Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як кулінарія впливає на відносини?

Автор Повідомлення
Як кулінарія впливає на відносини?
мене цікавить таке питання: шлях до серця мужчини лежить через його шлунок чи шлях до холодильника жінки лежить через її серце?)
Ану но пiдскажи менi будьласочка: модель i роки випуску жiнок з вбудованим холодильником

Posted from a Nokia mobile phone
Я готую сам, тому скоріше шлях до холодильника Куди ж нам музчінам без холодильника
Чим смачніше жінка готує тим більше вона хоче догодити свому чоловікові і значить вона його любить, чим смачніше тим сильніше , а якщо чесно то жінки наші і дівчата прекрасні господині і рукі їхні потрібно цілувати і шанувати.
Олег пише:
чим смачніше тим сильніше
який "придел" смачного готування? нуу, щоб знати наскільки любиш))))
виходить-якщо жінка, яка нормально готує може просто-напросто прикормити свого "майбутнього" на той час чоловіка)))
особливо, коли він з роботи голодний попадає на вечерю чи обід і так пару раз, то рахується що мужчина вже майже на гачку?))

додано через 48 секунд:

Олег пише:
якщо чесно то жінки наші і дівчата прекрасні господині і рукі їхні потрібно цілувати і шанувати.

а за це тобі * глибокий реверанс *
я залишаюся при думці, що чоловіки кращі кухарі, але жінка повинна старатися , а на відносини не впливає ніяк, хіба обід на голодну людину
massimo пише:
а на відносини не впливає ніяк

Тобто? Якщо чоловік приходить з роботи, а вечеря не приготована, зате дружина вся в новій білизні, намальована, прибрана, то нормально. І просто ну ніяк не впливає на їхні стосунки...
VIA то тоді приходиться мужчині вибирати, або жінка доглянута або приготовлений борщ
Зараз почнуть філософи вигадувати, що спочатку з жінкою розберуться, а потім разом підуть борщ готувати Не вірю! Так може бути разів, ну, десять, думаю так:
st.fergi пише:
шлях до серця мужчини лежить через його шлунок
VIA
ну так потім буде голодніший ще більше а сил не буде що в нього що в неї
VIA значно краще коли приходиш додому а на кухні 50 котлет, 150 вареників і 3 каструлі борщу і жінка в засаленому халаті і як "чума" то всьо ставить на стіл
VIA пише:
дружина вся в новій білизні, намальована, прибрана
і якщо люди дійсно кохають один одного, а не живуть просто так бо привичка, то їй досить сказати чоловікові, що вона цілий день сидить і думає про нього, і так скучає що до рук нічого не береться. Особисто мені таких слів було б досить.
massimo пише:
і якщо люди дійсно кохають один одного, а не живуть просто так бо привичка, то їй досить сказати чоловікові, що вона цілий день сидить і думає про нього, і так скучає що до рук нічого не береться. Особисто мені таких слів було б досить.

massimo, золоті слова, після них я б сам взявся до готування нам обом вечері.
massimo пише:
вона цілий день сидить і думає про нього

VIA пише:
Так може бути разів, ну, десять

А далі чоловікові надоїсть приходити додому голодним і буде він лазити по кабаках, в кращому випадку, а в гіршому - до тих жінок, які не лише одним коханням годують.
VIA дружина в першу чергу то кохана жінка, друг і т. д., і вже в останню чергу прибиральниця і повариха, як би моя дружина займалася усілєно куховарством і прибиральництвом то летіла би з хати, аж би гай гудів, бо коли всі одружуються то мова про приготування їди не йде, а йде про спутника в цьому житті.
massimo пише:
VIA дружина в першу чергу то кохана жінка, друг і т. д.,

Я теж так думаю, та на жаль не всі.
Я не розумію чому все так категорично:
massimo пише:
приходиш додому а на кухні 50 котлет, 150 вареників і 3 каструлі борщу і жінка в засаленому халаті і як "чума" то всьо ставить на стіл

Де ви бачили таких жінок????
Кожна нормальна, поважаюча себе жінка, буде вміти поєднувати і готування їжі і більш-менш нормально стежити за своїм зовнішнім виглядом, щоб було приємно і їй і чоловікові!!!
А тут за вашими словами виходить, що жінки поділяються на дві категорії: ті, що стежать за собою і ті, що їсти готують!
Khrystik пише:
і більш-менш нормально стежити за своїм зовнішнім виглядом
хай краще
Khrystik пише:
більш-менш нормально
їсти готує
massimo пише:
хай краще Khrystik пише:
більш-менш нормально
їсти готує

Та то само собою! Я те і мала на увазі!
st.fergi пише:
шлях до серця мужчини лежить через його шлунок чи шлях до холодильника жінки лежить через її серце?

Мені здається, що чоловіки так і не зробили висновків з помилок Адама.

Khrystik пише:
Кожна нормальна, поважаюча себе жінка, буде вміти поєднувати і готування їжі

Я себе поважаю, але коли в мене після роботи є вибір між приготуванням борщу чи час з дітьми - зрозуміло, що борщу в нашому домі не було вже 4 роки (від появи першої дитини Суп - консерви, вареники - морожені. І чоловік не скаржиться, бо схуд і більше високим тиском не хворіє.

додано через 8 хвилин 48 секунд:

VIA пише:
Якщо чоловік приходить з роботи, а вечеря не приготована, зате дружина вся в новій білизні, намальована, прибрана, то нормально.

А якщо з роботи приходить вона? Якщо він намальований, то в якій шафі ховається вона? Могла б вже і обід приготувати, раз прийшла
ViVi пише:
Мені здається, що чоловіки так і не зробили висновків з помилок Адама.

Це в смислі поменьше слухати жінку і не їсти те шо вона дає?
І це також
Але головним чином не керуватися шлунком.
Якщо чоловік керується шлунком то його легше легшого можна буде переконати в чомусь поставивши перед ним тарілку з їдою, або заговорити зуби, або надурити
Дурні стереотипи.... якшо любить значить любить! А якшо чоловіка можна "купити" за смачну вечерю, то він не чоловік, а собака!

І ще... Питання того хто повинен готувати не з тих, які маюь вирішуватись в першу чергу в подружжя...
Як обоє працюють і повертаються додому приблизно в один і той же час то чому б і не приготувати щось разом? Совмістити корисне з приємним... Це буде і швидше... і час разом проведуть... і ніхто ні на кого не буде в обіді... і навчаться працювати разом. От...

Якщо хтось приходить швидше то чому б і не зробити тому, хто більше працює приємно? Або якщо хтось дуже втомився?
А взагалі можуть ще і чергуватись...

То взагалі, як я вважаю не питання життя і смерті...

Ну на кінець як обоє такі втомлені хай підуть в якийсь ресторанчик...

Так само притримуюсь думки що чоловіки краще готують... але беруться за це вкрай рідко...
Угу, то як в тій рекламі: "після 15 дзвінка він зрозумів що не такий і голодний а після 19 дзвінка запросив дружину в ресторан"
Шось я відстала від життя.... Ше тої реклами не бачила...
То напевно сценарій для майбутньої реклами київстара
А я не вмію готувати, і не маю такого бажання! От коли в мене буде чоловік(якщо він буде), то ми будемо їздити по ресторанчиках, їсти китайську їжу, курити кальян, пити мартіні, тусуватись на різних вечірках, одним словом, розважатись і насолоджуватись присутністю один одного.
А мені наприклад більш подобається така історія: сидиш з чоловіком в себе вдома на кухні... і хаваєш делікатеси, які сама приготувала... ну шо ж може бути краще.... та й по ресторанах шодня їздити нецікаво....
Альонка пише:
та й по ресторанах шодня їздити нецікаво....

А нашо їздити ? як можна харч і на дім до себе замовити!
EMMIE пише:
А я не вмію готувати, і не маю такого бажання! От коли в мене буде чоловік(якщо він буде), то ми будемо їздити по ресторанчиках, їсти китайську їжу, курити кальян, пити мартіні, тусуватись на різних вечірках, одним словом, розважатись і насолоджуватись присутністю один одного.

в 19 років і не вміти то треба задуматися, бо сама помреш з голоду бо все життя тобі мама не готуватиме. Я розумію шо немає бажання але НЕ ВМІТИ то капєц. То є раз. А по-друге ти обговори свої куріння кальяну, їзди по ресторанах спочатку з чоловіком бо в нього можуть бути інші уподобання. Або шукай такого як ти сама. І будьте супер багаті шоб можна було собі дозволити їсти у ресторанах і пити мартіні коли того заманеться.
Така наївна.
Ну з голоду я точно не помру, якщо біда заставить то вже щось там зготую собі поїсти, або піду в магазин і куплю. Якщо в мене з моїм чоловіком буде різноголосся щодо проведення вільного часу, то ми будемо поєднувати його і мої, так щоб нам було добре. А якщо він не буде багатий, то нічого страшного, адже це не найголовніше, я сама буду возити його по ресторанчиках.... і т. д
EMMIE пише:
я сама буду возити його по ресторанчиках....

Ти що дочка міліонера? Ми ніби і однолітки ну ти таки добре наївна. Невже ти думаєш, що все в житі аж так просто? Тебе потім нерви братимуть "А чого за все я маю платити?", а в твого чоловіка, якщо він звісно не буде альфонсом, буде принижуватися гідність, що він живе за рахунок своєї жінки. І ще, повір ти довго не витримаєш з людиною в якої погляди відрізнятимуться від твоїх
st.fergi пише:
шукай такого як ти сама

це найкраща порада! Бо довго терпіти гарне личко і водночас повністю протилежну тобі особистість ніхто не захоче. А готувати навіть дуже весело, бо тоді можна розслабитися, а якщо шей смачно вийде то сидіти довольною, коли хтось тебе похвалить І все ж таки то є перший крок до серця чоловіка, всі вони люблять смачно поїсти І ТО ДОМА а не по ресторанах. Краще навчися готувати.....
Ну це ваші думки і погляди на життя, мої ж зовсім інші, тому порад не потребую.