Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Табу. Для мене в відносинах це - неприйнятно!

Автор Повідомлення
Табу. Для мене в відносинах це - неприйнятно!
В відносинах між чоловіком та жінкою завжди є певні тріння, переростаючі в сварки, а часом в спробу пристосування один до одного.
Що краще - вперто стояти на своєму, чи заради збереження хороших відносин постійно йти на поступки?
Чи є для вас такі речі в відносинах, на які ви б не змогли піти?
Ну звичайно ж якось треба пристосовуватись один до одного. Де-коли настояти на своєму, але де-коли таки мудріше змовчати-все залежить від ситуації
Але, саме постійно йти на поступки теж не варто. І справа це не вдячна, тому, що не приємний осад в душі таки залишається. А "капля за каплею" як назбирається, а потім, одного прекрасного дня це все ви-ильється... Коротше кажучи, добре з цього нікому не буде.
Просто треба багато спілкуватися з партнером(не сваритись, не кричати), спокійно обговорити проблему, тоді і з'явиться правильне рішення, яке задовільнить обох

додано через 6 хвилин 18 секунд:

Для мене в відносинах взагалі не прийнятне, коли один з партнерів "піднімає руку" на іншого. Мені здається, що тут і говорити нема про що і ніякі компроміси вже не поможуть.
саме основне для мене щоб не було бійок, щоб з хати ніхто не ішов кудись(в пориві злості), і щоб батьків і прочих лєвих людей не посвячували в свої проблеми.
lenhen пише:
саме постійно йти на поступки теж не варто

так поступала одна моя знайома, то її чоловік привик за 7 років що вона перша все зробить і ніяких попиток для примирення він не шукає, а вона в чеканні просто ламається і сама перша іде миритися, бо не любить довгих сварок.
компроміси треба старатися шукати весь час, крім того випадку про який сказала lenhen
Не знаю, я неодружений, тому досвідом поділитись не можу. Звичайно, треба пристосовуватись до звичок один одного, але є такі ситуації, коли треба проявити принциповість.
Увесь наш світ тримається на певній грані компромісів. Троха туда, троха сюда... так воно і йде.

Якщо людина свідомо йде на сумісне життя з іншою, то вона повинна переосмислити свої табу в новому спільному контексті, чи будуть вони прийнятними для обох. Чим більше в них спільних табу, тим більше в них спільного.
Саме головне щоб в хаті не поло тих "порадників " (А ТИ ЙОМУ ТАК СКАЖИ), тобто щоб батьки не втручались в наше життяі і тоді все буде добре.
я як бачу, що дружина не права, то прошу у неї пробачення
massimo пише:
я як бачу, що дружина не права, то прошу у неї пробачення

жінка то дуже цікава "штука", є така поговорка "послухай жінку і зроби все наоборот", деколи вона справджується.
Олег пише:
деколи вона справджується
раз тільки деколи значить таки правда
Кот да Винчи пише:
Що краще - вперто стояти на своєму, чи заради збереження хороших відносин постійно йти на поступки?

Я вважаю, що завжди можна домовитись, можна про будь-що поговорити. Ніколи не треба збирати якісь образи, а тут же, по гарячих слідах зі всім розібратись.