Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вітаємо з Днем народження

Автор Повідомлення
VIA з Днем Народження, всього найкращого
З днем народження! Щоб завжди було радісно і тепло, жовто, зелено і оранжево, дружно, любляче, багато, здорово і щасливо!!!
VIA
Зі святом тебе! Бажаю багато-багато-багато приємних моментів, пахучих квітів, сімейного затишку, вірних друзів, палкого кохання, сонячного тепла, сяючих усмішок і міцного здоров'я!!!
VIA!!!!! З днем народження!!!!!!
st.fergi, дуже вдячна! Ото вже мені вгодила. Знає, що я котів люблю!! Дуже дякую, дівчинко!

додано через 1 хвилину 20 секунд:

Оксанка, дуже дякую!

додано через 48 секунд:

Альонка, дякую за трояндочки, я їх дуже люблю!
FelisTRS вітаю(єм) тебе з ДН !

Program ForYou;
Uses
AllTheBest;
Begin
ClrScr;
TextColor(LightGreen);
WriteLn('Heppy Birthday To You !!!');
Repeat
FelisTRS:=sqr (Flowers+Presents+GoodFriends+Drink( ));
Until HeppyEnd;
End.

Ето мы к тебе !
bam, вітаю тебе з Днем Народження. Бажаю успішного бізнесу.
bam, Вітаю з Днем Народження, бажаю великого прибутку, маленьких податків, і добрих ревізорів, успіху у твоїй справі.
І я поздоровляю bama з Днем Народження. Бажаю тобі міцного витривалого здоровля на ту всю твою справу. Ну і щастя.
Із 37-ми річчям вітаю ЗАСЛУЖЕНОГО ОРАЛА - ОЛЕГА! Бажаю міцного здоров'я, хороших ідей та їх реалізації.
Дякую vaymut за побажання і за ОРАЛА тоже і всім також дякую
ВІТАЮ ОЛЕГА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!
бАЖАЮ УДАЧІ У ВСЬОМУ І ЗАВЖДИ ХОРОШОГО НАСТРОЮ, А ТАКОЖ ЗДОРОВ"Я І ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ
Вітаю-вітаю Олеже з Днем Народження . Бажаю щастя, здоров'я, благополуччя!
Дівчата дякую Вам також за привітаня, Вам також здоров"я і все бути гарними і цілую Вас всіх в щочку
Олежику від щирого серця вітаю Тебе з Днем Народження. Бажаю любові, нових ідей, реалізації задуманих ідей.
ОЛЕГ, ПЛЯШКУ ДАВАЙ!!! Вітаю з уродинами! Всіх благ! А сьогодні і в моєї мами теж день народження....
Мама твоя напевно хороша людина маму тоже вітаємо
ДЯ! За маму!
Cypress_girl
Всього самого-самого!!!
І веселої гулянки!!!
Cypress_girl

З Днем Народження!!!! Краси і молодості тобі на все життя
Дуже-дуже дякую!!! Приємно що і тут про мене памятають!!!
ВІТАЮ andy suncraft З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! НЕХАЙ ЗБУВАЄТЬСЯ ЗАДУМАНЕ І НЕХАЙ ТОБІ ЗАВЖДИ ЩАСТИТЬ
Приєднуюся до побажань st.fergi і бажаю гарного, довгого і щасливого життя
і я приєднуюсь до привітань!
andy suncraft, вітаю! Бажаю всього найкращого!
Поздоровляю тебе! Нехай здійснюються всі твої мрії і бажання!
Здоров'я і всіх благ! З днем народження!
MOPS, з днюхою Тебе! Щастя в особистому житті, багато радісних днів, досягнення усіх поставлених цілей і взагалі - всього Тобі найкращого!
Мопсику, приєднуюся до привітань. Побажати хочу знайти своє місце в житті (поряд з найкращою людиною, звісно), займатися улюбленою справою, мати вірних друзів (тут головне якість, а не кількість ), бути здоровим, радісним, коханим і щасливим завжди-завжди-завжди.

МОПС, вітаю тебе з днем народження!
Бажаю тобі великого взаємного кохання, безмежного щастя, багато вдалих справ і довгих днів життя, а також міцного здоров"я, терпіння і сили долати всі перешкоди які тобі трапляться на дорозі
Мопс, вітаю з днем народження! Нехай в цей день збуваються мрії, бажаю здоров'я, домашнього затишку, сімейного тепла, взаємного міцного кохання, вірних друзів, і великих досягнень у житті!
Мопс, Вітаю тебе!!!! Нехай на твоєму життєвому шляху зустрічаються тільки добрі люди, а плани нехай стануть дійсністю!!!!
Щастячка і здоров'ячка, і багато життєвої енергії!!!
Діма!!! Вітаю тебе з днем народження!!!!
Нехай сьогодні, в день народження твій,
Приходить щастя, стукає в віконце,
Ти його в душу запусти, щоб зігрівало наче сонце,
Щоб завжди у твоєму крузі жило кохання й вірні друзі!
МОПС, вітаю тебе з днем народження!
ВІтаю, дарую тобі ось таку тьотю.
Бажаю щоб ні тебе ні твого компа не глючило. Не глючило так як після перегляду цього GIFіка
Діма, вітаю тебе з днем народження бажаю тобі мати гарне здоров"я, плани все твої реалізувались і трохи вдачі.
Дуже вдячний усім вам
massacra - Добрий Віні Пух! Вітаю тебе з Днем народженння! Бажаю тобі цілу купу величезну ЩАСТЯ, ЗДОРОВ'Я і ДОСТАТКУ!!!!!
massacra вітаю з святом!!!! Бажаю тобі всього найкращого, шо тільки може бути в житті людини!!!!!!
От і в тебе, Міша, день народження. Щиро вітаю і бажаю взаємного кохання, вірних друзів, щирих усмішок, теплого сонечка, міцного здоров'я, оптимізму та ентузіазму, здійснення всіх найзаповітніших мрій!!!
Бажаю Масакрі!
Поздоровляю! Ґрошиків бажаю, молодої дівиці і успіхів у всіх справах!
(Решта при зустрічі )
massacra вітаю з Днем народження!
хай до тебе повилазить з усіх куточків щастя і удача!
Міша!
Очі твої щастям нехай вічно сяють,
А у житті нехай тільки добрі люди бувають
З Днем Народження! Хай з промінчиками сьогоднішнього сонечка прийдуть здійснення всіх мрій!

З днем народження, massacra, здоров"я, кохання і всього найкращого.
Дякую всім Вам! От так приходиться старіти з кожним роком...
ДОРОГИЙ МАССАКРОВИЧ! ХОРОШИЙ ДРУЖЕ, МІШКА!

Вітаю тебе з Днем Народження! Бажаю тобі здоров"я і удачі, простого людського щастя і всіх благ як матеріальних так і духовних і фізичних
Дякую, тітонько!
Joooj, kiko urodynnykiv! massacra, vitaju z dnem narodgennja! Vsjogo najkrash4ogo, najdobrishogo, i najgarnishogo!
Дякую МУБця і тобі! Дуже приємно отримувати стільки вітань...
Вітаю, повертайся з Калісса Буппа!!! до нассс, наф тобі ті макаронІ.