Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нужна ли религия?

Нужна ли религия?
да 94%   16
нет 5%   1
Всього голосів: 17
Автор Повідомлення
Нужна ли религия?
Вопрос краток и понятен. Плебисцит прилагается.
Релігія то є теж саме що віра, вона заспокоює боязнь людини, яка пов"язана з смертю, ну і також то є політика, під вірою в згурнтовуються люди різних націй і також то є мудрість "віків".
Релігія -опіум для народу...
З одної сторони це добре і вона потрібна... з іншої погано
Вважаю, що таки потрібна. Це як отарі овець потрібен мудрий пастух, щоб оберігав їх від напасті і тримав в купі, так і людям потрібен направляючий, щоб не розбрелись хто-куди... Релігія, це дорога до того, щоб стати людиною "осознаною". Релігія допомагає людині стати більш характернішою, чуттєвішою, дає розуміння, що ще є внутрішній світ, не менш багатий ніж зовнішній, який проявляється нашими стандартними п'ятьма чуттями...
Чесно - я не знаю... Важке питання задаєш. Я думаю, без релігії в її нинішньому розумінні було б легше. А точніше без релігійних провідників.
Я думаю шо релігій таки потрібна. Адже, в наш час багато людей не бояться нічого і думають шо їм завжди буде дуже добре. І можуть вони піти навіть і на вбивство. Але я думаю, що релігія їх все таки якось трохи стримує, бо вони бояться покарання.
Альонка пише:
можуть вони піти навіть і на вбивство. Але я думаю, що релігія їх все таки якось трохи стримує

Ну, чого не скажеш про релігію древніх скандинавів з Одноооким Одіном, блискавками Тора, валькіріями і легендами про Вальххаллю.
До речі, за їх віруваннями туди (рай) можна було попасти тільки вмерши кривавою смертю. Тому, як правило, коли хтось вмирав смертю природною, родичі з жалю його добивали (тяли йому жили, різали або рубали).
А як кажуть в народі - флаг їм в мешти. нехай нагризе. Хочуть нехай вірують.... не хочуть - то їх справа.
tymofiy пише:
До речі, за їх віруваннями туди (рай) можна було попасти тільки вмерши кривавою смертю. Тому, як правило, коли хтось вмирав смертю природною, родичі з жалю його добивали (тяли йому жили, різали або рубали).

Наскільки я знаю, туда попадали воїни, вбиті в бою...
дуже "хороша" релігія у мусульман: замочиш невірного-в рай попадеш.
Я смотрю, тут много мастаков спорить о том, чего даже в глаза не видели и наверняка уж не читали. Купи Коран. Сиди читай. Затем говори.
так коран же змінювався, сури одна від одної відрізняються , і все залежить від того який час тоді був і в якій місцевості пророк перебував.

додано через 18 хвилин 26 секунд:

Муха V Далі
невже ти думаєш, що тільки ти один читав коран?
я знаю чудово, що коран пропонує встановити мирні взаємостосунки з іншими вірами а в 5 суі навіть сказано, що зі всіх немусульман до мусульман найближчі за всіх християни, чого ти кіпішуєш?
те, що іслам не заважає мочити невірних зараз(хоч і не каже такого), доводить те, що релігія має стримувати людей а не розпускати, ми про то говоримо чи потрібна релігія взагалі, а не про те, хто який і в чому мастак

додано через 4 хвилини 23 секунди:

Що стосується язичників, які настроєні проти мусульман, то їм під час війни дозволяється жорстокі міри
"когда кончатся месяцы запретные, то избивайте многобожников, где их найдете, захватывайте их, осаждайте, устраивайте засаду против них во всяком скрытом месте! Если они обратились и выполняли молитву и давали очищение, то освободите им дорогу: ведь Аллах - прощающий, милосердный!" (8.5).
st.fergi пише:
в 5 суі навіть сказано, що зі всіх немусульман до мусульман найближчі за всіх християни, чого ти кіпішуєш?

Принципиально не права...
Сура 5. стих 19(17). He веруют те, которые говорят, что Аллах — это Мессия, сын Марйам. Скажи: "Кто же властен чем-нибудь y Аллаха, если Он захочет погубить Мессию, сына Марйам, и его мать, и тех, кто на земле, всех?"
Но не будем о грустном.

Я доволен, что тема получилась интересной и я много узнал о человеческом мировозрении и о настроении окружающих людей.
Мой ответ чуть позже.
Спасибо, продолжаем.
Муха V Далі
я не права?
в ісламі потрібно бути "благодетелем"до іновірців які не ставляться вороже до мусульман.
“Несомненно, убедишься ты, что больше всех дружелюбны к уверовавшим те, кто говорит: “Воистину, христиане мы”. Это оттого, что есть среди них иереи и монахи, что не высокомерны они” (Коран, 5: 82)
відповідно, напрошується питання, а чи можна проявляти добрі відносини до немусульман якщо в корані забороняється заводити дружбу з іновірцями:

“О вы, которые уверовали! Не заводите дружбы с иудеями и христианами: дружат они между собой. Если же кто-либо из вас дружит с ними, то он – один из них. Воистину, не поведет Господь нечестивцев путем прямым. Видишь ты, что те, чьи сердца нестойки в вере, спешат подружиться …” (Коран, 5:51-52)
тут ми повертаємся до вищесказаного, якщо до мусульман іновірці не ставляться вороже( так як ця цитата заперечувала б вищесказану) то цілком можливо навести з ними добрі відносини і проявляти "добродетель".
Муха V Далі на цьому дискусії з тобою по поводу корану закінчуються, якщо хочеш-шукай , може з форумчан і захоче поговорити на тему корану. А щодо твого питання , ще раз скажу, що самий перший мій пост у темі означав, що мусульмани маніпулюють релігією своєю, як і всі остальні . Чи потрібна релігія? Потрібна, якщо дотримуватися її, а не робити з неї порнографію яку роблять зараз.
Хавай. Мир тобі
st.fergi пише:
маніпулюють релігією своєю, як і всі остальні

Ах, бальзам на моє серце... Золоті слова!!!
Я тут трошки допишу, тут st.fergi сказала що релігія опіум для народу, але залежно яка, тобто є 1 різниці основні між релігіями вони заключаються в релігія дохристиянської епохи в якій казали що "Око за око, зуб за зуб" тобто старий завіт, і новий заповіт християнство, де говориться "прости і будеш прощений". То є дуже сильна відмінність між релігіями. Наша релігія християнство є більш демократичною і чим іслам. На ту тему можна дуже багато говорити, але основним принципом ісламу є допумтимість самогубства заради віри, а наша релігі того недопускає.
У мене є друг. Мусульманин-шиїт. Часами в нас буває. Я його раз спитав: у чому підвалини Ісламу. Він відповів: Основи Ісламу = Тора + Коран. Не знаю за Коран, та в Торі є 10 заповідей, серед яких "не убий". І там не пише "не убий того чи отого чи себе". Там просто і ясно.
Олег пише:
але залежно яка
Олег пише:
То є дуже сильна відмінність між релігіями

Олег, релігій є неміряно, і щоб порівнювати щось, треба як мінімум ознайомитись. Одних біблійних трактувань маса, щодо Корану - аналогічно і ми тут будемо їх перебирати?

Пропоную теми, шо стосуються релігії, викинути з "Мистецтва". Я в них ніяких ознак мистецтва не бачу.
олег, релігія як опіум, то сказала Pangea а не я)

додано через 2 хвилини 50 секунд:

Олег пише:
"Око за око, зуб за зуб" тобто старий завіт, і новий заповіт християнство, де говориться "прости і будеш прощений". То є дуже сильна відмінність між релігіями

то одна і та сама релігія але принципи її відмінні.

додано через 2 хвилини 11 секунд:

Олег пише:
основним принципом ісламу є допумтимість самогубства заради віри

то не основний принцип ісламу, їх як мінімум 8.
st.fergi я дуже перепрошую за те що я перепутав, але всіх 8 принципів ісламу я не знаю, знаю один основний принцип який відрізняє ті релігії.
st.fergi пише:
то одна і та сама релігія але принципи її відмінні.

Нарахунок того є один гарний письменник це Зенон Косідонський, варта почитати, він пише як пройшло "розгалуження" релігій.
tymofiy, а основних в світі є мало, одними з найбільших по кількості віруючих є Іслам і Християнство і Буддизм.
олег, де ти прочитав про те, що самогубство заради віри у мусульман є основним їхнім принципом?
я мислю логічно, якщо бог ОДИН був і в Старому завіті і в Новому, то релігія як би вона навіть і не називалася, вона все одно одна і та сама, навіть з різними відмінностями.
st.fergi тут трошки інакше можна поставити відповідь:самогубсво заради релігі возвеличується в Ісламі.
Олег

КОРАН 4:29
“Не убивайте самих себя! Воистину, Всевышний милостив к вам!”

додано через 2 хвилини 5 секунд:

Олег пише:
самогубсво заради релігі возвеличується в Ісламі
де таке сказано в корані?
якщо ти того не прочитав в корані, то це ще один доказ того, що я сказала постами вище: як хочуть, так собі релігією і маніпулюють-головне щоб цілі своєї нечестивої досягти.

додано через 37 хвилин 42 секунди:

Олег

Шахіди-люди, які загинули за віру, а не за якісь політичні чи економічні вигоди. Смерть за віру настає у тому випадку, коли мусульманин знаходиться у стані захисту своєї віри, проти сил, які шляхом насилля хочуть знищити іслам як релігію. Шахіду в такому випадку гарантований рай( всі прибамбаси у вигляді 72 жінок незайманих і прочєє).

Але іслам строго забороняє самогубство, чим або ким би воно не було оправдане.«Тот, кто намеренно убьет себя, будет наказан вечным пребыванием в аду»говориться в одному з постулатів Мухамеда.
Справа в тому,Олег, що існує корінні відмінність між ісламом як релігією і політикою ісламістів. Іслам оспівує життя і його переваги, і в ньому немає культу мучеників, так як мученик-це той, хто страждає в ім"я віри від ворогів, і НЕ ПО ПОЛІТИЧНИМ ПЕРЕКОНАННЯМ. І мученик не шукає сам смерті.
В наш час окремі ісламські політики, як ти сам розумієш і знаєш, преподносять акції смертників і р"яно стараються внести "культ смерті" в голови простих мусульман. І то їм класно вдається.

На тому ж Сході, людина яка віддала свідомо життя якоби за віру рахується більше чим героєм і тіпа з неї треба брати приклад остальним .
Підготовка смертника це є важкий процес зміни підсвідомості людини.
В корані нема випадків масового самогубства, але в історії ісламу є випадки масового самогубства але людей які" курили травку", тобто, щоб створити теракт на "тверезу голову" просто неможливо, а під діями наркотиків якраз все получиться. Сьогодні ти маєш підірвати себе і придушити "диявола в собі"(своє "я") а завтра тебе оголосять героєм і тебе всі поважатимуть а твоя сім"я буде в особих почестях у інших мусульман та ще і гроші їхнім сім"ям заплатять хороші, то чому б ні?
Але повторюю, іслам ЗАБОРОНЯЄ САМОГУБСТВО, просто ісламські політикани як і всі остальні як хочуть так релігією своєю крутять, цілком страшний приклад того всього ти ,Олег, бачив по тєлєку , коли показували про 11 вересня у США.( ти ж від цього побаченого вважаєш що правий) а насправді що в Корані їхньому зовсім інше пише і зовсім іншого мусульманам дано дотримуватися.
А може дійсно то всьо фантазії фанатів і пусті звуки?
Шось в кожного своє і всі ніби праві і всі добрі а їнші погані.
Виходить так Що всі добрі і водночас погані. Хм... Мара якась...
йопшті... ви всі такі веселі . Хочу також шось сказати: по-моєму, у всіх релігій є одне спільне твердження - "є дві думки - наша і неправильна"
SantaBABAI пише:
йопшті... ви всі такі веселі Very Happy

Ну шо за фігня? Хто всі? Опять 63 чи ікс чи Олег? Тепер вже Бабай?
Доречі релігія - основний чинник в розвитку країни, не вірите дослідіть в історії
Цитата:
Без Бога нация - толпа, объеденённая пороком,
Или слепа, или глупа,
Иль что ещё страшней - жестока.
И пусть на трон взойдёт любой -
Глаголющий высоким словом.
Толпа останется толпой,
Пока не обратиться к Богу!

Иеромонах Роман

От так...
Дуже люблю цей вірш)))
Твоя всеобізнаність прямо, аж виводить. Бог той самий, але релігії різні, бо Бог Старого завіту в основному іманентний, а в Новому - трансцендентний. Та й Об'явлення завітів має різні форми й ознаки.
гарні слова