Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Середня Школа №2 ім.М.Шашкевича

Чи потрібно створити сайт школи
Так 44%   21
Так, я навіть можу допомогти з його створенням 10%   5
Якщо не впадло то можна 25%   12
Ні 19%   9
Всього голосів: 47
Автор Повідомлення
Середня Школа №2 ім.М.Шашкевича
Тема для учнів, вчителів, випускників.
Обговорюєм все - від фізика до фізрука, від Івана з 1-А до Маші з 11-Б, усі на всіх жаліються, дають поради.
На рахунок вартих уваги порад обіцяю особисто поговорити з директором щодо їх втілення.
cenzored
WESTik треба створити голосування мої "улюблені" вчителі наприклад Золотник, Зубар, Наливайко, Ходзей. Як тобі така тема??
Круто, школярам сподобається! Але тільки у тому випадку, якщо цей сайт НЕ робитимуть вчителі.
Андрій Пуківський - во самий нормальний вчитель. Вчить фізику в 2-й школі.
З А. П. не знайомий, але маючи досвід спілкування з викладачами точних наук можу заявити - усі вони трішки того...
Просто він молодий 25 років і в нього ще тих глюків нема - нормальний чувак
Місько Калушка пише:
в нього ще тих глюків нема

Учителям надо бы возраст для выхода на пенсию уменьшить. В связи с большой нагрузкой на любимый предмет.
Важка у них робота, шкідлива для здоров'я.
До речі у Польщі до 2-ї світової, якщо пропрацював вчителем якийсь певний період (вроді 10 років) ти в суді свідчити не міг. В Англії такий закон ще до цього діє.
Звідки така інформація?
Тут Мопс і випливає твоє неходіння до бібліотек.
marko пише:
Тут Мопс і випливає твоє неходіння до бібліотек.

А ти туди кожен день ходиш ? Мені просто цікаво, де сама Місько Калушка теке вичитав, щоб потім можна було послатись на конкретне джерело інформації, а не на "... в бібліотеці прочитав"
До речі. В Одесі вже запроваджено загальну Internet-мережу шкіл
самі кращі вчителі школи це Петровичі (Володимир і Андрій ) а ті Бзоми Тетяни мехайлівни (вчительку географії), Дубаса і т. д. треба гнати з школи
ja stvorjuju takyj sajt.xto xo4e dopomogty?vidpiwit',bud' laska!
! ЮРА! пише:
кращі вчителі школи це Петровичі (Володимир і Андрій )

Вважаю за подрібне добавити в список Дмитровича (Авескулова), Грабовецьку М. А.
Всякі вчителі.
А мене вразив своєю незворушністю та харизмою Бартошик В. В.
і хотілося б щось сказати та не скажу, бо в школі №2 не вчилася
я вже скучив за тою школою, 6 років вже не сидів за шкільною партою, був там недавно, там вже компи нормальні є, а не такі як колись в 2001-му рахувальні машинки.
! ЮРА! пише:
Дубаса і т. д. треба гнати з школи

! ЮРА!, Бадхеде, якби не Дубас, то я б в універі мусів би фізику читати, конспект вести і на всі пари ходити. А так першого і другого в мене в помині не було, ну то шо на пари ходив часами. Мав "відмінно" в заліковці без ніяких підмазів.
Мій дідусь був директором школи №2. Довелося чути думку, що це один з кращих керівників цього закладу. Пишаюся ним. Мені є на кого рівнятися.
Malin пише:
Довелося чути думку

Одну? Від бабусі
І від бабусі також....
Malin пише:
Довелося чути думку, що це один з кращих керівників цього закладу.

а хвамілійо можна в студію
Васілій
Цитата:
а хвамілійо можна в студію

Звичайно... Денисів Теодор Григорович
нічо поганого не можу про нього сказати. Але й хорошого теж. Непоганий був директор-"непомітний" для учнів. але то може так і має бути?
Власне, мені теж досить важко щось стверджувати, але знаю, що дякували йому за:
1. Збудований ще один корпус школи
3. Збудований басейн (те що потім покрали, то вже інша справа)
4. Професіоналізм та людські якості.

Думаю, тепер ти зможеш і щось хороше про нього сказати.
Точно! Тепер зрозумів що я не міг сформулювати. Він був непомітним для учнів , бо більше займався напевно будівництвом. А побудувати шось в ті часи-таки майже подвиг.
ну, басейн хоть раз пригодився
tymofiy пише:

А шо там і вода навіть була, чи у вигляді туалету, місця для пянки, або траху ????
voshkaniridze пише:
А шо там і вода навіть була, чи у вигляді туалету, місця для пянки, або траху ????

Ти чьо? Село неасфальтіроване-там пройшла супер мега фото виставка
Васілій пише:
супер мега фото виставка

цю мару
А мені друга школа подобається. Я сам випускник цієї школи. Якийсь час я навіть там працював. Звичайно знайдуться ті хто задоволений вчителями і ті, що ні. Суть не в тому, суть в тому, що час навчання - це частина вашого життя. Саме у школі ви знаходите своїх перших друзів, часто зустрічаєте своє перше кохання. Важлива атмосфера яка панує у школі. А це результат роботи учителів, директора і, безумовно, самих учнів. Тому перш за все слід подумати як зробити, щоб ці роки можна було згадувати з приємністю усе життя. Цікаво також спитати у автора цієї теми, чи уповноважував його хтось її відкривати… Як дирекція ставиться до існування цієї теми, вчителі??? Відповідь на це питання теж є своєрідним показником цивілізованості чи не так?
bam пише:
Цікаво також спитати у автора цієї теми, чи уповноважував його хтось її відкривати… Як дирекція ставиться до існування цієї теми, вчителі???

А їх ніхто і не питає. Бо це форум. Тут обговорюються різні теми, які, скажем так, хвилюють ( хоча то не зовсім вдале слово) форумчан...
То те саме шо просто в компанії сидіти і обсуждати певну тему. Не треба всьо на стільки серйозно сприймати і надавати тому такого високого офіційного статусу.
Свобода слова... чи не так?
Саме так. Я абсолютно погоджуюсь. Але люди різні бувають. Мене цікавить інше, щи ще хтось окрім тих форумчан знає у СШ№2, що їх обговорюють на форумі... Якщо знає, то як до цього ставиться...
Як стало відомо 6 листопада 2008 року планується відкриття офіційного сайту ЗОШ №2 м. Золочів (приурочено 197 річниці від дня народження М. Шашкевича).
І так ось посилання на сайт
http://zosh2.so.kz/
Сайт ще не до кінця заповнений інформацією, але думаю що до вказаних термінів справляться.
Всі побажання і пропозиції можна писати на мило школи zol_sh2{ шабака }i.ua ну і тут на форумі

додано через 1 день 4 години 33 хвилини 51 секунду:

Бачу що на сайт люди заходять. Невже нема що написати

ДАЕШ КРИТИКУ
Змінилася електронна адреса адміністрації школи (тепер подібна на шкільну) zolochiv{гав-гав}schools.lviv.ua

додано через 2 дня 6 годин 38 хвилин 19 секунд:

сайт змінив адресу та поміняв зовнішній вигляд. Тепер його можна знайти тут http://www.zol-2.schools.lviv.ua

Блін невже ні в кого нема коментарів???? Скучно однако.
voshkaniridze пише:
Блін невже ні в кого нема коментарів????

Які коментарі? Нічого крім головної сторінки не відкриваєсі. Повбивавби
Офігітєльний сайт, з самого початку кидається в очі рекламка "Лінєйки" в горі сторінки... Одразу спадає на думку, чого в тій школі найкраще вчать... Сила!!!
А іще
Васілій пише:
Нічого крім головної сторінки не відкриваєсі

Кому потрібні ці галімі понти???
vaymut пише:
з самого початку кидається в очі рекламка "Лінєйки" в горі сторінки
От би колишні учні скинулися на хостінг і не було б тої реклами, а так бідося в державних установах

додано через 1 годину 1 хвилину 18 секунд:

Дана тема була створена 21.08.2006 мною з метою таки створити той сайт. І ось пройшло трохи більше ніж 2 роки і адміністрація школи також захотіла створити сайт. Звісно що я поміг(якщо чесно то майже все). Так як це перший сайт створений мною то хочеться почути може хтось має якісь ідеї чого в ньому не хватає, шо лишнє і т. д.

В першу чергу хотілося б почути відповіді тих 3-х людей які проголосували шо можуть навіть допомогти(див. шапку), хоча через два роки хто там памятає за шо голосував, ну і всіх решта.

Одним словом прошу камінням не кидати, а писати по суті.
Запрошуємо до співпраці
Вітаємо Вас на сайті нашої школи. Якщо в Вас є цікава інформація, яка на Вашу думку повинна бути розміщена на сайті школи присилайте її на адресу zolochiv{ шабака }schools.lviv.ua Також ви можете увійти для додавання новини з логіном-anonim пароль 123456

Ви можете активно доповнювати наш сайт новою інформацією, для цього напишіть запит на адміністратора сайту(або приватне повідомлення мені на цьому сайті), для створення вам логіна. В заявці вкажіть:
1. Яке відношення до школи Ви маєте (учень, вчитель, випускник, і т. д.)
2. Бажаний логін
3. Під яким іменем відображатиметься автор Вашої статті (Прізвище, Ім'я, псевдонім, і т. д.)
4. Електронну адресу
vaymut пише:
з самого початку кидається в очі рекламка "Лінєйки" в горі сторінки

Сайт вже на платному хостінгу, тому не кидається в очі ніц
voshkaniridze, честь тобі і хвала!!!
voshkaniridze
Тобі ж намікнули, забери нах банери, дитино. Школа - це організація, освітній заклад, який-не-який БРЕНД(!). Не доганяєш? А ти обвішав її блимаючими цяцьками, як останню бідосю, яка заробляє чим може в кризовий період
І відносно спаму.. Засрав в неті всьо шо можна, всьо де тіки згадується золочів. А реферати? ппц Блін, пустили дітей в інтернет.. Ну ніякої серйозності, нуль поваги до закладу..
Alexis пише:
Тобі ж намікнули, забери нах банери,

Alexis пише:
А реферати? ппц

Alexis пише:
А ти обвішав її блимаючими цяцьками, як останню бідосю, яка заробляє чим може в кризовий період

Нє ти напиши якшо маєш лишніх 30 баксів на хостінг і готовий їх пожертвувати школі то я не проти позабирати банери і реферати. А так хочеться шоб сайт хоч на хостінг заробив, а то мені якшо чесно впадло свої гроші витрачати.
Alexis пише:
Засрав в неті всьо шо можна, всьо де тіки згадується золочів.

На рекламу гроші так само впадло викидати

tymofiy пише:

Кстаті хто був на останній зустрічі випускників напевно чув шо Кравчук казав шо є велика вірогідність шо в цьому році відкриють таки басейн за призначенням
Ну візьми і один вечір не побухай - зразу лишні гроші найдуться..
Хотя хазяїн-барін (ви просілі крітіку - натє вашу крітіку)
Нє, маладєц , Вошка. Цікаво глянути на вчителів. Одне розстроїло-чо всі в вишиванках, вроді молоді жіночки. а одіваються як бапки. То типер всюди так????????? повбивавби дітей шкода-знову виростять зомбіків. Нашому поколінню Павліком Марозовим мозги набік скрутили. а типерішнім-Шашкевичом. Нічо не маю проти Маркіяна, але шо за бардзо-то нє здрово
Alexis пише:
Ну візьми і один вечір не побухай - зразу лишні гроші найдуться

Такі гроші можна і по іншому використовувати(наприклад конкурс якийсь замутити і купити переможцям подарунки)

Невже реклама на сайті таке чудо??? http://www.zolochiv-school4.org.ua/ - нормальне явище. Як от тыльки адмын цього сайта без неъ обходиться для мене таэмниця. Тре йти до нього на курси.

Alexis пише:
ви просілі крітіку - натє вашу крітіку

За критику завжди вдячний, яшо хтось міг подумати шо я ображусь то не переживайте, важко такого добитись. Завжди відкритий для критики. Так шо пишіть.

Alexis пише:
Тобі ж намікнули, забери нах банери

Подумав і прибрав ті шо найбільше всіх нервували, і найменше сайту допомагали.