Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Де світлофори?

Автор Повідомлення
Де світлофори?
Вони колись були, коли машин було мало. А зараз, коли машин втричі більше, в Золочеві часом вулицю важко перейти. А світлофорів то нема. Дійсно місто нагадує таке собі велике село. А на Львівській варто би пару лежачих поліцаїв положити. То впринципі не коштує багато грошей, але шо зробиш, якшо бикота в кабінетах дупля не дає...
Це справді проблема - ганяють і їм все пофіг. Єдине місце, де водії трохи пригальмовують - це перехрестя біля будинку побуту.
В нас окрім нас ніхто ніц не зробе. Тому сміливо перегороджуємо вулицю в заданому місці і споруджуємо власними силами "лежачого". А якшо сунеться влада з дурацькими "а чому не погоджено?" захищати свої права силою!
От на Бродівські на повороті би відновили світлофор? А якщо чесно, то потрібні більші системи "лежачий поліцейський" , в деяких місцях, наприклад коло шкіл. Таксисти трохи будуть злі, але часом треба ставити такі обмеження!
Справді, світлофори потрібно в Золочеві відновити, бо в суботу проїхати - шось страшне, одного разу 10 хвилин в корку стояв, не багато, але для нашого міста і це - занадто. Велика кількість авто в поєднанні із барчанами - бардак, потрібно якось вулиці розвантажувати, врегулювати рух...
Але, як завжди, міська рада скаже - "у нас на це немає коштів"!!! Цікаво, а на що потратила райрада мільйончик отриманий від продажу спорткомплексу, невже не можна було частину витратити на впорядкування дорожнього руху в місті? Хоч це кошти РАЙради, але місто до району також відноситься.
Ну де ж ті кляті світлохвори? А може в німців попросити грошей на ту справу? Хто там наші міста-побратими, га?
Позавчора їхав по Городоцькій біля цирку. Ну, самі знаєте, яка там дорога і ситуація з трафіком. Так я троха спішився, ну і обганяю трамвай, шо повільно собі виволочується нагору. І обганяю не справа, як заплановано, бо там вже крім мене набилося, а зліва по зустрічних рельсах, де щойно проїхав інший трамвай. Так за ним по тих ухабинах і поточених стирчащих рейках пленталась якась старша поважна німачка на такому нічогенькому BMW. Вона як зубачила, шо я нізвідки вириваюсь просто їй влоб, так притиснулась до тротуару! Тільки хустинкою чоло обтирала!!! Уявіть, яке вона мала враження від наших доріг!
То я подумав, тре створити фонд реабілітації громадян Европи, що побували за кермом на наших дорогах. Це при участі тих самих німаків. І їх підлікують від отриманих душевних і психічних розладів, і нам на світлохвори вистачить. Ше й на пиво лишиться!
Прикол в тому, що не кожен водій звертає увагу навіть на смуги пішоходного переходу. Особливо там, де вони з"явились недавно. І їм пофіг шо ти переходиш дорогу. Це відноситься і до тих місць, де дуже рідко (якшо і взагалі) бувають гаїшники. Так шо не знаю як там на рахунок світлофорів, але лежачих поліцейських на деяких місцях ставити таки треба.

додано через 53 секунди:

До речі, десь чув про "лежачого міліцейського" (в-во СНГ). Різниця в тому, шо замість поперечних смужок використовується поперечний рів. Кажуть, вони дешевші
В нас і так дороги всі в лежачих поліцаях - перериті всякими ремонтними службами, але поздовж, а не поперек.
В нас зато стоячих поліцейських багато на поворатах, оооо а якби ше коло них лежачі були, то би вони "ціц" не заробили.
На поворотах у нас доблєсні інспектори ДАІ, і заробляють вони трохи більше ніж
Олег пише:
ціц
реально в Золочеві сфітлофорів не потрібно, на львівській, біля 9 -ти поверхівок лежачих поліцейських би справді не помішало б, а в суботу два три екіпажі в центрі і всіх порушників паркування штрафувати
Думаю, справа поборів в освіті "нележачих поліцаїв" і в оплаті праці їхніх посад.
якщо в Золочеві не треба світлофорів, то скажіть, чому їх ставили в нас, коли машин було втричі менше? Треба без сумніву в центрі в кількох місцях, на перехресті з трасою, і ще було би добре, якби на перехресті було кольцо, то колись траса була за містом, тепер це межі міста і щодня там проїжджає дуже багато машин і проходить багато пішоходів. це так... тільки ИМХО, навряд чи хтось в кабінетах скоро буде так глобально думати за розвиток автодорожньої інфраструктури міста... а зря.... в Європу ж ідемо.
які світлофори ... схаменіться люди добрі ... такому селі, як Золочів ше світлофори ???
Хіба на базарі
astrolik пише:
... такому селі, як Золочів ше світлофори ???

ну, хто вважає його селом, хай взагалі своїх 5 копійок сюди не суне... а те що тут багато биків живе це інше питання...
andy suncraft, от кільце на перехресті на трасі це ти дуже добре придумав.
andy suncraft знаєш я напевно неправильно виразився на рахунок села.
Но те шо
andy suncraft пише:
тут багато биків живе
це точно.

ПС. просто дороги в нас майже такі як і в селах, а до них ше й світлофори ... Цюрк повний вийде
andy suncraft пише:
то скажіть, чому їх ставили в нас, коли машин було втричі менше
а в СРСР багато чого робилося непотрібного і взагалі дурного.
Суботню проблему вирішити просто, треба розігнати всіх хто паркується обабіч дороги біля базару і біля "смаку", а світлофор лише нашкодить, так як в суботу потік транспорту більший(важко проїхати), а на діляньці де б ви хотіли бачити світлофор рух нормальний, тому він там і не потрібний, як би він там стояв яб у будний день їздив би на всі кольори а не тільки на зелений бо то булоб смішно стояти на червоне а більше ніде машин нема .
andy suncraft пише:
Треба без сумніву в центрі в кількох місцях, на перехресті з трасою, і ще було би добре, якби на перехресті було кольцо
ні світлофора ні кільця там не потрібно тисячу років, я багато їзджу і бачив аналогічні перехрестя з кільцями чи світлофорами і мушу сказати, що то є безглуздо. На цьому перехресті я не стою ніколи більше хвилини, а постав там світлофор то будеш стояти ого го, так як там потрібно регулювати не тільки головну та другорядну, а і заїзд в місто з крайнього лівого ряду, тому час виїзду з другорядної на головну буде значно збільшуватися.
Щодо кільця. Кільце також тільки зашкодить ситуації, зараз машини через перехрестя проносяться тим самим зменшується час виїзду з другорядної на головну, а коли буде кільце, то машини будуть заздалегіть приторможувати, що буде породжувати тягучки.
Та і місця для кільця там замало, так що кільця там небуде ніколи
massimo, але ж ти сам сказав, що
massimo пише:
багато чого робилося непотрібного і взагалі дурного
Значить все ж таки можна і кільце запензолити! Головне бажання, або багато дурної енергії.
А на Львівській не треба світлофора автоматичного. Там тре світлофора з кніпочкою!
І потім. Свіьлофори ставляться в першу чергу для пішоходів, а не для машин. І якшо машини
massimo пише:
будуть заздалегіть приторможувати
, то це найбажаніший результат для цього місця. А якщо буде намір покращити трафік, то в цивілізованих країнах це робиться не в шкоду пішоходам, а будуються додаткові розв'язки.
для того щоб притормрзити потрібно лише лежачого поліцейського, а європейське кільце на об"їздні не ввійде ніяк, і рух там не такий уже і активний.
AVB пише:
Свіьлофори ставляться в першу чергу для пішоходів, а не для машин

в першу чергу для регулювання дорожнього руху, і пішоходи і водії є рівнозначними учасниками дорожнього руху
massimo пише:
є рівнозначними
Це тільки в нашій державі таке може бути. А усюди в цивілізованому світі перевага завжди за пішоходом. Прикро, що це взагалі в нас ставиться під сумнів і оспорюється.
AVB пише:
еревага завжди за пішоходом
як би наші пішоходи були б такими цивілізованими як у розвинених країнах то хай би перевага була за ними, а то зустрічаються такі пішогоди від яких "гривка підіймається"
Без заперечень! 100-відсотково згідний!
Де задумало (якщо взагалі думало), там і переходить!
AVB пише:
переходить
мало того що переходить, то ще й просто там собі ходить, хоча тротуар нормальний, а на трасі йде собі як хоче в нічний час, що цікаво в Європі ніхто без люмінісцентної пов"язки на трасу взагалі не виходить. а наші мало того що всі в "любимому" чорному, то і не завжди тверезий, а з люмінісценту в кращому випадку - жарок папіроски
Я теж зауважив такий парадокс. Це напевне залишки совкових часів. Люди звикли ходити не по тротуарах, бо так дійсно було безпечніше Але чомусь там, де вже все викладено суперкісткою, люди всеодно чомусь оминають. Звичка ! В мене теж таке було! Поки не пожив у Европі...
Так що з Європейськими стандартами у нас наразі туго, а ше великі проблеми, як на мене, то новоспечені "водії" скутерів, яким ПДР і світлофори до одного рісця:@
про світлофори нам годі і мріяти . з такою владою...
а за те є кому всі ті гральні автомати ставити. замісь них поставили б світлофори-то було б розумно