Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хочу поступати!

Автор Повідомлення
Хочу поступати!
сказився на старості літ...
Консультації приймаються.
Я б на юридичний пішла
Для того щоб зараз поступати треба ще розраховувати на гаманець батьків, і подальшу карєру в ці справі і також подумати до чого є більше здібностей до точних наук чи гуманітарних?
Олег пише:
Для того щоб зараз поступати треба ще розраховувати на гаманець батьків

Олег,
tymofiy пише:
tymofiy
житель міста
Репутація: 3
Днів на форумі: 54
Вік: 27

Мені здається, що в такому віці tymofiy вже може розраховувати на СВІЙ гаманець, а не на батьків. А при виборі спеціальності, справді, потрібно зважвти на здібності, потреби, і на можливість зреалізувати в подальшому здобуту професію.
tymofiy як маєш схильність до точних наук, то пуступай в вуз який зв"язаний з будівництвом, не прогадаєш.
В армію лучче вступи
Краще поступати! І все пройде!
В універі є цілий інститут післядипломної освіти. А ше можна в могилянку - там взагалі прикольно! Почувався б як в 20 років!
Чекай, а ти на всі 5-6 років розраховуєш?
Якшо хочеш мати роботу, яка буде користуватись попитом і добре оплачуватись - іди на газоелектрозварювальника. Не помилишся
Поступай!!! Це класно... Я сама хочу вивчитись один раз, знайти роботу і потім вже ше раз поступити кудась.
Alexis пише:
В армію лучче вступи

vaymut пише:
tymofiy пише:tymofiy

житель міста

май розум, яка армія?!!!

додано через 3 хвилини 27 секунд:

MUBa пише:
Чекай, а ти на всі 5-6 років розраховуєш?

а як вийде... а шо, можна...
massimo пише:
tymofiy як маєш схильність до точних наук, то пуступай в вуз який зв"язаний з будівництвом, не прогадаєш.

вже є інж. мех. а толку?..
Давай в Універ на акторський фак....
tymofiy
житель міста

Коли людина хоче поступати, в 27 то це величезний респект їй. Хоча це ще далеко не 60, але тим не меньше, не кожен на таке зважиться.

tymofiy пише:
вже є інж. мех. а толку?..

Надія повинна вмирати останньою. Принаймі я ще думаю що все повинно змінитись, а особливо для механіків. (Voshkaniridze, Закінчив 2006, ХНУ, мех. фак.)
Харкову респект! Єдині студенти які не нарізались в смерть на Всеукраїнській олімпіаді з Т М М (Запоріжжя 2001)
(tymofiy 2003 ЛДАУ, Мех)
voshkaniridze пише:
Надія повинна вмирати останньою.

Я потішу Надю...
voshkaniridze нема, то я за нього ситуацію проясню... Не Харкову респект, а Хмельницькому Хоча й Харкову не помішало би
Ну тоді респект ХНУ!
А, я би ще хотів поступати десь вчитись, наприклад на журналіста, мені та професія щось більше до душі, через той форум!
Олег пише:
, я би ще хотів поступати десь вчитись, наприклад на журналіста, мені та професія щось більше до душі, через той форум!

журналіст має вміти правильно писати і чітко висловлювати свою думку(то я так, просто для загального розвитку )

писи. Краще залишайся на форумі, бо ми втратимо такий цінний самородок
Я не хочу поступати. Але прийдеться таки довчовуватись. Якими "міжнародними" би не були наші дипломи, НІХТО в світі їх не прийме. Потрібно пройти акредитаційний курс щонайменше.