політики...
Якщо чесно, то про таку організацію як "Наша справа" я чув лише від п. Олега і читав на сайті. Взагалі, не знаю наскільки є доречною назва яка перекладається на італійську як "Коза ностра". Думаю шляхом зворотного перекладу ця назва так і виникла, але суть далеко в іншому. У нашій країні і окрузі є достатньо політичних проектів і громадських організацій, а життя не стає кращим. Тому, гадаю перед тим як іти в політику, громадську діяльність слід подумати про те, а що я сам зробив для себе, своєї сім'ї друзів, міста і т д. Кидати гасла, строчити програми справа не вдячна. Один пенсіонер який мете мітлою приносить більше користі ніж ціла райоона організація якоїсь партії. Особисто я з програми, а точніше з статуту ціїх організації нічого не зрозумів. Мабуть це статут з інтернету стягнули. Суть і мета мають бути короткими. Хоч я особисто бажаю п. Олегу справді досягнути успіху в своїх починаннях. Коли людина чогось хоче, це вже половина справи. Пролбема виникає в само малому перенести бажання у реальне життя. Успіхів!

додано через 8 днів 12 годин 16 хвилин 23 секунди:

Звернення
Шановний голово Золочівської районної громадської організації «Наша справа», відповідного до п. 2.1., 2.2. та п. 2.4 Вашого Статуту Первинна профспілкова організація учнів Золочівського професійного ліцею звертається до Вас з клопотанням надати інформаційно-консультаційну допомогу у пошуку джерел фінансування з метою покращення соціально-економічного захисту, побутових умов дітей-сиріт, дітей-інвалідів, та дітей з неблагополучних сімей які перебувають у дуже скрутному матеріальному становищі.
Первинна профспілкова організація є неприбутковою організацією єдиним джерелом статутної діяльності якої є членські внески. Розмір членських внесків, стипендії та її співвідношення з мінімальним споживчим кошиком, зумолюють нас вести пошук зовнішніх джерел фінансування. Ми гарантуємо і несемо повну юридичну відповідальність за цільове використання коштів та матеріальних цінностей отриманих із зовнішніх джерел фінансування.
Голова учпрофкому ЗПЛ А. Богдан

P.S. Просимо опублікувати відповідь у даному розділі форуму.
По перше :
Олег пише:

18.05.2007 22:39 [цитата] !

Золочівська районна громадська організація "Наша справа" в особі голови організації Цоби О. П. заявляє:що не входить в громадський рух "Народна самооборона" Ю. Луценка, появу на форумі повідомлення про це ЗРГО " Наша справа" вважає недійсною і вважає спробою дескридитувати блок Ю. Луценка "Народна самооборона". Народний рух "Народна самооборона" створений на основі всеукраїнсько громадської оганізації Антикримінальний вибір". Головою Золочівської районної організації "Антикримінальний вибір" є Василь Гулай тел. 80679490746

По друге:
master пише:
Бачу події розгортаються як в нашій владі , всі зїжають з теми:пишуть про якісь коми, про правила писання і т. д. Аби замовчувати те шо п. Олег п... бол і крім того шо п... ти , нічьо не робить, а дуже сильно вже хоче себе рекламувати, ніби він шось зробив , а п.. ти не мішки носити.

По третє: пане Олег до вас звернулись по допомогу!
bam пише:
P.S. Просимо опублікувати відповідь у даному розділі форуму.
bam пише:
пошук зовнішніх джерел фінансування

Якщо, Вам направду потрібна допомога у пошуку зовнішніх джерел фінансування, звоніть, спробуємо допомогти. к. т. 80679869932 - Василь
Оскільки жожних реальних пропозицій від організації "Наша справа" не поступило, то я хлопці виконаю Вашу роботу, принаймні ту про яку ви піаретесь.
МГО „Академія Української Молоді" оголошує набір учасників
на міжнародну молодіжну зустріч в Чехії (Острава)
«Чарівна казка просто неба» 
Коли: 17 - 24 квітня
Вимоги до учасників:
§ володіння англійською мовою
§ наявність закордонного паспорту
§ вік: 18 – 25 років
§ ініціативність, комунікабельність, відповдальність
§ оплата транспортних витрат (30%)
§ готовність взяти участь у зустрічах по підготовці до програми
§ бажано досвід в фехтуванні, скелелазінні, або плаванні на байдарках

Зголошення та детальніша інформація:
                                                  Середа 13 лютого о 15 годині          Контактні особи:
      Неділя 17 лютого о 15 годині      Світланка +380977775242
                  За адресою: Осередок «Світлиця», вул. Стрийська, 22                             Аня +380976114873
                  eл. пошта: aum.ukr@gmail.com 

додано через 4 хвилини 49 секунд:

Аналіз сучасного стану студентських гуртожитків вищих навчальних закладів України. Частина 1.

На сьогодні однією з найгостріших соціальних проблем українського студентства є брак забезпеченості студентів житлом у гуртожитках.

На даний час у вищих навчальних закладах навчається 2709,1 тис. студентів, з яких 467,7 тис. проживає у гуртожитках, що становить 89,6 відсотка осіб, що потребують місць у гуртожитках. У професійно-технічних навчальних закладах навчається 496,6 тис. учнів, з яких 88,3 тис. проживає у гуртожитках. Місцями у гуртожитках забезпечені всі учні.

Таким чином, близько 10 відсотків студентів залишаються не забезпеченими місцями у гуртожитках.

Зазначений показник забезпечення студентів гуртожитками характерний для останніх 10 років.

Загальна площа гуртожитків вищих навчальних закладів становить близько 8,1 млн. кв. метрів. На одного студента припадає близько 4 кв. метрів, тоді як за нормою повинно бути не менш як 6 кв. метрів. При цьому слід зазначити, що два відсотки загальної площі становить площа, яка здається в оренду.

На 1 січня 2005 р. з 3010 будівель гуртожитків вищих навчальних закладів тільки 95 будівель (близько 3 відсотків) повністю відповідають сучасним вимогам, а з 960 будівель гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів - 42 (близько 4 відсотків).

На даний час потребують проведення капітального ремонту 70 гуртожитків вищих навчальних закладів загальною площею 203823 кв. метрів на 26600 місць і 80 гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів загальною площею 217990 кв. метрів на 18400 місць, реконструкції - 50 гуртожитків вищих навчальних закладів загальною площею 145550 кв. метрів на 12500 місць і 30 гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів загальною площею 87330 кв. метрів на 7500 місць.

Внаслідок цього існуючі гуртожитки є вкрай перенаселеними, санітарні нормативи забезпеченості молодих людей, які у них мешкають, житловою площею місцями загального використання систематично порушуються, самі гуртожитки перебувають переважно перебувають у вкрай занедбаному, а нерідко й аварійному стані, оскільки їхній капітальний ремонт у належний час не проводився.

Водночас, слід зазначити, що в окремих вищих навчальних закладах, за умов наявності проблем з поселенням у гуртожитки студентів даного вищого навчального закладу, мають місце факти нецільового використання житлових та не житлових приміщень гуртожитків за рахунок їх передачі в оренду іншим державним і недержавним структурам, поселення у гуртожитки студентів приватних навчальних закладів, поселення сторонніх осіб, створення, за рахунок ущільнення житлової площі для студентів, навчальних аудиторій, апартаментів готельного типу тощо. Ігнорується, також вимога щодо першочергового поселення у гуртожитки студентів першого курсу. До процесу поселення у гуртожитки не залучаються органи студентського самоврядування вищих навчальних закладів.

В 2006 році Кабінетом Міністрів України була затверджена Концепція Державної програми „Студентський та учнівський гуртожиток на 2007-2010 роки” (Розпорядження Кабінету Міністрів України № 667-р від 27.12.2006 р.) Але самої Державної програми з термінами виконання, обсягів та джерел фінансування немає…

В той же час на початку 2007 року Міністерством освіти і науки України (на підставі звернень вищих навчальних закладів) був створений перелік вищих навчальних закладів, гуртожитки яких потребують термінового проведення капітальних ремонтів або інших робіт з метою приведення будівель до встановлених санітарних норм та створення умов для проживання студентської молоді.

Що це за перелік?

АР Крим:
Симферопольський юридичний технікум Національної юридичної академії, вид робіт – капітальний ремонт, кошторисна вартість робіт – 700 тис. грн.;
Керченський політехнічний технікум, капітальний ремонт та ремонт покрівлі, 400 тис. грн.

Донецька область:
Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії, капітальний ремонт, 400 тис. грн.;
Донецький державний інститут штучного інтелекту, капітальний ремонт гуртожитку №3, 500 тис. грн.;
Азовський морський інститут Одеської національної морської академії, капітальний ремонт, 400 тис. грн.;
Донецький національний університет, реконструкція двох аварійних гуртожитків, реконструкція двох аварійних гуртожитків, 2 500 тис. грн.;
Донецький державний університет управління, капітальний ремонт двох гуртожитків, 3 000 тис. грн.;
Амросіївський індустріальний технікум, капітальний ремонт, 400 тис. грн.;
Слов’янський хіміко-металургійний технікум, капітальний ремонт, 500 тис. грн.

Запорізька область:
Токмацький механічний технікум Запорізького національного технічного університету, капітальний ремонт, 450 тис. грн.;
Запорізький авіаційний коледж, капітальний ремонт, 450 тис. грн.

Дніпропетровська область:
Криворізький автотранспортний технікум Криворізького технічного університету, капітальний ремонт, 1 200 тис. грн.;
Криворізький автотранспортний технікум, капітальний ремонт, 600 тис. грн.;
Тернівський технікум Криворізького технічного університету, капітальний ремонт, 500 тис. грн.;
Криворізький технічний університет, капітальний ремонт, 10 000 тис. грн.

Миколаївська область:
Національний університет кораблебудування, капітальний ремонт гуртожитку №1, 1 000 тис. грн.;

Рівненська область:
Автотранспортний технікум Національного університету водного господарства та природокористування, капітальний ремонт, 300 тис. грн.

Полтавська область:
Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”, капітальний ремонт, 750 тис. грн.

Житомирська область:
Житомирський комерційний технікум, капітальний ремонт, 200 тис. грн.;
Новоград-Волинський промислово-економічний технікум, ремонт гуртожитку , 300 тис. грн.

м. Київ
Національний університет харчових технологій, ремонт гуртожитків: № 1-5,7, 5 500 тис. грн.;
Київський національний лінгвістичний університет, реконструкція гуртожитку, 3 000 тис. грн.

Одеська область:
- Південноукраїнський державний педагогічний університет, капітальний ремонт, 2 000 тис. грн.
Тернопільська область:
Тернопільський державний технічний університет, реконструкція аварійного гуртожитку, 2 000 тис. грн.

Полтавська область:
Полтавський державний педагогічний університет, реконструкція та капітальний ремонт систем опалення будівель гуртожитку, 3 000 тис. грн.;
Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету, проведення реконструкції, 400 тис. грн.;
Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”, капітальний ремонт, 700 тис. грн.

Харківська область:
Харківський державний університет харчування та торгівлі, реконструкція та капітальний ремонт гуртожитків №1-2, 1 400 тис. грн.;
Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”, капітальний ремонт гуртожитків №№ 1,3,5,11,13, 3 000 тис. грн.;
Харківський текстильний технікум, реконструкція першого та другого поверхів гуртожитку, 400 тис. грн.;
Харківський національний університет радіоелектроніки, ремонт, 200 тис. грн.
м. Севастополь:
Севастопольський національний технічний університет, ремонт покрівлі та реконструкція гуртожитку №3, 250 тис. грн.

Хмельницька область:
Хмельницький торговельно-економічний коледж, капітальний ремонт, 550 тис. грн.;
Кам’янець-Подільський індустріальний технікум, ремонт покрівлі гуртожитку №2, 550 тис. грн.

Чернівецька область:
Чернівецький державний комерційний технікум, встановлення пожежної сигналізації, 100 тис. грн.

Херсонська область:
Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського національного екологічного університету, реконструкція частини навчального корпусу під студентський гуртожиток, 400 тис. грн.

Івано-Франківська область:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, реконструкція частини навчально-науково-виробничого центру під студентський гуртожиток, 2 000 тис. грн.
Якщо підрахувати загальний обсяг необхідних коштів на термінове проведення капітальних ремонтів або інших робіт з метою приведення будівель до встановлених санітарних норм та створення умов для проживання студентської молоді, то ми отримаємо суму – 50 млн. грн. Слід зазначити, що в Державному бюджеті України на 2007 рік на ці цілі передбачалося лише 25 млн. за рахунок Спеціального фонду.

Більш ніж переконаний, що і цих коштів з Державного бюджету України вузи не отримали, а натомість виконували (безумовно не всі вищі навчальні заклади) ремонтні роботи за рахунок власних надходжень.

В Державному бюджеті України на 2008 рік на реконструкцію та ремонт гуртожитків передбачено 40 млн. грн. за рахунок Загального фонду та 52 млн. грн. за рахунок Спеціального фонду, тобто сумарно 92 млн. грн. Але питання щодо ефективного використання зазначених коштів залишається….

В наступній частині статті мова піде про детальний аналіз кожного окремого студентського гуртожитку вищого навчального закладу України із зазначенням наступної інформації:

Назва вузу.
Фактична адреса гуртожитку.
Рік побудови гуртожитку.
Рік проведення капітального ремонту (якщо такий проводився).
Вартість проживання для студентів.
Житлова площа на одного студента (кв. метрів).
Рівень забезпеченості іногородніх студентів місцями (.
Кількість сторонніх осіб, що проживають в гуртожитку (кількість).
Потреба в додаткових місцях (кількість).
Площа, що передана в оренду (кв. метрів).

Черних Андрій, Координатор Молодіжної громадської колегії при Голові Верховної Ради України, член Ради ВМГО „Молодь за Литвина”

chernih_22@yahoo.com

8 067 656 99 41

6 лютого 2008 року
На мою думку хай кожен займається своєю справою, і від цього що ми тут базікаємо про політику толку мало, а точніше взагалі ніякого. Політикою хай займаються політики, коли кожен був би майстром своєї справи, все було б гаразд.
Bam, шо за багато то ніхто не читає Нашо ті списки, якісь гроші? Хто буде розбиратись і співставляти? Непотрібно це тут-ти своїми словами можеш написати , як ти відносишся до цього? А то давайте на Золочівському форумі будемо передруковки інтернетних статей вішати. Принаймні досить було дати посилання-кому цікаво-зайде почитає. Інакше ти просто доб"єшся зворотнього ефекту-твої пости маладьож буде пропускати мимо
Alen пише:
і від цього що ми тут базікаємо про політику толку мало, а точніше взагалі ніякого

Киш малеча, є там темка Хто яку музику слюхає чи Шо небуть про неземну любофф, то тобі туди і не пхайся до "дорослих" тем

додано через 2 години 54 хвилини 50 секунд:

Alen пише:
і від цього що ми тут базікаємо про політику толку мало, а точніше взагалі ніякого.

Від цієї фрази разить юнацьким максималізмом. От я й припустив жи ти
Васілій пише:
малеча

А шо нє? Ну то пиши давай, почитаю..... А то всі такі стидливі-слова з вас не вижмеш, зато зразу абіжацца
Васілій пише:
А шо нє?

Оце зразу видно, вислів дорослої людини…
політика - брудна справа, вона до добра ніколи не приведе)