Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Спорт комплекс

Автор Повідомлення
Спорт комплекс
Ми знаемо що цю всю штуку куплять соціалісти з Буська
Спорт комплекс? В Золочеві??? А де він знаходиться якшо не секрет?
РІЧАРД ВІН ЗАНАХОДИТЬСЯ ЗА ПОДАТКОВОЮ ТА ВЕЛИЧЕЗНА ЗАЛІЗЯКА
cenzored
Вестік в золочеві трохи мені якось не віриться в це бо ше поки черепи в молоді тиснуть на мозок!!!!
Повний маразм це все... Хто був на новій лікарні? Ця споруда була готова на 98%, навіть проводка уже була, а тепер? Купа битої цегли і все. Скільки грошей вбахали, і нічого. Так само і спорткомплекс.
Shock пише:
РІЧАРД ВІН ЗАНАХОДИТЬСЯ ЗА ПОДАТКОВОЮ ТА ВЕЛИЧЕЗНА ЗАЛІЗЯКА

Тяжко назвати це спорт комплексом. Дійснo більше похоже на кусок заліза для нової Пили Не знаю хто його купив( чув шо він вже проданий), але грошей на пободування чогось суттєвого там піде близько $350 тис. Якшо не більше... Хто в Золочеві має такі гроші? Де-які люди напевно мають, але ніхто не хоче чекати 8-10 років поки вся ця справа окупиться. Легше зробити новий бар чи ресторан на який піде значно менша кількість грошей і який набагато скорше окупиться.

Так шо най продають хоть Китайцям той кусок заліза, головне шоб якийсь толк був.
cenzored
cenzored
спорт комплекс
Прікол не втому хто купить спорткомплекс! А у тому, що по ідеї він є НАШ : всім по троху. І було б супер щоб спорткомплекс лишився спорткомплексом. Я проти щоб МЕНЕ рахувала бидлом Золочівська влада – мене і мій НАРОД, що ми нічого не бачимо?! Золотникова влада вже бабло поділила: 130 тис. на нову котельню (нашо??! цеж фігня!), 100 тис. на дорогу (може хвате? їх і так щороку перекопують!), 120 тис. на кришу (кому? де?), 50 тис. відкат (собі! як завжди) ..., потім самі собі на мітингу дадуть по грамоті „за високі показники”! Тим часом комплекс поріжуть і якийсь місцевий „гнідець” збудує в центрі 5 пов. будинок і теж заробить бабло. НАРОД МАЄ ВСЬО ТО ЗНАТИ!!! Чи нє?
Доречі про котельно кому вона нах.. потрібна всі ствраються ставити автономне опалення а він котельні будує, вчитель і політик це зовсім інші речі але дибілів завжди в золочеві хватило хватає і буде хватити!!!
Наша влада думає зовсім не конструктивно, бо є люди, які хочуть купити комплекс і довести його до путя ( якби продавали це залізо за більш менш розумною ціною), та краще продати за більші гроші( в кишеню хапнути) і побудувати супермаркет.
Знаєте що зараз призначили штрафи до 5000 тисяч рг. плюс примусовий демонтаж обланання.
Які штрафи, ти це про що?
Тільки що прочитав "Народне слово". Газетка звичано повне гам**. Але там була стаття про відкриття нового 15-квартирного будинку, збудованого ВАТ "Золочівбуд". Там зібралось все керівництво району. Цю всю справу хочуть представити як визначну подію. Ну хіба приємно людям, які не мають значних коштів дивитись, як нові "золочів"яни" отрмують ключі від нових квартир. Хіба може золочів"янин, який працює в Золочеві і у кого нема батьків за кордоном собі таке дозволити? Як на мене це все діє на психіку і дуже нервує. А ціни такі луплять, що Львів скривається. Карочє лажа то всьо - повна.
В нашому місті взагалі не має нормальних місць для відпочинку, а зробити щось майже не можливо... є таке явище, як корумповані чиновники... тормоз комунізму... спорт комплекс.. але на відповідному рівні тут би не завадив.. є ідеї.. але їх без обріза не пропхнеш... становище тупікове
cenzored
Re: спорт комплекс
Василь пише:
Прікол не втому хто купить спорткомплекс! А у тому, що по ідеї він є НАШ : всім по троху. І було б супер щоб спорткомплекс лишився спорткомплексом. Я проти щоб МЕНЕ рахувала бидлом Золочівська влада – мене і мій НАРОД, що ми нічого не бачимо?! Золотникова влада вже бабло поділила: 130 тис. на нову котельню (нашо??! цеж фігня!), 100 тис. на дорогу (може хвате? їх і так щороку перекопують!), 120 тис. на кришу (кому? де?), 50 тис. відкат (собі! як завжди) ..., потім самі собі на мітингу дадуть по грамоті „за високі показники”! Тим часом комплекс поріжуть і якийсь місцевий „гнідець” збудує в центрі 5 пов. будинок і теж заробить бабло. НАРОД МАЄ ВСЬО ТО ЗНАТИ!!! Чи нє?

Типовий приклад золочівської ментальності - гавкати на всіх і нічого не пропонувати!
Не пам'ятаю в якому з постів один з поважних користувачів форуму написав щось на зразок такого "не треба нам жодних іногородніх. Дайте нам волю і в Золочеві знайдуться люди , які все куплять і наведуть в місті порядок"
Так ось спорткомплекс - чудовий шанс це продемонструвати.
Маєте "бабло" подавайте заявку на конкурс ( саме таким чином має бути проданий цей об'єкт ) і ставайте сьомим (наскільки знаю 6 бажаючих вже є) його учасником. Декларуйте своє "бабло" , представляйте бізнес-план і вперед. Якщо в Вас цього самого бабла (законно заробленого) достатньо щоб на законній основі придбати комплекс, якщо Ви доведете конкурсній комісії, що Ваш бізнес - план має під собою реальну основу то станете його власником . А так немає чого скиглити і нарікати.
Між іншим, є ще одна подібна проблема. В самому центрі стоїть найстаріша житлова споруда нашого міста - будинок убогих. І що? Ще кілька років постоїть, його признають аварійним (в даху велечезна діра, через яку в середину будівлі попадає вода) і знесуть. А ділянка пустою не залишиться і дитячий майданчик там не зроблять, гарантую.
Тут навіть не питання віку стоїть, тут складових багато, по перше-слова і справи їхні часом полярні, по друге, не можна не зважати на наш менталітет, а він доволі специфічний, свої інтереси на першому місті, як би ми не гнали на москалів, чи навіть на наші східні рнгіони, там все трохи по-проще, люди більш напористі і простіші, по третє- є така приказка--МЕНШЕ ВКУСИШ, СКОРШЕ ЛИКШЕШ, а в нас не вміють по чуть чуть кусати.. от давляться... а ми пасивно спостерігаєм, бо всім мабуть є що втрачати
mops пише:
Між іншим, є ще одна подібна проблема. В самому центрі стоїть найстаріша житлова споруда нашого міста - будинок убогих. І що? Ще кілька років постоїть, його признають аварійним (в даху велечезна діра, через яку в середину будівлі попадає вода) і знесуть. А ділянка пустою не залишиться і дитячий майданчик там не зроблять, гарантую.

Питання з будинком убогих є досить непростим. Реставрувати його так-сяк не вдасться з причини історичної цінності будинку, збереження чи точніше вже сказати відновлення його архітектури. Наскільки мені пригадується його віддали монастиру Василіан і наразі погоджується проект реконструкції. Але знову ж питання впирається в кошти - немає чим заплатити за виготовлення проекту.
Які у нас, одначе, бідні монахи...
To kvartyrant:

Ти щось писав про спорткомплес, про бізнес-план. Скажи, шановний: де взяти гроші, щоб його купити??? Моде позичиш, нє?
Взагалі знайдеться тільки 2-3 людей в Золочеві, які захочуть викупити це приміщення (хіба що зі Львова підтянуться). А скоріше за все побудує Гнідець новий будинок, продасть подорожче (бо в центрі міста) і все. Хай роблять з спорткомплексом що хочуть, але по-перше щоб гроші від продажу пішли в місцевий бюджет, по-друге щоб було щось корисне для золочів"ян, напр. той ж спорткомплекс (тренажернрий зал, басейн і т. д.). Бо від магазинів, кабаків і аптек вже аж тошнить.
Місько Калушка пише:

Ти щось писав про спорткомплес, про бізнес-план. Скажи, шановний: де взяти гроші, щоб його купити??? Моде позичиш, нє?

Не позичу бо і сам не маю. Я не з тих, хто має родичів за кордоном, хто має по пару кабаків і нічого не платить державі. І я не претендую на частину комплексу.
Якщо є такі люди в Золочеві то нехай собі купують.
Тим паче , що ти своїм наступним постом сам дав відповідь на своє ж питання.
Місько Калушка пише:

Взагалі знайдеться тільки 2-3 людей в Золочеві, які захочуть викупити це приміщення (хіба що зі Львова підтянуться). А скоріше за все побудує Гнідець новий будинок, продасть подорожче (бо в центрі міста) і все. Хай роблять з спорткомплексом що хочуть, але по-перше щоб гроші від продажу пішли в місцевий бюджет, по-друге щоб було щось корисне для золочів"ян, напр. той ж спорткомплекс (тренажернрий зал, басейн і т. д.). Бо від магазинів, кабаків і аптек вже аж тошнить.

Як кажуть сам задав питання сам на нього відповів і сам з собою посварився!
Та грець з ним, з тим проектом! Могли б принаймі дірку в даху залатати! Чи для такої фігні також проект потрібен?
mops пише:
Та грець з ним, з тим проектом! Могли б принаймі дірку в даху залатати! Чи для такої фігні також проект потрібен?

повністю підтримую! Справді тимчасове покриття, яке б не дозволило дощам остаточно зруйнувати будівлю потрібно терміново зробити.
А може їм та будівля і не потрібна? Може їм треба чистий будівельний майданчик в центрі міста?
А там тільки один вихід, якщо хочуть шось зробити достойне треба розібрати той металолом і почати будувати за новими технологіями.
За новими технологіями? Мається на увазі побудувати з пінопласту ще один магазин?
Та чого? Навіть той самий спорткомплекс, бо легше поламати і побудувати нове, ніж переробляти старе ( в ніякому стані).
Ага, спорткомплекс! Кому він тут потрібен! В нас самий популярний вид спорту - літрбол і естафета 4 по 100 грам
Кучеряшка пише:
А там тільки один вихід, якщо хочуть шось зробити достойне треба розібрати той металолом і почати будувати за новими технологіями.

Мається на увазі, напевно, спорткомплекс.
Будинок убогих не так то просто розібрати - історична цінність!
Щодо спорткомплексу - він знаходиться не втакому вже і катастрофіному стані - ще гірше піднімали з руїн. Взяти хоча б будинок "золочівбуду" чи нову міліцію, яку вже почали реконсруювати в житловий будинок.
mops пише:
Ага, спорткомплекс! Кому він тут потрібен! В нас самий популярний вид спорту - літрбол і естафета 4 по 100 грам

Саме тому і потрібен, щоб викорінити ці популярні в Золочеві "види спорту"!
На рахунок дірки в даху будинку убогих, проект таки дійсно потрібен, щоб поміняти, чи відремонтувати дах у будь-якій споруді міста потрібно згоди архітектури, що автоматично тягне за собою підготовку техдокументації, а відповідно і проектної. Великих затрат грошей на цю дірку не потрібно, але документальної тяганини чимало. От і не хочуть з цим бавитись наші можновладці.
Спорткомплекс в нормальному стані, він ще років 100 так може стояти, як памятник недобудованого комунізму, але як показала практика ці памятники помало добудовують. Якщо ж хтось купить, то нічого поганого не буде, якщо він буде використовуватись за призначенням. Але якщо це буде не так, то я скажу на повний голос Феня і Боря - піздуни. От тоді можна буде організувати акції протесту проти недотримання керівниками свого слова.
andy suncraft пише:
Спорткомплекс в нормальному стані, він ще років 100 так може стояти, як памятник недобудованого комунізму, але як показала практика ці памятники помало добудовують. Якщо ж хтось купить, то нічого поганого не буде, якщо він буде використовуватись за призначенням. Але якщо це буде не так, то я скажу на повний голос Феня і Боря - піздуни. От тоді можна буде організувати акції протесту проти недотримання керівниками свого слова.

Пізно буде організовувати якість там акції після продажу. Хоча і є певні крики влади в напрямку прозорості та відритості її діяльності в плані продажу об'єктів на конкурсній основі ( минула влада все робила в закритому режимі) все ж це тільки початкові і половинчаті кроки. Не поінформованість громадян району про умови та принципи проведення конкурсу, склад учасників, їх бізнес плани щодо подальшої долі спорткомплексу і викликають той негатив , який присутній на форумі і викликає занепокоєння щодо того, чиї інтереси лобіює влада . Крім цього, доцільно в даному випадку (і не тільки в даному ) створити дієвий громадський контроль над діями влади. Але для цього потрібні принаймі бажання і люди, які здатні це організувати. Поскільки в районі немає будь-якої опозиції владі а ті, що обруються роблять це зпідтишка і бояться висунутись - створення такого органу контролю виглядає примарним. А жаль... В цивілізованих країнах світу громадськість та преса - самі об'єктивні контролери влади.
Місько Калушка пише:
To kvartyrant:

Аяк ти думаєш Міша в такому маленькому місті як Золочів для чого потрібно 8 банків? От і маєш гроші пристав собі які тут обертаються кошти. А далі який інвестор прийде сюда і дась грощі злодіям які тут є? Ти би дав? Я би недав їм. От і все. Сюда би вже давно прийшов інвестор якби знав що його гроші невкрадуть. А інвестор є я тобі то гарантую. Тут є все тільки нетреба злодіїв.
То ОЛЕГ:
Місько напевне знає, що робиться в банках краще за тебе, правда Місьо?
До речі багатостраждальний спорткомплекс вже спихнули, подивимся шо з того буде!
Morientes пише:
До речі багатостраждальний спорткомплекс вже спихнули, подивимся шо з того буде!

А кому спихнули?
оооооооо, треба буде сходити
Може нарешті шось зміниться. Чи то люди з того зроблять, чи зріжуть до холєри.
AVB пише:
Може нарешті шось зміниться. Чи то люди з того зроблять, чи зріжуть до холєри.

Так хто придбав спорткомплекс? Хто власник?
А я й не в курсі. Може теж Писарчук? Якшо так, то краще би спочатку позакінчував розпочате.
AVB пише:
А я й не в курсі. Може теж Писарчук? Якшо так, то краще би спочатку позакінчував розпочате.

Не думаю, що Писарчук.
Що Ви маєте на увазі під "закінчити розпочате"?
Торговий комплекс "Надія" живе і процвітає!
Кафе "Равелін" , наскільки я в курсі, до Нового року відкриється.
Що ще?
Ну як же? А найстаріший будинок Золочева, шо береза із стриху росте. Нібито обіцялось, шо буде реставровано до Великодня. Може я шось не так зрозумів, чи не зрозумів, до якого Великодня?
AVB пише:
Ну як же? А найстаріший будинок Золочева, шо береза із стриху росте. Нібито обіцялось, шо буде реставровано до Великодня. Може я шось не так зрозумів, чи не зрозумів, до якого Великодня?

Якщо Ви маєте на увазі Будинок убогих то наскільки мені відомо з виступу Золотника перед громадськістю Золочева Писарчук обіцяв допомогу щодо оплати за виготовлення докментації і аж ніяк не повністю реставрацію будинку. Чи оплачені ним ці кошти не знаю.
А! То я шось не так почув.
А про комплекс, то на мою думку, краще би там гіпермаркет був.
Олег пише:
Ми знаемо що цю всю штуку куплять соціалісти з Буська

певно сам придумав.
Чув іншу легенду про набагато просунутіших мешканців Араратської долини.