Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вітаємо з Днем народження

Автор Повідомлення
Вітаємо з Днем народження
Тут будемо вітати всіх іменинників.

m@xxximus, вітаю з Днем народження, бажаю міцного здоров'я, великих прибутків, вірних безкорисливих друзів і всього самого хорошого.
Приєднуюся до vaymutових привітань, всього самого найкращого на усе життя))
m@xxximus, вітаю тебе з Днем Народження. Бажаю: здоров'я, сімейного щастя, успіхів у всіх починаннях, сповнення всіх мрій і сподівань.
Доброго здоров"ячка та успіхів у житі!
пс: та грошиків на поповнення рахунку.
З запізненням, але приєднуюся до написаного і також вітаю!!!
Дякую всiм! Шкода що саме в цi днi, в мене \"захворiв\" (не розблоковувався)телефон (я мiг тiльки на дзвiнки вiдповiдати
але зато вчора начитався привiтань (в смсках i сюда дорвався
всiм вдячний
i ще приемно що тема створена саме в мiй Д/Н

Posted from a Nokia mobile phone
шкода m@xxximus що в тебе немає чату, а то ми 25 квітня п"янку устроїли в честь твого дня народження з тостами))
Всi тости приймаються сюда

Posted from a Nokia mobile phone
Люба сестричко Khrystik вітаю з Днем народження, великого взаємного кохання, міцного здоров'ячка!
Khrystik , вітаю з Днем Народження. Успіхів у всіх твоїх починаннях, веселого життя і довгих років буття!!!

додано через 6 хвилин 26 секунд:

Вітаю Khrystik з днем народження! Бажаю щастя, здоров'я, великого кохання і здійснення мрій!
Khrystik
VIA , lenhen , massimo і і особливо vaymut !!!
Мені було дуже приємно читати Ваші привітання, дякую Вам усім!
Khrystik
Я бажаю від душі щастя, радості в житті
І прожити довгі роки без турбот і без мороки.
Khrystik , МАЛЕНЬКИЙ АНГЕЛЕ!!!
Щиро вітаю тебе з твоїм 17-літтям!!!
Бажаю щоб ти була щаслива і жадана все своє життя, а життя твоє щоб було довгим-довгим як ріка, щоб ти була здорова як джерельна водиця, багата як матінка-земля а красива як сама весна!!!

З повагою Фергі)))

додано через 1 хвилину 31 секунду:

*простягую величезний букет із 17 кремових троянд*
З днем.))
Сьогодні свято, іменини
Цей день незвичний і тобі,
Христинко, мила симпатяго,
Я побажаю, не втримавши у собі:
"Ти, залишаючись собою
Йди до звершень знов і знов
Своєю доброю душею
Даруй і дружбу, і любов.
Хай котяться, як хвилі, роки
Ти будь все впевненіша в собі.
З посмішкою відносься до знегод
І більше долі довіряй!"

Кот да Винчи то тобі від мене подарок, в коропці найди те чого найбільше хочеш
Кот да Винчи, Вітаю тебе з Днем Народження. Бажаю, щоб ти був завжди веселий, білий і пухнастий.
Кот да Винчи, Вітаю з Днем народження, і бажаю бути завжди в хорошому настрої, вірити в свої сили, прагнути до втілення своїх мрій в реальність. Бажаю хороших друзів. Здоров'я, успіхів в особистому житті.
Кот да Винчи, прийми найщиріші привітання від мене, нехай в цей день збудеться найбільша твоя мрія, бажаю також здоров'я та товстого гаманця
Кот да Винчи щоб кишені твої віддувались і здоров"я все було! Від грощей віддувались
Коте!!!!!!! Вітаю тебе з днем народження!!!!!!! Всього тобі всього чого тільки хочеш і в великій кількості!!!!!!
Приєднуюся до загальних привітань Котові....

"Кот", ти знаєш всі наші тости і побажання, які всі завжди всім вітають на подібних святах, якби їх тут понаписувти, то мопс їх всіх постирав би... А так, хочу побажати "головних цінностей" - здоров'я, удачі в усіх починаннях, знайти своє щастя, ну і потім жити з тим всім...

.... ну і ще як пише п. Олег: "щоб кишені твої віддувались...... Від грощей віддувались "
КОТ ДА ВИНЧИ з днем народження і здійснення всіх твоїх бажань!
Щоб все задумане збувалося а в кишені поповнялося))
Котику і Фергі , щиро вдячна Вам за привітаннячка!

І також, в свою чергу, хочу привітати Кота Да Винчи із його святом та побажати побільше хороших людей на твоєму шляху, сонячних днів, безмежного кохання, здоров'я та всього самого-самого!
Кіт, і як тебе не привітати? Бажаю тобі справжнього котячого життя: шоб три рази на день годували, випускали гуляти, коли захочеш, а як прийдеш - не питали де був!
А якшо серйозно, то бажаю все в тебе було файно, шоб життя було завжди в таких теплих тонах, як твій блог. І шоб блохи не діставали! Нових грандіозних творчих ідей і не менш грандіозного їх втілення!
Я від імені AVB вітаю Кота Да Винчи з Днем Народження. AVB не міг особисто привітати його так, як страшно зайнятий. Тож передаю привітання від нього з побажаннями всього найкращого!
Просто дякую.
Всім дякую. Навіки ваш - Кот да Винчи.

PS:Сьогодні істину шукати не будемо.
Кот да Винчи пише:
PS:Сьогодні істину шукати не будемо.

зря ти так... її можна знайти зовсім випадково. В пиві, наприклад...
Я теж тебе вітаю. Бажаю всіх котячих радостей
Тепер сам особисто вітаю (хоча і з запізненням) Кота да Вінчі з уродИнами! Окрім того всього файного, що тобі набажали форумчани, хочу додати ще й творчої наснаги. Чекаємо продовження "Історій ..."!

додано через 2 хвилини 54 секунди:

Також мої найщиріші привітання Khrystik з нагоди дня народження. Легкого навчання тобі і приємних клопотів!
Pliocen, вітаю Тебе з вчорашнім Днем Народження!!!!!!! Щоб ти був завжди веселий, щасливий, мав купу грошей і кохану!!
Вітаю ТОГО-ХТО-ШИФРУЄТЬСЯ-ХТО-ВИНУВАТИЙ-ЧЕРЕЗ-ЯКОГО-ВСЕ-СТАЛОСЯ з днем народження! Бажаю йому наснаги, творчої думки та найкращих здійснень.
І я вітаю сьогоднішнього іменинника. Бажаю кохання, успіхів у всьому.
ОКСАНКА!!! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Оксанка , вітаю з Днем Народження!
Бажаю щоб всі мрії збулися
З днем.
Оксанка, мої вітання. Приємних вечорів, спокійних фантазій, взаємних відносин, пачку президентів, безтурботної посмішки. Будь щаслива!
Оксанка, і мої вітання
ДЯКУЮ!!! Так приємно з самого ранку поздоровлення читати
Вітаю Оксанку з уродИнами! Веселої забави тобі. І щасливо здати екзамен!
Оксанка, вітаю тебе з Днем Народження! Бажаю щоб життя було схоже на сонячний теплий день і лиш зрідка на очах з'являлись сльози щастя, як маленький теплий дощик. Кохання, друзів, здоров'я, грошей і досягнення усіх поставлених цілей!
MUBa, st.fergi,Кот да Винчи,massimo,AVB,lenhen Дякую за привітання і бажаю весело провести час на святкуванні Дня міста!!!
Оксанка, вітаю тебе, нехай в твому житті будуть лише сонячні, радісні дні, міцного здоров'я і статечного коханого.
vaymut,
Оксанка, вітаю тебе з Днем Нродження. Бажаю, щоб в житті зустрічались лише хороші люди, Щоб була весела і щаслива.
Оксанка
Вітаю Тебе з днем народження, бажаю щоб кожен день був схожим на свято, взаємного кохання, вірних друзів та здійснення усіх задумів!
ВІА прийми найщиріші побажання всього найкращого

Віа, ну щож, і у тебе сьогодні свято! Вітаю тебе і бажаю тобі багато сонця у житті, радісних днів та здійснення усіх мрій!
Віа і день рож.
О! Віа сі вродила
Всього самого-самого, багацько щасливих моментів і цікавих днів!
Нехай радість оселится в твоєму серці.
VIA
Щиро вітаю з днем народження, зичу щастя, успіхів, любові, вірних друзів та світлих мрій! І - усього найкращого!
massimo
Khrystik
Кот да Винчи
lenhen
Щиро дякую. Як файно: щойно пролупила вочи-а тут вже ціла купа повідомлень. УРАА!