Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Фінанси для студентів

Автор Повідомлення
Фінанси для студентів
Який мінімум грошей потрібно потрібно студенту, на тиждень??
Фінанси для студентів
Ну, знаєш, студент від студента відрізняється. Комусь вистачає двадцятки, а комусь і сотні мало буде. Як я планую собі якісь серйозні закупи по книгарнях (а про форум видавців взагалі мовчу! ), то грошей треба багато. Але це зовсім не значить, що треба в мамці з татком на шиї сидіти. Роботу студентові знайти не так вже і важко (старшокурсникові особливо). Якщо людина знає, пошо вона сидить в своєму вузі і дійсно працює над своїми професійними якостями, то джерела фінансів будуть завжди. Хіба що крім рідкісних винятків...
Я, наприклад, в середньому вкладаюся в 20-30 гривень в тиждень.
Re: Фінанси для студентів
MUBa пише:
Ну, знаєш, студент від студента відрізняється. Комусь вистачає двадцятки, а комусь і сотні мало буде. Як я планую собі якісь серйозні закупи по книгарнях (а про форум видавців взагалі мовчу! ), то грошей треба багато. Але це зовсім не значить, що треба в мамці з татком на шиї сидіти. Роботу студентові знайти не так вже і важко (старшокурсникові особливо). Якщо людина знає, пошо вона сидить в своєму вузі і дійсно працює над своїми професійними якостями, то джерела фінансів будуть завжди. Хіба що крім рідкісних винятків...
Я, наприклад, в середньому вкладаюся в 20-30 гривень в тиждень.

Це як7 Берем 25 на 5 днів - виходит по 5 на день. Мінус 2 грн на транспорт, виходить 3 грн на день. Як можна вижити студіку на 3 грн в день! ???????????????? Ти щось заливаєш...
На транспорт я витрачаю мінімум - або тролейбусом їжджу, або взагалі пішки ходжу, якшо погода класна. Мені до центру недалеко. Ясно, що якшо я часом маю більше, то воно не зашкодить А заливати мені тут якось нема сенсу, принаймні я його не бачу
Тут здається про мінімум йде мова?
Мінімум - поняття відносне. Просто дуже цікаво, як можна прохарчуватись на 3 (хай навіть 5) грн в день? А ще ж не хлібом єдиним... Канцприладдя, ксерокс, якщо жарко - кокакола, булочка в "кормушці"... І все це на 5 грн?
Я взагалі-то мінімум (грошей) для себе визначаю як те, скільки я брала грошей з дому (брала - бо зараз вже якось сама себе утримую). Ну так, про кульочок провіанту я не сказала (даремно, мабуть). А про ксерокси я дійсно забула за канікули. Раз наксерила всякої всячини майже на 40 гривень! Ага! І це все не рахуючи стипендії! Дійсно, шось я тут загнулася.
Філолог же! З цифрами дружба в мене якось не склалася...
А кокаколи не п"ю. Ще трохи хочеться пожити...
Фуууу, ну значить все гаразд, а то думав, що у мене якісь глюки в голові Тепер все стало на свої місця! А кокаколу не пий, від неї печінка пухне Вчись велика і розумна, хай щастить в новому навчальному році!
Дякую! Дійсно дуже приємно! А про кокаколу ше одна річ! Найкращий спосіб почистити срібні речі (біжутерію там всяку, наприклад) - покласти на ніч в горнятко з колою! Зранку - як з магазину! А шлунок-то штука трохи делікатніша за метал.
Мені тре мінімум 50 грн
Всі гроші потрачу. Скільки не давай їх завжди мало.

Але головне шоб були сигарети і пиво.
І так:

Сигарети - 3 грн.
Пиво (Хмельницьке розливне) - 3 грн - 1,5 л.
Краще на роботі працювати і вчитись одночасно! а ще краще на заочній формі
заочна форма - це не навчаняя а черга за дипломом!
Студенти і витрати, мурва кать.
massimo Не завжди.
Для тритижневої сесії мені йшло
На дорогу для доїжджання - 140
Внутрішні переїзди - 20
Харчування - 150
Всілякі книжечки від викладачів - 50
Всілякі технічні книжечки, які мені самому сподобались - від 50 до 120 грн за шт.
Всього десь 150грн на тиждень.
Якби економив, вийшло б гривень 80-100.