Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Прикольні фрази, слова форуму

Автор Повідомлення
AVB я погоджуюсь з твоєю думкою і так треба тримати.
никра - новий людський орган, що заміняє нирку разом з печінкою.
"забагато тостестирону (чоловічого гормону) "

то від якого слова пішов той чоловічий гормон? Від "тоста" того що в тостері готується чи від тоста, який за столом проголошують?)))))

і то пише-МЕДИК ))))

ТЕСТОСТЕРОН
Зауважив зроблю відповідні висновки st.fergi
.
льбив ловити
Буду вчити буквар VIA , життя заставляє!!
Олег пише:
Буду вчити буквар Embarassed Embarassed

Олег пише:
Буду вчити буквар

Ну то тоді тобі в 1 клас, вчитись на рівні з 6-7 річними дітками ...
клеїються - от, lenhen, і ти вже напевне від Олега заразилась!
Вірус, однако ...
В трансліті пишу, от де-коли і буває. Особливо якщо спішу
А от і "офочевий" з чату. Тві-ій,AVB
Ту хоробу я давно за собою замітив. То тому, що я пишу пошепки, і букви часто замість дзвінких стають глухими.
ренгенівських фотограцій. - новий вид образотворчого мистецтва???
"бо кадає високо в небо"....
VIA є такий вигляд народного мистецтва , як ренгенівса фотографія.
Олег пише:
ренгенівса
- ще раз?
важкий випадок-невиліковний стан
st.fergi ставить діагноз, оспорюванню не підлягає, шо маємо то маємо!
Люблю слово "Торчати"(віддихати). Часто його застусовую.
"ну шо там на рахунок "нашї рябої" вона хоче прийти і вписати за пісьну! Шо сважеш AVB?"

здогадайтеся хто це
То неможливо.... читала книзю Оксани Робскі, так там один поважний дядько (в депутати балотувався) найняв собі викладачку сценічної мови, щоб на виступах гарно говорити. Може і ми скинемося і Олегові вчительку гарненьку наймемо , писати навчимо, бо то біда... Де ж таке бачено...
Має бути скликаний Собор і всі церкви мають об"єднатися, і переіменовані на одну Вселеньську Веркву. Таким чином, мають об"єднатися люди і церковні громади також, наша Україна

додано через 2 хвилини 37 секунд:

"Всі вони мають бути переіменовані в, Єдину і Непорушну церкву, назви я не знаю, то вже як придумають там. "
ага... наша Україна.. а також і БЮТ ... і Партія регіонів... і всі будуть до веркви разом ходити
А чому ти смієшся, і в які такі я написа, що той мі пост тобі не сподобався? Чим тобто і де і ди тут бачиш, щось таке що тебе смішить?
Оксанка пише:
так там один поважний дядько (в депутати балотувався

я не хочу шоб ше один"поважний дядько який в свої роки не навчився правильно писати був депутатом або мером, так як мер, наприклад, це "лице" міста, а якщо "лице" не вміє писати, то соррі", іди і вчися все своє подальше життя
st.fergi дякую за піказку, а на мера міста я балатуватись не буду!
ну ти дивися на нього... та попробуй ті пости переглядати коли відправляєш... - то дружня "піказка"
Я тут був розкритикований за свій пост st.fergi http://forum.zl.lviv.ua/topic434-50.html , я не бачу причин для критики?
то було прикольно написано я не критикувала, я посміхнулася
Олег пише:
А чому ти смієшся, і в які такі я написа, що той мі пост тобі не сподобався? Чим тобто і де і ди тут бачиш, щось таке що тебе смішить?
. Я впала.
Я бил тоже хлтів більше знати.
Чим, де і ди?
Певно очима, тут... а ди, то шось надто загадкове, та непіддатне для мого розуму та інтуіції

.
tymofiy в Українські мові є таке слово, як ВИСТАВА, а "спектакіль" "розігрується" нашими політиками!
Олег
"врвження" ? Хм... це що? Вирвиження якісь ?
"І все бе ок "
Прийде час і я Вам всім поясню тут для чого я робив ті помилки. На разі можете сміятись.
Олег пише:
і я Вам всім поясню тут для чого я робив ті помилки

Ага. Послухаєм історію, навіщо ти "спеціально"пишеш з помилками ...
Та ти їх робив бо ти реально не вмієш писати, можеш не пояснювати-всі і так це розуміють!
А ще пообіцяв шо перевірятимеш повідомлення перед відправкою!!!!
Встидно!!!
Обіцянки-цяцянки.....
Олег пише:
Прийде час і я Вам всім поясню тут для чого я робив ті помилки
думаю проблема в хворобі
ОЛЕГ : "тут я поклав багато злоров"я і ні за шо."

додано через 2 дня 22 години 1 хвилину 40 секунд:

AVB пише:
Але прийдеться таки довчовуватись
може довчитися буде трохи краще
Слухайте... Шо ви то тут устроюєте? Може хватить з людини сміятись через якісь граматичні помилки... Він думку висказав от і всьо... Ви її зрозуміли загалом. НУ ТО ЧОГО ПРИДИРАТИСЬ?!
А вас, Олеже я не розумію якщо чесно... Чого ото всьо терпіти? Мені б особисто на вашому місті було б неприємно за те шо вони от так собі дозволяють поводитись..

st.fergi пише:
Олеже, ти молодець, сам помилки робиш і сам з них смієшся
Веселий ти чоловічок такий

Я тоже часом можу з себе посміятись разом з товаришами, але все таки десь в середині мені буде ой як неприємно...
Дорослі люди ж а поводитесь як якісь десятирічні малолітки...

"Прикольні фрази, слова форуму" - так називається тема... От шукайте ті прикольні фрази... А не перетворюйте тему в "А давайте покажемо які ми обізнані в граматиці і попинаємо когось не такого "обдарованого"

Чесне слово... от так читаєш ваші пости в тій темі і моя повага до деяких людей, кого знаю в житті, кого тільки в неті, зразу зменшується... І то так капітально...
Pangea пише:
НУ ТО ЧОГО ПРИДИРАТИСЬ?!

Людина , яка претендує на роль політичного лідера не може собі дозволити бути такою безграмотною(я не тільки про граматичні помилки).
Люди які вже є політичні лідери не більш грамотні... І вони країною керують!!!
І декілька раз цілком хватає.... Не треба весь час діставати
Pangea пише:
Люди які вже є політичні лідери не більш грамотні...

Самі вірите в те що написали? Можна почути фамілії?
Я ніколи не буду гніватись на те що мене тут знаважають в цій темі, тому що, я знаю що роблю! І нехай пишуть що хочуть, Pangea дякую. пОЖИТТІ Й

додано через 2 хвилини 51 секунду:

Я, ніколи не буду гніватись на те що мене тут знаважають в цій темі, тому що, я знаю що роблю! І нехай пишуть що хочуть, Pangea дякую. По житті треба йти сміючись негараздам в обличчя, які б вони не були
Олеже, ти знаєш що означає слово "зневажати"?
То вже таке , тут не в слові діло тут в тому підтексті що воно несе.. Прикалуватись з моїх помилок то, тоже десь в чомусь зневажати мене, я ж не пишу про чиїсь помилки і не осуджую других? Але би міг то зробити, для чого я не бачу сенсу кожен тут доносить свою думку посвоєму. І в правилах форуму немає вказано того що людей будуть банити за їхню граматику?
Олег пише:
І в правилах форуму немає вказано того що людей будуть банити за їхню граматику?

А хто ж тебе саме за граматичні помилки "жовтяком" нагороджував? Там, на скільки пам'ятаю, мова йшла про інше
lenhen "ЖОВТЯК" ДЛЯ МЕНЕ НЕ ПОКАЗНИК, ЯКЩО НАГОРОДИЛИ МЕНЕ ТО ОЗНАЧАЄ ЩО ЗАСЛУЖИВ!
Олег пише:
я ж не пишу про чиїсь помилки і не осуджую других?

Олег, майже ніхто крім тебе на форумі стільки помилок не робить. І ти ще й пишеш, що робиш їх навмисне. Яка з тих "навмисних"помилок може бути користь? Може поясниш?
Олег пише:
І в правилах форуму немає вказано того що людей будуть банити за їхню граматику? Wink

А я би забанив Або нє-дозволив би писати тільки в тему" прикольні фрази..." Бо вже не смішно
Дужже весело...
А може давайте глянемо на це з сторони поваги до рідної мови? Далеко за негативними прикладами йти не треба - "падонкаффскій жаргон" тупих дітей-недоучок в російській мові. Дурне поширюється швидко, так шо, "любі дурузі", скоро так і самі почнете "крачати", і не тільки в інтернеті...
Молодець, Олег, "пеши ісчо"...
*пішов шукати стіну*
Насправді вже зовсім не весело.