Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто нас одягає, а хто взуває?

Де ви купляєте собі одіж та взуття?
На Золочівському ринку. 20%   2
В магазинах Золочева є все. 0%   0
Золочів?! Ні. В обласних центрах - інша справа. 30%   3
Одягаюся в елітних салонах. 10%   1
Купляю одяг від кутюр'є Данилівна, та інших секонд-хендів. 40%   4
Всього голосів: 10
Автор Повідомлення
Хто нас одягає, а хто взуває?
Надто часто виникає проблема, де купити хороші якісні речі. І переплатити не хочеться, та й зрозуміло, що недорого можна лише речі широкого вжитку купити. Або перебирати користовану одежу та взуття, в нас причому це часто рахується чимось принизливим, хоча в Європейських країнах - це звичайна річ.
Так ось - де ви затоварюєтесь та як не попастися на гачок підвальних виробників?
.... я фанат шмоток. Але шмоток лише певних марок... Їх в Україні майже нема. Чуток передають мені кєнти з Англії , дешо нахожу в кутурє аля Данилівна (я там нову майку Ламбретта ше з цінником найшов).... дешо купую, коли буваю в Києві....
А одяг з ринку-хммммм.... не пре мене таке....
П. С. Накінець яя взнав, хто такий Кот...))))
Шмотки і секрети. Вже не секрети, взагалі-то.
Самому мені важко знайти хорошу річ в Золочеві. Все воно, хоч і нове, але я в тому ходити не можу, не модне і якесь немов для минулого поколінне шите.
Часом їду до Львова або Тернополя, поїздки вимотують, але там трохи більший вибір. Трохи.
ps:Щаслива та блаженна молодь, бо Кота пізнала. Йоу. Мир вам.
Давай без Йоу( ).... Мир - на взаєм....
В Золочеві мені везе - минулого тижня Дізель футболку хапнув. Повністю нова. З бірочкою))))...
У Льові хороший Адідас в Номому Цумі і там є стоковий магазинчик зразу.... Адурєнних речей від "Адідас Оріджинал"... дофіга і ціни в стоковому нижчі і приємніші.....
Навiть не знаю що сказати...
Як я жив без стоку, киiвських знижок, незнаю.... (кожен зрозумiе, як що згадае як було без \"трубки\" рокiв 4-5 назад пояснити неможливо, але факт.
колiнс, адiк, рбк, юнкерс, та просто \"стоки\" всiх фiрм, в Киевi це просто
Коли в золочевi проживав-ТIЛЬКИ секонд, в iдеалi, з бiрками. але бувало звiсно i дiйсно \"секонд\" в англiЦкому розумiннi цього слова
фанатом конкретноi \"бiрки\" не являюсь. Але речi з золочивського \"Тернопiльського\" базару ТАБУ!!!
А ось дружина вдягаеться, майже, повнiстю, у Жингурихи (побут) ги... з Киiва iде додому за маєчкою чесно, ну пре ii тамешнi речi

Posted from a Nokia mobile phone
Все можна вибрати за кордоном з одягу, мені в быльшості підходить, добре знаю свою фігуру часто купляю, і ціни досить прийнятні і все нове.