Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Напої, без яких я не проживу

Автор Повідомлення
Напої, без яких я не проживу
Людина на 70% складається з води. Як відомо, без їжі ми можемо прожити до 40 днів, без води - в 10 разів менше (а в пустелі рахунок взагалі піде на години). Вже легка нестача води в організмі виявляється в загальмованості, порушенні кровообігу, зниженні уваги. Та варто випити всього лише одну шклянку води, і стан миттєво приходить в норму.
Пишемо про те, чим ми втамовуємо спрагу - чаї, кави, води, коктейлі...
ps: Алкоголь буде рахуватися офтопом
обожнюю всякого роду коктейлі:молочні, фруктові але обов"язково щоб всі були холодними, сік апельсиновий і всі соки без м"якоті буду пити із задоволенням, чай із жасмину-№1))
а ще пам"ятаю як в юності працювала на дачі а потім доривалася до води з криниці, то ця вода була такаааа солодка що слів нема просто, чудо - водою стає проста вода, коли людина напрацювалася і хоче пити))
ЧАЙ! Це реально щоденний напій! Як би без нього жив - не знаю... А от каву не люблю і п"ю дуже рідко. Ше люблю молочний коктейль. І мінералку - Джерельну але щоб з неї трохи газ вийшов. І просто воду з-під крана
Пийте чай!!!!
Подобаються мені різноманітні східні чаї. Востаннє спробував "Списи ку Дін", щось надзвиЧАЙне . По три-чотири листочки, скручених в паличку, справжня гіркота китайського чаю, не те що посічена тирса, а про зелений чай в пакетиках взагалі мовчу.
До речі, сприяє омолодженню організму, та схудненню

st.fergi пише:
в юності

Молодіж, загальноприйнято - юнаки та дівчата, віком до 30років.
Так що нам ще далеко до сивих пасм))))
Я любітель кави заварної, бажано без кислинки, також люблю чаї.
Разпарядак дня.
Зранку п'ю чай чорний, міцний, якщо не виспався - доводиться приміняти нагальні міри - кава заварна

В обід - той ж чай. Можливі варіанти - прохолоджувальні напої типу мінеральних водичок. Хоча крім соковинки та біоли більш ні на які дивитись не можу.

Вечером - зелений чай, причому в великих кількостях. Його модно пити з мінімальним вмістом цукру, або ж зовсім без нього. Тоді час настає і для читання преси, якщо настрій є до такого...
Однозначно ЧАЙок!
Ну i мушу написати таки ПИВО! Але ж я не винуватий що воно з алкоголем...
Ну а спрагу вгамовую сочками вiд \"Садочок\" та \"Бiола\" в зручних пластиових пляшках. НЕрозумiю людей якi купляють \"колу\" тощо, цiна одна, а в сочках користi бiше.

Posted from a Nokia mobile phone
Чай! Без нього в мене ранок не починається!
Коктейлі. Апельсиновий сік. Капучіно(і так шоб з пінкою). Мінеральна вода
ще люблю чай з чайної рожі))) а ще люблю компоти всякі, а особливо вишневий))
А я люблю каву... Причому таку міцну, без молока і цукру... Але деколи хочеться солодкого то тоді можна.... Але краще туда замість молока кинути трошки морозива... Ням-ням...
І чай люблю. Але не зелений, а чорний... І каркаде люблю...
Води п"ю дуже багато... Переважно з-під крана, але я деколи її набираю в бутилки вона трошки постоїть і тоді я її п"ю.... Без всяких лишніх присмаків виходить.
Соки люблю, але не дуже солодкі... Персикового, наприклад, не люблю... Люблю пити сік Сандора вишневий, чи сицилійський апельсин...
Мінералку тоже люблю. Джерельну... бо в решти смак такий... ну загалом не такий....
Кефірчик люблю...
без молока, кави, чаю, соку, і багато іншого
ВОДА! Саме краще смакує із золочівських джерел. Карпатська Джерельна - промисловий варіянт - просто клас (з газом і без). От де побував у світі, які води не перепробував, а наша золочівська таки сама смачна. Нехай навіть з під крану. Доречі, на Ентузах вода в крані набагато чистіша, ніж в центрі, наприклад. З чим пов'язано, не знаю, можливо поки дійде від станції на горі над Комс. озером, то вже весь бруд осідає на стінках водогону .

Чай - чорний, зелений, фруктовий, ..... з цукром і без.

Кава рідше. Але обов'язково заварна і краще самому помолоти зерна. Ніде досі не можу знайти справжнього смаку . Шкода, що запас з-закордону зробив дуже маленький, ОТО БУЛА КАВА!!!! З морозимом дійсно смакота!

Можна і решту напоїв вживаних перераховувати, але де серед них знайти ту межу найпершої життєвої необхідності? Зрештою, можна прожити взагалі без краплі в роті - живитись через крапанку. Але то крайній збочений варіянт - нікому не побажаю.
для мене моршинська сама найкраща з мінеральних вод.
Моршинська - супер. А Трускавецька хіба гірша? Звичайно, переважна більшість тих джерел зі специфічним смаком, декотрі взагалі не для пиття, а просто для полоскання горла (чи чого там). Але є одне таки джерело, яке дуже мені сподобалось. Як підніматись від бювету (нижнього) догори до санаторіїв, то десь по середині тих сходів є водичка з досить ніжним солодкуватим смаком. Забув як називається джерело, але назване воно в честь якоїсь дівчини, наскільки я памнєтаю .
юзя чи навтуся?
О! Точно, Юзя називається. То було давненько, і мені шось так здається, шо ту воду не всім можна пити...
Люблю сік виноградно-яблучний.... правда доводиться купувати, а от яблучний того літа майже сама робила - смакота одна.... Каву люблю, але з молоком і солодку (можете казати, що я збоченка, але таку якраз і люблю ), ще молоко колись дуууже любила... А про воду - то п"ю Карпатську Джерельну, Моршинську і звичайну з крана - в мене вона добра

додано через 1 хвилину 38 секунд:

Ой.... забула написати - чайок люблю зелений з жасмином - без жасмину не дуже.....
Молоко.
От поки про молоко не написали, сам не згадав собі
Маю в холодильнику завжди пакет чи два "молока від 100 коров", ну, заводського. А домашнього не виношу. Воно має загадковий запах.
Кот да Винчи пише:
Воно має загадковий запах

Загадковий.. то точно... колись в бабусі в селі завжди пила домашнє, а потім.... потім корови не стало і перейшла на заводське, або як я кажу "магазинне" - давно вже звикла до нього і так само в холодильнику воно не переводиться
я молоко люблю тільки холодним пити, кефір теж люблю пити холодним, оооо, згадала! люблю ряжанку дуже))
Я люблю заварну каву. П'ю зелений чай. Теж обожнюю ряжанку, кефір, йогурти питні. Десь прочитала, що дорослим не рекомендується пити молоко, бо у них немає якогось ферменту, що розщеплює молоко, і тому воно добре не травитьться, утворюється слиз в шлунку. Порівнювали харчування тварин і людини. Що тварини довго не харчуються молоком на відміну від людини.
Я що тут одна така, що не люблю молока???
вода
КАВА заварна, бажано типу "еспрессо", після кави мін. вода, бажано моршинська слабогазована, чай з льодом і лимоном
Khrystik пише:
Я що тут одна така, що не люблю молока???

Ужіс! Терпіти яго не можу!!!
tymofiy, тебе що пучить від молочка?
massacra пише:
тебе що пучить від молочка?

Щось мені підказує, що за цими словами ховається цікава історія... Ну-ну... розповідайте, ми всі уважно слухаєм!
Khrystik пише:
Щось мені підказує, що за цими словами ховається цікава історія... Ну-ну... розповідайте, ми всі уважно слухаєм!

Та ніяких таємниць. Порсто в декотрих людських організмів (я належу до їх числа) не виробляється фермент, що розщепляє лактозу (то специфічний молочний сахарид), тому молоко їм лише шкодить (в т. ч. викликає огиду ).
А на рахунок цього
massacra пише:
тебе що пучить від молочка?
, то певно, в кого що болить... , але це вже трошка інша історія. Правда, массакро?
Мертві душі.
tymofiy пише:
в декотрих людських організмів (я належу до їх числа)

Поки в вашому тілі жевріє душа, не порівнюйте себе з організмами, навіть з людськими.(С)
хз.... напевно, що це півандер... без нього було б важко....
Кот да Винчи пише:
не порівнюйте себе з організмами, навіть з людськими.

не котам нас судити

додано через 2 хвилини 15 секунд:

Пийте дітки молочко - туалет недалечко
До речі молоко вдвічі смачніше, якшо в ньому є конопля...
Жарт звичайно!
ПИВО - напій всіх часів і народів!
tymofiy пише:
то певно, в кого що болить...

В мене якраз від моня ніц не болить... Я як був в Алушті, то випивав за день 4-5 півлітрових трикутних пакетів моня. А базарне мене не пре - воно якесь не таке...
А на рахунок пива, то є на то окрема тема...
А я люблю чай, і воду - просто обожнюю. Особливо МОРШИНСЬКУ!!!!!!
Пиво, пиво і ще раз ПИВО... а без решти можна якось прожити ... ну хіба ще деколи вода
На днях дивився фільм про структуру води. Досить цікавий фільм. В ньому йдеться про те, як змінюється структура води в залежності від того, який шлях вона пройшла, в якому інформаційному полі вона побувала. З водою проводили такий експеремен - Воду різко заморожували під час певної музики, чи розмови і дивились на її кристалічну будову, найкращий результат був, коли до води казали вдячні слова, тоді в неї були гарні симетричні кристали.
Тому мій вибір - чиста джерельна вода, яка ще небула в водогінних трубах, і не проходила очистки.
Ну і де ту "чисту джерельну воду" брати?
Де бачиш там і пий )
astrolik
а що ж ти п"єш окрім чистої джерельної води? чи може, ти живеш біля неї?))
astrolik пише:
Де бачиш там і пий )

astrolik, але ти вумний, як 100 грам горошку...
Обожнюю Мартіні, енергетичні напитки(типу BURN i RED BULL ). Ну, а з простих, то кампот з сушки і холодний чай з меліси (з льодом).
Моє молоко!!! Казав мені знайомий - не запасай їжу, буде ще.
скисло мені молоко. В холодильнику!!! А я так хотів холодненького солодкого молочка.
Довелось пити гарячий чай - в спеку і в холод він дуже помічний. Цього разу це був "Greenfield - golden ceylon". Нічого такий.
Кажеш молоко скисло... кажеш в холодильнику.... В мене воно чогось скисає ше в магазині в холодильнику А вам слабо?
а зато тоді не прийшлося кефір купляти
Тіко свіжі коровопродукти.
Оксанка, скілько раз тобі казав - "не купляй в перекупщиків!!!"
от тепрер я точно не буду пити Кока-коли

11 фактов о Кока-Кола

1. Активный ингредиент Колы - фосфорная кислота. Ее рН равен 2.8. За 4 дня она может растворить ваши ногти.

2. Для перевозки концентрата Колы грузовик должен быть оборудован специальными поддонами, предназначенными для высококоррозионных материалов.

3. Дистрибьюторы Колы уже 20 лет используют ее для очистки моторов своих грузовиков.

4. Во многих штатах (в США) дорожная полиция всегда имеет в патрульной машине 2 галлона Колы, чтобы смывать кровь с шоссе после аварии.

5. Положите в тарелку с Колой стейк - и через 2 дня вы его там не найдете.

6. Чтобы почистить туалет, вылейте банку Колы в раковину и... не смывайте в течение часа.

7. Лимонная кислота в Коле удалит пятна с фаянса.

8. Чтобы удалить ржавые пятна с хромированного бампера машины, потрите бампер смятым листом алюминиевой фольги, смоченным в Коле.

9. Чтобы удалить коррозию с батарей в автомобиле, полейте батареи банкой Колы, и коррозия исчезнет.

10. Чтобы раскрутить заржавевший болт, смочите тряпку Колой и обмотайте ею болт на несколько минут.

11. Чтобы очистить одежду от загрязнения, вылейте банку Колы на груду грязной одежды, добавьте стиральный порошок и постирайте в машине как обычно. Кола поможет избавиться от пятен. Она также очистит стекла в автомобиле от дорожной пыли.
Альонка пише:
Положите в тарелку с Колой стейк - и через 2 дня вы его там не найдете.

Альонка пише:
Чтобы удалить коррозию с батарей в автомобиле, полейте батареи банкой Колы, и коррозия исчезнет.

Альонка пише:
Чтобы очистить одежду от загрязнения, вылейте банку Колы на груду грязной одежды, добавьте стиральный порошок и постирайте в машине как обычно. Кола поможет избавиться от пятен. Она также очистит стекла в автомобиле от дорожной пыли

Я дивилася ше давніше передачу по діскавері"РАЗРУШИТЕЛІ ЛЄГЄНД" , так там пацани тим і займаються шо підтверджують або руйнують якісь міфи з життя людей на практиці. Була темка і про колу. Вишескопійоване було пропрактиковано і стейк був на своєму місці, короззія була не знищена і її тре було чистити спец. засобами , плями не виводилися і одяг перепирали в порошках як положено.... от... ніготь ше ставили в колу і йому нічого не було так само як і зубу(навіть не почорнів!). Кола певно шо має хімію, я не спорю, але вона вже не така АЖ страшна як про неї розказують. Наша БІОЛА я думаю нічим не ліпша за колу
Пейте дети МОЛОКО -будете здоровы!