Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Про що мріють чоловіки і жінки?

Автор Повідомлення
Про що мріють чоловіки і жінки?
Про що мріють чоловіки і жінки? І чим мрії чоловічі відрізняються від жіночих?
незнаю за всіх так як всі відрізняються, то скажу за себе: мрію про мир на землі, щоб одного разу встати зранку і почути по телевізору"шановні глядачі, у нас в державі все спокійно , чудово і стабільно", мрію побувати у всіх столицях країн світу, мрію всиновити або вдочерити дитину, мрію щоб люди стали поголовно всі хорошими, щоб всі були здорові і щасливі. банально але щиро.
Томас Мор і st.fergi
утопія.........
Що за слово з трьох букв, про яке мріє кожна жінка?
Мир.
Кот да Винчи
замість язвити накалякай про що мрієш ти, крім молока , сметанки ...
st.fergi
Виношую концепцію всезагального добра на заміну популярним роздрібненим релігіям.
st.fergi я зара тут вступився в знак чоловічої солідарності за Кота, він пише логічно переважно життя стає не цікавим коли в ньому зникають проблеми, або ми може вже до того привикли? Моя мрія така : щоб в житті не зникали хороші проблеми, я думаю то є гарна мрія.
Хороші проблеми - хиба для того, щоб не розлінуватися, та бути готовим до дійсно великих проблем.
Олег пише:
життя стає не цікавим коли в ньому зникають проблеми, або ми може вже до того привикли? Моя мрія така : щоб в житті не зникали хороші проблеми, я думаю то є гарна мрія.

згідна що можливо в когось життя стає нецікавим коли нема проблем)))
для мене воно цікаве полюбе: чи проблеми є чи їх нема( от у мене завжди якісь є )

додано через 33 секунди:

ага, щоб було добре але щоб за то нічого не було))
Кот да Винчи пише:
Виношую концепцію всезагального добра

Нічого з того не вийде, ти вже далеко не перший. Закінчиться все як завжди - концтаборами і масовими вбивствами
mops
Чьо ти? - то ж тема про мрії. А чим я гірший за інших?
http://jobmarket.com.ua/Image/Test/115609371223666.jpg приблизно так думають наші жінки
Долой....
Олег, давай скро ще "мозг мущіни", бо зара почнеться!!!

ps:Зізнайся, фото було ще до початку теми підготовлене?
Кот да Винчи пише:
бо зара почнеться!!!

з моєї сторони не почнеться))
посміятися сама дуже люблю))
Кот да Винчи шкода мозгів мужчини в мене немає, але на мою думку в нас мрії набагато простіші чим в наших чарівних жінок.
Олег пише:
шкода мозгів мужчини в мене немає

Цікаво знати, а які в тебе є ?
VIA пише:
Цікаво знати, а які в тебе є ?

На даному разі жіночі
Мрії бувають більші і менші. Маленькі - це такі, які можна самостійно і відносно швидко здійснити. Наприклад ровер купити, чи сумку через плече, чи зимою морозива об"їстися. А великі - то вже масштабніші, які стосуються не тільки тебе, а й інших, навіть незнайомих людей. Вони потребують великих зусиль і довгої роботи. Або вони за теперішніх умов майже нездійсненні.
От моя маленька мрія - то ровер собі купити. А про велику - не скажу!
MUBa - та мрія потребує великих зусиль, чи вона нездійсненна?
Вона здійсненна. Але треба дуже старатися і працювати, в основному над собою...
Мрію про доброго чоловіка
Khrystik пише:
Мрію про доброго чоловіка

В якому плані доброго?
Олег пише:
В якому плані доброго?

В суцільному!
Khrystik тобто що для тебе означає "добрий чоловік" ?
А ось я ЩИРО, мрiю про мiльярдiк $€. I як би я його витрачав I кожен раз спiлкуючись на подiбнi теми переконуюсь що я эгоiстичний мЄрзавЄц (хоч i присутнi в цiх мрiях i витрати на дит. будинки i. т. п.)
Нiколи навiть i не мрiяв про мир на всьому мирi. Ну да,i цього хотiлось би...
зато щиро

Posted from a Nokia mobile phone
Ну як що означає? Та щоб каву в ліжко приносив, гроші вмів заробити, пив по великих святах і в міру, не курив (не переношу сигаретного диму), щоб ЛЮБИВ мене і за чужими спідницями не заглядав, щоб агресивним не був, веселим і добрим, і мене щоб розумів, як каже мій дід, "з півобороту". Але це ще не весь список вимог... Таки напевно постарію вдівках...
m@xxximus пише:
мрiю про мiльярдiк $€.
уже мільярдік? в інших темках бачила лімон мамма мія, бажання ростуть як гриби після дощу
Хочу мільйона, нє, мільярда!
Інфляція...
А ти подивись на тих людей, в яких є той мільйон-мільярдик, на голівудських зірок наприклад, що з ними стає? В кращому випадку стають буддистами, в гіршому - бриють голови і лікуються від алкоголізму чи наркоманії. А деякі просто стріляються.
Завсім інша справа, якби ти ці гроші не отримав на халяву, а заробив своєю працею, як Б. Г. наприклад.
Мріємо про роботу
А голлівудським зіркам що, на голову впали ті гроші?
Теж працювали, але акторська діяьність відрізняється від інших. Їх всі знають, обговорюють, їхнє життя - одні емоційні перепади, як на роботі, так і в повсякденні. А від такого роду діяльності можна і покотитися, якщо характер слабкий. Простіше ж собі сидіти за компом, і шось цикати по клавіатурі. Хоча емоційний зрив можна і тут отримати

Нормальні люди мріють про роботу, від якої вони отримуватимуть задоволення в першу чергу. А оплата праці - додатковий стимул.
Офтоп
Кот да Винчи пише:
Їх всі знають, обговорюють,

Б. Г. "обговорюють" значно частіше, при кожному глюку Вінди.
хіба всі люди які мали славу і погано закінчили, мали слабкий характер?
як же вони при такому характері взагалі добилися тої слави?
Khrystik пише:
Таки напевно постарію вдівках...

То точно, зараз знайти таких практично неможливо, а якщо і є то всі вже розібраніВимоги менші став і буде все добре. А то буде як ти кажеш.
та їй тільки 17 літ, які старі дівки? вимоги перегляне і не один раз))
st.fergi пише:
та їй тільки 17 літ, які старі дівки? вимоги перегляне і не один раз)

То чому так переживати? А впринципі так можна допереглядатися!!!!
Та не може увесь час дівчина мріяти про чоловіка. Це ж періодами... А коли минається, тут - ТРАХ-БАХ - як сніг на голову - чоловік з'явився! Всьому свій час.
Khrystik, і я мрію... але не тільки про чоловіка, а про гарну міцну сім"ю, щоб всі любили одне одного і турбувалися один про одного Як на мене, гарна мрія...
Оксанка пише:
щоб всі любили одне одного і турбувалися один про одног

як в романтичному кіно)
Угу.... але ж все повністю реально.... чи ні? може то я ще просто життя толком не бачила і таке собі мрію
Оксанка
я думаю, що твоя мрія цілком реальна і земна, так що в майбутньому може справдитися, я б того хотіла))
Мрію про гарні золоті кульчики
виходить то в мене мрії небесні а в людей мрія от сережки гарні мати))здійсненна мрія))
В мене, в випадку такому-космiчнi
>st.fеrgi

\"лiмон\"-це те, чого не хватае менi для повного щастя...
а мiл\'ярдiк це мрiя
ну а кульчики, це, як на мене, просте бажання, здiйсненне. А ось недосяенi бажання i е мрiею, якi де коли збуваються
i як би був в вас мiл\'ярд, ви би не думали про кульчики i. т. п.
i до речi... i серед неголiвудських звезд е купа \"лисих наркоманiв\" ЦЕ АБСОЛЮТНО НЕ ПОКАЗНИК!
Свiтом керуе БАБЛО!
... нажаль

блін, навіть не знаю чого хочу, ага, хочу щоб можна було подорожувати без візи по Європі, відкрити приватний будинок для сиріт, і комлекс для обдарованих дітей
>mаssimo
аж цiлих 3мрii... Якi з легкiстю збуваються за допомогою мiл\'ярдiку

Я би хотів щоб була стабільність в нашій державній системі, може то не реальна тема, але я би того хотів!!!!!!!!!!
У мене зараз мрія набагато банальніша - хочу цілий тиждень нічого не робити, їсти, спати, гуляти, знов спати, ну, ще десь поїхати, провідати давніх друзів.
Гарна тема, про мрії, от я мрію подивитись на мозги пана Олега і тут детально описати що там є... наркоз обіцяю... і ще мрію жити при комунізмі.. отак то...
БАРАБАШКА пише:
от я мрію подивитись на мозги пана Олега Very Happy

Ти, ета, давай тут палєгше! В очірідь!
БАРАБАШКА, питань немає ти малодець, я без наркозу дамся , а взагалі ми тут маєм різні думки і різні мозги, я хочу щоб ви були здорові і щасливі.
аааагагагагагагигиииии