Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Незалежне тестування

Автор Повідомлення
Незалежне тестування
Чи справді воно (тестування) таке незалежне, як про нього говорять?
Що воно дає випускникам? Чи будуть при вступі у ВУЗ зважати на результати цього тестування?
Розказую всьо шо знаю. Казали викладачі, шо тільки результати з мови будуть враховувати при вступі, тобто укр. мову вже не треба буде здавати, коли будемо поступати. Але якшо когось не влаштує оцінка за тестування, то його можна перездати звичайним екзаменом в школі. Але тоді при вступі треба буде здавати екзамен. А ше мені знайомі казали з одинадцятого класу, шо воно зовсім не було важким і страшним і шо можна було списувати.
vaymut пише:
Чи справді воно (тестування) таке незалежне, як про нього говорять?

Брешуть люди.
vaymut пише:
Що воно дає випускникам? Чи будуть при вступі у ВУЗ зважати на результати цього тестування?

В залежності від ВУЗу, у який поступати. В Франка треба здавати результати тих тестів, якщо вони написані по тих предметах, які там треба було здавати при вступі, у інші - по бажанню: хочеш здаєш сертифікат з результатом тестування, а ні - пишеш вступні іспити так, як і було до того.

додано через 6 хвилин 35 секунд:

Альонка пише:
Але якшо когось не влаштує оцінка за тестування, то його можна перездати звичайним екзаменом в школі.

Це так цього року, а з наступного на скільки я знаю вже перездавати можна буде хіба на наступний рік і треба буде ще й за ті всі бланки платити.
Альонка пише:
шо воно зовсім не було важким і страшним і шо можна було списувати

Не важке, якщо хочаби трошки готуватись до нього, а можна списати чи ні - то вже залежить до якого інструктора попадеш.
Перездавати тестування екзаменом можна буде і наступного року. Такшо я не переживаю.
Тестування, блін...
Перечитала завдання (мова - ше півбіди, а література!!!) - в шоці була. 100%, діти тих, хто цей проект придумав і протягнув, не будуть ні тестування здавати, ні в Франка вчитися!
Нарешті я отримала результати свого тестування! Тепер буду здавати на 2 екзамени менше! Ура!!!
Khrystik ура!))
Альонка пише:
Казали викладачі, шо тільки результати з мови будуть враховувати при вступі, тобто укр. мову вже не треба буде здавати,

Ва... чого його не було в 1997, я тоді якраз комплексний у Франка завалив і не поступив...
Не такий страшний вовк , як про нього говорять.

Я з другом помінялися паспортами і ... мене впізнали по його фото.
А він пройшов , не показавши паспорта . Його пам'ятали ще з української мови.