Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Напої, без яких я не проживу

Автор Повідомлення
Кава з вершками тоже смачна штука

писи. Шось мені так захотілося ту картинку ше сюда в ліпити
Та фотка більше б пасувала в блозі Саніто.
Захоче Саніто-вліплю. То залежить хто на шо дивиться
Не проживу без ВОДИ, без всього іншого легко можу обійтись.
Літом рятуюсь Біолами, молоком з холодильника (ану ж всі любителі молока відкликніться!), та як не дивно, гарячим чаєм. Допомагає.
Ostannim 4asom ho4etsja ho4ab prostoji negazovanoji vody4ky.
A pro kolu - zi svogo dosvidu - znaju to, sho vona superovo vid4ysh4aje sriblo. Des ja to vge pysala... Kydajesh v shkljanku z koloju na ni4 prykrasy z naljotom, zranku tiko legenko protyrajesh gan4iro4koju - i vualja, jak shojno z magazynu.
сьогодні за день на базарі випила півпляшки мінералки... нашої.... "джерельної"..... решту випила Оксана
так за день півпляшки то малечко))))
кажуть випивати пляшку( тіпа взагалі чим більше п"єш тим краще))))
так то я на базарі півпляшки... а вдома за день можу і цілу... і більше....
Фу... терпіти не можу коли всякі, фанти, спрайти... Біолу тоже не люблю...

Кот да Винчи пише:
(ану ж всі любителі молока відкликніться!)

Відкликаюсь! Тільки терпіти не можу магазинне молоко. От подружка моя велика любительниця такого молока і обов"язково суперпастеризованого... Я раз попробувала так чуть не вирвала... воно навіть на молоко не схоже... Люблю домашнє, свіже, холодне і солодке молочко яке мені постачає бабуля... Кефірчик ше люблю...
Оу... А кип"ячене молоко це тоже бридота! Мене від одного запаху тошнить...

І якшо ви любителі виключно магазинного "молока" то кажіть зразу шо хімію любите а не молоко. А запах справжній!!! Природній запах. Такий, яким він і має бути! Бо молоко не начаклуєш і з потічка не набереш. На то є свійські тварини і мені часом смішно з людей які бридяться пити молоко домашнє... абсурдно то...
Магазинне молоко не молоко, так само як пюре від мівіни, отой порошочок, не пюре!!!
Вживаймо натуральне народ, бо ми того варті!!!
Кот да Винчи пише:
(ану ж всі любителі молока відкликніться!)

Я відкликаюсь!!! Я його таааак люблю, особливо холодне, не кип'ячене. А пити не можу
В дитинстві терпіти не міг молока, але щоразу приїжджаючи до Золочева мусив кожного дня пити цей нестерпний напій, бо як казала бабуся, "то є внучку твоє здоров'я". Кожний ковток молока я заїдав мало не половиною шоколадної плитки, щоб не відчувати цього присмаку. Не знаю, що змінилося в організмі, але зараз я не уявляю ранок або вечір без горнятка холодного молока. Єдине, що подобається лише магазинне молоко і лише "Веселий молочник". Ще полюбляю різні енергетичні напої - однак далекий від думки, що це корисно.
Я також в дитинстві пив тепле молоко, не кипячене.
чогось тепер не люблю молоко.... люблю сік... ананасовий... навіть дуже
для похудання суперовий)))
люкс.... але він мені і без того смакує... ше люблю томатний, підсолений, домашній - то вопше бомба!!!
Повністю підтримую Альонку: не люблю молокаі дуже люблю ананасовий сік! А ще мені до вподоби чаї. Дехто п'є каву для того, шоб не хотілось спати, а на мене кава діє як снодійне.
в мене то саме.... а ше та кава, яку мені сусідка готувала.... пів чайної ложки кави.... півгорнятка води, і півгорнятка молока.... короче я ту каву пила тільки з ввічливості...
І на мене кава діє як снодійне... але я її люблю...
півтора чайної ложечки кави, води багато...

Подружка часом знущається як до когось зайдем... Каже: " Їй насипайте пів чашки кави а решта заливайте водою, то в її стилі..."
Альонка пише:
люблю сік... ананасовий... навіть дуже

І я його люблю, а ще манговий, апельсиновий (традиційний, червоний і сіцілійський), грейфрутовий, мандариновий, ух, смакота...
Ананасовий сік - і мій улюблений)) а ще не можу прожити без кави, мабуть це вже справжня залежність)) а от дії вона на мене не має ніякої... можу пити хоть літрами)) говорили тут про молоко - фу, ненавиджу його... памятаю, в дитинстві, коли їздила до бабці, вічно мене ним поїли, от тепер спротивила його собі на все життя
А яка гидота козяче молоко.... ФУ-У-У-У!!!!
Le$y@ пише:
а ще не можу прожити без кави, мабуть це вже справжня залежність)) а от дії вона на мене не має ніякої... можу пити хоть літрами))

от тепер зрозуміло, звідки в тебе
Le$y@ пише:
є здібність непогано обходитися без сну))
а я шось раніше ніколи не повязувала ці 2 факти, тепер все стає на свої місця
дуже люблю крім ананасового(про шо я вже писала) виноградний сік, люблю напої типу "три в одному".... каву не дуже люблю, більше чай подобається.
Альонка пише:
більше чай подобається

Мені також дуже чай подобається, Ахмад з бергамотом або Ґрінфілд, все інше якось не смакує, хоча іноді можна натрапити на дуже хороший ЦАЙ.
те шо рідко можна шось нормальне купити - чиста правда... ну ніяк не можу підібрати те, шо буде дійсно смакувати....
ше до речі мені подобається чайок з м"ятою. освіжає прикольно.
Le$y@ пише:
Ананасовий сік - і мій улюблений))

І мій))) Я його просто ОБОЖНЮЮ, не люблю грейпфрутовий (і взагалі червоні соки) - ну ніяк вони виглядають на моїх білих бриджах...
Муся пише:
ну ніяк вони виглядають на моїх білих бриджах...

Муся пише:

а ти сьорбай через трубочку, шоб по бороді і по штанях не розливати

додано через 24 секунди:

Нііі. так не цікаво)))))
І я то кажу, треба ж всі соки перевірити як вони виглядають на білих бріджах
Ну аякже)))
а фест, а крім штанів, іншого застосування сокам і взагалі напоям немає?
Можна ще пити... Ну але хто зараз напої п"є)))
vaymut пише:
а ти сьорбай через трубочку,

та то вже потім вони опиняються на бриджах....
Ні-ні)))
massacra пише:
на бриджах

на чужих
Хіба що)))
Муся пише:

ага, це факт, бачила на власні очі... і то ше дивно шо з моїм щастям той сік не опинився на моїх білих штанах
Жааааль)))
яка ти добра, однако
Та розумієш... Аж самій дивно... як можна бути такою доброю до всіх....
... просто злості на всіх не хватає
Угу, я б зараз випила того соку кислого...))))

Хочу того моня.... Коли був в 94 році в Алушті, то поглинав юго мегатоннами...
Хочу того кефірчику, в бутилках з широким горлишком, який я ходила все купляти з татом до магазину напроти міліції... був там такий... зараз магазин і гуртовня...
Ох як я його любила...
певно шо без води ніхто не проживе, бо з води роблять майже всі напої
wap87 пише:
бо з води роблять майже всі напої

І молоко(магазинне)тоже
lenhen пише:
І молоко(магазинне)тоже Laughing
це точно, та все з води, щей скоро нас тою водою накриє