Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Клуб шанувальників Київстар

Автор Повідомлення
Клуб шанувальників Київстар
Відкрив цю тему щоб люди могли поділитися своїми негативними чи позитивними враженнями про Київстар. Київтар, це перш за все якість спілкування, ото ж пишіть тут все стосовно Київстра

додано через 2 дня 15 годин 23 хвилини 50 секунд:

ало, де Ви шанувальники Київстара? Чи всі перейшли на Лайф

додано через 10 днів 15 годин 1 хвилину 3 секунди:

ало, Київтарівці, Ви де, підтримайте мене ми ж всі за якісний зв язок

додано через 1 хвилину 16 секунд:

не можу без помилок
Ну ладно.... всі мовчать - я почну говорити. В мене Київстар десь приблизно 21 місяць. Прикольний оператор. Правда хотілося б шоб смски були як всюди - ну приблизно 25-27 коп. А так - класно взагалі. Був час, коли я по тарифному плану Плюс получала 10грн. бонусних в місяць, плюс мобільний вік і таке всяке. Були конєшно мислі на Джус перейти, але то тільки тому, що номер мій забагато лишніх людей мали.... але то перейшло.
всюди є свої ньюанси, а мене контракт, майже влаштовує, але...
Народ про шо ви говорите, в Україні ше нема прикольних операторів, ну хіба стільниковий звязок (DCC)
Morientes, та тихенько нехай собі люди поговорять)))
А мені байдуже. Всьо воно однакове. Як купив одну карточку, так вже пару років вона в мене одна. Головне, щоб було чим платити. Бо такво носити при собі повний гаманець карточок і весь час перетикати їх, то якось "неприродньо"

В мене КиївСтар. Задоволений!
Morientes пише:
Народ про шо ви говорите, в Україні ше нема прикольних операторів

в Україні одні з найдишевших цін в європі на послуги мобільного звязку.
Я вже 3й рік маю КС - і в мене все в шоколаді
досить часто дзвоню за кордон послугою СтарСвіт, дорогувато
Я включив той акційний СтарСвіт. Воно ніц за то в мене не взяло. Акція діє на небізнес час до кінця липня. Потім, наскільки я зрозумів, тарифи подешевшають взагалі. А в чому прикол теперішньої акції? Хто підключив, тому дешевше. Хто провтикав, той пролітає. А яка від цього користь КиївСтару? Що, тарифи впадуть не всі одразу???
AVB пише:
А яка від цього користь КиївСтару? Що, тарифи впадуть не всі одразу???
якась є , але ми цьго не розумієм