Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Насильство батьків над дітьми

Автор Повідомлення
MUBa пише:
Так Змій в казці, а бабай - в духовці.

мамма мія
MUBa, я в 19 років теж думала, що виховувати дітей буду без биття по дупі, коли заміж вийшла і вагітною ходила- читала розумні журнали, як спеціалісти радять виховувати дітей, а коли народила то зрозуміла що до одного місця ті журнали, і що треба виховувати дитину індивідуально, я мама- і я відчуваю, коли треба приласкати а коли наказати.
І я не поясню маленькому що є бабай і він живе в духовці(чи неважливо де) і що він прийде і вкраде його( то ти так собі роздумуєш?), бо мій син ніколи його не бачив і не побачить, зате, бачить гнів мій наяву.
Коли мала дитина - то сами словами тут не обійдешся, коли дорослішає то биття по дупі змінюється на словесне, так як дитина може роздумувати над вчиненою шкодою.
а в Біблії, особливо в Старому Завіті, багато що стоїь, що вже на сьогоднішній день давно не застосовується на практиці, морально застаріло, теж око за око
ajrina ти все пам"ятаєш що було з тобою в 2 роки
ajrina пише:
як поступали батьки з нами
дитина дитині велика різниця, хтось боїться бабая, хтось не боїться змія горинича, хтось боїться

додано через 1 хвилину 37 секунд:

ajrina цитату з Біблії то я спеціально для МУБи написав.
А про Біблію в іншій темі.
з 2 - нє, але зате з 3-4, і як дідові нащеплену грушку зламала, і курчат здусила до смерті, коли помагала їх складати в кошик.
напевно дитину дівчинку я би навіть по дупі не вдарив
Люди, ну я ж попрощалася. А ви знов..
massimo пише:
то я спеціально для МУБи написав.

Ну, раз для МУБи...
massimo пише:
"хто стримує різку свою, той ненавидить сина свого, хто ж кохає його, той шукає для нього картання"

Круто, тобто максимум не обмежений? Я собі уявляю... Массімо, не перевіряй на практиці, бо біди наробиш.

додано через 4 хвилини 44 секунди:

Ясно, шо це все дуже складні речі. Кожен приклад - особливий і не повторний. Але мене от ше лякає така річ.
Якшо дитину бити змалку, то чи не звикне вона до цього згодом і не буде реагувати на інші попередження? І шо тоді?
MUBa пише:
Ясно, шо це все дуже складні речі. Кожен приклад - особливий і не повторний

амінь.
MUBa пише:
Якшо дитину бити змалку
просто так, бити за ніщо,"тисячу" раз вдень то може і звикне.
MUBa пише:
А ви знов..

це ж не означає, що тема закрилася
MUBa в інших темах я писав, що Біблія для мене не авторитетна книжка, а в цій темі писав, що я за легкі тілесні кари, а не побиття дітей.
Я перший вистрілю в батьків які знущаються з дітей.
Цитату з Біблії я навів так як ти людина віруюча християнка, і ти своїми словами перечиш святій книжці.

А люди не реагують на інші попередження не залежно від того чи їх били в дитинстві чи ні.
massimo пише:
ти своїми словами перечиш святій книжці.

Ти розумієш її дослівно, я - ні. От і все.

додано через 50 секунд:

MUBa пише:
це ж не означає, що тема закрилася

Я такого не казала
MUBa ти розумієш її дослівно або ні в тих випадках де тобі вигідно, але то не тільки ти. Може ти ще не дослівно розумієш не вбий?
Я схилю голову перед тобою і всіма християнами, якщо мені хтось покаже цитату з біблії де пишеться, що біблію не потрібно дослівно розуміти
Але то з іншої теми