Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ICQ Version: 6.0

Автор Повідомлення
ICQ Version: 6.0
Викладайте свої коментарі та враження стосовно нової версії аськи.

Шкода, що поки-що немає ще русифікатора до неї, а так загалом цілком задоволений, наразі косяків не знайшов.
Квіп - рішає... його і юзаю....
QIP 8020 - the best
не знаю, ще не видів
Я скачав, хотів спитати чи є вже русифікатор для тої версії ? Вона подібна на QIP .
Мені п'ята більше подобається. В неї дизайн вікна кращий.
Мені взагаліто QIP більше подобається : простіший і ресурсів менше хаває... Скоро має вийти якась революційнаа версія, Infium називається... бету вже можна попробувати, але вона ще надто "сира" і має купу глюків.
А я
Цитата:
цілком задоволений...... що немає ще русифікатора до неї

Олег, мені якось Аська зовсім не нагадує Кіп

Я цілком задоволений своїм 8020 українізованим! Ніякої там реклами, банерів, дибільних додаткових вікон...
Хай живе квіп!!!!
Можна одночасно декілька номерів включати... Що мене дуже тішить і спасає...
Цитата:
Хай живе квіп!!!!
А хтось його вбиває?
Добре... Хай Квіп живе вічно!!!!

Так краще?
Набагато
Хай вічно живе УКРАЇНСЬКИЙ QIP!!!
А в мене російський...

І треба ж так реагувати на одне слово... Скажу вам то не здорово...
Здорові погляди на здорові речі.
А я маю QIP. Англійський. Але перекладений на російську!
Жартую, жартую я... Знаю як серце може краятися від певних речей. Маю українського. Але міг би бути і англійським, польським і російським.

Здорово, не здорово... Анекдот собі згадав, як після огляду в гінеколога пані з села до лікаря кричала - "шо Ви то докторе понаписували - 'здорова!?' ", хоч би вже середня написали...
Та я знаю, шо не здорово. Всі нерви собі на тому з'їв...

А QIP в мене ось такий!
АВБ... Ховаєшся?
От в мене питання.. Як так зробити щоб зберегти вигляд робочого столу і от так показати? Бо я не вмію...
А тре просто тиснути кніпку "Print/Screen". Вона "запам'ятовує" екран. Потім створюєш крапковий малюнок (Paint) і вставляєш туди те, що в буфері пам'яті (Ctrl+V або Вставити).
О... Дякую.
Замітила тільки. В мене один на російській, а другий на англійській