Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що ми цінуєм в людині?

Автор Повідомлення
Що ми цінуєм в людині?
На вашу думку що в людині є найбільш цінними рисами характеру? Як для мене це самопожертва заради когось.
Я думаю, що це повинна бути щирість, відвертість і тверезе мислення.
На 100% погоджуюсь з Альонкою.
НЕНАВИДЖУ БРЕХУНIВ!

Posted from a Nokia mobile phone
Помірність.
Я вважаю, що вміння приймати правильні рішення, повага до ближнього
Щирість і відвертість, терпіння і милосердя, душевна доброта-для мене це основне. Ненавиджу, коли мене обманюють, ще й притому думають, що я нічого не помічаю
Олег пише:
самопожертва заради когось.

А хіба це риса характеру?
Прямолінійність, впевненість, почуття гумору, індивідуальність
Не ображайтесь, але прямолінійність і впевненість стає просто недоречною, коли людина не права. Прямолінійність характерна для військових, за це не люблю з ними контактувати, просто неприємно. А коли людина впевнена, але незнає, що помиляється, шкода цієї людини.
MUBa пише:
самопожертва заради когось.

Впринципі так, модна причислити до душевної доброти.
AVB пише:
Не ображайтесь, але прямолінійність і впевненість стає просто недоречною, коли людина не права. Прямолінійність характерна для військових, за це не люблю з ними контактувати, просто неприємно. А коли людина впевнена, але незнає, що помиляється, шкода цієї людини

Не маю за що ображатись і прошу до мене звертатись на "ти", будь ласка, а то незручно якось.... Я не люблю коли людина увивається, підлещується... Як шось не подобається то так і сказати, прямо, а не вибрехуватись а потім поза очі шось розказувати. І впевненість з прямолінійністю не мають відношення до того що людина відмовляється признати свою неправоту. ІМХО
в людині ціную відвертість і чесність, не люблю панібратства і брехні.
душевна доброта-це чудова риса характеру.
Є цікава статистика людина складається з:
75 тріліонів клітин;
10 міліонів клітин ми втрачаємо протягом дня як ометрвілу тканину;
206 кісток налічує наш скилет;
поверїхність легень складає поверхню тенісного корта;
коли людину розкласти на хімічні елементи вартість її би була по ринковій ціні 23,80$
Тоді що найцінніше в людині? напевно її душу без якої ми нічого невартуємо.
Олег пише:
коли людину розкласти на хімічні елементи вартість її би була по ринковій ціні 23,80$

Куди дивиться влада???

А по темі - найбільше ціную особистість, тобто внутрішній світ людини, який, нажаль, а може і на щастя, більшість приховує від стороннього ока.
Уявіть собі таку ситуацію. Ви залишаєтесь самі в світі і тоді все що пов"язане з матеріальними цінностямии золото, гроші починає втрачати свою цінність, що тоді потрібно людин? Віра, чиста вода, їжа, в що небудь одітися, дім, спілкування і то все що має цінність перед нами.
Характер-шмарактер! Группа крові! Ось шо найголовніше! А ше якщо почечка крому підійде, або під час аварії в когось виявитьзя печіночка без циррозу - то тій людині пам"ятник треба ставити!
ViVi пише:
Характер-шмарактер! Группа крові! Ось шо найголовніше!

так для жінко головне щоб була резус плюс, але часом не мінус!!!!
Олег пише:
, але часом не мінус!!!!

А ШО БУДЕ?

додано через 57 секунд:

якщо мінус?
Коли в жінки резус мінус крові і проплеми. Перша дитина нормальною родиться, друга 50 на 50 можливісьть відхилень, третя дитина можливі проблеми з здоров"м у дитини. Для мужчини то немає різниці який резус в нього.
я апять в ауті і то пише ДОКТОР

додано через 1 хвилину 16 секунд:

скажи чесно Ольку-купивісь дипльом на Краківськім?
Олег пише:
Коли в жінки резус мінус крові і проплеми.

То коли в матері резус негативний, а в дитини резус позитивний....
А ше ціную споживачів дезодоранту і мила. Особливо в транспорті. На фіг мені їхня душа? Хоч яка б вона не була гарна, яле якщо вона смердить то її виштовхнуть ненароком з автобусу на першій же зупинці.
ViVi пише:
На фіг мені їхня душа?

чіста гамериканьський підхід
Такі проплеми в дітей є наслідком відхилення дітей від лона натуральності в сторону мінус резуса крові ViVi, куди дивиться влада?!
почуття, відчуття, слова, погляди, подихи, думки, поДумки, сльози, усмішки............. які заставляють себе відчувати(почувати) ЛЮДИНОЮ
я думаю, що найголовн1ша риса характеру - це вм1ння полюбити.
а 1накше як????
а ще - сов1сть. коли 11 немае - це вже не людина, а тиран!!!