Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Лікарі, відключаючі смертельно хворих від життя

Автор Повідомлення
Лікарі, відключаючі смертельно хворих від життя
В цій темі давайте поділимося думками про лікарів( простих людей ), які свідомо позбавляють життя смертельно хворих пацієнтів по їхньому же проханні. Все про ефтаназію.
Я наприклад, за. Якщо б я знала, що мені залишилось мало жити, я не хотіла, щоб мої рідні мучились разом зі мною. Я б хотіла, щоб вони мене пам'ятали здоровою і красивою, а не хворою і немічною. Тому б просила відключити від апаратів.
Тьху, тьху, тьху три рази через плече
В Україні ефтаназія заборонена, в Росії теж, на Заході ішов процес якось в суді, так там тільки за десь 2 роки дозволили одній невиліковно хворій дати якогось там яду. Жінка була паралізована повністю хоч і при пам"яті. Я думаю, що такі лікарі-не вбивці, як дехто їх називає, так як вони хоч і грішать позбавляючи життя але водночас проявляють і безмежний акт милосердя на рахунок цієї людини.
Не маю права засуджувати тих хворих, тому що я не був на їхньому місці, але саму ідею евтаназії категорично не схвалюю.
Думаю, на все воля Вищих сил.
Хоча євтаназія здавен примінялася: воїни добивали своїх колег на полі бою, невиліковним хворим давали отруту.
Кот да Винчи пише:
Думаю, на все воля Вищих сил
що ти маєш на увазі?
st.fergi пише:
Кот да Винчи пише:
Цитата:
Думаю, на все воля Вищих сил

що ти маєш на увазі?

Його ще Бог називають. Дотримуючись природнього плину речей, людина має відходити своєю смертю без стороннього втручання. На керування життям та смертю ніхто права не має, саму людину включаючи.
Кот да Винчи тепер твоя думка пояснена повністю
Я думаю що то є самогубство і напевно то є гріх перед Богом, але коли розсудити, якщо така людина лежить і мучить других своїм захворюванням і притому когось доводить до інсульту чи хвороб серця, то я думаю тут можна подумати і змелосердитися над муками других людей.
А з ваших рідних хтось був невиліковно хворий???
Якщо ні то не треба патякати.

В мене бабця була важко хвора. Вона не вставала з ліжка. Лікарі тільки казали скільки їй залишилось жити, а більше нічого зробити не могли. Нам було важко дбати про бабцю. Але як би воно не було, нам хотілося щоб вона була з нами якомога довше.

Такщо
Олег пише:
я думаю тут можна подумати і змелосердитися над муками других людей
- все це фігня.
Я проти таких лікарів.
voshkaniridze так лікарі не по свої волі "вимикають життя" а по волі самих пацієнтів. Якщо людина смертельно хвора і бачить сама що мучить себе і своїх рідних(рідні ж теж люди, переживають і все таке) і якщо САМА просить "усипити"? Тоді що? Нічого не робити, тим самим завдавати тій людині ще більше мук і щоб вона бачила що її слово останнє нічого не означає? Ті люди, у яких смертельно хворі родичі теж би хотіли бути з цією людиною якнайдовше, але ЯКЩО ХВОРИЙ САМ ТАК ХОЧЕ?
voshkaniridze пише:
Нам було важко дбати про бабцю
моральний аспект грає не менше значення, це ж великі переживання і нерви

додано через 1 хвилину 48 секунд:

st.fergi пише:
Жінка була паралізована повністю хоч і при пам"яті.

вона сказала що хоче і має право піти з цього життя не по волі хвороби, з"їдаючої її а гідно її слова, хоч і недослівно.
voshkaniridze пише:
В мене бабця була важко хвора.

В мене теж була... хвора раком. Так вона навіть під дозою Наркотика відчувала дикі болі... Я би не хотів такого перпіти...
У кожного своє життя. Але закінчувати його самогубством та ще й інших людей у це вплутувати...
То шо гріх, то факт. Ще й подвійний, самогубство + змушування інших на вбивство. А гріх це прояв слабкості. Сильна людина гідно прийме і витримає свою долю, яка всеж таки їй надана. Людина даремно ніколи не страждає, є значить за що. І раз грішить в такий спосіб, це лише підтверджує заслуженість.
Массакра, а чому це наркотик, в тебе з букви великоi?
я з рорумiнням ставлюсь й до хворих i до лiкарiв (хоча сам би не наважився вiдключити навiть САМОГО хворого)
а пiдтримка людини на \"апаратах\" це не втручання в життя людини, точнiше в волю Всевишнього? Не рахую це самогубством...

Posted from a Nokia mobile phone
AVB пише:
Людина даремно ніколи не страждає, є значить за що

людина має випробовування на землі а не кари
AVB пише:
Сильна людина гідно прийме і витримає свою долю, яка всеж таки їй надана

Та ну? Сильна людина? Лікарі вдаються до евтаназії лише в дуже рідких випадках. Болі тоді просто нестерпні і жодна сильна людина такого не витримує. Ваші слова це типова фраза людини яка того ніколи не відчувала і навіть і не думає просто собі уявити таку ситуацію і поставити себе на місце хворого чи лікаря. Той біль абсолютно заглушує всі думки чи спогади. До нього не можливо привикнути і терпіти його тоже неможливо. Навіть сильні наркотики практично не діють.
І коли всі знають шо то людина все одно помре, і лікарі, і хворий і його родичі, то дивитись на то як він мучиться і знати шо легше йому вже не стане, а з часом навіть гірше, то це якийсь просто садизм
voshkaniridze пише:
Нам було важко дбати про бабцю. Але як би воно не було, нам хотілося щоб вона була з нами якомога довше.

Дуже егоїстично. А ви про неї подумали?
AVB пише:
Людина даремно ніколи не страждає, є значить за що

Ах Боже ж ти мій! А як діти народжуються недорозвиненими чи хворими на якісь хвороби страшні і мучаться то вони тоже то заслужили? Чи ви дотримуєтесь думки шо вони несуть відповідальність за гріхи своїх батьків?!
І взагалі зазвичай помирають дуже багато людей вартих життя, а залишаються одні ... То це ніби така справедливість?
Pangea пише:
Чи ви дотримуєтесь думки шо вони несуть відповідальність за гріхи своїх батьків

Не несуть відповідальності. Але якщо ми успадковуємо статок наших батьків то чому не можемо успадкувати наслідків їхніх гріхів? Принцип "Що посієш - те й пожнеш" ніхто не відміняв
Я за евтаназію, особливо пасивну, коли людину просто відмикають від апаратів які підтримують у ній життя.