Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Свидетели Иеговы

Автор Повідомлення
Там в іншій темі згадували за свідків ЄговиОт мені і згадалося питання: чому свідки Єгови появилися саме в Америці а не де інде? І де вони були весь час від смерті останнього апостола і до от тих тисяча вісімсотих років?
st.fergi пише:
де вони були

Відповідаю:
Даниїла почитай. Останні вірші останнього розділу.
Відповідаю:
st.fergi пише:
саме в Америці

Тоді тре читати всього Даниїла.
так істино в Даниїла так і мовиться жи всі "свободи" і "правдиві" релігії прийдуть з Гамерики, бо то єсть держава вольна і всі там можуть жити вольно і нести правду всьому світі

а насправді всі хитро зроблені жидо-масони виїхали в Америку і звідтам збирають центи зі всього світу.

tymofiy а ти про Даниїла
... геть продажних тварюк!
massimo пише:
так істино в Даниїла так і мовиться жи всі "свободи" і "правдиві" релігії прийдуть з Гамерики,

massimo
ну ти брєдіш шо написав, шо в борошно
там такого нема
st.fergi пише:
чому свідки Єгови появилися саме в Америці

tymofiy пише:
Відповідаю:

Даниїла почитай. Останні вірші останнього розділу

tymofiy пише:
там такого нема

то ти легко приторможуєш, ти сам собі перечиш
Ти хоть обдумуєш то шо пишеш? Правдива релігія відколи існує? Я так мислю, шо якшо по Біблії (і якшо ти допускаєш, шо існує - а з того тре починати) - то понад 6000 років
massimo пише:
так істино в Даниїла так і мовиться жи всі "свободи" і "правдиві" релігії прийдуть з Гамерики
ну, зацитуй, мені цікаво.
tymofiy ти шо прикалуєшся, задали питання
st.fergi пише:
а ти послався на Даниїла, а я там не побачив відповіді на питання і з сарказмом і іронією написав відповідь.
А якщо ти підлабузник жидомасонських корпорацій з гамерики то це твоє особисте і мені то пофіг.
Макс, там про рогатих звіряток
massimo пише:
так як довго вивчав їх діяльність, і історію
ну, тоді їхнє обгрунтування ти мав би знати - ти ж в курсі шо до чого.
tymofiy пише:
рогатих звіряток
шо ти мелеш. Давай так, якщо ти вже охрестився то я з тобою не буду на цю тему спілкуватися а якщо ні то можем продовжити, але хочу щоб ти пояснив мені тупому логіку в твоїх словах, але не загадками а прямо без викрутасів, ребусів і кросвордів.
st.fergi пише:
і при чому тут
tymofiy пише:
Я так мислю, шо якшо по Біблії (і якшо ти допускаєш, шо існує - а з того тре починати) - то понад 6000 років
і де я питався
tymofiy пише:
їхнє обгрунтування
massimo пише:
Давай так, якщо ти вже охрестився то я з тобою не буду на цю тему спілкуватис

Не розумію твого песимізму
massimo пише:
можем продовжити

а то варіант. пересічемся.
tymofiy пише:
massimo пише:
Давай так, якщо ти вже охрестився то я з тобою не буду на цю тему спілкуватис

Це тема для нехрещених
kalef_f
не поняв
слухай, а то шо ти пишеш на форумі то тобі зараховується в табель як години проведення вивчення людей Біблії , і хочу відповідь на моє питання вище, чи може тої відповіді немає в "обговорення на основі Писань" видана WATCHTOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY OF NEWYORK,INC.
Brooklyn, New York, U.S.A.

додано через 1 хвилину 46 секунд:

kalef_f ти не знаєш видно всіх тонкощів, коли люди охрещуються в зріломі віці зануренням повністю під воду.
та ну вас
kalef_f читай як називається тема
Так ви що всі єговісти
massimo пише:
слухай, а то шо ти пишеш на форумі то тобі зараховується в табель як години проведення вивчення людей Біблії
Макс, не переживай! Для табеля я до тебе якось "лічно" завітаю
та не всі, та і взагалі невідомо чи хтось є, от tymofiy скриває, чи встидається сказати правду про свою приналежність до них
формально - нє, неформально - стараюсь. А шо?
massimo пише:
kalef_f ти не знаєш видно всіх тонкощів, коли люди охрещуються в зріломі віці зануренням повністю під воду.

Не знаю -- я був хрещений раніше ніж в нас (на Україні)з"явились такі тонкощі
tymofiy пуста затєя, було їх вже в мене з два десятка. А ти тут напишеш відповідь, чи я можу сміло йти на пиво, а ти порадишся з наставником і потім мені напишеш?

додано через 1 хвилину 20 секунд:

tymofiy тобто табелів тобі ше не видали, і звітів ти не здаєш.

додано через 3 хвилини 5 секунд:

tymofiy пише:
Не розумію твого песимізму
я по житті "радикальний" оптиміст, просто з охрещеними в мене діалогу не получається, я їм одне говорю і запитую а в них своя хвиля
Там така є книжечка "Внимайте пророчеству Даниила!" Прийди, візьми, почитай. Або попроси в
massimo пише:
два десятка
massimo пише:
просто з охрещеними в мене діалогу не получається

А хіба деякі протестанські спільноти того не роблять
не умнічай, я книжки не читаю бо в школі вчився на двойки, я хочу шоб ти мені на хлопський розум дав відповідь.
Смачного пива!
ПІДКАЗКА - а відповідь знаходиться на ст.311
massimo пише:
в "обговорення на основі Писань" видана WATCHTOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY OF NEWYORK,INC.

Brooklyn, New York, U.S.A.
, так би відповів справжній свідок Єгови.

П. с. Я так розумію, що ти пива вже не п"єш

додано через 35 секунд:

і відповіді на питання не даєш
Не ображайся, але
massimo пише:
на хлопський розум
кажуть "хлопе, цілуй руку"
А якшо
massimo пише:
я книжки не читаю
то до чого то все? Я якось стараюсь спиратись на літературку

Пи. Си. Де ти бачив заборону пити пиво? П'ю. Просто я за пивом не обговорюю релігійних питань, як то де-інде водиться.
tymofiy пише:
спиратись на літературку

На Вартову Башту?
Я так розумію що відповіді у тебе нема
Вставлю ще й я своїх пару лепт. Нема чим в ночі зайнятись -- сижу теми перечитую. Мав можливість оцінити влучність своїх попередніх постів

Короче кажучи, людоньки дорогі, ви мене зрозумійте правильно, я людина глибоко віруюча. Шаную і поважаю думку інших. Стараюся не насміхатися над переконаннями інших, але й не напрягаю з своїми. Щиро бажаю кожній людині вічного спасіння в Царстві Небеснім, бо кожна людина є дитя Боже. А Єговістів я, напевно, люблю найсильніше, бо бажаю їм осягнути Вічності, якнайскорше, приможливості навіть ВЖЕ -- з цією метою пропоную:
тих, що реабілітувати можна - тим помогти, а всіх решта:

ДО СТІНИ І ВИС... ЛЯТИ ПОГОЛОВНО. -- може помилувані будуть, оправдані по незнаню. Бо потім вже буде пізно.

ТА ПЕРЕСТАНЬТЕ ВИ З НИМИ СПЕРЕЧАТИСЯ - ГНАТИ ЇХ ТРЕБА В ШИЮ ЗВІДКИ МОЖНА. Спілкуючись з ними майте на увазі, що не з людьми говорите, а з бісами, якими вони опановані -- невже думаєте в дідька дискусію виграти? Та він набагато краще Писання знає за нас з вами -- і оперувати може багатьма перекладами. Хіба не розумієте, що ведете війну на духовному рівні, а користуєтесь людською зброєю.
Массімо, збивайся -- та ти хоч десять раз одне й те саме пиши - він спосіб має як Тимофію вуха закрити.
а мені здається що вони нічого поганого не роблять, вони проти війн і. т. п.
а те що проповідувати ходять так це ж з добрих намірів. Свідки Єгови за кордоном трошки інші,
якщо відмовляєшся від літератури вони не наполягяють так як в Україні "не хочеш не треба"...
В Україні я ще ніодного С. Є. в кінотеатрі не бачила... а тут вони нормальні люди, з ними не тільки про релігію поговорити можна.
Просто їм в Україні треба культури навчитися.
наприклад цього літа(в Україні) моїй знайомій прямо в очі сказали що вона помре якщо не буде вивчати Біблію......
stella пише:
так це ж з добрих намірів

Так і я з добрих намірів
kalef_f пише:
ДО СТІНИ І ВИС... ЛЯТИ ПОГОЛОВНО. -- може помилувані будуть, оправдані по незнаню. Бо потім вже буде пізно.
kalef_f пише:
я людина глибоко віруюча

kalef_f пише:
ДО СТІНИ І ВИС... ЛЯТИ ПОГОЛОВНО

kalef_f пише:
Шаную і поважаю думку інших

kalef_f пише:
ГНАТИ ЇХ ТРЕБА В ШИЮ ЗВІДКИ МОЖНА

Ученік Підрасяна?
Маладєц, Васька -- всьо файно поскладав
kalef_f я не ставлю собі за ціль переконати Тимофія чи когось іншого в правильності чи не правильності обрання собі релігії чи церкви, це особиста думка кожного і в кожного є своя голова щоб думати і аналізувати.
kalef_f пише:
а з бісами, якими вони опановані
особисто я в таке не вірю
kalef_f пише:
ТА ПЕРЕСТАНЬТЕ ВИ З НИМИ СПЕРЕЧАТИСЯ - ГНАТИ ЇХ ТРЕБА В ШИЮ ЗВІДКИ МОЖНА
їх кількість настілки мала що в принципі як би не їхня настирливість то були б взагалі незамітні.
Люди добрі а навіщо ви взагалі починали цю тему? Хіба ж за таке сперечаються? Християн тоже колись гонили і що? Вони мають право на власну думку і дії. Вони ж нікого не примушують, ну послухайте їх, якщо хочете потім нагрузіть, але нашо взагалі про них говорити. Ми повині любити один одного, а не сперечатися і засуджувати інших.
massimo пише:
kalef_f я не ставлю собі за ціль переконати Тимофія чи когось іншого в правильності чи не правильності обрання собі релігії чи церкви, це особиста думка кожного і в кожного є своя голова щоб думати і аналізувати.

А яку ціль несе взагалі спілкування?
Молодець Anty
згідна на 100%

Massimo - С. Є. в цілому світі трошки більше ніж 7 мілйонів..... я б не сказала що їх мало...
Anty пише:
Люди добрі а навіщо ви взагалі починали цю тему? Хіба ж за таке сперечаються? Християн тоже колись гонили і що? Вони мають право на власну думку і дії. Вони ж нікого не примушують, ну послухайте їх, якщо хочете потім нагрузіть, але нашо взагалі про них говорити. Ми повині любити один одного, а не сперечатися і засуджувати інших.

А як щодо масонів? Їх також любити, не сасуджувати і не сперечатися, чи скажімо сатаністів?
Згадайте з чого починається тема. Хіба автор говорив шо когось осуджує? Хіба десь тут хтось сказав шо свідки дибіли чи дураки, які самі незнають у шо чи кого вірять? Тут не осуджують нікого, тут висловлюють свої думки з того чи іншого приводу , і якшо комусь здається шо тут іде осуд то це справа того, кому таке здається.
stella пише:
цілому світі трошки більше ніж 7 мілйонів
порівнюючи їх чисельність з іншими течіями скажу шо і небагато.
Anty пише:
Християн тоже колись гонили і що?
свідки рахують себе істинними християнинами а все шо не "їхнє" то Вавилон, неправдива релігія.
kalef_f пише:
А як щодо масонів? Їх також любити, не сасуджувати і не сперечатися, чи скажімо сатаністів?

ух ну ви даєте шей масонів сюда з сатаністами на пару. Ми не маємо права судити інших, це Господнє право і він нам про це казав в біблії "Не судіть та й не судимі будете". Які б вони не були ми не маємо права. Зрештою нам даний вибір. Я не хочу сперечатися. Ще раз кажу ми повині любити один одного, як і Ісус любив усіх якіб ті люди не були.

додано через 57 секунд:

якщо чесно то яка дурість ці релігії хіба вам мало віри.....
Anty пише:
якщо чесно то яка дурість ці релігії Sad хіба вам мало віри.....

???????

додано через 14 днів 13 годин 29 хвилин 8 секунд:

Ей, хлопчики й дівчата, хто хоче вєчно жить,
На янголах кататся и с Господом дружить,
Ми вже сто лєт на ринкє, давай до нас бігом.
Подробиці знайдьотє на iegova.com

скоріше обирайте щасливе майбуття,
ми чесно гарантіруєм вам вєчноє життя.
Вас вже не турбуватимуть сомнєнія і страх
При жізні всі клієнти наші всі на нєбєсах.

додано через 1 хвилину 46 секунд:

"Iegova.com" гурт "ХЗВ"
Свідки Єгови чи єговісти - це промасонська нехристиянська організація (НЕ ПУТАТИ З ЦЕРКВОЮ!) для знищення офіційного християнства... На жаль...
Муха V Далі пише:
Пришла классная(!!!) брюнетка лет 25. Пообщались (оказалась умная), надавала книжек, почитала мне Библию, я ей - Коран...
Кто общался? (Ну, не с брюнеткрой а со свидетелями)???

я сам Свидетель Иеговы...
Непойму почему бы вам самим не спросить о том, кто мы и что у нас...
Ничего не скрою...
Задавайте вопросы...
Но только прошу Вас своими словами а не ссылками на чужие мысли ...
С уважением Палермо ...
Пробачте що не украинською я з крыму...
palermo пише:
Непойму почему бы вам самим не спросить о том, кто мы и что у нас...
Ничего не скрою...
Задавайте вопросы...

коли наступний кінець світу?
Честно скажу, не знаю...
Верите ???
Свідки Єгови чи єговісти - це промасонська нехристиянська організація (НЕ ПУТАТИ З ЦЕРКВОЮ!) для знищення офіційного християнства... На жаль...

підтримую на всі 100. Лжепророки. Зазомбовані. Біси в завербованих людях.
Міша пише:
підтримую на всі 100. Лжепророки. Зазомбовані. Біси в завербованих людях.

Гірка правда... Не раз буває, що "смертні" єговісти на знають на нижчих щаблях справжньої антихристиянської політики їхньої американської верхівки. Коли з ними стрічаюся, то раджу розповідати більше людям про їхнього сумнозвісного засновника Чарльза Рассела, котрий свого часу був замішаний у різних фінансових махінаціях, десь 4 рази змінював своє віросповідання і вкінці його отруїли ті ж "брати по вірі". А вони не полюбляють говорити про свого "шефа".

Раджу зацікавленим особам ознайомлюватися з думкою про цю жахливу секту самих колишніх Свідків Єгови, які, на щастя, вирвалися за ласкою Божою з тоталітарної секти-організації.

Усім сюди - http://askforbiblie.narod.ru
palermo пише:
Задавайте вопросы...
Можна, та?
Який сенс існування цієї організації? Що вона дає такого, чого немає в інших?
Цікаво, нафіга десять релігій про одного персонажа?