Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Свидетели Иеговы

Автор Повідомлення
Свидетели Иеговы
Пришла классная(!!!) брюнетка лет 25. Пообщались (оказалась умная), надавала книжек, почитала мне Библию, я ей - Коран...
Кто общался? (Ну, не с брюнеткрой а со свидетелями)???
рахую їх одною з найстрашніших сект у світі. Я би приняв активну участь в громадські організації по реабілітації жертв свідків, і вважаю що їм не місце в Україні, та і в усьому світі. Але що цікаво, ті що ходять по квартирах самі не розуміють того, як вони помиляються, на цю тему можу довго спілкуватися, так як довго вивчав їх діяльність, і історію
Я спілкувався. Враження досить неоднозначні. Рядові члени Свідків - це звичайні люди, такі як і ми з вами. Правда починати з ними спір про релігію, не знаючи досконало Писання - марна справа. Не подобається те, що Свідки змінили Біблію - багато ключових у них фраз звучать трохи інакше. Крім того у них є спеціальний посібник, в якому написано, як треба розмовляти із представниками різних конфесій (католики, православні, баптисти і т. д.), їхні слабкі місці (історія інквізиції у католиків наприклад).
Лідери ж - зовсім інша справа. Ці люди точно знають що до чого. Але по вокзалам і домам вони не ходять.
Беееее...
То саме що дистрибютори ... канадськi

Posted from a Nokia mobile phone
massimo пише:
як вони помиляються
Як???
Муха V Далі Тут багато
askforbiblie.h1.ru/forjw.htm
"Разоблачение лжеучений Свидетелей Иеговы" - Игорь Скерцо
www.jhwh.narod.ru
Страница с адресами полемистов
www.jws.by.ru
"Кризис совести", "В поисках христианской свободы" - Реймонд Френц
www.synergia.itn.ru/iegova
www.iegova.narod.ru/time.htm
Полемика со Свидетелями Иеговы
www.mtu-net.ru/cultalert
Служение "Христианское возрождение" - Владислав Троицкий
www.apolresearch.org/win/jw_win.php3
Центр Апологетических Исследований
www.irnet.ru/apologia/only_fakts/index.html
"Только факты" - Библейское Общество Апологетических Исследований
www.tam.ru/luthlib/theology/otvsi/otvsi.htm
"Ответ... Свидетелям Иеговы" - Герберт Керн
mgoll.narod.ru/statii/BOGCHR.html
Божественность Христа - Ч. Уелш
www.geocities.com/Athens/Cyprus/6460/martin/index.html
"Царство культов": свидетели Иеговы - Уолтер Мартин
beseda.mscom.ru/library/books/iegov1.html
"Подлинная история общества свидетелей Иеговы" - Иеромонах Герман (Дворцов)
iriney.vinchi.ru/sects/witness/news.htm
Центр Иринея Лионского
ebion.narod.ru
ebion.boom.ru
Бедняк
ournet.md/~lazari04
Беседа в "Сторожевой Башне" на тему: "Пробудитесь!"
my.tele2.ee/tolga/bvm/secieg.html
"Красные басни Свидетелей Иеговы"
family.org.ua/htdocs/sekta
Секты, Свидетели Иеговы
jw-answers.narod.ru
Беседы со свидетелями Иеговы - Юрий Бармин
спілкувалася. люди , які р"яно хочуть врятувати вас від погибелі наступаючої( з дня в день чекаючого визволення ними)по крайній мірі самі так говорять.
люди, представники(шишки) яких сидять в так званому Керівному Органі багато раз передбачували так званий "кінець світу", і передбачення яких не збулися.
всі остальні церкви за їхніми словами-фальшива релігія, а вони вірно все говорять(проповідують з біблії), так як саме Бог вибрав їхню організацію за "вірного і благорозумного раба" який повинен навчати інших істини. так, звичайні люди, які мають все завчене і говорять тільки те, що сказали говорити на зборі.
в біблії пише про вовків, які заходять в дім в овечій шкурі, вони не вважають що мова про них.
трохи про різні секти:
http://www.ugcc.org.ua/ukr/question/sect/
а моє ставлення - таке ж:
m@xxximus пише:
Беееее...
То саме що дистрибютори ... канадськi

Тільки товаром релігію зробили
Маю 1 знайомого, який "потрапив під вплив" секти (зрештою, неважливо, якої саме)- ходив як наркоман з затуманеним поглядом . Добре, вчасно його друзі зупинили.
massimo пише:
"Разоблачение лжеучений Свидетелей Иеговы" - Игорь Скерцо

www.jhwh.narod.ru

Страница с адресами полемистов

www.jws.by.ru

"Кризис совести", "В поисках христианской свободы" - Реймонд Френц

www.synergia.itn.ru/iegova

www.iegova.narod.ru/time.htm

Полемика со Свидетелями Иеговы

www.mtu-net.ru/cultalert

Служение "Христианское возрождение" - Владислав Троицкий

www.apolresearch.org/win/jw_win.php3

Центр Апологетических Исследований

www.irnet.ru/apologia/only_fakts/index.html

"Только факты" - Библейское Общество Апологетических Исследований

www.tam.ru/luthlib/theology/otvsi/otvsi.htm

"Ответ... Свидетелям Иеговы" - Герберт Керн

mgoll.narod.ru/statii/BOGCHR.html

Божественность Христа - Ч. Уелш

www.geocities.com/Athens/Cyprus/6460/martin/index.html

Спасибо! Советую тебе почитать "Настольную книгу Атеиста" (издание 50х годов). Там нормально обосновано...
persona_nihto пише:
Тільки товаром релігію зробили

Все ее товаром сделали...
persona_nihto пише:
http://www.ugcc.org.ua/ukr/question/sect/
Бээээ! Безграмотнее ответа не встречал
Он наверное сам себе вопросы ставит... а ответы из энциклопедии...
От що в свідків добре, так поліграфія. Дуже високий рівень, дуже хороша якість друку
Свідки Ягве.
Збираєш брошурки, mops .
Я з ввічливості пару разів брав палітурки у них, слухав оповідання. На вокзал підловили мене, діватися нікуди було - єлеєм обливали та обіцяли вічність. А мені взагалі релігійне сепарування не до вподоби, та й ще нав'язливість з їхнього боку дратує.

ps:Каламбур дозволю собі: свідки довго не живуть...
massimo пише:
ті що ходять по квартирах самі не розуміють того, як вони помиляються

Вони нав"язують свою думку і тим вони роблять вред своїм віруванням, і ще деякі з них не знають Біблії, просто мають завчені деякі фрази і репліки, притому якщо почати розмову глибше про Біблійне вчення вони не знають що відповісти.
mops пише:
дуже хороша якість друку

Егеж. А от те, що намальоване - то просто жах якийсь! Я і то би приємніше намалював (якби постарався), бо в мене до малювання - дві лівих.
Історія з життя.
Є в мене сусід. Одного ранку (а він з бодуна, в якійсь хатній майці) ходить він по хаті і тут - стук в двері. Добридень-добридень. А ви хто? А ми свідки Єгови.
Він робить невелику паузу, придивляється до них і каже: "Бідний той Єгова, шо вас таких собі за свідків взяв!" Кажуть, шо до його хати вони більше не ходили...
не по темі трохи але і до свідків теж має відношення.
в Біблії пише, що має бути народ, який буде від Бога( не пам"ятаю посилання), і нам, людям, треба до того люду пристати бо він істинний і він врятується, і пише ще, що той нарід разом збирається. Свідки називають себе тим народом . Якщо це не вони( я думаю, що не вони )то хто і де цей народ?
Той народ - люди з форуму "Золочів Плюс "... хиба важко здогадатися?
Приставайте до нашого форуму, і ви врятуєтесь!

Не розділяю поділ людей на "обраних", "вірних" та "невірних". Як народ може бути кращим за інший, це ж ігнорування особистості!!!
А також можливість для церкви диктування влади.
st.fergi пише:
народ, який буде від Бога

Думаю, що то про "людину людяну" йшлося, і врятуються ті, що принципами гуманності керуються.

"Homo homini lupus est" - час змінити це твердження.
Так паралельно є ж ше одне - "Homo homini amicus est"!
вовки можуть дружити?
А того міняти ми не будем!
Хоча більш актуальний в світі перший вираз. Поки що...
та ні напевне, не про "людину людяну" так як "овечки мають триматися разом"...
Маленьке пояснення.
Не так важко буде прочитати нижченаведені п'ять фактів що, поза сумнівом, допоможуть форумчанину, що орієнтується в християнському вченні зрозуміти Свідків Єгови.

• Свідки привчені вірити, що “Організація” - Божий пророк:
    “Он і дізнаються, що серед них був пророк.”
    “Цей пророк був не однією людиною, а тілом, що складається з чоловіків і жінок. Це була невелика група тих, що йшли по стопах Ісуса Хріста, відома у той час під ім'ям “Мыжнародних Дослідників Біблії”. Сьогодні вони називаються християнськими Свідками Єгови.

• Вони вважають “Організацію” єдиним Божим каналом розповсюдження біблейської істини:
    “Тільки ця організація діє по наміру Єгови і для Його слави. Тільки для неї Боже Священне Слово, Біблія, не є запечатаною книгою.”

• Вони дозволяють “Організації” тлумачити для них Біблію:
    “... Біблія - книга для організації і належить зборам християн, як організації, а не окремим людям, як би щиро вони не вірили, що можуть тлумачити Біблію. З цієї причини Біблію не можна зрозуміти правильно, не зважаючи на видиму організацію Єгови.

• Вони покладають свої надії на видаваний “Організацією” журнал “Вартова вежа”, який пояснює їм, що має на увазі Біблія.
    “... оскільки “Вартова вежа” допомагає в розумінні Біблії, її вивчення теж є обов'язковим.”

• Вони бояться того, що відмова від “Організації” рівносильна відмові від Бога.
    “Ми повинні приймати серйозно те, що говорить Його Слово, і що Його організація нам відкриває.

Підводячи підсумки всьому, сказаному вище, Свідки Єгови належать “Організації” - вони є “заручниками Вартової Вежі.”

2st.fergi: Ось, бачиш що єговісти говорять про отару. Я - за єдність, проте такий релігійний комунізм мені не до вподоби, і до людей я звик ставитися зокрема. А отарний принцип - то для конфесій, та політиків-маргіналів.
Кот да Винчи
Кот да Винчи пише:
А отарний принцип
про нього я чула не від свідків а з біблії прочитала.
це все що ти сказав-вірно, тим керуються самі свідки.

додано через 23 години 58 хвилин 57 секунд:

Муха V Далі пише:
Спасибо! Советую тебе почитать "Настольную книгу Атеиста" (издание 50х годов). Там нормально обосновано...

А може ссилочка є в тебе якась?
Кот да Винчи пише:
Свідки привчені вірити, що “Організація” - Божий пророк

Кот да Винчи пише:
Вони дозволяють “Організації” тлумачити для них Біблію

Кот да Винчи пише:
Вони бояться того, що відмова від “Організації” рівносильна відмові від Бога

Имеется такое. Но это у всях церквей.
Кот да Винчи пише:
“... Біблія - книга для організації і належить зборам християн, як організації, а не окремим людям

Кот да Винчи пише:
“... оскільки “Вартова вежа” допомагає в розумінні Біблії, її вивчення теж є обов'язковим.”

Гон редкостный.
Олег пише:
Вони нав"язують свою думку і тим вони роблять вред своїм віруванням

та вони не нав"язують її, вони керуються як і інші священники з церков ЯКОВА 5 19-20.
Так... Мушу я сюди включатись, не принципово, але...
Мусів для блага справи з особистої ініціативи затіяти спілкування. Благо, друзів у мене з тих лав троха є. І біблію я читаю не уривками . Поділюся дослідженнями. Ставлення неупереджене.
1) Чомусь ніхто мене не грузив чимось надзвичайним.
2) В ряди
Кот да Винчи пише:
Організації
не так то просто попасти
3) Все спілкування базувалось на конкретних розділах писання.
4) При спілкуванні я користувався не перекладами "Нового світу" а Gideons int, Огієнка, яких з рук не випускав і все перевіряв, і Російської православної церви МП. Суттєвих розбіжностей не виявив. Хіба що в Російської православної церви МП майже всюди замість "Господь" вжито "Иегова" (переклад середини-2 половини 19 сторіччя ), думаю тоді про "свідків Єгови" було і не видно і не чути, ба, тим більше в Росії з її поліцейськими методами в священному синоді...

далі буде... (в міру продовження спілкування).
tymofiy пише:
розбіжностей не виявив
хіба така "невеличка" розбіжність, що у їхньому перекладі Ісуса роп"яли на бревні а в усіх інших бібліях на хресті
в яких бібліях ти бачив "на бревні"?
в біблії свідків Ісус розп"ятий на стовпі а не на хресті

додано через 31 секунду:

деякі факти просвідків
Єгова, як вважає товариство Вартової Башти, - це єдине правильне Ім'я Боже.
Ісус не є правдивим Богом, Який прийняв людське тіло, щоб стати нашим Спасителем. Він є створеним Сином Божим, Архангелом Михаїлом і богом.
Свідки Єгови не можуть молитися до Ісуса. Якщо їх «зловлять» на цьому, то вилучають зі збору. Тоді вони відчужені від родини і від друзів.
Святий Дух є безособовою силою.
Лише 144000 людей підуть до неба. Менше ніж 9000 з цих 144000 живуть на землі зараз. Свідки Єгови, що не входять до 144000, житимуть у відновленому раю на землі.
Доброю звісткою»є те, що у 1914р. Ісус став невидимим правителем Божого царства на небі, а Його видимим представником на землі є товариство Вартової Башти з центральним офісом у Брукліні, в Нью-Йорку.
1)
massimo пише:
Єгова, як вважає товариство Вартової Башти, - це єдине правильне Ім'я Боже.
певно тоді вони не вживали б інших імен (Елоі, Саваот), а вживають, хоча ім'я Єгова безсумнівно домінує.
2)
massimo пише:
Ісус не є правдивим Богом, Який прийняв людське тіло, щоб стати нашим Спасителем. Він є створеним Сином Божим, Архангелом Михаїлом і богом.

ну, тут хтось то тобі добряче нагнав... тільки сьогодні мав про це бесіду з одним серйозно підкованим свідком. А мені казали, що через Ісуса був створений всесвіт, і що він син Божий єдинородний, що в небі перебуває одвіку. Ну, Божий син і Бог то трохи різні поняття...
3)
massimo пише:
в біблії свідків Ісус розп"ятий на стовпі а не на хресті
massimo! Так на бревні, чи на стовпі? не плутай "башту" з біблією! Першим ділом, як я стрінусь з ними знову, я попрошу цю таємничу "біблію свідків" і перевірю, будь певен.
4) Чутка - ще не факт. Ти з ними спілкуєшся, чи ти про них в інеті читаєш?
tymofiy пише:
Ти з ними спілкуєшся
спілкуюся дуже часто, стараюся як можу їх з тої секти витягти.

а ше запитайся у них про оголошені кінці світу які не відбулися, про переливання крові, яке то дозволялося то заборонялося, те саме з прививками. Запитайся про будинок для апостолів, побудований ф 1925 році, в цьому році по словах свідків мав відбутися кінець світу, а в цьому будинку апостоли з неба мали жити. Запитайся скільки справжній свідок має годин ходити і проповідувати, які звіти вони здають, чому не признають державного прапору, не святкують різдво, дні народження і т. д.
tymofiy пише:
не плутай "башту" з біблією
башта це офіційне видання організації яка повчає, а також коментує біблію, заперечувати достовірність фактів написаних у башті для свідка гріх.
massimo пише:
не святкують різдво

ну, то я вже питав...
1. "Ісус не заповідав"
2. (від себе) Ну, насправді, точна дата невідома , навіть про рік можна посперечатись...
Наші астрономи такі мудрі, вирахували, коли відбулась битва з половцями, а день народження Христа за зорею на Сході - не можуть...
Шоссь тут не так.

додано через 6 хвилин 42 секунди:

p.s. Шось я тебе вчора серйозно від сну відірвав...
мало того, що переклали новий завіт як хотіли, так щей називається він у них - "християнські грецькі писаня - переклад новогосвіту"
tymofiy пише:
Чомусь ніхто мене не грузив чимось надзвичайним.

можливо ти ще "не дійшов" до того степеня спілкування з свідками.
Не грузять. Наполегливо показують що саме вони правдива релігія а все остальне ВАВИЛОН.
tymofiy пише:
Так на бревні, чи на стовпі? не плутай "башту" з біблією

Башта переклала так:
У багатьох сучасних перекладах біблії словом " хрест" передано грецьке слово -стаурос.
У книжці ДЖ. ПАРСОНСА "НЕХРИСТИЯНСЬКИЙ ХРЕСТ"говориться:"жодне речення в оригінальному грецькому тексті численних писань, з яких складається Новий Завіт, не містить навіть непрямого доказу на користь того, що стаурос, вжитий у випадку Ісуса, був не звичайним стауросом, а чимось іншим: і тим більше немає доказів, що це була не одна колода, а дві, збиті разом у формі хреста...."
Форма хреста( з одною поперечкою) походить із стародавньої Халдеї, його вживали як символ бога Таммуса( символ у формі містичного Тау, першої літери цього імені) у тій країні та в сусідніх, у тому числі в Єгипті. У серед.3 ст. по Р. Х. церкви вже або відійшли від певних доктрин християнської віри, або перекрутили їх. Щоб підняти престиж відступницької церковної системи, до церков почали приймати язичників без переродження вірою, і їм в загальному дозволяли зберігати свої язичницькі знаки та символи. Таким чином, Тау, або Т, в його найпоширенішій формі, з опущеною поперечкою, прийняли за символ ХРИСТОВОГО ХРЕСТА.
А так як, хрест вважається ідолом у свідків-то його шанувати не можна і не треба.
Вартова Башта вважає що Ісус помер на стовпі, тому що стаурос по їхнім перекладам означає стовп а не хрест.

додано через 4 хвилини 26 секунд:

massimo пише:
заперечувати достовірність фактів написаних у башті для свідка гріх.

правда.
Так як вартова башта, а конкретніше, КЕРІВНИЙ ОРГАН, який складається з 12 "головних шишок", все "вірно тлумачить", бо саме вони вибрані "вірним і благорозумним рабом"з біблії, через якого Єгова передає вказівки остальним людям.
А якщо ти заперечуєш Керівному Органу-то тим самим перечиш Єгові.

додано через 3 хвилини 1 секунду:

tymofiy пише:
Ну, Божий син і Бог то трохи різні поняття

вони називають його і сином божим і богом, бо так написано в біблії.
тут вони не заперечують нічого, окрім того, що Ісус не такий всемогутній як Єгова(бо всюди пише, що Єгова всемогутній бог, а якщо про Ісуса таке не сказано, значить він не є таким всемогутнім як Єгова,"король і принц", якщо по-простому). Слова свідка.

додано через 1 хвилину 30 секунд:

tymofiy пише:
Він є створеним Сином Божим, Архангелом Михаїлом і богом.

так, вони вважають, що до народження на землі, Ісус був Михаїлом на небі.

додано через 3 хвилини 51 секунду:

st.fergi пише:
сином божим

це головна його назва ЛУКИ 1:32,35.

додано через 22 хвилини 23 секунди:

У біблії сказано таке:
повторення закону18 :20-22, 13:1-4

Вартова башня за 15 червня 1974 року пише:"Подібним чином,"лжепророк"-це не одна людина, а система або організація"(мотивуючи тим, що церкви сучасного християнства такими являються)
Таким чином, я бачу, що башня "разоблачает" пророків, які колись були і їхні пророцтва не збулися, і читаючи башню бачу, що якщо людина або організація щось пророкують а їх пророцтва не збуваються, то згідно словам самої вартової башні ці люди чи організація являються ЛЖЕПРОРОКАМИ. Сама ж башня себе не бачила коли пророкувала армагедони пару раз.
Я даю гарантію що християни(СВІДКИ)коли дізнавалися
шо були такі пророцтва запитували у вищестоячих свідків про це і не знаходили відповіді, тільки як таку, що Вартова башня визнає ТЕПЕР АЖ, що вона справді таке робила, але всі ми люди, і всі помиляємся( тіпа, з ким не буває)
Вартова башня за 1972 пише: "Єгова, Бог ІСТИННИХ ПРОРОКІВ...."
Я б хотіла отримати цитату з біблії, де говориться, що навіть навчаючи Вартова башня(або вірний і благорозумний раб)мають помилятися.
Якщо я вкрала-я злодій, якщо я пророкувала-я пророк, якщо мої слова не збулися-я лжепророк. все доступно і ясно.
у мене немає ніяких релігійних підстав щоб або любити або грузити свідків Єгови.
Я хочу дізнатися правду.
Якщо вартова башня стільки раз пророкувала армагедони і вони не наступали то як я можу вірити їхнім вченням остальним, навіть якщо вони і з біблійними цитатами?
в тій же біблії ясно сказано, що лжепророки це "загибель."
сам диявол прикидається богом світла...
st.fergi, золотко, травішь? Шо то таке?
st.fergi пише:
додано через 1 хвилину 30 секунд:

tymofiy пише:
Він є створеним Сином Божим, Архангелом Михаїлом і богом.

так, вони вважають, що до народження на землі, Ісус був Михаїлом на небі.

ДЕ ТИ БАЧИЛА, ЩОБ tymofiy ТАКЕ ПИСАВ???!!!!!!!!!!
Читай будь-ласка уважніше:
tymofiy пише:
ну, тут хтось то тобі добряче нагнав... тільки сьогодні мав про це бесіду з одним серйозно підкованим свідком. А мені казали, що через Ісуса був створений всесвіт, і що він син Божий єдинородний, що в небі перебуває одвіку.
tymofiy, то помилка форуму а не моя.
чи ти може вважаєш, що цілком можливо написати -тимофій пише і те, що цитоване вкупі разом???
попрошу без золотка і без травішь!
А, ну так виділяй всю цитату з автором .
st.fergi пише:
попрошу без золотка і без травішь!

прийму до уваги.
Мдяяаа... Не промазал с темой. В яблочко!
Пока я мило беседовал с вышеуказанной брюнеткой, здесь люди горло друг другу грызли. Видать, во имя добра . И всё во имя "правильной" трактовки одной книги. А суть книги поняли?

Мир вам, дружба, май и Камасутра!!!

Пойду жужжать дальше>>>> новая тема:
Нужна ли религия?
Я писав, що свідки змінили деякі ключові фрази у Біблії. Ось приклад - Біблія, видавництво Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc.
Послання Павла до Римлян 9.5. Із нормальної Біблії (синодальний рос. переклад): "Их и отцы, и от них Христос по плоти, сущий над всем Бог, благословенный во веки, аминь". А тепер з переробленої Свідками "к ним пренадлежат и отцы, и от них произошел по плоти Христос: Бог же, которий над всем, да будет благословен вовеки. Аминь." Ось так, кілька розділових знаків і Христос із Бога перетворився на просту людину.
tymofiy пише:
Ну, Божий син і Бог то трохи різні поняття...

Свідки не праві, у Біблії повно місць, де Ісус прямим текстом називається Богом. Наприклад, послання до Тита 2.13. "І чекали блаженної надії та з"явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса"
А ось із Старого Завіту, Книга пророка Єремії 23.5 і наступні "Ось дні наступають,- говорить Господь - і поставлю Давидові праведну Парость, і Цар зацарює, і буде Він мудрий, - і правосуддя та правду в Краю запровадить. За днів його Юда спасеться, Ізраіль же буде безпечний. А це його Ймення, яким Його кликати будуть: 'Господь - праведність наша' ". Думаю ніхто не сумнівається, що це пророцтво про Ісуса? В оригіналі на івриті на місці слова "Господь" стоїть слово "Яхве", тобто ім"я Бога, яким Свідки Ісуса не називають.
нуу свідки Єгови ж мусять якось відрізнятися від остальних течій християнства(звідти і удари по основних вченнях загальновідомих церков).
Той же стовп мук, приймання " тіла і крові "Ісуса тільки тими людьми, які відчувають(їм єгова нашептав) що попадають у 144000, яка піде на небо, відкидання трійці, божества Ісуса Христа, це як визов церкві, яка їх і об"являє сектантами.

додано через 13 годин 53 секунди:

Муха V Далі пише:
здесь люди горло друг другу грызли

хдє?
st.fergi пише:
це як визов церкві, яка їх і об"являє сектантами

Це не зовсім стосується теми, але мене серце защемило.
В суботу вперше за 8 років був у церкві - на весіллі відомих вам осіб.
За той час поки тримав Євангелію, мною ледь не трусило... за приблизно 40 хв. часу я почув 1 молитву і 1 фразу "В імя Отця і Сина і Святого Духа" а ше цитату з Нового Завіту на 30 сек. і обітницю молодих. Смислова частина зайняла так хвилин так 5. А 35 хвилин... пустота.
st.fergi пише:
відкидання трійці

Доречі, а шо то за фраза така, що повторюється в обряді у формі звертання: "Трійце"?
Ну, суть я зрозумів, три особи тобто. Але якщо то божественні особи, чи не логічніше до них звернутись поіменно?
st.fergi пише:
божества Ісуса Христа

А напис ХВ ? Тут можна довго додумувати масу різних тлумачень
тимофій, наскільки я знаю, вони відкидають трійцю тому що, дух святий не є особою, що біблія не вчить що всі ті, хто є частиною в трійці мали вічне життя і що вони не мали початку, тому що біблія не вчить, що ніхто з тих, кого вважають частиною трійці не є рівними і всемогутніми.
трійця то догмат за їхніми словами, який був прийнятий Констянтином на Нікейському соборі, бо на той час в культурах інших народів були божества-три в одному(так сказати), і статуетки в них були теж триголові.
Незнаю що за фраза повторюється, і не особо хочу знати, але логічно було б до кожного звертатися поіменно як ти сказав, але якщо б священики так робили то зверни увагу, до когось з трьох треба було б звертатися першим, до когось другим, а тут тоді виходить що руйнується цілісність трійці(тіпа всі рівні)А ТУТ БАЦ- хтось вищий а хтось нижчий(як на мене рівні все таки є)
Про який напис і де саме, ти маєш на увазі?

додано через 37 хвилин 17 секунд:

tymofiy пише:
А 35 хвилин... пустота

а що робили всі 35 хв?
Слухали шось типу заклять Вуду.
Я тут вам дровишек принёс подкинуть, чтобы жарче было. Подкидываю:

Да не смущается сердце ваше; веруйте в Бога, и в Меня веруйте.
Євангелие от Иоанна – глава 14, стих 1.

Вы слышали, что Я сказал вам: иду от вас и приду к вам. Если бы вы любили Меня, то возрадовались бы, что Я сказал: иду к Отцу; ибо Отец Мой более Меня.
Євангелие от Иоанна – глава 14, стих 28.
Муха V Далі
вам, то кому? особисто для мене ти написав речі які я знаю і які очевидні.
короткий зміст журналу "пробудись" за квітень 2007 року.

3 ст. занепад моралі у світі
основна тема
Цитата:
чи нинішний занепад моралі не передвіщає якихось серйозніших наслідків? Хіба по всьому світі не відбувається " ріст беззаконня", про який згадується в Біблії серед ознак кінця цієї системи
(незабуваємо, що основним напрямком проповідування є проповідування кінця світу)
8 ст. куди прямує людство
тема така, що Біблія уже давно пророкувала, що у НАШІ часи люди будуть самолюбні, грошолюбні, невдячні, жорстокі, зрадники, горді, свавільні і це все буде
Цитата:
в останні часи
знову проповідування кінця (можна подумати, що в інші часи люди були практично святими, а ось в останній час стали такими паганими)
Муха V Далі пише:
Если бы вы любили Меня, то возрадовались бы, что Я сказал: иду к Отцу; ибо Отец Мой более Меня.
Євангелие от Иоанна – глава 14, стих 28.

st.fergi пише:
ти написав речі які я знаю і які очевидні.

st.fergi пише:
до когось з трьох треба було б звертатися першим, до когось другим, а тут тоді виходить що руйнується цілісність трійці(тіпа всі рівні)А ТУТ БАЦ- хтось вищий а хтось нижчий(як на мене рівні все таки є)

Муха V Далі
читай вищі пости а не вибирай те, що вигідно тобі. Ти хоч бачив про що мова йшла? слово
Муха V Далі пише:
як на мене рівні все таки є)
РІВНІ від слова РІВЕНЬ
Щось таке. Трійця.
кгм...
Взагалі то тема про свідків. Але, що ж...
Еф. 2, 8 пише:
Мати віру святу - це значить знати Єдиного в Тройці істинного Бога - Отця, Сина і Святого Духа, і знати, як прославляти Його. Віра – найвищий благодатний Божий дар

Дифереційовність Всевишнього видима лише на перший погляд. І не треба багато думати, бо він один.

Муха непогано маніпулює смайлами. Ще би свою власну думку вродив. Цитатами з написаних книг можна багато сказати, а найгрізніший меч - слово, причому своє.
Не гординя це - говорити про слово своє, бо від одного Отця всі, научені Ним, що дітей своїх любить та відповідальність несе.

Цитата:
Спочатку було слово.
Кот да Винчи пише:
Взагалі то тема про свідків. Але, що ж...

Еф. 2, 8 пише:
Мати віру святу - це значить знати Єдиного в Тройці істинного Бога - Отця, Сина і Святого Духа, і знати, як прославляти Його. Віра – найвищий благодатний Божий дар

ГДЕ? Еф. 2, пишет:
8. Ибо благодатью вы спасены через веру, и сие не от вас, Божий дар:
9. не от дел, чтобы никто не хвалился.
10. Ибо мы - Его творение, созданы во Христе Иисусе на добрые дела, которые Бог предназначил нам исполнять.
11. Итак помните, что вы, некогда язычники по плоти, которых называли необрезанными так называемые обрезанные плотским, совершаемым руками,
12. что вы были в то время без Христа, отчуждены от общества Израильского, чужды заветов обетования, не имели надежды и были безбожники в мире.
(Русский синодальный текст )
Кот да Винчи Позор джунглям!