Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ролики! Роллери! Драйв!

Автор Повідомлення
Ролики! Роллери! Драйв!

Всі кому за 20 і хто любить ролики і драйв - давайте покатаємось!
А ти хто і скільки катаєшся?
я років 5 точно катався.... ми знайомі?
Я катаюсь вже 2й рік.
Чи знайомі... навряд.
А ти(Саніто) в Золочеві катався?
цікаво взнати, а де ж найкращі місця для катання?
На ЕНТУЗАХ!
Я катався - 5 років назад.....))))
зараз і роліків нема)))
Найкращих місць в Золочеві небагато, але вистарчає.

1) для розминки - вул. Фейнвіші або Шухевича(тут більше машин) або на Польній(на Інтузах)
2) для швидкої їзди можна кататись по Шашкевича(до озера) або по Тернопільській на підгородньому
3) для спуску з гори добре йде гірка з Львівської, з Тернопільської

думаю є де кататись.
Сусіде, кіко часу треба, шоб стати на ролики "з нуля".
А де взяти ті ролики, якщо їх нема?
AVB
купити
На Краківськім?
В "МАГНУСІ" на 4 поверсі
вже маю шльому і щитки
Кумеднючий!!!
Ану, "ролікісти", скоренько радьте класну фірму-виробник роликів! Шоб не розсипалися... Хочу ролі... ТИМОФ., я собі уявив картину, коли ти будеш їхати на роліках.... Страшно... За оточуючих страшно... Ти ж будеш як цегла, розігнана до першої космічної швидкості... Цікаво, ци існують для коьків спідометри...
Хочу собі брати Rollerblade Aero 5 то такі моцні для фітнесу, якісно зроблені і такого коня як я витримают... В Європі стандартна ціна на них 107 Є. У нас можна знайти в Тернополі на блошарці що на кільцевій за 20-40 Є.
tymofiy часу треба небагато. Я навіть не пам'ятаю від тої ейфорії, але бажано щоб протектори були, ато в мене було і таке, що всі ноги і руки були подерті досить нормально, а в протекторах не так вже й страшно, впав став далі поїхав. Вже 2й рік на роліках, впасти тепер мені трохи тяжко

Наскільки я чув і бачив, то на роліках можна розігнатись до 85км/год. з гори. Як я подивився відео, по мені аж мурашки пробігли і самому так захотілось. Скільки того життя.

додано через 1 годину 57 хвилин 58 секунд:

Ну от попробував я швидкісний спуск з Підгороднього. Не все протектори допомагають

Але швидкісь ...
І я вже шось захотіла роликів... Правда, ще на них кататись не доводилось, тільки на коньках пару разів... Бачила ролики в одному спортивному магазині, на знижці, не дорого... правда фірми не пам'ятаю. Надумала придбати...
Ну на ноги є, а руки?
Це є невелика подряпина, наслідки невдалого тормозіння при високій швидкості.
Якщо точніше, то в мене на лівому роліку одне колесико дуже стерлось, трохи зле їздити, скользить.

Та чомуж можна кататись стріт стилем, так безпечніше. (вуличний туда-сюда...)
А є ше агресивний стиль. Ну там бардюри, сходи, etc.
Цього разу я обирав швидкісний

Ноги руки є, і голова теж, і вони всі прикріплені то тулуба

ВАВ. Мені сподобалось

додано через 2 хвилини 47 секунд:

На собі я мав протектори на колінах і на ліктях (рукавиць не брав), а ше мобілку в задній кишені в штанах, яка трохи постраждала
astrolik пише:
наслідки невдалого тормозіння при високій швидкості.

От питання... Чим тормозити як на роликах їдеш?
На дитячих є пластикові колодки. На дорослих - нема...
На правому ролику ззаді є резиновий тормоз. Його можна переставити на лівий.

додано через 2 хвилини 14 секунд:

Не тільки на дитячих.
astrolik пише:
На правому ролику ззаді є резиновий тормоз. Його можна переставити на лівий.

І дуже він помагає?
Та нормально, тіль треба навчитися ним користуватися

додано через 1 годину 37 хвилин 13 секунд:

http://www.roller.ru/content/school/

А ну специ порадьте! Що буде доброго, якщо поставити 7 колес 78 мм, 82а та одне колесо 76 мм 78а? колеса Hyper. І, якщо встановити те колесо, то куди краще??
Маю деяку практику на рахунок меншого (стертого) колеса.

Думаю краще буде його поставити з самого заду на той коньок, де
немає тормозу, бо коли будеш тормозити, то ти на нього (колесо) опори не будеш робити.

Саме швидше стираються передні колеса, тому, що ними виконуються повороти, тормозіння, і всяка інша фігня.

Особисто в мене стерлося переднє на коньку з тормозом, і я його переставив всередину. Тепер воно в мене висить, а оскільки роліки старі і постирані, то такий варіант дає менше тертя.

П. С.
А от по ширині колеско краще брати, щоб в десятку, щоб не було шату.
Модні ролики
Народ давайте думайте на рахунок катання на роліках, бо тепла погода вже спливає...
Дякую astrolik за те, що витримав ще одого стажора на роліках. Народ це справді класно ще би трохи практики і кайф повний. Хочу тепер класні ролики і все...
Anty та нема защо
А нас таких роллерів росте потроху, вже 5
От колись і я наважусь, то вже знаю до кого можу звернутися по допомогу класно
скоро пів міста буде на ріликах кататися...
ото би було клово ...
а на ROLEXах можна кататися?
можеш попробувати, бо я вже на СІМЕНСАХ їздив
я катаюсь вже 2-ий рік на роліках але думаю треба купити нові роліки , бо ті до рфступного року не доживуть
Сьодня було в мене "перше хрещення" на роліках . От і пригодилось вміння їздити на коньках, правда на льоді не так боляче падати . Коротше, не дивлячись на побитe мняке місце i коліна , довольна як слонь

Муyyї
Вітаю Лєнкіна! Ти це зробила
Дякую . Тре ше вчитись, а то спочатку взагалі смахувала на ведмедя, який перевалюється з однієї ноги на другу . Правда через 2 години мала вже більш-менш прілічний вид(ну, то я си так думаю )
мене требуло бачити : "летит корец комбікорму"
Пользуйтесь услугами АЭРОФЛОТА и о Вас напишут в газетах...
Ти на роліках по снігу катався?
ОЛЕНЮ!!! на роликах

додано через 8 днів 19 годин 45 хвилин 59 секунд:

astrolik, Anty
Маю нині вільний час повчитись
я вільний після 17:00 +/- пів години, пиши коли і де
Уххх Мракота

додано через 44 секунди:

tymofiy пише:
"летит корец комбікорму"

во дают
astrolik пише:
во дают

Вау, супер, даже завидую!
а хто то такі?

Я вже маю роліки... ше б навчитися ними керувати....
хто такі незнаю просто побачив і кинув
Міш приїжджай сюда, я навчу
Поки доїду, то по дорозі сам навчуся...