Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Бібліотеки

Автор Повідомлення
Бібліотеки
Я думаю що це тема які порібно присв"ятити певну увагу, я бачив нашу районну бібліотеку. Мені не сподобалосьставлення до нашої книжки, люди які там працюють це самовіддан люди вони працюють на зарплату 400 грн і думають як вижити, ставлення влади до нашої літератури є жахливим я не побоюся так сказати. Я дивлюся на Росію як там ставляться до своєї літератури і не можу повірити де ділися ті предвиборчі обіцянки наши обранців? Які так перед виборами любили нашу культуру? Я думаю пора нагадати їм їхні обіцянки!!!
P.S. Я тут мовчу про сільські бібліотеки, там взагалі напевно жах!!!!
Подумати тiльки...
\"куди дивиться влада!?\"

Posted from a Nokia mobile phone
Обісцянки.
Олег пише:
передвиборчі обіцянки

Отуто і наведи Олег ті обіцянки. Напевне, що були такі в газетах, афішках передвиборчих, правда ж? В тій самій бібліотеці мали б бути
Тоді буде від чого відштовхнутися, а то я думаю, зараз мало хто пригадує, що хто і кому обіцяв.
Не наведе. Про бібліотеки перед виборами мови не вроді не було . Невигідно зараз займатись бібліотеками, та й нема кому. Вся надія на зацікавлених ентузіастів.
Шо? перед виборами навіть книжки подарили бібліотеці!!!!!!
Alexis пише:
Про бібліотеки перед виборами мови не вроді не було
Ну от і досить. Наступні подарунки будуть перед наступними виборами. А подарувати і обіцяти - різні речі. Олег, не будь наївним
Не так давно був у нашій бібліотеці - там робили ремонт... самі працівники бібліотеки! А який там холод був взимку - навіть не питайте!
Культурний вакуум.
Кажуть древні свитки та папіруси гарно зберігаються в холоді та вакуумі.
Лишається ще повітря викачати з бібліотеки.